Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27197

    Wysłany: 12 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wrote:
    wooow 100 stron!!! kciuki mocno zaciśnięte za wizyte!

    edit: Jagah, gdzie sie podziewasz?
    Ciekawe co tam u Aleala:)
    Trochę się trójcy tarczycowej narobiło, no i progesteronu , co podwyższa statystyki :p Mam teraz sporo segregacji. Bo trzeba to ułożyć tak aby doktorom się to dobrze oglądaooo :p

    preg.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 12 listopada 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa poszalałas 100 str ;)
    co do mety i winka tez piłam przy mecie ;) na endo zawsze sie znalazło wineczko :D


    łojj posegregowałam ubranka pospisywałam ile jakich rozm mam .. i stwierdzam ze jeszczze jestem w czarnej D .... zaczełam dodawac do listy na gemini wszytskie rzeczy dla siebie i dzieciaczka .. po 7 pozycjach wyskoszyła magiczna liczba 200 zł :P chyba musze to rozłożyc na raty i zaczać kupować po trochu :D
    no i musze chyba zmienic narazie moje marzenie odnośnie jednej chusty .. nowa prawie 600 zł uzywana 450 :O chyba póki co wybiore tą za 150 :P a niekoniecznie moja piękną
    zakardowa-chusta-do-noszenia-dzieci-lenny-lamb-wisniowa-koronka.jpg

    nooo ale ;) dziś mężu mnie zaskoczył poszedł grabic liscie i wrócił z róża malutka ostatnią chyba w tym sezonie w naszym ogrodzie :D i powiedział ze to dla Nas aż se wzruszyłam <3 :D

    Corcula, bita_smietana lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 12 listopada 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania no maz romantyk!

    Ja jeszcze nie mam nic, NIC a nic :)
    Zaczne kupowac pewnie po nowym roku. Ja z chusty rezygnuje na rzecz porzadnego nosidła, np babytula.
    Ogolnie licze, ze ominie mnie szal kupowania, pamietam ile przy 2 dzieci sie tego walalo a ja kocham minimalizm :).

    Morwa nooo ladna dokumentacja! Bardzo bardzo bardzo mocno trzymam kciuki!


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2016, 15:20

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 12 listopada 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula ja poki co to mało co sama kupłam laktatory dostałam od siostry , ciuszki zabawki wiekszosc tez :)
    a
    poki co kupłam jedn paczke pieluch bo była jakas przecena , sliniaki jednorazowe i husteczki :)

    i zastanwiam sie jak wszytsko urzadzic zeby było wygodnie :?

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 12 listopada 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu jak będzie wygodnie to czas zweryfikuje. Ale jak planujesz urządzić mieszkanie to napewno sprawdzi się zasada ''dobrze mieć wszystko pod ręką''. Zwłasza przy skaczącym na przewijaku maluchu :-)

    Morwa toś tego nazbierała. Bardzo mocno trzymam kciuki za wizytę

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 12 listopada 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mutsy 4 rider, X Lander XA, Roan Marita - coś wam mówią te wózeczki? Na olx blisko mnie jest Roan Marita, przepiękny, po jednym brzdącu, wygląda jak nówka. Za 300zł, więc trochę okazja i zastanawiamy się, czy nie kupić i najwyżej niech sobie postoi i poczeka na Kubusia :)
    Te pozostałe też są blisko w cenach 400-600zł, ale jeszcze ich nie widzieliśmy na żywo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2016, 23:31

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quasha, ja w temacie wózka niewiele pomogę, bo sama jestem w ciemnej d.pie :/
    Byłam dziś w jednym sklepie nawet z wózkami, mi nic nie pasuje, ja potrzebuje wózka w teren trochę, te co mi się podobają budki, siedziska i gondole, to mają kijowe kółka z przodu, dwa maleńkie bez amortyzacji, a jak mają fajne kółka to siedzisko nie jest kubełkowe, a na tym mi zależy.
    Roan marita wygląda na komfortowa gondolę, ale nie wiem, musisz zdecydować na jakie tereny potrzebujesz wózka, z amortyzacją, czy bez.
    obejrzałam xlandera x-move - da mnie okropny + siedzisko zwykłe, babydesign husky - nawet nawet, ale siedzisko też nie jest kubełkowe, i strasznie cieżki, emmaljunga nie wiem jaki, piękna mała gondola (chcę małą), duże pompowane koła ale... brak amortyzacji kompletny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2016, 23:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 02:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 17:26

  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 13 listopada 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny złote podczytuję Was ile mogę, ale w pracy mam taki młyn, że koniec. Na początku grudnia idę na zwolnienie (żałuję, że nie posłuchałam, jak położna, Mama, lekarka i mąż wysyłali mnie wcześniej, bo słabo ogarniam;). Dojazdy to dla mnie mordęga, pobudki rano to dramat z komedią, a hałas w szkole mnie wykańcza i taka to ze mnie nauczycielska maruda :P Mojemu mężowi włączyło się "wicie gniazda", więc na weekendy kończymy remont naszej chatki. Ledwo człowiek poleży:P
    Mieliśmy małe przygody, bo w pracy prawie tak wyrżnęłabym, że nie miałabym przednich zębów, a o potłuczonych żebrach i dzieciaku nic nie mówię. Potem doszedł stres w pracy i załatwiłam sobie taki ból brzucha, że zimne poty mnie oblewały. Była awaryjna wizyta u pani doktor i kawaler mądrzejszy niż matka, bo w świetnej formie ;)

    Jak zawsze wszystkim Wam kibicuję na każdym etapie ciążowych przygód :) :) :) Głowy do góry, każdy dzień przybliża nas do celu, nie ma zmarnowanego czasu ;)

    Edit: telefon nie zna języka polskiego ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 09:20

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Ojejku, jak Ci zależy na pompowanych kołach i kubełkowym siedzisku (a nie ogranicza Cię cena ;) ), to może Stokke w wersji z pompowanymi kołami? Albo Bugaboo? Ten drugi niby ma małe przednie koła, ale dobre opinie widzę.
    wczoraj znalazłam emmaljunga super viking, jeszcze poszukam go na żywo, myślę że składa sie kiepsko, a bagażnik niestety nieduży.
    Bugaboo mnie odstraszaja malutkimi przednimi kółkami, Stokke trailz byłby chyba ok - ale cena 2w1 to blisko 6tys zł za nówkę... i też nie widziałam ich na żywo
    najbardziej podoba mi się mamas&pappas amadrillo flip xt ae niestety znowu te maleńkie kółka :/

    Hej Karolczyk <3

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha wrote:
    Mutsy 4 rider, X Lander XA, Roan Marita - coś wam mówią te wózeczki? Na olx blisko mnie jest Roan Marita, przepiękny, po jednym brzdącu, wygląda jak nówka. Za 300zł, więc trochę okazja i zastanawiamy się, czy nie kupić i najwyżej niech sobie postoi i poczeka na Kubusia :)
    Te pozostałe też są blisko w cenach 400-600zł, ale jeszcze ich nie widzieliśmy na żywo.
    Bym wzięła roan i kupiła wypasioną spacerowke :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku kubełkowe siedziska są fajne tylko dla maluszków. Ja ich osobiście nie lubię. Wolalam jak młoda spala zupełnie na płasko a nie z nogami w górze ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Bym wzięła roan i kupiła wypasioną spacerowke :)

    W tym Roan Marita jest całkiem duża spacerówka, wyglądała przyzwoicie :) Ale za 300zł to jak coś będzie nie tak to można kupić osobno :D W końcu 300zł to nie aż taki wydatek jak np. 3000zł :D

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha wrote:
    W tym Roan Marita jest całkiem duża spacerówka, wyglądała przyzwoicie :) Ale za 300zł to jak coś będzie nie tak to można kupić osobno :D W końcu 300zł to nie aż taki wydatek jak np. 3000zł :D
    Na początek jak dziecko jeździ przodem do Ciebie będzie ok. Potem i tak będziesz chciała cos lekkiego ;)

    Arwi lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba Paulette wróciła :) ma ten sam avatar tylko nowy nick Paula.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem sierota. Dopiekałam kaczkę w piekarniku na patelni i chciałam tę patelnię wyjąć z tego piekarnika, 200st C...
    Juz się chyba domyślacie, że piszę do Was jedną ręką ;) :/

  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 13 listopada 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Ja jestem sierota. Dopiekałam kaczkę w piekarniku na patelni i chciałam tę patelnię wyjąć z tego piekarnika, 200st C...
    Juz się chyba domyślacie, że piszę do Was jedną ręką ;) :/

    No brawo :) Mam nadzieję, że oparzenie nie jest poważne :)

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 13 listopada 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajjj, właśnie odwiedził nas przyjaciel i dostaliśmy śliczny bujaczek <3 Powiedział "Macie, bierzcie, zanim Agata zacznie marudzić o czwarte" :D
    Do tego cała masa książek o macierzyństwie <3
    Ajj, cudowny prezent. W zamian dostał całą blachę sernika, którego wczoraj upiekłam :D

    nick nieaktualny, Corcula, nick nieaktualny, She86, mitonia, Ania-nowa, nick nieaktualny, emaj, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku mam nadzieję, że nie jest duże to oparzenie. Do porodu się zagoi ;)

    Mimo tego, że wózkowy temat mnie nie dotyczy jeszcze to wizualnie mam upatrzony stokke trailz, ale rzeczywistość to zweryfikuje jeszcze pewnie.

    Qasha taki przyjaciel to skarb :) teraz masz co czytać :)

    Kurcze dalej nie mogę wyjść z podziwu jak te tygodnie na suwaczkach Wam lecą.

    Ja zamawiam kubeł zimnej wody na zabicie urojonych objawów 9dpo bo sama ze sobą wytrzymić nie mogę :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku to ja poproszę od razu dwa kubły ciążowych glutów :D przy takim zaglutowaniu to nie ma opcji :D ciąża jak nic będzie :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ