Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musiałam trochę odespać ten stres cały 🫣.. jak mąż odda mi laptopa , to wstawię fotki..

    Co do imienia to myślałam wcześniej nad Gniewkiem i po dzisiejszym odwróceniem się tyłkiem do nas najbardziej pasuje 🤣

    Ja mam ogólnie duże piersi i mam nadzieję, że nie urosną mi bardzo, bo przecież ja tego nie udźwignę.. 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no i z nowin powiem, że moja teściowa nie cieszy się z chłopca.. ogólnie mam to w dupie, ale jeszcze takiego paskudnego gbura nie znałam 😑

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yggy wrote:
    _ine co z Tobą? Pojedziesz do szpitala?
    _strzyga a jak Twoje samopoczucie?

    Już wszystkie prenatalne na dziś zakończone? 🤗

    _mewa mnie też dziś drzemki dopadają na stojaco, łączę się w bólu 💪😴 nie mierzyłam ciśnienia, ale sądząc po aktywności i uczuciu niemocy, to szału ni ma.


    Samopoczucie dobre ☺️ dziękuję że pytasz ❤️ coś podjadam pije soki pomarańczowe i póki co nie wymiotuję.. 😉

    Yggy lubi tę wiadomość

  • Maszonek Autorytet
    Postów: 1490 2412

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yggy wrote:

    Już wszystkie prenatalne na dziś zakończone? 🤗
    Nie, ja jeszcze czekam na USG, oddałam już krew na Papp-a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2024, 17:41

    Yggy, nick nieaktualny, Nera lubią tę wiadomość

    21.10.2024 Krzyś jest z nami 👶

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _nie to może faktycznie to przez ten stres organizm tak reaguje. Będzie dobrze ❤️

    Strzyga- bardzo ładne imię 🥰 a teściowa się nie przejmuj, chociaż nie rozumiem zachowań takich ludzi..

    Co do piersi to akurat ja mam od zawsze miseczkę B także malutkie i trochę się zaokrągliły jak narazie ale nie ma źle 😁

    nick nieaktualny, _ine lubią tę wiadomość

  • Maszonek Autorytet
    Postów: 1490 2412

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apka wrote:
    @Maszonku masz/mialas dzisiaj prenatalne?
    Czekam, oczywiście jest opóźnienie 😬

    21.10.2024 Krzyś jest z nami 👶

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta1993 wrote:
    Ja dziś rano ledwo co wstałam, tak głowa bolała, co jest u mnie rzadkim zjawiskiem... A potem spałam po poludniu ze 2 godziny 🙈 także może rzeczywiście pogoda na jakiś wpływ na te nasze samopoczucia... 🤔

    No mi się też wydaje, że to może być przez tą pogodę.. masakra ja się dziś nadaje tylko do leżanka w łóżku jeszcze tak jak wspomniałam normalnie od tego mi się nie dobrze robi.. tabletek ani nie biorę bo wiem, że paracetamol mi nic a nic nie pomoże. Rozmyślałam jeszcze czy na jakiś spacer się nie wybrać ale przy takiej pogodzie to dużo osób pali w piecu więc te powietrze wokół mnie wcale też nie będzie taki świeże o rzeźskie 😜

    Marta1993 lubi tę wiadomość

  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maszonku, czekamy na informacje!

    Strzyga, teściowe to specyficzne istoty. Wal to 😘

    Yggy, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strzyga wrote:
    Aaa no i z nowin powiem, że moja teściowa nie cieszy się z chłopca.. ogólnie mam to w dupie, ale jeszcze takiego paskudnego gbura nie znałam 😑

    Co za babsko 😤 zamiast cieszyć się ,że wnuczek zdrowy to będzie mieć jakieś pretensje,że to nie dziewczynka. Nie przejmuj się ,nie ma czym i przede wszystkim nie ma KIM!

    nick nieaktualny, Hera098 lubią tę wiadomość

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • Malutka 35 Autorytet
    Postów: 509 562

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z dziewczynami. Powinna się cieszyć że zdrowe a płeć już nie ma takiego znaczenia. Co za baba aż mnie krew zalewa...
    Najważniejsze że Ty się lepiej czujesz i synek zdrowy 😊

    age.png
  • sernik_z_rodzynkami Autorytet
    Postów: 812 1193

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję pozytywnych wieści z ostatnich wizyt ☺️

    Przez ostatnie dni nie miałam czasu regularnie włączać się w dyskusję, ale od jutra będę na zwolnieniu, więc będę na bieżąco. Jutro mam też prenatalne, oczywiście już stresik mnie dopadł.

    _ine, to pewnie faktycznie stres, nie wyrzucaj sobie, że nie zrobiłaś wcześniej NIFTY, nie mogłaś przewidzieć, że Pappa nie da jasności. Na pewno będzie dobrze ☺️

    strzyga bardzo współczuję wymiotów 😔 Dobrze, że w szpitalu Ci pomogli i na razie jest stabilnie, oby już tylko ku lepszemu 🙂

    Kasia111 kciuki za pozytywny wynik Sanco 🤞

    Ja od początku ciąży przytyłam 3,5 kg mimo mdłości i wymiotów (startowałam z wagą 51 kg i 165 cm wzrostu). W poprzedniej ciąży przytyłam 27 kg i bardzo boję się powtórki

    _ine, Hera098, Kasia111 lubią tę wiadomość

    👩‍💼 31
    👨 31
    👦 12.05.2021 💙

    2cs o drugiego maluszka
    13.02.2024 cień na teście
    14.02.2024 beta HCG 49,67 mlU/ml
    17.02.2024 beta HCG 344,60 mlU/ml 🤞

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to naprawdę w dupsku.. ale gdzieś tam na początku w środku zrobiło się przykro..

    Dziewczyny , a czy z tą moją T21 JEST OK? bo ja już nie wiem czy lekarz mówił :P pewnie mówił, ale w mojej głowie było milion myśli na minutę :D :D

    url=https://zapodaj.net/plik-zUB0OH2sYH]7a704652a8aec.jpghttps://zapodaj.net/plik-zUB0OH2sYH[/url]


    @MASZONKU, CZEKAMY NA WIEŚCI!!

    Nera lubi tę wiadomość

  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzyga ,a nie masz na tej kartce wyliczonych ryzyk?

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karos31 wrote:
    Strzyga ,a nie masz na tej kartce wyliczonych ryzyk?

    Nie mam :(

  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne ,a test pappa robiłaś?

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • Malutka 35 Autorytet
    Postów: 509 562

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne że nie masz...

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test pobrali mi dziś po badaniu...

  • Malutka 35 Autorytet
    Postów: 509 562

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli krew? To trzeba czekać aż otrzymasz pełne wyniki o skorygowane ryzyka.

    age.png
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam ryzyka po samym USG, a potem skorygowane po pappie.
    Na dniach na pewno dostaniesz ,a ile na wynik musisz czekać?

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa ok :) 4 dni, ale że dziś środa to ciekawe czy to się nie przełoży przez weekend :)

    @Karos31 pokaż jak to wygląda jak możesz? bo może ja coś przeoczyłam na tej kartce..

‹‹ 283 284 285 286 287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ