X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozniej Was nadrobię, bo caly czas poświęcam malutkiej :)
    Jest kochana, ale co godzinkę wisi na cycku, wiec nie mam za bardzo kiedy odespac 🙈
    Nie wiem, czy mam pokarm, widzę kropelki i mala ciumka, ale przez to częste budzenie polozne namawiają do mm. Na razie odmawiam, bo przecież wisi ladnie na cycku i przynajmniej pobudza mi laktację, a jeśli zacznie miec duze spadki wagi to wtedy się zgodzę.
    Druga kwestia, poprosiłam o nie szczepienie w pierwszej dobie, niby ok. Zmienila sie zmiana, polozna pezychodzi i zabiera dziecko na szczepienie tylko to oznajmiając. Zaprotestowałam, to pani sie zdziwiła, no ona juz jedno szczepiejie dla nas naszykowała i wpisała do dokumentów 🙄
    Mówię, że trudno, poczeka do jutra.
    Pozniej znowu mnie namawiała, bo co to za różnica ehh.
    Ale powiem Wam, ze wisi mi to, nie przejmuję się i robię swoje :)
    Tak samo z karmieniem.
    Freja, to trochę dzieki Twoim wskazówkom, wiec nie znikaj stąd, nawet nie próbuj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2020, 16:42

    Wowka, Evoleth, Maybelle lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka wrote:
    Freja, to słowo pisane, możemy czasem coś źle odczytać. Nie miałaś nic złego na myśli, ja akurat wiedziałam o co Ci chodzi 😊 też bardzo sobie cenię Twoją obecność tutaj, wiele się od Ciebie dowiedziałam, masz dużą wiedzę na temat naturalnych sposobów na różne dolegliwości.

    Emka, już miałam Cię wywoływać. Co u Ciebie, jak się czujesz? Jak nastroje? Poproszę o raport 😊
    Dzięki Kochana 🙂 ja ze stresu przed jutrzejszym lekarzem, jem co znajdę 😂 a tak poważnie, to zawzięłam się i ogarnęłam, co trzeba dla Malucha. Walizka spakowana. Zostało tylko ogarnąć łóżeczko, ale to zadanie dla męża, kiedy ja będę cierpiała na porodówce 🙈
    Jak mnie jutro nie położy do szpitala, to zaczynam porządki w domu 😁 konsultowałam te moje przepływy z innym ginem i uspokoił mnie, że wgl nie powinno się tak straszyć. Chyba, ze dzieć przestaje rosnąć... tak więc uspokoił mnie 💪🏼

    Generalnie nastrój to strach. No niemożliwe, to trzecia ciąża, a ja się mega boje porodu... kuwa, muszę się przesterować 🙈

    A Ty jak? Jak tętno Malutkiej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I również uważam, że Freja musisz tu zostać. Każdy ma swoje zdanie, swoje poglądy. Trzeba być tolerancyjnym i nieraz przymknąć oko 😊 już niedużo nam zostało, trzymajmy się razem ❤️

    Misia78 lubi tę wiadomość

  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 20 września 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freja no coś Ty? Nie możesz odejść. Już jesteśmy wszystkie na końcówce. Dziewczyny mają racje że iie jedna z nas może coś inaczej zrozumieć. Spooojnie napewko nic nie było po złości 🙂

    A ja mam pytanie czy ma któraś koc akrylowy??
    Bo właśnie chcę zamówić kocyk Zosi do wózka żeby był cieplutki i nie wiem co lepsze.
    Muszę wybrać między:
    https://allegro.pl/oferta/gruby-tloczony-koc-akrylowy-80-x-110-zimowy-9717070721?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
    A tym:
    https://allegro.pl/oferta/kocyk-minky-75x100-kolderka-poduszka-7771903093
    Jak sądzicie który lepszy??

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • ma.rysia Autorytet
    Postów: 515 404

    Wysłany: 20 września 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii i ja się dołączam do gratulacji! Witamy na świecie kolejnego maluszka ❤️ trzymaj się dzielnie, ja też mam zamiar odmawiać dokarmiania. Nie wiem czemu tak cisną na mm na porodówkach...

    Jagoda z tego co widzę to te kocyki oba są ze sztucznych materiałów. Akryl i minky, który jest poliestrem w sumie. Pewnie lepsze bylyby bawełniane ale jak już musisz wybierać z tych to milszy pewnie będzie minky.

    Natalii lubi tę wiadomość

  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 20 września 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po porodach, czy Wam trafiały się przed rozpoczęciem całej akcji jakieś plamienia? Mam wrażenie, że u mnie coś takiego się pojawia - chyba że to jakieś takie dziwne upławy, ale badania wyszly mi ok. Nie jest to typowe plamienie, ale sporo ciemnozabarwionego śluzu (przepraszam za szczegóły) Martwię się że nie dotrzymam do wtorkowej wizyty 🙆

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 20 września 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia to może czop z tego co opisujesz to tak mi się wydaje

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • agusiagim_ Ekspertka
    Postów: 187 139

    Wysłany: 20 września 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda jeśli chodzi o ten minky to Ty chyba pisałaś ze kokon dostałaś czy masz dostać w prezencie i tam jest kilka elementów z tego co kojarzę, m.in. kocyk i podusia. To po co Ci dwa takie same? Chyba ze już ten komplet widziałaś i nie ma kocyka w zestawie to ok.

    [link=https://www.suwaczki.com/]zrz6i09ka0hw7fyp.png[/link]
  • agusiagim_ Ekspertka
    Postów: 187 139

    Wysłany: 20 września 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro jade na konsultacje z anestezjologiem i będzie decyzja jakie znieczulenie. Miała któraś z Was taką konsultację? Anestezjolog to tylko rozmowę przeprowadza czy jak to wyglada??

    [link=https://www.suwaczki.com/]zrz6i09ka0hw7fyp.png[/link]
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 20 września 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia teściowa mi pokazała ten kokon tylko mam się nie wygadać przed szwagierką. Jest tam kocyk minky ale taki bardzo cienki a ja chciałam coś grubszego do wózka na zimę

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 20 września 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii, cieszę się że jesteście razem i że wiesz czego chcesz 😊 dużo siły Ci zyczę, śpisz cokolwiek? 😉

    Emka, trzymam kciuki za Ciebie. Mam nadzieję, ze nie będzie konieczności szpitala i poczekasz sobie na poród w wysprzątanym domu 😉 U Ciebie główne uczucie to strach i głód, u mnie niepewność i brak apetytu 😄

    Dziś obydwa ktg z komentarzem "ładne". Czekam na jutrzejszy dzień, żywię nadzieję, ze czegoś się dowiem.

    Sylwia, co to znaczy ciemne zabarwienie? W sensie że krwiste? U mnie czop wyglądał jak gęste gluty poprzetykane krwią. Jeśli chcesz, możesz obejrzeć sobie czopy po wpisaniu hasła "mucus plug" w google grafika. Ale najlepiej nie przy jedzeniu 😉

    Sylwia Sylwia, Emka31 lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 20 września 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda, to ten minky, który wkleiłaś też jest cienki-jedna strona polar, druga bawełna i nie ma ocieplenia.

    Na zimę może spiworek, skoro to ma być do wózka?

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka wrote:
    Natalii, cieszę się że jesteście razem i że wiesz czego chcesz 😊 dużo siły Ci zyczę, śpisz cokolwiek? 😉

    Emka, trzymam kciuki za Ciebie. Mam nadzieję, ze nie będzie konieczności szpitala i poczekasz sobie na poród w wysprzątanym domu 😉 U Ciebie główne uczucie to strach i głód, u mnie niepewność i brak apetytu 😄

    Dziś obydwa ktg z komentarzem "ładne". Czekam na jutrzejszy dzień, żywię nadzieję, ze czegoś się dowiem.

    Sylwia, co to znaczy ciemne zabarwienie? W sensie że krwiste? U mnie czop wyglądał jak gęste gluty poprzetykane krwią. Jeśli chcesz, możesz obejrzeć sobie czopy po wpisaniu hasła "mucus plug" w google grafika. Ale najlepiej nie przy jedzeniu 😉

    Trzymaj mocno! Ja za Was też! To już końcówka, musimy dać radę ☺️

    Wowka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, u mnie zaczelo sie od plamien, ale ze byla cc to nie wiem, ile by trwało do regularnej akcji porodowej.

    Wowka nie bardzo ;) Dzisiaj juz odlatuję, mam nadzieję, że jutro bedzie lepszy dzien.
    Bilirubina do tego na granicy, oby jutro nie wzrosła, trzymajcie kciuki, bo chcialabym jak najszybciej wyjsc z małą do domu.

    Sylwia Sylwia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo GBS, w środę robiłam powtórnie i jest ujemny... więc zwariowałam. Nie wiem, czy te probiotyki tak pomogły, czy tamten mógł być źle pobrany, bo we wzierniku i polezal u mnie 3 doby w lodowce, bo zaniosłam go w poniedziałek, a pobrany był w piątek... to dopiero zagadka 🙈

    Wowka, Freja000 lubią tę wiadomość

  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 20 września 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, Jagofowas wydaje mi się że piątek odszedł mi kawałek czopu (sprawdzałam te zdjęcia wtedy, dobrze że jeszcze przed jedzeniem 🙈😉), a teraz to bardziej taki beżowy upław, nie ma krwi. Nie mam tego cały czas, ale po dłuższym ruchu - rano po spacerze i teraz po powrocie od rodziców. W ogóle dzisiaj miałam sporo skurczy, ale po prysznicu przeszło.

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 20 września 2020, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka31 wrote:
    A propo GBS, w środę robiłam powtórnie i jest ujemny... więc zwariowałam. Nie wiem, czy te probiotyki tak pomogły, czy tamten mógł być źle pobrany, bo we wzierniku i polezal u mnie 3 doby w lodowce, bo zaniosłam go w poniedziałek, a pobrany był w piątek... to dopiero zagadka 🙈
    U mnie w szpitalu nawet jak później jest ujemny to i tak dają antybiotyk. 🤷

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 20 września 2020, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka patrzyłam te zdjęcia i wychodzi na to że mi też odchodzi czop. Ale troszkę chyba na raty bo mam też tak jak pokazują bez krwi tyle że już dwa dni z rzędu

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 20 września 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie wiem jak wygląda czop bo w pierwszej ciazy mi nic nie odchodziło, teraz też nic, i nawet chyba nie chce wiedzieć jak to wygląda:p nie odważe się szukać w internecie. A tymczasem leci mi z nosa jak z kranu, super...

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia Sylwia wrote:
    U mnie w szpitalu nawet jak później jest ujemny to i tak dają antybiotyk. 🤷

    Tak, wiem... z tym, że zobaczymy co na to mój gin jutro powie.. najbardziej boje się, że odejdą wody i wtedy trzeba gnać na porodówkę, a wolałabym trochę w domu poczekać, choć na pierwsze skurcze... ale, nie wiem tera już nic🙈

    Kurde, na grupie październikowej na fejsie, zaraz nie będzie komu rodzic 🙈 nadążyć nie można i tylko mnie to stresuje, bo maluszki tam z 36/37 tc 🙈 dziewczyny coś tam pobolewa, a w szpitalu 5cm rozwarcia😳 znając życie, to nim ja dojdę do 5cm, to będę ledwo żywa 😂

‹‹ 399 400 401 402 403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ