X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 30 maja 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 22:32

    Emka31, Wowka lubią tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stałam w aptece kilka dni temu i dziewczyna przede mną kupowała test, a aptekarka pod nosem „chyba z 40 dziś sprzedałam” 😂
    Tak więc kwarantanna ma swoje skutki, brzemienne skutki 😂 w styczniu zabraknie miejsc na porodówkach 😆

    Wowka, Maybelle, KotkaPsotka3, baby, Bluberry lubią tę wiadomość

  • BlondHeroina_ Ekspertka
    Postów: 206 142

    Wysłany: 30 maja 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    Maybelle może album ręcznie zdobiony metodą decoupage czy scrapbookingu ( to możesz zrobić sama i fajna od serca pamiątka dla chrześnicy. Na fb dziewczyna prowadzi bloga sztuka niepoważna, robi na zamówienie piękne anioły z dedykacją. Na niektórych stronach można zamówić śliczne karty w stylu exploding box.

    BlondHeroina na krwiaka, stłuczenia, dobra jest maść arnikowa, ale nie wiem czy w ciąży ją można stosować. U nas na guzy, stłuczenia to nr 1 u dzieci pomaga i śladu nie ma.

    Tak, znam tą maść... Ale w ciąży mam wewnętrzną blokadę sięgać po zwyczajny apap, a co dopiero po inne środki. Za kilka dni przejdzie. Najważniejsze, że skończyło się na strachu... i pozwoli to wyciągnąć wnioski.
    Swoją drogą... kilka dni temu przez myśl mi przeleciał upadek ze schodów, a to dlatego, że w każdej ciąży z nich zleciałam.

    thgf3e3kyrhxotsx.png
  • BlondHeroina_ Ekspertka
    Postów: 206 142

    Wysłany: 30 maja 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka31 wrote:
    Stałam w aptece kilka dni temu i dziewczyna przede mną kupowała test, a aptekarka pod nosem „chyba z 40 dziś sprzedałam” 😂
    Tak więc kwarantanna ma swoje skutki, brzemienne skutki 😂 w styczniu zabraknie miejsc na porodówkach 😆

    Cieszmy się, że nam przyjdzie rodzić przed tym babyboomem 😂🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2020, 22:04

    Emka31 lubi tę wiadomość

    thgf3e3kyrhxotsx.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 30 maja 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od samego początku lockdownu mówiłam, że przyrost naturalny się zwiększy 😂

    Blond, o matko. Uważaj na siebie. Dobrze, że się skończyło na siniakach i krwiakach. Tzn współczuję, że je masz, ale dobrze że nic więcej 😉

    Emka, gratuluję wyboru wózka 😊 i pozytywnie zazdroszczę mieszkania nad morzem. Jeśli bym miała wybrać jakieś inne miasto w Polsce do życia, to na pewno bym postawiła na Trójmiasto ❤

    Maybelle, też bym postawiła na jakiś prezent ręcznie robiony, od serca, niepowtarzalny. Na ślub dostaliśmy takie dwa ręcznie robione króliki maskotki, które mają wyszyte nasze imiona i datę. Bardzo je lubię, są takie urocze, no i spersonalizowane, aczkolwiek nie przepadam za kurzołapami 😊

    U nas też pogoda do bani, pada, nie pada. Z radością pospałam z Młodym dzisiaj 🙂

    Emka31, Maybelle lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, kochana, tu jest pięknie poza sezonem! Nie cierpię Trojmiasta w wakacje.. tłum, syf, zero miejsc parkingowych.. ale poza tym, to sama sobie zazdroszczę 😂 choć mój mąż chce na starość w Bieszczady, zgodnie z tym hasłem: „Rzucę to wszystko wpizdu i wyjadę w Bieszczady” 🤷🏻‍♀️ Niech se jedzie, ja zostaję 😊

    Z wózka się mega cieszę, bo najdroższe za mną. Teraz tylko dodatki.. dobra - mnóstwo ich, wiem 🙈

    A przyrost pnie się w górę, widzę to po braku miejsc do mojego gina.. 😆 i właśnie zerkam na forum, na belly, a tam już Luty2012 rusza! 😱 jak ten czas leci 🙈

    Wowka lubi tę wiadomość

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 30 maja 2020, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, wiem, bo ja do Gdańska przyjezdzalam służbowo w każdą porę roku na kilka dni😃

    Morze w zimę jest niepowtarzalne i nie porównywalne do tego z lata 🙂

    No i ludzie są przyjemni 😊

    Emka31 lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojaa... więc jeśli wrócisz to pracy, dzieci odchowasz, to dawaj znać, kiedy tu bedziesz 🙂 kawa koniecznie! 😊

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 30 maja 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, niestety pracodawca się sprzedał na rzecz takiego, co ma zarząd w Warszawie 😖

    Nie wyklucza to jednak pobytu prywatnego, nas ciągnie po Polsce i dzieci nam w tym nie przeszkadzają 😊

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2020, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się dogadamy, bo my też turyści, z kartą dużej rodziny za chwilę 😂 bynajmniej owoce w Lidlu będę miała tańsze 😆

    I zupełnie poważnie, gdybyście byli na północy, daj koniecznie znać 😊

  • BlondHeroina_ Ekspertka
    Postów: 206 142

    Wysłany: 30 maja 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka31 wrote:
    To się dogadamy, bo my też turyści, z kartą dużej rodziny za chwilę 😂 bynajmniej owoce w Lidlu będę miała tańsze 😆

    I zupełnie poważnie, gdybyście byli na północy, daj koniecznie znać 😊

    I w Carrefour -10% na całe zakupy... 😂🙈

    Emka31 lubi tę wiadomość

    thgf3e3kyrhxotsx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2020, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😂😂😂 ale super! Do Zoo jeszcze zniżka jest właśnie patrzę 😂 same plusy 😁

  • BlondHeroina_ Ekspertka
    Postów: 206 142

    Wysłany: 30 maja 2020, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka31 wrote:
    😂😂😂 ale super! Do Zoo jeszcze zniżka jest właśnie patrzę 😂 same plusy 😁

    Na stacji taniej zatankujesz... prąd możesz mieć taniej... Zorientuj się też, czy Twoje miasto nie ma swojej karty dużej rodziny, zwykle uprawniają one do zniżek u lokalnych przedsiębiorców np. restauracji, kwiaciarni, na prawo jazdy... etc. U nas jest taka dodatkowo "Zielona karta".

    Emka31 lubi tę wiadomość

    thgf3e3kyrhxotsx.png
  • KotkaPsotka3 Autorytet
    Postów: 1113 530

    Wysłany: 30 maja 2020, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle wrote:
    Mam wrażenie, że jak w Polsce pogoda jest brzydka, to u mnie jest piękna i na odwrót 😆 dzisiaj 25 stopni i słońce cały dzień. Nawet się trochę opaliłam na spacerze.

    Mam pytanie nie w temacie ciąży, ale nie mogę nic wymyślić sama.. W czerwcu moja chrześnica ma pierwszą komunię św. I chciałbym oprócz pieniędzy, dać jej jakąś pamiątkę. Tak żeby miała taką rzecz, która będzie na lata i będzie pamiętać, że to od chrzestnej 😊 Złoty łańcuszek odpada, bo chrzestny już taki kupił i nie chcę powtarzać tego samego. Macie jakieś pomysły?
    Tak mi szkoda tego dziecka 😔 przez wirusa nie będzie mieć komunii taką jak powinna. Nie mogę przylecieć, bo nie ma w czerwcu lotów, dopiero od lipca mają wznowić. Dużo innych gości tez odmówiło przyjścia, bo boją się wirusa.. Chociaż już niby przyjęcia w Polsce mogą być normalnie robione. Najgorzej, że dziecko w tym wszystkim najbardziej cierpi 😔


    A jaki budzet?
    Ja dla moich dzieci od dziadkow zazyczylam sobie na chrzest obraz. Sama oczywiscie wybieralam. Taki prawdziwy, na plotnie, nie kopiowany. Chcialam cos co zostanie na zawsze, cos szczegolnego od dziadkow, moze przekazywane z pokolenia na pokolenia. Zaleta taka ze wartosc moze wzrosnac. 5 lat temu ten ktory dostal moj syn kosztowal 800pln a teraz prawie 3tys.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
    ex2bkrhmisl7dznn.png
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 30 maja 2020, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 22:32

    BlondHeroina_ lubi tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2020, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlondHeroina_ wrote:
    Na stacji taniej zatankujesz... prąd możesz mieć taniej... Zorientuj się też, czy Twoje miasto nie ma swojej karty dużej rodziny, zwykle uprawniają one do zniżek u lokalnych przedsiębiorców np. restauracji, kwiaciarni, na prawo jazdy... etc. U nas jest taka dodatkowo "Zielona karta".

    Dziękuję 🙂 Nie miałam pojęcia, że to aż tyle profitów.. 😁 wiem już, że nasz kredyt w MdM się zmniejszy.. będzie na pampersy 😊

    BlondHeroina_ lubi tę wiadomość

  • Soldering94 Autorytet
    Postów: 325 385

    Wysłany: 31 maja 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za troskę,czytam wszystko na bieżąco ale nie mam chwili odpisać. Jestem w trakcie zakładania sklepu internetowego dla mamy, jak już będzie hulał podeślę link, moja mama ma butik z odzieżą kobiecą, ale chcemy iść trochę dalej niż nasza miejscowość. :)
    Z ciążowych dolegliwości, to już głową mnie nie boli :)
    Zakupiony został wózek, mamy wybrane łóżeczko, dostawkę, przewijak.
    Myślę o elektronicznej niani, polecicie jakieś?

    Dużo jest promocji na dzień dziecka, kupujecie coś? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2020, 08:10

    66f2b88525.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 31 maja 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle wrote:
    Mam wrażenie, że jak w Polsce pogoda jest brzydka, to u mnie jest piękna i na odwrót 😆 dzisiaj 25 stopni i słońce cały dzień. Nawet się trochę opaliłam na spacerze.

    Mam pytanie nie w temacie ciąży, ale nie mogę nic wymyślić sama.. W czerwcu moja chrześnica ma pierwszą komunię św. I chciałbym oprócz pieniędzy, dać jej jakąś pamiątkę. Tak żeby miała taką rzecz, która będzie na lata i będzie pamiętać, że to od chrzestnej 😊 Złoty łańcuszek odpada, bo chrzestny już taki kupił i nie chcę powtarzać tego samego. Macie jakieś pomysły?
    Tak mi szkoda tego dziecka 😔 przez wirusa nie będzie mieć komunii taką jak powinna. Nie mogę przylecieć, bo nie ma w czerwcu lotów, dopiero od lipca mają wznowić. Dużo innych gości tez odmówiło przyjścia, bo boją się wirusa.. Chociaż już niby przyjęcia w Polsce mogą być normalnie robione. Najgorzej, że dziecko w tym wszystkim najbardziej cierpi 😔
    Ja mojemu chrzesniakowi zamówiłam coś takiego
    https://eprezenty.pl/obrazek_pamiatka_i_komunii_dla_chlopca_12x15_cm_z_opcja_graweru_zyczen,p,91779.html
    Nie chciałam klasycznej kartki, bo wiem jak kartki zazwyczaj kończą, a ten obrazek po dwóch latach dalej jest u niego na biurku.

    Maybelle lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Paulinqa Ekspertka
    Postów: 181 228

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypilam glukoze teraz 2 h siedzenia. Obym tylko nie zwymiotowala

    MIKOŁAJ ♡ 2015
    OLIWIER ♡ 2020
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 22:32

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
‹‹ 193 194 195 196 197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ