X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2023
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2023

Oceń ten wątek:
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2894 1208

    Wysłany: 3 czerwca 2023, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ten mroźny czerwcowy poranek 😛
    Jak tam Wasze samopoczucia, bo u mnie po woli zaczynają się wieczorne zgagi... I bezsenność w okolicy 3 w nocy 🤦🏻‍♀️ ale dobrze sie zgrywa akaurat z przebudzeniem nocnym mojej starszej kruszynki. Dziś na Vinted buszowałam nad kolekcja letnia dla starszej. A w lipcu będzie kupowanie dla Michaliny rzeczy które mi brakuje. Wiem na pewno, że ręcznik kupić muszę. I kilka bodziaczkow czy tam tych pajaców 🥰 bo ogólnie to wszystko mam po starszej. Ale mnie swierzbi coś kupować 🤣🤣

    Miłego weekendu dziewczyny, lecę robić rosół puki (o dziwo) jeszcze śpi Marcelinka.

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 3 czerwca 2023, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka ja też mam przerwy w okolicach 1-3 tylko potem już nie zasypiam... Do rana leżę z telefonem. O 7 trzeba wstawać. I potem cały dzień jestem bez spania 😩

    Ja jestem na etapie pakowania torby do szpitala, ale na pobyt swój. Nie porodowy. Na wszelki wypadek.

    Przeglądałam też na Gemini rzeczy które trzeba kupić do porodu i kwota w koszyku zabija.
    Wczoraj szukałam butelek. Tutaj też kolorowo jeżeli chodzi o ceny... Dla mnie jeszcze podwójne...

    Wiem że muszę zainwestować w kolektor i takie muszle które odsuną biustonosz od sutków. Poprzednio miałam z tym mega problem a nie wiedziałam że coś takiego istnieje. Dla pogryzionych idealne rozwiązanie.

    U mnie ciuchy na 44 prawie gotowe, 50 jeszcze do dokupienia, a do 56 nie doszłam, bo myślę że zejdzie z 2 miesiące zanim je zaczniemy używać 🫣 Może będę miała czas żeby wtedy szukać, ale się łudzę 🤣

    [age.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 3 czerwca 2023, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I właśnie, czy ma ktoś do polecenia jakieś fajne ręczniki do szpitala? Nie takie zwykłe frotte tylko najlepiej bawełniane, cienkie, kąpielowe. Zajmujące mało miejsca w torbie.
    Na allegro tego sporo ale opinie różne.
    Mam do włosów taki super cienki bawełniany z Onlybio i szukam kąpielowego.

    [age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5415 5645

    Wysłany: 3 czerwca 2023, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyprawka powoli powoli do przodu 🙈 oprócz wszystkich rzeczy dla Lidki muszę kupić kilka mebli i rzeczy dla starszakow 🤷🏻‍♀️

    Mam już 100% ciuszkow, wózek, fotelik z bazą, kołyskę i zostały wszystkie duperele + wszystko co do pokoju dziewczyn 🙈 wydatków nie ma końca 🙈

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2894 1208

    Wysłany: 3 czerwca 2023, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamierzam pod koniec sierpnia mieć już spakowaną torbe do szpitala, bo tak jak z starszą było że z nienacka w 37 się urodziła. Tak wolę być też przygotowana na wrzesień, jako że termin na 2 października. Chociaż nie ma reguły może być i w terminie. Ale wolę już być przygotowana.

    A tak ceny rzeczy do szpitala to kosmos. I to w dodatku większość jednorazowe.gacie. jakies te podkłady. Kremy na sutki, płyny do mycia.

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5415 5645

    Wysłany: 3 czerwca 2023, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka ja z najmłodszą leżałam w szpitalu na końcówce ciąży. Wyszłam w piątek wieczorem do domu. W sobotę rano obudziły mnie skurcze i wszystko w locie prałam, przepakowywałam między skurczami 🙄
    Dobrze, że w szpitalu byłam tylko kilka godzin bo dosłownie nic bym nie miała tak jak chciałam 🙈
    Teraz termin mam skorygowany na 27.09 i zamierzam mieć torbę spakowaną na tip top miesiąc wcześniej

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • MinnieMe Ekspertka
    Postów: 260 66

    Wysłany: 3 czerwca 2023, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z wyprawka nie ruszyłam i pewnie jeszcze poczekam (nie wiem na co :D). Z jednej strony już bym pokupowala te wszystkie słodkie piękne maleńkie rzeczy ale z drugiej strony wiem ze muszę zacząć od przejrzenia rzeczy na strychu po córce i to mnie stopuje, bo taaaaak mi sie nie chce ze hej.
    Z torba do szpitala to się ostatnio tez nie wyrobiłam :D zaczęłam pakować wieczór przed porodem, tzn. nieplanowanym, bo planowany był jakoś 10 dni później (CC) ale ze dostałam skurczy wieczorem regularnych (które ustały) to zaczęłam to ogarniać, wiec wrzuciłam jeszcze pranie etc. a ze byla ostra zima wtedy (-20) to oczywiście do rana nic nie wyschło i tak oto wylądowałam w szpitalu bez szlafroka nawet :D a przy takich temp to jednak by się przydał ;) także może tym razem zabiorę się za to wcześniej.

  • MalgosiaKmK Ekspertka
    Postów: 157 135

    Wysłany: 3 czerwca 2023, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MinnieMe wrote:
    Ja z wyprawka nie ruszyłam i pewnie jeszcze poczekam (nie wiem na co :D). Z jednej strony już bym pokupowala te wszystkie słodkie piękne maleńkie rzeczy ale z drugiej strony wiem ze muszę zacząć od przejrzenia rzeczy na strychu po córce i to mnie stopuje, bo taaaaak mi sie nie chce ze hej.
    Z torba do szpitala to się ostatnio tez nie wyrobiłam :D zaczęłam pakować wieczór przed porodem, tzn. nieplanowanym, bo planowany był jakoś 10 dni później (CC) ale ze dostałam skurczy wieczorem regularnych (które ustały) to zaczęłam to ogarniać, wiec wrzuciłam jeszcze pranie etc. a ze byla ostra zima wtedy (-20) to oczywiście do rana nic nie wyschło i tak oto wylądowałam w szpitalu bez szlafroka nawet :D a przy takich temp to jednak by się przydał ;) także może tym razem zabiorę się za to wcześniej.
    Ja również w lesie z wyprawką. Co prawda zapowiada się, że jednak bedzie dziewczynka,.a ubranka mamy po synku ale mysle ze po urlopie poczatkiem sierpnia zacznę powoli ogarniać temat.

    04.11.2015 cp (8tc) Aniołek
    14.02.2017 synek 💙
    age.png

    age.png

    29.10.2023 Julcia🩷
  • MinnieMe Ekspertka
    Postów: 260 66

    Wysłany: 3 czerwca 2023, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalgosiaKmK wrote:
    Ja również w lesie z wyprawką. Co prawda zapowiada się, że jednak bedzie dziewczynka,.a ubranka mamy po synku ale mysle ze po urlopie poczatkiem sierpnia zacznę powoli ogarniać temat.

    O to u nas właśnie podobnie tylko w druga stronę - mam rzeczy po córce a tu się szykujemy na chłopaka.
    Tez celuje na sierpień na ogarnianie :) mamy obie sporo czasu (nie zapeszajac) do końca października :)

  • MalgosiaKmK Ekspertka
    Postów: 157 135

    Wysłany: 4 czerwca 2023, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MinnieMe wrote:
    O to u nas właśnie podobnie tylko w druga stronę - mam rzeczy po córce a tu się szykujemy na chłopaka.
    Tez celuje na sierpień na ogarnianie :) mamy obie sporo czasu (nie zapeszajac) do końca października :)
    Damy radę 😁 póki co czekam na polowkowe i ciesze sie dobrym samopoczuciem.

    MinnieMe lubi tę wiadomość

    04.11.2015 cp (8tc) Aniołek
    14.02.2017 synek 💙
    age.png

    age.png

    29.10.2023 Julcia🩷
  • Fiolka85 Przyjaciółka
    Postów: 116 128

    Wysłany: 4 czerwca 2023, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to u mnie większość wyprawki z głowy, zostały ubranka (kilka sztuk mam), ale czekamy bo od brata męża mamy dostać po synku, którego mają z końca lutego. Dodatkowo zostały mi biustonosze do karmienia nią, chemia, pieluchy i kosmetyki. Czekam z niecierpliwością, aż dojdzie mi zestaw do kołyski, wózka, rogal do karmienia, otulacz itd. Szyję się 😁
    Jeju dziś zaczęty 24 tc 😳 leci to coraz szybciej :)

    [url=https://www.tickerfactory.comage.png[/url]
    2010 🩷 Alicja
    2012 🩷 Julia
    2023 🩵 Aleksander
  • Praskovia Autorytet
    Postów: 680 702

    Wysłany: 4 czerwca 2023, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wychodzi mi, że tylko elforia ma w tym tygodniu wizytę. Czy kogoś jeszcze dopisać? 🙃

    👦🏻 26.10.2021

    👶🏻 02.10.2023
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5415 5645

    Wysłany: 5 czerwca 2023, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w piątek :)

    Praskovia lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • Czeremcha Koleżanka
    Postów: 48 35

    Wysłany: 5 czerwca 2023, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam we wtorek połówkowe a w środę normalną wizytę

    Praskovia lubi tę wiadomość

  • Chantel1 Ekspertka
    Postów: 136 74

    Wysłany: 5 czerwca 2023, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam połówkowe 15.06

  • Agnuka Autorytet
    Postów: 489 511

    Wysłany: 5 czerwca 2023, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jutro wizyta u prowadzącego :)

    23cs R. <3
    age.png
    21cs M. <3
    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5415 5645

    Wysłany: 5 czerwca 2023, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praskovia skasuj mi wizytę z piątku 🥴
    Zapomniałam, że przedszkola pozamykane i nie mam z kim dzieci zostawić.
    A najgorsze to, że mój doktorek przyjmuje porankami tylko w piątki, a ja mam każdy piątek zajęty aż do 7.07 🙄
    I nie wiem co mam zrobić z tym fantem

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 5 czerwca 2023, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja miałam dzisiaj drugie połówkowe u lekarza prowadzącego. Wsz ok. Łożysko nawet troszkę się podniosło. A tak się bałam...bo byłam na weselu i wiecie że poszalałam 😃
    I na weselu i na poprawinach sporo potańczyłam.
    Mała waży 430g (21+4) 😍.
    Następna wizyta 26 czerwca. I już na wizytę mam zrobić krzywą cukrową.
    Co do wyprawki to nie mam nic. No... Jedna reklamówkę z vinted co kiedyś zamówiłam. Pomału będę coś zamawiać chyba 😄

    Praskovia lubi tę wiadomość

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • Fiolka85 Przyjaciółka
    Postów: 116 128

    Wysłany: 5 czerwca 2023, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praskovia wrote:
    Dziewczyny, wychodzi mi, że tylko elforia ma w tym tygodniu wizytę. Czy kogoś jeszcze dopisać? 🙃

    Ja mam jutro o 15 :)

    [url=https://www.tickerfactory.comage.png[/url]
    2010 🩷 Alicja
    2012 🩷 Julia
    2023 🩵 Aleksander
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2894 1208

    Wysłany: 6 czerwca 2023, 03:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabryśka wrote:
    Hej.
    Ja miałam dzisiaj drugie połówkowe u lekarza prowadzącego. Wsz ok. Łożysko nawet troszkę się podniosło. A tak się bałam...bo byłam na weselu i wiecie że poszalałam 😃
    I na weselu i na poprawinach sporo potańczyłam.
    Mała waży 430g (21+4) 😍.
    Następna wizyta 26 czerwca. I już na wizytę mam zrobić krzywą cukrową.
    Co do wyprawki to nie mam nic. No... Jedna reklamówkę z vinted co kiedyś zamówiłam. Pomału będę coś zamawiać chyba 😄


    Bo to między 24 a 26 się robi. Kurczę dobrze że przypomniałaś, bo ja muszę to ogarnąć. A to już logistyka. Bo u mnie na mojej wiosce tylko raz w tygodniu jest laboratorium ( w sensie mam pod nosem ). Albo mogę w mieście zrobić, ale to już wyprawa, bo wtedy samochodem na czczo sama nie pojadę.. a jeszcze moja dwulatka. Także muszę już to dobrze zaplanować 🤔

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ