Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 17:26

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 10 listopada 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:13

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 10 listopada 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresia,a dziękuje bardzo dobrze,bojowo,suple pożeram ze stelażem szaleje i czekam na pierwszą @ ...po

    nick nieaktualny, emaj, Demsik lubią tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 10 listopada 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny <3 strasznie to miłe ze o mnie pamietalyscie :)

    Demsik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, bita_smietana lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 10 listopada 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abby <3 co tam u Was ?

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2016, 01:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja piekna córeczka!! <3
    Abby!!! witaj!! martwiłyśmy się!! <3
    Ojejku co to za słodziaśny Mikołajek? :) ja wiem jak w sklepach juz wystroje świąteczne i mikołaje na wystawach ale to jeszcze 1,5 mies :D Ty jak masz termin na kwiecień to króliczka powinnaś mieć na suwaczku :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Impresja piekna córeczka!! <3
    Abby!!! witaj!! martwiłyśmy się!! <3
    Ojejku co to za słodziaśny Mikołajek? :) ja wiem jak w sklepach juz wystroje świąteczne i mikołaje na wystawach ale to jeszcze 1,5 mies :D Ty jak masz termin na kwiecień to króliczka powinnaś mieć na suwaczku :D
    Madziulka, od dwóch dni cisnę Stelaża w temacie imienia, chcę Mikołaja, ale idzie opooornie :D

    Arwi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Madziulka, od dwóch dni cisnę Stelaża w temacie imienia, chcę Mikołaja, ale idzie opooornie :D


    A no tak ja zapomniałam ze Ty chcesz imię Mikołaj :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 10 listopada 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Madziulka, od dwóch dni cisnę Stelaża w temacie imienia, chcę Mikołaja, ale idzie opooornie :D
    Powiedz mu ,ze jak Morwa doczeka się synka to też takie piękne imię mu nada ;) Mikołaje są super ,chcę Mikołaj :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sobie uświadomiłam że mam niemal w tych samych dniach cykl co dwa lata temu... wtedy poród miałam mieć 2 sierpnia w swoje urodziny. a teraz belly wyliczyło mi na 5 sierpnia. i testowanie tez wychodzi w tych samych dniach co testowałam 2 lata temu..

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 10 listopada 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona wszystkiego najlepszego! Impresja gratuluję córki:)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 10 listopada 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Właśnie sobie uświadomiłam że mam niemal w tych samych dniach cykl co dwa lata temu... wtedy poród miałam mieć 2 sierpnia w swoje urodziny. a teraz belly wyliczyło mi na 5 sierpnia. i testowanie tez wychodzi w tych samych dniach co testowałam 2 lata temu..
    Może to znak ,że to właśnie ten cykl ?! Tego Ci życzę :*:* zachodź , miej termin na 5 sierpnia a i tak urodzisz w swoje urodzisz 2 sierpnia ;)

    Arwi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 10 listopada 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Może to znak ,że to właśnie ten cykl ?! Tego Ci życzę :*:* zachodź , miej termin na 5 sierpnia a i tak urodzisz w swoje urodzisz 2 sierpnia ;)

    Morww dobrze mówi! Ja też miałam opory z zachodzeniem w sierpniu, bo mniej więcej tak zaszłam rok temu... Wiesz, bałam się, że się historia powtórzy. Ale później stwierdziłam, że piorun nigdy nie uderza dwa razy w to samo miejsce! I choć walka była ostra i wiele razy wątpiłam... zobacz, już 16. tydzień! Więc nie bój się tylko zachodź :*

    nick nieaktualny, Morwa lubią tę wiadomość

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, Qasha :* <3

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 11 listopada 2016, 01:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wiec dzialaj,bozia juz wie co robic;)2.08 to super data dla mnie takze;)
    Moj syn to Mikolaj.moj gin jak sie dowiedzial imie to mowi "o boze,pani ja tez mam Mikolaja i co tydzien bylem wzywany do szkoly";););)ale jego dzieci wyrosly- blizniacy sa prawnikami a ten mikolaj lekarzem;)takze ten...Mikolaje to fajne chłopaki sa...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 11 listopada 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Abby <3 co tam u Was ?
    Było choooyowo na maxa :( a teraz pierwszy raz od sierpnia mam jakakolwiek nadzieje :) i od razu inczej się wstaje z łóżka :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, pepsunieczka, Morwa, nick nieaktualny, emaj lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 11 listopada 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziullaaaaaa to wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią że się uda!!!! Ogromnie kciuki trzymam żeby się udało:* baaa uda się na pewno:* Abby życie daje po dupie ale musimy być dzielne kochana i chociaż cały świat może się walić to wbrew temu trzeba iść i nie rezygnować z marzeń trzeba znaleźć w sobie siłę a że ją masz to jestem pewna:* Ojejku Mikołaj super imię mam nadzieję że uda Ci się przekonać stelaza, wszystkie Mikołaje które znam to super chłopaki!!! Mnie ostatnio urzekło imię Leon, Kate chyba tak będzie dawała dziedzicowi, parę dni temu widziałam na placu zabaw takiego małego Leosia:]

    nick nieaktualny, kate55, nick nieaktualny, Morwa lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z Wami w ten zasniezony poranek :)
    Hopeless wrote:
    Było choooyowo na maxa :( a teraz pierwszy raz od sierpnia mam jakakolwiek nadzieje :) i od razu inczej się wstaje z łóżka :)
    Abby nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze jest juz lepiej <3 sciskam mocno <3

    A wie moze ktoras z Was co u Paulette? Bo z nienacka tez zniknela?

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 11 listopada 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camille usunęła posta ?

    Madziulla, to jest znak ! :) Ja teraz zaszłam równo rok po poprzedniej ciąży. Tzn owulację miałam w rocznicę pozytywnego testu :)

    Paolala, tak, u nas będzie Leon <3

    Abby kochana, nic dziwnego, że było chujowo :( ja bardzo źle wspominam czas po naszej pierwszej ciąży. Oby u Ciebie jak najszybciej zaświeciło słońce :*

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
‹‹ 261 262 263 264 265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ