X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • Evoleth Autorytet
    Postów: 460 456

    Wysłany: 13 lipca 2020, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry, Twoja "jazda na kopie" mnie rozbawiła🤣 Wiadomo, o co chodzi. Ty masz już chyba syndrom wicia gniazda😉
    U mnie mąż odkurza i mopuje, ale i tak z dzieckiem w domu ruszam się więcej, niż w mojej spokojnej pracy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2020, 18:19

    Bluberry lubi tę wiadomość

    Poronienie październik 2015
    Alicja marzec 2017 ❤️
    Izabela październik 2020 ❤️


  • Soldering94 Autorytet
    Postów: 325 385

    Wysłany: 13 lipca 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b58d678c5445.jpg
    Mamy różek, jeszcze tylko prześcieradełko i łóżeczko gotowe :)

    Emka31, Jola17a, Evoleth lubią tę wiadomość

    66f2b88525.png
  • baby Autorytet
    Postów: 1071 866

    Wysłany: 13 lipca 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne łóżeczko, śliczny kocyk i rożek też. Odważnie poszłaś w te ciemne kolory. Ja się czaję 😉

    Dziś kupiłam trochę ciuszków. Proszek do prania dla dzidziusiów. Podkłady poporodowe. Płyn z emolientem do kąpieli. Prześcieradła do dostawki i ręcznik. Ale wszytsko popakowalam w torby. W tym tygodniu przed weekendem zaczynamy totalny remont łazienki. Dopiero po nim sypialnio-pokoik. I wtedy będę prac, ustawiać, ukladac

    f2wl4z17a25l2zbv.png

    oraz nastoletni córka i syn :)
  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 13 lipca 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś kupiłam przecudny szary kocyk, czapeczkę, spodenki i pieluchę tetrową bo mi się podobał wzór w sklepie. Jutro mają mi dojść body, dwa pajacyki i dwie pary spodenek. Przydały by się półśpiochy bo pamiętam że bardzo je lubiłam przy małej. Ale to już jak poznam płeć, narazie mam wszystko białe lub szare i chciałabym wreszcie coś kolorowego:)

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 13 lipca 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, właśnie. Czapeczki! Skąd kupujecie i jakie? Jestem głupia, syn był antyczapkowy zupełnie, ale to było upalne lato i nie miałam z tym problemu. Mam jakieś neutralne, ale z tego co pamiętam wszystkie były za duże 😂

    Myślałam o cienkiej bawełnianej do szpitala. A jaką na wyjście, czy spacer w październikową zmienną pogodę?

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Persefona Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 13 lipca 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie kwestia prania ciuszków. Czy kupować specjalne do tego preparaty czy zostać przy swoich. Do tej pory zawsze używałam proszku ekologicznego z Balja i tak trochę szukałam informacji czy i dziecięce rzeczy w tym prać i chyba powinno być ok. Gorzej z płynem bo używam po prostu octu z wodą i olejkiem zapachowym, ale ponoć ocet może uczulać skórę dziecka, więc pewnie będę musiała czegoś poszukać zamiast tego.
    A w czym wy pierzcie?

    T5Cup2.png
  • baby Autorytet
    Postów: 1071 866

    Wysłany: 13 lipca 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety jak mnie męczy zgaga. Testuję napar z kminku i same nasiona. Może pomogą...

    f2wl4z17a25l2zbv.png

    oraz nastoletni córka i syn :)
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 13 lipca 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby wrote:
    Rety jak mnie męczy zgaga. Testuję napar z kminku i same nasiona. Może pomogą...

    Smutna piąteczka...

    Ja zjadłam migdaly i popiłam mlekiem. Jest jak było 😣

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2020, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    Mi za L4 płaci ZUS i z początkiem miesiąca dostałam zaległe chorobowe i jest płatne 100%..

    Ja nie ćwiczę w ciąży, wstyd mi przed sobą bo obiecałam sobie że będę ćwiczyć całą ciążę, na YT dziewczyna ma fajną serię dla kobiet w ciąży i ani razu jeszcze nie spróbowałam a tu czas tak szybko leci 🙈 mój jedyny domowy fitness to albo jazda na kopie albo jak dziś gimnastyka ramion przy myciu okien... w ogóle ostatnio mam fazę na generalne porządki w domu.

    Bluberry, myłaś okna? Etapami czy na raz? Moje to obraz nędzy i rozpaczy, a trochę mam stracha.. 🤔

    Baby, coś czuje, że zgramy się w remontowym szale 🙈

    I dziewczyny, zgagę też mam, pani w aptece dała mi Rennie i tak sobie łykam, gdy palenie jest maksymalne 😅

    Prać będę w Loveli, bo uwielbiam jej zapach 😊

    A czapeczka, widziałam zestawy w HMie, takie potrójne z bodziakami i spodenkami + czapeczka. Strzelę taki jeden zestaw na start i styknie. Jak się Bobo urodzi to razem pójdziemy do galerii i dokupie co będzie trzeba 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2020, 00:21

  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 14 lipca 2020, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piorę w proszku E. Z synem też tak prałam i nic mu nie było. A płynu do płukania nie używam dla malucha w ogóle

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • baby Autorytet
    Postów: 1071 866

    Wysłany: 14 lipca 2020, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka wrote:
    Smutna piąteczka...

    Ja zjadłam migdaly i popiłam mlekiem. Jest jak było 😣

    Mleko na zgagę ? Zupełnie odwrotnie 😆

    f2wl4z17a25l2zbv.png

    oraz nastoletni córka i syn :)
  • ma.rysia Autorytet
    Postów: 515 404

    Wysłany: 14 lipca 2020, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka ja myłam okna, nic mi nie było 😀 Nawet się jakoś bardzo nie zmęczyłam 😀

    Emka31 lubi tę wiadomość

  • Misia78 Autorytet
    Postów: 487 408

    Wysłany: 14 lipca 2020, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, pozdrawiam z Chorwacji. Droga upłynęła nadzwyczajnie dobrze, mąż bardziej narzekał na zmęczenie 😂 1300 km i jesteśmy w innym świecie. Po koronie tutaj nie ma śladu, jedyne co, to gołym okiem widać ze mniej ludzi niż w zeszłych latach. To akurat na plus dla nas 😊 Jesteśmy na wyspie i jest idealnie, bo wieje i nie ma upału, a tego troszkę się obawiałam. Kilka dni Was nie czytałam, muszę nadrobić zaległości.

    bebetka.b, Jola17a, Evoleth, Krąsi, Jlod, Lena955, Bluberry, baby lubią tę wiadomość

    17u96iyefisxlskp.png
  • bebetka.b Autorytet
    Postów: 429 375

    Wysłany: 14 lipca 2020, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia ale cudownie!!!! Miłego wypoczynku ależ zazdroszcze pozytywnie :) wrzuć jakies zdjęcia ! Och jak mi się marzy gdzieś wyjechać...
    Dziewczyny ja na zgagę jem Rennie. Nie mam jej często ale jak się już pojawi to świruje takie to okropne. Nigdy przed ciąża nie miałam. Nie będę się męczyć i po jednej tabletce przechodzi. W ciąży można.

    A! Piorę w kapsułkach Lovela.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2020, 08:31

  • Jola17a Autorytet
    Postów: 1473 1429

    Wysłany: 14 lipca 2020, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia78 wrote:
    Cześć dziewczyny, pozdrawiam z Chorwacji. Droga upłynęła nadzwyczajnie dobrze, mąż bardziej narzekał na zmęczenie 😂 1300 km i jesteśmy w innym świecie. Po koronie tutaj nie ma śladu, jedyne co, to gołym okiem widać ze mniej ludzi niż w zeszłych latach. To akurat na plus dla nas 😊 Jesteśmy na wyspie i jest idealnie, bo wieje i nie ma upału, a tego troszkę się obawiałam. Kilka dni Was nie czytałam, muszę nadrobić zaległości.
    O rany jak cudnie, daj zdjęcia bo ja już dostaje szału na moim podworku trwa remont i widzę tylko siwy dym (kurz)

    3i49df9hlhtx65e4.png
    40 lat, starania od V/2018 SALVE Łódź
    niedrożny prawy jajowód; histeroskopia w XII/18
    AMH 1,38; lewy jajnik torbiel endo.;
    1 punkcja 05.19 3 jajeczka ❄2 punkcja 06.19 1 jajeczko❄3 punkcja 07.19 5 jajeczek. Z 9 szt.
    7 zapłodnionych przestało się rozwijac. W 5 i 6 dobie brak blastek 😢
    A.K. X/19 4 blastki ❄️❄️❄️❄️
    ⚠️XII/19 polip. I/20 histero.
    7II/20 4AA podane. 🍀
    10dpt Beta 427
    13dpt Beta 2173
    14dpt USG jest kropek
    35dpt 13.03.❤️ 7t.6d.
    39dpt ❤️ ma 2cm
    Serce się raduje, dzidzia zdrowa. Dziewczynka 🎠💗 Spotkamy się w październiku 👨‍👩‍👧29.10.2020 Laurunia ❤️
    CC w Salve. Polecam!
    Nie bedzie staran z pomocą med.o rodzeństwo.
  • Evoleth Autorytet
    Postów: 460 456

    Wysłany: 14 lipca 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, cudownie! Odpoczywaj🌞

    Ja będę prała ciuszki w Loveli. Używałam jej przez cały pierwszy rok życia starszej córki, potem weszły drogeryjne proszki. Ona nie miała żadnych problemów skórnych, zobaczymy jak będzie tym razem.
    Persefona, ocet do płukania ubrań? Zaintrygowałaś mnie🤔 Przyznam że ja w ogóle nie używam płynów do płukania, uważam że to zbędne.

    Dziewczyny, ja z tych szczęściar, które w ogóle nie mają w ciąży zgagi. Poza ciążą z resztą też rzadko. Także nie pomogę.

    Poronienie październik 2015
    Alicja marzec 2017 ❤️
    Izabela październik 2020 ❤️


  • ma.rysia Autorytet
    Postów: 515 404

    Wysłany: 14 lipca 2020, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jeszcze nigdy w życiu nie miałam zgagi! Liczę na to, że może mnie i w ciąży ominie 😀

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1440 1003

    Wysłany: 14 lipca 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, a są jakieś reżimy w stylu maseczka obowiązkowa na plaży, w sklepach czy coś takiego?

    Udanego wypoczynku!

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • Paulinqa Ekspertka
    Postów: 181 228

    Wysłany: 14 lipca 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby wrote:
    Mleko na zgagę ? Zupełnie odwrotnie 😆
    Baby polecam gaviscon.u mnie zgaga od 23 tyg. Nie dawalam już rady bo aż przelyk mnie bolal

    MIKOŁAJ ♡ 2015
    OLIWIER ♡ 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też piorę w Loveli, właśnie jedna pralka się kręci ;)

‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ