X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejti22 wrote:
    Dziewczyny, przy wyborze wózka na co zwracać uwagę? 🙂
    Ja to chyba rozmiarem 😉 i wagą
    Te podwójne wózki nie wyglądają wogóle zachęcająco...
    na razie jeszcze o tym nie myśle wcale. Jak dotrwam do prenatalnych to może wtedy zacznę się rozglądać.
    Ta ciąża to jeden wielki rollercoaster. Chciałabym się cieszyć ale tak ku... się boje.

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wyjazdy mam w aucie zawsze spakowaną najtańszą parasolkę i super się sprawdza:) bo mój wózek na pewno by mi nie wszedł do auta

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • Evoleth Autorytet
    Postów: 460 456

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ale ciężko za Wami nadążyć 😉
    Gratuleję udanych wizyt! Maybelle, nareszcie 😊👍
    A do mnie przyplątało się zapalenie oskrzeli 😓 Od tygodnia męczy mnie mokry kaszel, który leczyłam oczywiście tylko domowymi sposobami. Ale nic nie przechodził, więc dziś odważyłam się na wizytę w przychodni. Bałam się, że wyślą mnie od razu do szpitala zakaźnego, wiecie teraz każdy kaszel podejrzany. Ale okazało się że to początki zapalenia oskrzeli. No i dostałam antybiotyk. Pierwszy raz w życiu i to kiedy prawie nie wychodzę! No ale jestem trochę spokojniejsza, bo wiem że się leczę i wkrótce będzie lepiej.
    Chyba jeszcze nigdy nie doceniałam zdrowia tak, jak teraz...

    Maybelle lubi tę wiadomość

    Poronienie październik 2015
    Alicja marzec 2017 ❤️
    Izabela październik 2020 ❤️


  • bebetka.b Autorytet
    Postów: 429 375

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evoleth zdrówka! Rzeczywiście teraz każdy kaszel podejrzany i może być ciężko ale dobrze ze Cię zdiagnozowali i się leczysz, oby szybko minęło.
    A wiec tak u mnie po prenatalnych. Byłam dziś ale dzidzia była obrócona pionowo i za mała trochę wiec nic lekarka nie mogła zobaczyć, przełożyli mi wizytę na środę w przyszłym tyg. Ech. Wiec jeszcze kolejne dni stresu. Ale wiem ze serce bije :)

    baby, Evoleth lubią tę wiadomość

  • baby Autorytet
    Postów: 1071 866

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie potrafię choćby myśleć o wyprawce. Nic a nic. Dziś samopoczucie lepsze. Nie wiem skąd czasem biorę optymizm, a innym razem dolina mnie nie opuszcza. Pewnie hormony szaleją 😉

    Dziś mi bulgocze w brzuchu. Na ruchy jeszcze o wiele za wcześnie ale miło pomyslec że ktoś tam w środku jest - z bijącym sercem ❤😊

    Do wyników 5 dni...

    f2wl4z17a25l2zbv.png

    oraz nastoletni córka i syn :)
  • Lajla Przyjaciółka
    Postów: 103 93

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak często macie wizyty?

  • Kejti22 Autorytet
    Postów: 271 249

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku miałam co 2tyg a teraz co 4tyg :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeważnie raz w miesiącu.

  • Evoleth Autorytet
    Postów: 460 456

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnią wizytę u mojego ginekologa miałam 6 marca. Potem 23.03 prenatalne, ale gdzie indziej. Kolejną wizytę zamieniłam na teleporadę, żeby przedłużyć zwolnienie. Kończy mi się ono 17.04, więc mam nadzieję że uda mi się umówić na ten dzień.

    Poronienie październik 2015
    Alicja marzec 2017 ❤️
    Izabela październik 2020 ❤️


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam co miesiąc :)

  • Riki Ekspertka
    Postów: 302 84

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ma któraś duphaston na sprzedaż pilnie?

    Starania od 2018
    14-15 tydz💔,8tydz💔,5 ciąż biochemicznych
    Hashimoto,nk 22,kir aa
    👨‍🦱Polimorfizm apal genu igf 2 w obu allelach
    Leki luteina,duphaston,encorton,accofil,heparyna,acard
  • gondi Autorytet
    Postów: 297 178

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam raz w miesiącu wizyte, pod koniec ciąży będzie co 2 tygodnie i ewentualnie co tydzień.
    Jeśli chodzi o wózek, mam baby jogger city select lux (kupiliśmy go z założeniem że Hubert szybko będzie miał rodzeństwo) żeby móc go ewentualnie rozbudować do 2-ójki dzieci. Jest ciężki ale stabilny, raczej z tych droższych i większych ( w Combi zajmuje sporo miejsca), gondole można całkiem złożyć na płasko, a jak się odczepi kółka to zdecydowanie mniej miejsca zajmuje w bagażniku. Ja jestem zadowolona z tego wózka. Myślę, że nadaje się też jako wózek dla bliźniaków ( ewentualnie może być problem z podbijaniem na krawężnikach przy dodatkowym cieżarze). Koła są z tworzywa EVA i nie wyobrażam sobie, kupować dętki czy latać z pompką do wózka. Jedyne co robiłam przy tym wózku to pranie tapicerki, ściągnęłam całość i wrzuciłam do pralki ( tylko budka mi się nie zmieściła).

    3jvz3e5e9hsogjgk.png

    qdkkanlis2ttu8uo.png
  • anuska205 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Riki wrote:
    Dziewczyny czy ma któraś duphaston na sprzedaż pilnie?
    Proszę o kontakt na priv mam dwa opakowania
    [email protected]

    [email protected]
  • anuska205 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 3opakowania luteiny dopochwowej 100mg po 60 tabletek i duphaston wszystko z długim terminem ważności.Chętne zapraszam na priv [email protected]

    [email protected]
  • Riki Ekspertka
    Postów: 302 84

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam ci na priv.

    Starania od 2018
    14-15 tydz💔,8tydz💔,5 ciąż biochemicznych
    Hashimoto,nk 22,kir aa
    👨‍🦱Polimorfizm apal genu igf 2 w obu allelach
    Leki luteina,duphaston,encorton,accofil,heparyna,acard
  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyty mam co miesiąc.

    Kupowania wózka nie mogę się już doczekać :D akurat to mnie kręciło, tak jak pieluchy wielo. Jakbym była milionerką to bym miała parę wózków ;)
    Tyle czasu upłynęło od niemowlęctwa moich dzieci, ze tamtych modeli już nie ma.

    Myślę, że dla mnie ważna jest wielkość gondoli, bo dzieci będziemy miały jesienno zimowe, a moje chyba duże będzie ;)
    I podbijanie, cztery koła, łatwość składania i żeby mi się zmieścił do bagażnika.
    Patrzyłam na stokke…
    Nie wiem tylko jak to połączyć z wyborem fotelika, bo po wybór chcę jechać do sklepu gdzie foteliki dobierają do samochodów. NIe wiem czy każdy fotelik ma adaptery... więc nie wiem co wybrać najpierw czy fotelik czy wózek.

    Co do reszty to wiem, że chcę dostawiane łóżeczko, wanienka stokke bardzo mi pasuje, bo składana. Komoda z przewijakiem podoba mi się Klupś, ale jeszcze popatrzę.
    Ubranka eko chcę te początkowe. I jest firma, która szyje spodenki, które uwielbiam. Od razu po wynikach zamwiam :D
    Chustę też kupię, chociaż to mnie akurat nie kręci, ale jak mi się trafi taki przyklejek jak ostatnie dziecko to się przyda.

    Asia_ lubi tę wiadomość

    dqprp07wzt9w07bj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pokochałam chustę dopiero przy drugim dziecku, syn był bardzo spokojny i lubił wózek więc nawet nie myślałam o tym, za to córka niestety dała się nosić tylko do 3 miesiąca 😔 zobaczymy jak tym razem będzie bo to fajna sprawa.

  • Soldering94 Autorytet
    Postów: 325 385

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freja, wózki stokke tak sobie spojrzałam to górna półka cenowa raczej ;)
    Mi się bardzo podoba mammas&pappas ocarro ;)

    Wowka lubi tę wiadomość

    66f2b88525.png
  • gondi Autorytet
    Postów: 297 178

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freja, a masz jakieś wielo po starszakachczy będziesz kompletować nowa wyprawkę? Ja przy Hubercie używam wielo odkąd skończył miesiąc ale musze uzupełnić trochę zestaw dla noworodka (wprałam codziennie a i tak mi potrafiło braknąć pieluch).

    Kurcze zapomniałam że ta moja gondola może być szybko za mała przy kombinezonach, pajacach:/

    3jvz3e5e9hsogjgk.png

    qdkkanlis2ttu8uo.png
  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gondi, mój starszak od wielo ma 11 lat ;) i nie planowałam wtedy więcej dzieci. Nic nie mam. Wszystko od nowa... ale ja nie chcę od noworodka używać, tylko dopiero jak nie będzie kup rzadkich co chwila... i jak w ogóle okrzepnę w temacie niemowlęcia w domu.
    Jak świat wróci do normy to bardzo bym chciała baby shower i wtedy zażyczę sobie pieluchy wielo :D

    Virad, jeśli chodzi o bliźniacze to zawsze mi się podobały Phil &Teds, tzn oni mają takie rok po roku, ale pewnie bliźniacze też.

    A w ogóle to aż mi głupio się przyznawać, ale parę razy przysięgam, ze czułam ruchy. Pamiętam to uczucie z ciąż... a głupio mi, bo jak dziewczyny na wrześniówkach mówiły, że czują w 12/13 to się pukałam w głowę, ze za wcześnie...

    baby, Virad, Wowka lubią tę wiadomość

    dqprp07wzt9w07bj.png
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ