X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem..
Odpowiedz

Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem..

Oceń ten wątek:
  • niecierpliwa_92 Ekspertka
    Postów: 121 126

    Wysłany: 26 listopada 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze o pomoc :(

    l22nio4pat68ge0a.png
  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 26 listopada 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa_92 wrote:
    Prosze o pomoc :(

    A kiedy robiłaś test? Bo jesli teraz i wyszła jedna kreseczka to raczej nie powinno byc juz watpliwości, jak tydzien temu to radziłabym powtórzyć, po co masz sie stresowac..? Albo jeszcze cierpliwie poczekaj... Ja zrobiłam w 22 dni cyklu wyszedł negatywny po tyg był pozytywny...

    To zależy od tego jak długi masz cykl itp. Zrób jutro kolejny, ale jesli wyjdzie negatywny... To raczej tak jest, bo wynika ze to by był juz 5 tydzien.

    Mimo wszystko powodzenia!!!!

    A jesli w niedziele miałeas plamienia i od tamtej pory juz nic to tez raczej dobrze wróży :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 23:58

    Krysti lubi tę wiadomość

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • niecierpliwa_92 Ekspertka
    Postów: 121 126

    Wysłany: 27 listopada 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test robiłam w poniedziałek, a długośc cyklu to powiem szczerze bywało różnie bo do niedawna miłam nieregularne miesiączki a od 3 miesięcy były regularne co 30-31 dni... Boję sie zrobic drugi test żebym znow sie nie rozczarowała :(

    l22nio4pat68ge0a.png
  • optymistka86 Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja od trzech dni mam uczucie pulsowania w brzuchu, po prawej stronie poniżej pępka. W podbrzuszu czuję takie ściągnięcie jak przed okresem i pobolewanie, momentami bardzo nieprzyjemne. Momentami odczuwam też mdłości ale po chwili ustępują. Zrobiłam dziś test i jest negatywny, a data spodziewanej miesiączki to 8.02. Staramy się z mężem już od 8 miesięcy, myślicie że to już?

    20140726580117.png
  • Kammi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 lutego 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey :) Dziewczny :) Opisze wam moją historię :P Współżyłam z chłopakiem w 12 dniu cyklu( cykle mam 28-30dni. Stosunek do końca. Po tygodniu zaczęłam puchnąć tak jakby woda zbierała się mi w brzuchu i na całym ciele. Budziłam się w nocy żeby zrobić siku ale to przez pare dni, tk jak przez te pare dni byłam zmęczona i śpiąca. Mdłości nie miałam lekkie zawroty tak jakbym nie raz pijana chodziła. Nerwówka mnie łapała ale tak mam przed @. Teraz jestem dzień po spodziewanej miesiączce. ( liczyć cykl 30 dniowy) Wczoraj ( w dniu @) bolał mnie strasznie brzuch niby żołądek niby przed @, śluz biały cały czas uczucie mokrości. Mam ogólnie wzmożony apatyt dużo jem :( w Czwartek idę do gino... Co o tym sądzicie? Udało się zajść ?? ps ( tem w pochwie ciągle 37.4)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2015, 14:09

    Kammi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kammi daj znać jak tam po wizycie :-) bardzo duże jest prawdopodobieństwo że zaszlas w ciążę zwłaszcza objawy na to wskazują ale lekarz jej jeszcze nie wykryje wiec spokojnie :-)

  • aghata Autorytet
    Postów: 1441 1781

    Wysłany: 5 lutego 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy nie lepiej zrobic test zamiast pytac o swoje objawy? Mi pokazac drugs kreske 2 dni przed okresem.

    dqprx1hpe161hvx9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ostatnia moja miesiaczka 09.01.2015 kochałam sie z partnerem 23 lutego mam okres co 30-32 dni mam mdłosci potrafie sie w nocy obudzic i miec mdłosci temp w pochwie od 3 dni stała 37.5 bola mnie piersi i brzuch na dole . Test robiłam dzisiaj negatywny do okresu 3 dni zostało . Czy sa jakies mozliwosci zebym była w ciazy pomóżcie :(

  • ATuTu Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 lutego 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie ze jest szansa, ale nikt Ci nie powie ze jestes w ciązy bo niby skąd mamy to wiedziec. Poczekaj jeszcze 3 dni do @ i zrób jeszcze raz test.

  • Kocimięta Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w szczęśliwym cyklu miałam już tak mało nadziei, że po owulacji przestałam mierzyć temperaturę, zapominałam o kwasie foliowym i nie kupiłam testu ciążowego jak nigdy. Nie miałam żadnych objawów. Brałam duphaston i w dzień odstawienia ZMUSIŁAM się żeby zrobić test i miałam mega niespodziankę! :) A robiłam go z niechęcią i złością bo byłam przekonana że na marne. Zero objawów. Natomiast w poprzednich nieudanych cyklach miałam mase objawów..

    Płatek szkarłatny, astre, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Nasze Maleństwo <3 <3 <3 <3 cs
  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,zawsze mialam cykle regularnie co 26-28 dni,dzis moj 31 dzien i miesiaczki brak,robilam 3testy ktore pokazaly 2blada kreske(ale sa 2:))).okazuje sie ze poziom tsh mi wzrosl z 2,6 na 4,75- mala nadczynnosc..czy to moze byc przyczyna zatrzymania okresu i pozytywnego testu?dodam ze zrobilam test owulacyjny z ciekawosci i tez pokazal 2kreski wyrazne tym razem.prosze o odpowiedz

  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam ze boli mnie podbrzusze,kuje inaczej niz na okres i jest wzdety,piersi tez wrazliwe,jak dotykam bola..staramy sie juz od 1,5roku i juz pragniemy malenstwa a moze cos sobie uroilam i wszystko ze stresu...

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata tsh 4,75 to niedoczynność a nie nadczynność i jeśli jesteś w ciąży to do szybkiego zbicia bo może być bardzo niebezpieczne dla dziecka...

    No i proponuję zrobić betę z krwi - da Ci 100% pewności.

    Tosia80 lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, mój gin zawsze powtarza , jak test pokazuje ciążę, to napewno jest :-) Najlepiej pójdż na betę,a potem skonsultuj to z ginem, bo tak jak Livia napisała wysoki poziom może być niebezpieczny dla dziecka .

    Trzymam kciuki i daj znać :-)

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebralam beta hcg i wynik 440,to oznacza 4tydzien ciazy?!nie moge uwierzyc,placz i smiecj na przemian:)))musze sie dostac do ginekologa jakiegolokwiek,bo musze zbic tsh mam 4,75

    Tosia80 lubi tę wiadomość

  • aghata Autorytet
    Postów: 1441 1781

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszlam majac wysokie tsh ale trzeba isc do lekarza po dawke euthyroxu ale jeszcze koniecznie zeob ft3 i ft4 bo i tak bedzie ci kazal to zrobic a lepiej isc na wizyte juz z wynikiem

    dqprx1hpe161hvx9.png
  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jutra biore euthyrox50( tak powiedzial moj endo-gib)a dzis bylam u innego ginekologa,dal skierowabia na przerozne badania,a z moin ginekologiem zobacze sie w pon dopiero..

  • AgataN. Koleżanka
    Postów: 67 18

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy te badania krwi trzeba jak najszybciej zrobic?,dopiero moge isc do mojego endo-ginekologa po majowce bo pracuje a boje sie zeby nic sie nie stalo...ogolnie to narazie nie dociera do mnie ze to juz 4tydzien:)

  • olik123 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa, mam jeszcze 5 dni do @,ale nie mogę się doczekać i chciałam się zapytać czy któraś z was miała takie objawy jak tylko poranna biegunka, parę razy zawroty głowy piersi jak przed miesiączką troszkę powiększone i lekko bolą, jak szybciej wrócę po pracy to śpię popołudniu, dodam że temp. rano 37,1. ale tem. nie jest dla mnie wyznacznikiem bo nie mierzę jej od początku cyklu. Nie pamiętam czy miałam jakieś objawy w pierwszej ciąży, nawet jak jakieś były to nie zbyt intensywne skoro nie pamiętam :) Wiem,że muszę poczekać do @ ale z cierpliwością gorzej :) macie jakieś pomysły. Z góry dziękuję

    alicja_ lubi tę wiadomość

  • olik123 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że staramy się już od grudnia 2014r.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ