Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _ine wrote:
    aha no i oczywiście poszłam sobie kiwi obrać i zjeść 😂

    Na zdrówko! 😅 Ja dziś zjadłam 3 i przed chwilą loda.. widzę światełko w tunelu! No pije zimny sok pomarańczowy, moje zbawienie ☺️

    mewa, _ine, Cezarowa, Anna_bella, Hera098, Maja2023 lubią tę wiadomość

  • mewa Autorytet
    Postów: 605 905

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _ine ja też uwielbiam bioderm i używam na zmianę z la roche posay lipkar. I też moja 5 letnia córka alergiczka więc polecam dla całej rodziny.
    Właśnie siedzę obok małej czekam aż zaśnie i sobie myślę: kurczę tak nam się udało wypracować że po 19 mycie, czytanie książek i spać i zawsze jak w zegarku mamy wieczory wolne i tak się modle żeby z drugim też tak łatwo było :p


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2024, 20:03

    _ine, Neta, Hera098 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje udanych wizyt 🥰

    Ja też kiwi nie lubię 😁

    Ja team arbuz i melon 🥰 jem codziennie 😂

    Ja sobie kupiłam 3 pary spodni ciążowych jedne czarne, jedne dżinsy i jedne leginsy na vinted za 18 zł wszystkie 3 haha i wam powiem strzał w 10! W idealnym stanie jak nowe i pasują jak ulał.

    Neta, Maszonek, nutella_, Maja2023 lubią tę wiadomość

  • Paula00 Autorytet
    Postów: 638 977

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do ubrań ciążowych z shein zamówiłam pare w poniedziałek, wczoraj już do odbioru w paczkomacie ale jeszcze ich nie odebrałam 😅 jutro podlece i w końcu odbiorę. Drugą paczkę zamówiłam wczoraj, jest już w drodze

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 430 314

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Screenshot-20240417-223235-Drive.jpg
    [Edit: znowu trzeba kliknąć w to]

    Wiem, że wysłałam obszerną część badania, ale ja dostałam wtedy takie coś i zero informacji czy ta preeklempsja jest ok czy nie😜
    I jeszcze ryzyko zahamowania wewnątrzmacicznego przed 37tyg na poziomie też ok 200 wyszło.
    Biorę Acard 75mg więc nie martwię się narazie. Badam też parametry D-Dimery, ATPP i bialko wolne, i choć ostatnio wyszły te parametry dziwnie i dwóch lekarzy na nie patrzyło to żaden nie stwierdził, abym potrzebowała heparyny, więc ok...😝 Badam to wszystko ze względu na PAI-1 homo.


    Ja miałam u siebie w wynikach 1do 119 preklampsja i za hamowanie wzrastania płodu 1 do 250 .

    Opis był taki:
    "Ryzyko dla preklampaji i zachammowania wzrastania płodu jest oparte na charakterystyki demograficznej ciężarnej, wywiadzie ogolnomedycznym i położniczym, średniego ciśnienia tętniczego, badania doplerowskuwgo z tętnicy macicy i stężenia papp w surowicy.

    Wskazanie profilaktyka preklampsji -ASA 150 mg na noc Acard."

    U mnie te wyniki już były podstawa do wdrożenia Acardu , natomiast Neoparin jest związany u mnie z mutacjami jakie mam i w pierwszym trymestrze go odstawiałam. Czyli w tej pierwszej ciąży po pierwszym trymestrze odstawiałam Neoparin a dostałam zalecenia właśnie tego Acardu.
    Zakładam że teraz będzie podobnie. Podobno na te parametry może mieć też wpływ zapłodnienia poprzez Ivf.
    W każdym razie u mnie mała wcale nie spieszyła się do wyjścia wręcz przeciwnie trzeba było ja wyciągnąć 😆

    Hera098 lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2019
    ●IVF- listopad 2021- nieudana próba transferu 5 dniowego zarodka
    ●IVF- styczeń 2022 - udany transfer 5 dniowego zarodka
    ●IVF-wrzesien 2023- transfer 3 dniowego zarodka- nieudany
    ●IVF2-luty 2024-udany transfer 5 dniowego zarodka
    Stan 3 - ❄️
    ●Naturalny cud- in progress
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    👩 39l.
    🧔 37l.
    👼 02.2020 (10 tc)
    👶 09.2022 - córeczka
    👶 10.2024- synek
    ❌MTHFT-A1298C hetero
    ❌PAI-1 homo
    ❌ niedrożność jajowodów L i P
    ✔ AHM 4.0
  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 1034 1516

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za polecajkę peelingu, muszę jakiś kupić bo mam tak suchą skórę ..😮

    @Serniczku wiedział, że czas się zmierzyć 😁🥰

    Tak przy okazji sernik to moje ulubione ciasto ale nie cierpię rodzynek 🤣🤣

    Boże dziewczyny ja też muszę coś zamówić z ubrań , bo coś już zaczyna być widać. Boję się że mi wywali brzuchol z dnia na dzień i nie będę miała w czym chodzić 🤣 zaraz wlezę na sheina . Zamawiałam tam już kiedyś coś, polecam stroje kąpielowe

    🙋🏼‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA, zaburzone cytokiny

    14.02.2024 ⏸️ 🤰🏼
    29.10.2024 🐣 Emilka 😍

    21.10.2025 ⏸️ 🤰🏼

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan

    age.png

    preg.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 430 314

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje dziewczyny dobrych wieści:)

    A co do bólów brzucha to w pierwszej ciąży miałam czesto takie uczucie rozciagania a teraz w drugiej prawie nic mnie nie ciagnie . Ogólnie zupełnie inaczej odczuwam ta druga ciążę.

    Starania od 05.2019
    ●IVF- listopad 2021- nieudana próba transferu 5 dniowego zarodka
    ●IVF- styczeń 2022 - udany transfer 5 dniowego zarodka
    ●IVF-wrzesien 2023- transfer 3 dniowego zarodka- nieudany
    ●IVF2-luty 2024-udany transfer 5 dniowego zarodka
    Stan 3 - ❄️
    ●Naturalny cud- in progress
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    👩 39l.
    🧔 37l.
    👼 02.2020 (10 tc)
    👶 09.2022 - córeczka
    👶 10.2024- synek
    ❌MTHFT-A1298C hetero
    ❌PAI-1 homo
    ❌ niedrożność jajowodów L i P
    ✔ AHM 4.0
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też od paru dni kusi mnie, aby tu napisać, że kiedyś lubiłam sernik z rodzynkami, ale ostatnio tylko bez rodzynek😁

    U nas w domu jest właśnie wielka blacha kruszona czy jak to tam sie zwie - skubańca z agrestem❤️ Pychotka😋

    Kiwi mamy dużo w domu, ale wstyd mi co chwila prosić teściową aby wymacała mi które jest już dobre😂 A i tak wymacane a w środku niedojrzałe jeszcze zazwyczaj😂 Ale zaraz chyba zjem i tak😁

    Ja ogólnie z Sheina to tylko bielizna erotyczna🙈 i stroje kąpielowe.
    Bo cała reszta mnie bardzo uczula, muszę mieć jednak bawełniane ubrania. Poza tym obejrzałam nagranie jakie warunki pracy mają Ci ludzie... ale wiecie co tak sobie myślę - chyba lepiej żeby pracowali 18h 30 dni z rzędu za miske ryżu i niewielkie pieniądze na miesiąc dla całej rodziny, niz żeby w ogóle nigdzie pracy nie mieli, głodowali i rodzina była biedna. Wiem, że możnaby poprawić im warunki pracy, ale prawda jest taka, że nikt tam ich nie poprawi, bo tam nie ma takiego prawa jak u nas :c

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2024, 21:31

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _ine wrote:
    To ja Wam polecę moje ostatnie odkrycie - olejek do kąpieli.
    Zawsze myłam się czym popadnie, co akurat wpadło mi w ręce w Rossmannie. Teraz stwierdziłam, że muszę zadbać o lepsze nawilżenie skóry i naturalny skład kosmetyków. Kupiłam sobie Bioderma Atoderm, bardzo fajnie nawilża i jest napisane że nadaje się od pierwszego dnia życia! I widzę że teraz w spoko cenie, 60 złotych za 1 litr w DOZ, na allegro podobne ceny. https://www.doz.pl/apteka/p125698-Bioderma_Atoderm_Huile_de_douche_nawilzajacy_olejek_do_kapieli_i_pod_prysznic_do_ciala_i_twarzy_1000_ml?adv=g&gclid=Cj0KCQjwiYOxBhC5ARIsAIvdH53agEpuzTYNxGo7GGPF6od5XfdFdaGECnNOctfdDJi-GPspknGl_GEaAipsEALw_wcB

    Dziękuję, właśnie zamawiam😎

    Apropos - dzisiaj wanienka przyszła i psy w niej wykąpałam😁
    Ale chyba musze obejrzeć na YT jak sie dzieci / psy kąpie w takiej wanience, bo nie wiem co robić jak juz naleje wody, spienie psy żelem do kąpania i ta woda jest cała w tym żelu i jak je potem opłukać? Wylać wode i nową?
    W sensie mam na myśli z dzidzią przyszłościowo. Bo ja wole je spłukać pod bieżącą wodą, niż w tej samej wodzie.
    Jak Wy kąpałyscie swoje Maleństwa?🙈

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5485 7803

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normalnie miseczka polewałam. nie patrzę czy woda z płynem już czy nie, bo nie używam go aż tyle, żeby potem nie dało się spłukać 🤪
    dziecku byłoby zimno, gdyby miało czekać aż wodę wylejesz i nalejesz nową 🤪

    Hera098, Karos31, Maja2023, Vam lubią tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula00 wrote:
    A co do ubrań ciążowych z shein zamówiłam pare w poniedziałek, wczoraj już do odbioru w paczkomacie ale jeszcze ich nie odebrałam 😅 jutro podlece i w końcu odbiorę. Drugą paczkę zamówiłam wczoraj, jest już w drodze

    To jest jakiś hit, jesteś jakoś uprzywilejowana przez los względem mnie 😂 Nifty robiłaś dzień później - wyniki miałaś wcześniej. Shein zamówiłaś dzień później - już masz, a ja pewnie dostanę dopiero po weekendzie. 😂

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • Tajlandia22 Autorytet
    Postów: 559 1347

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, dziewczyny, zrobiłam to ciacho! Pyszne, z malinami i kruszonką. No normalnie niebo w gębie! Bardzo serdecznie polecam Wam ten przepis, jest łatwy i mi zawsze wychodzi. Nawet z mrożonymi owocami 🤤🤤🤤

    https://mojewypieki.com/przepis/ciasto-z-czarna-porzeczka-i-kruszonka

    Maszonek, Hera098, Marta1993, Maja2023, Vam lubią tę wiadomość

    👩🏻27 👱🏼‍♂️26
    👰🏻‍♀️🤵🏼 04.2023

    30.01.2024 - ⏸️🤞🏼
    14.02.2024 - wizyta u ginekologa ❤️ CRL 0,22
    27.03.2024 - prenatalne ❤️ CRL 5,43 cm, wszystko dobrze!
    22.05.2024 - połówkowe, 343 g 🩷
    05.10.2024 - Gabrysia na świecie! 3960g 💪🏼🌸♎️

    age.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Tajlandia22 - no i przez Ciebie musiałam iść zjeść😂

    O tej godzinie ciąża rządzi się swoimi prawami🤪

    IMG-20240418-WA0001.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2024, 22:51

    Tajlandia22, _ine, Neta, Laura , Nicole123, Marta1993, Karos31 lubią tę wiadomość

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Cezarowa Autorytet
    Postów: 272 645

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajlandia tak napisałaś o cieście, że zjadłabym.. Ale tylko oczami. Przed ciążą uwielbiałam od czasu do czasu pochłonąć ciasto, coś słodkiego. W ciąży nie mogę tego jeść. Mąż, który nie przepada za słodkim mówił jak jedliśmy ciasta, że dobre i normalne a ja czułam jakbym jadła sam cukier.. Batony, które lubiłam- sam cukier. Czekolady - sam cukier. Napoje gazowane - cukier..
    Nie czuje innego smaku niż cukier :(
    A niby w ciąży z dziewczynką ma się ochotę na słodkie pfff. Mnie ciągnie do słonych. Jutro zrobię sobie frytki, posolę jak w maku 😁

    Tajlandia22 lubi tę wiadomość

    👩'88 🧔‍♂️'86

    2023 💔 puste jajo płodowe
    2024 🤰 ⏸️ 17.10.2024 🎀 🩷
    ______________________
  • Tajlandia22 Autorytet
    Postów: 559 1347

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    @Tajlandia22 - no i przez Ciebie musiałam iść zjeść😂

    O tej godzinie ciąża rządzi się swoimi prawami🤪

    IMG-20240418-WA0001.jpg

    Zrobiłam to samo! Ciasto wyszło zbyt dobre 🤣

    Hera098 lubi tę wiadomość

    👩🏻27 👱🏼‍♂️26
    👰🏻‍♀️🤵🏼 04.2023

    30.01.2024 - ⏸️🤞🏼
    14.02.2024 - wizyta u ginekologa ❤️ CRL 0,22
    27.03.2024 - prenatalne ❤️ CRL 5,43 cm, wszystko dobrze!
    22.05.2024 - połówkowe, 343 g 🩷
    05.10.2024 - Gabrysia na świecie! 3960g 💪🏼🌸♎️

    age.png
  • Tajlandia22 Autorytet
    Postów: 559 1347

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cezarowa wrote:
    Tajlandia tak napisałaś o cieście, że zjadłabym.. Ale tylko oczami. Przed ciążą uwielbiałam od czasu do czasu pochłonąć ciasto, coś słodkiego. W ciąży nie mogę tego jeść. Mąż, który nie przepada za słodkim mówił jak jedliśmy ciasta, że dobre i normalne a ja czułam jakbym jadła sam cukier.. Batony, które lubiłam- sam cukier. Czekolady - sam cukier. Napoje gazowane - cukier..
    Nie czuje innego smaku niż cukier :(
    A niby w ciąży z dziewczynką ma się ochotę na słodkie pfff. Mnie ciągnie do słonych. Jutro zrobię sobie frytki, posolę jak w maku 😁

    Powiem Ci, że mnie generalnie też bardziej ciągnie do kwaśnych i słonych. Wiele słodyczy jest dla mnie za słodkich. Ale właśnie taki domowy placek z kwaśnymi owocami mega za mną chodził 😂

    👩🏻27 👱🏼‍♂️26
    👰🏻‍♀️🤵🏼 04.2023

    30.01.2024 - ⏸️🤞🏼
    14.02.2024 - wizyta u ginekologa ❤️ CRL 0,22
    27.03.2024 - prenatalne ❤️ CRL 5,43 cm, wszystko dobrze!
    22.05.2024 - połówkowe, 343 g 🩷
    05.10.2024 - Gabrysia na świecie! 3960g 💪🏼🌸♎️

    age.png
  • Jagodusiapolusia Koleżanka
    Postów: 33 66

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyła któraś z Was u siebie na udach pękające naczyńka ?
    Nigdy wcześniej nie miałam pajączków na udach, nawet gdy intensywnie trenowałam. Myślicie, że to może być skutek ciąży ?

    Marta1993 lubi tę wiadomość

  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle we wtorek i dzisiaj lekarze mówili zdziwieni "oo, ułożyła się poprzecznie" i w sumie w natłoku emocji nie zapytałam o to.
    Teraz sobie przypomniałam i znalazłam w necie takie info:

    1fce62aba3bcd.jpg

    Oczywiście, że jestem wśród 1%😂 Ja zawsze musze inaczej😂
    I do tego glową w dół jest😜
    Ale w sumie jestem na tak wczesnym etapie, że jeszcze pierdyliard razy zmieni położenie😁

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodusiapolusia wrote:
    Zauważyła któraś z Was u siebie na udach pękające naczyńka ?
    Nigdy wcześniej nie miałam pajączków na udach, nawet gdy intensywnie trenowałam. Myślicie, że to może być skutek ciąży ?

    Właśnie sie dokładnie obejrzałam i nie :)
    Ale od jakiegoś czasu widze u siebie na brzuchu mnóstwo widocznych żył😜
    To dlatego że w czasie ciąży poszerzają sie naczynia krwionośne, by macica była lepiej zaopatrywana w krew😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2024, 23:31

    Jagodusiapolusia lubi tę wiadomość

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 18 kwietnia 2024, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cezarowa, no widzisz, dla mnie z kolei nie ma takiego pojęcia jak „za słodkie”, ciągle mam ochotę na jakieś słodycze, a będzie chłop jak dąb 😂 Więc ja nie wiem, na jakiej podstawie zostało wyciągnięte X lat temu to przekonanie, że słodkie to dziewczynka, a słone to chłopiec. Ja tak naprawdę mam ochotę i na słodkie i na słone. Dziś na przykład poprosiłam starego, żeby kupił mi na kolację Laysy solone i kinder bueno, więc ja to chyba powinnam mieć jednak bliźniaki 😂


    Hera, hmmm, może to jest nietypowe na późniejszym etapie ciąży? Bo jak kojarzę, to każda z nas jak wrzucała zdjęcia z prenatalnych, to miała dzidzię ułożoną tak poprzecznie. Chyba jeszcze nie czas, żeby one były głową w górę albo w dół, bo się spokojnie mieszczą wzdłuż. No ale nie wiem :D

    Hera098, Cezarowa lubią tę wiadomość

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ