Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 14 października 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...
    1.Ala GRATULACJE,przeogromne.
    2.MonaM,Susanna ,bardo mi przykro.
    3.Marzu,Qasha SUUUPEROOOWOOO.


    ..a co do mnie...he,ja to jestem terminator, popłynęłam sobie w środę do pl/musiałam/,byłam u fajnej endo ,dała jednak mi euthyrox/powiedziała że raczej nie leczniczo w moim przypadku a placebo/,dała namiar na endo -ginke w pl.
    Kupiłam sobie super szary kardigany,płytkę Chylińskiej,walizkę supli,zabrałam do domu moją 4 miesieczna sunię/teraz mamy pieseła i piesełkę/,i czekam na finisz i... zaczynam kolejny raz.
    ...ŻYCIE JEST PIĘKNE...

    Jagah, Paolala, marzusiax, Kjopa3, Demsik, Arwi, nick nieaktualny, Morwa, ktosiowa, bita_smietana, Basik122, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 14 października 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haaaaa!!!!! Będzie facet!! ❤❤❤
    Do tego zdrowy! No Bosko!

    Jagah, Kjopa3, Paolala, Arwi, Morwa, bita_smietana, nick nieaktualny, kate55 lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 14 października 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula- super wiadomości :) jak na razie mamy wysyp siusiakow :D

    Pepsa- ależ masz werwe do życia i działań :) oby tak dalej!

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 14 października 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula Gratulacje !!!

    Peps super nastawienie :-)

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 14 października 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peps super że działasz:)

    Corcula super wiesci!!!

    Smietana gdzie jestes?

    Jaram sie Waszymi wizytami :]

    giphy.gif[img][/img]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2016, 14:26

    Corcula, pepsunieczka, ktosiowa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 14 października 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Haaaaa!!!!! Będzie facet!! ❤❤❤
    Do tego zdrowy! No Bosko!

    Cudnie <3
    To kiedy zapoznajemy naszych chłopców? :D

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 14 października 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz powiedział, ze nie ma szans na dziewczyne bo nie widzial jeszcze dziewczynki z takim sterczacym siusiakiem ;D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/94ff41d3dba8.jpg

    Jagah, pepsunieczka, Arwi, marzusiax, Demsik, Kjopa3, Ania-nowa, nick nieaktualny, Morwa, ktosiowa, bita_smietana, nick nieaktualny, Basik122, Paolala, emaj, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 14 października 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Lekarz powiedział, ze nie ma szans na dziewczyne bo nie widzial jeszcze dziewczynki z takim sterczacym siusiakiem ;D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/94ff41d3dba8.jpg

    A robiłaś test z sodą? Co ci wyszło? :D

    Corcula lubi tę wiadomość

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepsunieczka wrote:
    Hej...
    1.Ala GRATULACJE,przeogromne.
    2.MonaM,Susanna ,bardo mi przykro.
    3.Marzu,Qasha SUUUPEROOOWOOO.


    ..a co do mnie...he,ja to jestem terminator, popłynęłam sobie w środę do pl/musiałam/,byłam u fajnej endo ,dała jednak mi euthyrox/powiedziała że raczej nie leczniczo w moim przypadku a placebo/,dała namiar na endo -ginke w pl.
    Kupiłam sobie super szary kardigany,płytkę Chylińskiej,walizkę supli,zabrałam do domu moją 4 miesieczna sunię/teraz mamy pieseła i piesełkę/,i czekam na finisz i... zaczynam kolejny raz.
    ...ŻYCIE JEST PIĘKNE...

    Bardzo masz dobre nastawienie <3 daj trochę tego lwd



    Ale dziciory dziś <3 Super Corcula

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 14 października 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Lekarz powiedział, ze nie ma szans na dziewczyne bo nie widzial jeszcze dziewczynki z takim sterczacym siusiakiem ;D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/94ff41d3dba8.jpg
    Gratulacje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula przystojniak rośnie :*
    Pepsa super nastawienie! <3
    Właśnie smietana wracaj i zarazaj swoim LWD!!

    No laski jednak u mnie jescze nie wszystko stracone. Poszłam do kibelka a tam porządne bagienko

    Demsik, Morwa, Arwi, pepsunieczka, bita_smietana, Paolala lubią tę wiadomość

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 14 października 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quasha no nie robilam wlasnie. Ale zrobie! Mi ten dzisiejszy lekarz (bo jeden to moja prowadzaca a drugi to ten tylko od usg) powiedzial, ze przy trzeciej ciazy nie ma szans, zeby kobieta nie czula jaka będzie plec. Ze na jego oko w 90% zawsze trafnie oceniaja plec ;). I faktycznie w ciazy z moja Ala czulam sie i wygladalam inaczej. Cos w tym jest, ze dziewczynka zabiera urode.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2016, 16:25

    Arwi lubi tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 14 października 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki,LWD najlepiej znalezć w sobie...gdzieś tam głęboko jest na pewno w każdej z nas...
    ...wiecie,ja już coś tam w życiu przeżyłam,facet po 18 latach okazał się total palantem do sześcianu a był dla mnie /wszystkim/,wyłam kilka miesięcy bo była inna i to przez nią,kilka lat mnie oszukiwał,w pl byłam wczoraj bo sprawa/walczy teraz o nazwisko dla syna...,listopad biochemiczna w środę poroniłam,non stop jakieś stresy...a ja mam super syna,idealnego męża,na nic mi nie brakuje..więc co ja mam narzekać i się stresować...

    Demsik, nick nieaktualny, marzusiax, Kjopa3, Paolala, bita_smietana, ktosiowa lubią tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quasha, a Tobie co z sody wyszło? I Marzu Tobie?
    Cholera, tylko ja nie znam płci. Z usg wróżycie mi córkę, z braku objawów i z sody syna, a ja nie mam w dodatku żadnych przeczuć poza tym ze musze czekać na wynik nifty to wtedy sie dowiem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2016, 17:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 18:16

    Arwi, Corcula lubią tę wiadomość

  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 14 października 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Quasha, a Tobie co z sody wyszło? I Marzu Tobie?
    Cholera, tylko ja nie znam płci. Z usg wróżycie mi córkę, z braku objawów i z sody syna, a ja nie mam w dodatku żadnych przeczuć poza tym ze musze czekać na wynik nifty to wtedy sie dowiem :)

    Ja nie sikałam jeszcze na sodę, nie chcą mi kupić! Ale spoko, teraz sama sobie kupię :3

    A kiedy masz wyniji nifty?

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Quasha, Corcula, super wieści! <3 :D

    Wynik mojego testu z sodą: nie pieni się w ogóle, no nie ma szans ;)

    Mam słoik ogórków kiszonych, nawet dwa, ogórki nie mają cukru, ogórki zawsze mnie kochają, ogórki rozumieją... Dam radę przetrwać dzień :D

    P.S. Wysłałam wiadomość do Zwei. Dzięki dziewczyny!
    Miałaś pisac do Maczka Zuu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 18:16

    emaj lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 18:16

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 14 października 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Macie jakieś smaczne pomysły na to, z czym zjeść rosół, zamiast makaronu? ;)
    Staram się przepchnąć jakieś mięso i liczę, że gotowana wołowina z rosołu mi podejdzie. Wędliny do kanapek notorycznie rano wyciągam z lodówki, po czym... chowam spowrotem :D
    Pisałam to ja, Impresja, rasowy mięsożerca ;)
    kasza manna wchodzi w grę? Ziemniaki?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
‹‹ 181 182 183 184 185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ