X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, ciągle odświeżam i brak wieści od świtezianki.. :(

  • Vam Autorytet
    Postów: 843 1113

    Wysłany: 1 lipca, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja wróciłam z miasta. Byłam z córką w banku, bibliotece, księgarni Pepco i innych sklepach. Dziś jest chłodniej cudownie się chodzi! Odżyłam i mam nadzieję, że zostanie taka pogoda. W nocy spałam tragicznie, a raczej nie spałam i syn też przez ten upał i burzę.

    Świtezianka trzymam kciuki i czekam na wieści!

    preg.png
  • Vam Autorytet
    Postów: 843 1113

    Wysłany: 1 lipca, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję udanych wizyt! 😘

    preg.png
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1019 2056

    Wysłany: 1 lipca, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za kciuki kochane i przepraszam, strzyga, że już się przeze mnie martwiłaś ❤️

    Ogólnie to spędziłam na łączach z przychodnią rano trochę czasu i przełączali mnie ciągle do innych osób, żeby na końcu stwierdzić, że tak czy siak muszę jechać na Izbę Przyjęć do szpitala. Pojechałam i tam już wszystko poszło bardzo sprawnie - praktycznie od razu zostałam wzięta najpierw na fotel i zbadania palpacyjnie, a potem dopochwowo na USG, na sam koniec jeszcze było sprawdzane serduszko Małego na USG przez brzuch. Wniosek - wszystko w porządku, szyjka jest nienaruszona, nie ma się do czego przyczepić 🙈
    Ale pytałam, czy następnym razem nie martwić się takim śluzem, to lekarka powiedziała, że ciąża to bardzo dynamiczny stan i za każdym razem, kiedy coś nas niepokoi, warto to sprawdzić. Nie zostałam potraktowana jak panikara, tylko wszyscy byli dla mnie mili.

    Jestem już w domu i mam nadzieję, że kolejna wycieczka na izbę przyjęć będzie już na początku października z powodu rozpoczętej akcji porodowej :D

    Kasia111, Hera098, Maszonek, Neta, Malutka 35, strzyga, Paula00, merry_merry, _ine, Mkm89, Mila25, Zaczarowan, Katka123, Karolinka_, nutella_, sernik_z_rodzynkami, Vam, Kasiap899, Cezarowa, Olaura, mewa, Tajlandia22, Nicole123 lubią tę wiadomość

    29.01: ⏸️ Witaj, dzieciątko 🥹

    Wynik NIFTY: zdrowy chłopczyk 💙

    Czekamy na Ciebie, Julianku! 🥰

    preg.png
  • Malutka 35 Autorytet
    Postów: 392 401

    Wysłany: 1 lipca, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka wrote:
    Dziękuję Wam za kciuki kochane i przepraszam, strzyga, że już się przeze mnie martwiłaś ❤️

    Ogólnie to spędziłam na łączach z przychodnią rano trochę czasu i przełączali mnie ciągle do innych osób, żeby na końcu stwierdzić, że tak czy siak muszę jechać na Izbę Przyjęć do szpitala. Pojechałam i tam już wszystko poszło bardzo sprawnie - praktycznie od razu zostałam wzięta najpierw na fotel i zbadania palpacyjnie, a potem dopochwowo na USG, na sam koniec jeszcze było sprawdzane serduszko Małego na USG przez brzuch. Wniosek - wszystko w porządku, szyjka jest nienaruszona, nie ma się do czego przyczepić 🙈
    Ale pytałam, czy następnym razem nie martwić się takim śluzem, to lekarka powiedziała, że ciąża to bardzo dynamiczny stan i za każdym razem, kiedy coś nas niepokoi, warto to sprawdzić. Nie zostałam potraktowana jak panikara, tylko wszyscy byli dla mnie mili.

    Jestem już w domu i mam nadzieję, że kolejna wycieczka na izbę przyjęć będzie już na początku października z powodu rozpoczętej akcji porodowej :D


    Bardzo się cieszę że wszystko jest w porządku 😉

    świtezianka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka wrote:
    Dziękuję Wam za kciuki kochane i przepraszam, strzyga, że już się przeze mnie martwiłaś ❤️

    Ogólnie to spędziłam na łączach z przychodnią rano trochę czasu i przełączali mnie ciągle do innych osób, żeby na końcu stwierdzić, że tak czy siak muszę jechać na Izbę Przyjęć do szpitala. Pojechałam i tam już wszystko poszło bardzo sprawnie - praktycznie od razu zostałam wzięta najpierw na fotel i zbadania palpacyjnie, a potem dopochwowo na USG, na sam koniec jeszcze było sprawdzane serduszko Małego na USG przez brzuch. Wniosek - wszystko w porządku, szyjka jest nienaruszona, nie ma się do czego przyczepić 🙈
    Ale pytałam, czy następnym razem nie martwić się takim śluzem, to lekarka powiedziała, że ciąża to bardzo dynamiczny stan i za każdym razem, kiedy coś nas niepokoi, warto to sprawdzić. Nie zostałam potraktowana jak panikara, tylko wszyscy byli dla mnie mili.

    Jestem już w domu i mam nadzieję, że kolejna wycieczka na izbę przyjęć będzie już na początku października z powodu rozpoczętej akcji porodowej :D


    Uff.. kamień z serca kochana ❤️❤️ nie przepraszaj, bardzo się z wami zżyłam i martwię się o każdą z nas jak coś się dzieje.. Cieszę się, że z Julianem wszystko dobrze ❤️❤️

    świtezianka lubi tę wiadomość

  • Mkm89 Ekspertka
    Postów: 236 682

    Wysłany: 1 lipca, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula00 wrote:
    Przecież szyjka powyżej 2,5 cm jest okej 🙈 już powyżej 3 cm to super. Ja w poprzedniej ciąży miałam od połowy jakoś 2,4 cm i lekarze zgodnie mówili, że no jest minimalnie poniżej 2,5 cm ale nie jest źle. Ogólnie później szyjka powoli i po małych wartościach się skraca aż do porodu

    To nie będę się nakręcać, dzięki ☺️

    20.01 punkcja , 6 komórek, 5 zapłodnionych, 3 zarodki
    25.01 transfer 5dniowej blastki
    5dpt cień na teście
    6dpt beta 45,9
    8 dpt -129,2
    11 dpt- 482,2
    18 dpt - 10355,3

    NIFTY - zdrowy chłopak

    preg.png
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2259 4494

    Wysłany: 1 lipca, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka wrote:
    Dziękuję Wam za kciuki kochane i przepraszam, strzyga, że już się przeze mnie martwiłaś ❤️

    Ogólnie to spędziłam na łączach z przychodnią rano trochę czasu i przełączali mnie ciągle do innych osób, żeby na końcu stwierdzić, że tak czy siak muszę jechać na Izbę Przyjęć do szpitala. Pojechałam i tam już wszystko poszło bardzo sprawnie - praktycznie od razu zostałam wzięta najpierw na fotel i zbadania palpacyjnie, a potem dopochwowo na USG, na sam koniec jeszcze było sprawdzane serduszko Małego na USG przez brzuch. Wniosek - wszystko w porządku, szyjka jest nienaruszona, nie ma się do czego przyczepić 🙈
    Ale pytałam, czy następnym razem nie martwić się takim śluzem, to lekarka powiedziała, że ciąża to bardzo dynamiczny stan i za każdym razem, kiedy coś nas niepokoi, warto to sprawdzić. Nie zostałam potraktowana jak panikara, tylko wszyscy byli dla mnie mili.

    Jestem już w domu i mam nadzieję, że kolejna wycieczka na izbę przyjęć będzie już na początku października z powodu rozpoczętej akcji porodowej :D

    Całe szczęście, teraz możesz już odpocząć 🫂🫂

    świtezianka lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    preg.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2019 2195

    Wysłany: 1 lipca, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka - cieszę się, że wszystko jest dobrze❤️

    Ja mam jutro wizytę na PZU, ale w bardzo dobrej placówce. I jeszcze jak spojrzałam na faceta w internecie to okazuje się, że doktor habilitowany, więc nie odwołuje wizyty - chętnie się do kogoś takiego przejdę, a najwyżej usprawiedliwię się, że jest sezon urlopowy i moja prowadząca jest na wakacjach a ja chciałam wizytę kontrolną🙈
    Dosłownie 2 tyg minęły od poprzedniej wizyty, i jakos tak mam, że wolę sprawdzać co u Laury tak chociaż raz na 2 tyg.
    W lipcu nazbiera mi się wizyt, bo oprócz III prenatalnych, wizyty u mojej prowadzącej i tej jutrzejszej, to będę tez miała też kardiologa prenatalnego na NFZ🤯 Najwyżej z tej wizyty u prowadzącej zrezygnuję jeśli na jutrzejszej Pan doktor okaże się mega konkretny i będę zadowolona :) Bo ona kasuje, a tu mam chociaż za darmo. Ewentualnie zostawię ją sobie awaryjnie wrazie gdyby miało się coś dziać i odwołam dzień przed. Przynajmniej 300zł do wyprawki byłoby zaoszczędzone😂😂 Ten doktor pracuje też w szpitalu o którym myślę i chcę mu pozadawac pytania w tej kwestii również.
    Dzisiaj w końcu udało mi się nagrać jak Laura mnie kopie❤️ Nie był to może jej największy kopniak, ale wreszcie pierwszy jaki nagrałam😝 Zaczepiałam ją pukając w brzuch i tam kopnęła🥹

    świtezianka, Vam lubią tę wiadomość

    Ja 26, On 34
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    04.06 - 513g⚖️
    13.06 - 714g ⚖️
    17.06 - 40cm dłuugiego dzieciaczka🤯🤭❤️
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    24.07 - 1720g⚖️
    08.08 - 2200g⚖️
    12.08 - 2600g ⚖️
    27.08 - 2800g⚖️
    02.09 - 3140g⚖️
    09.09 - 3600g⚖️
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3510g Szczęścia❤️


    event.png
  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 733 1044

    Wysłany: 1 lipca, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świtezianka super wieści 😊 kamień z serca

    Hera, ja też nagrałam kilka razy, ale te kopniaczki takie delikatne jeszcze 😁 Poluję na większe haha

    Ja dzisiaj byłam u endo, jeden guzek na tarczycy mi się powiększył , kontrola w sierpniu. Ogólnie wskazanie do biopsji, ale w ciąży się nie robi więc narazie będziemy kontrolować czy się powiększa .

    Potem byliśmy w sklepie obejrzeć wózki i foteliki i raczej już mam wybrane na 90%. Pojedziemy jeszcze w weekend do innego sklepu zasięgnąć opini i zobaczyć rabaty i zamawiamy 😁 Wózki miałam upatrzone 3 , Bebetto loren, muovo 4.0 i venicci tinum upline i wygrywa venicci 😍 cenowo najdroższy z tych 3 ale najbardziej nam odpowiada jeśli chodzi o funkcjonalność . Bebetto ma za dużą amortyzację jak dla mnie, najpierw myślałam, że pod tym względem wygrywa, ale jak wsadziliśmy tam 15 kg „dzidziusia” to ta amortyzacja była straszna, wózek się zapadał i rozłaził na boki 😮 No i nie ma adapterów do regulacji wysokości gondoli oraz teleksopowej rączki i mały koszyk na zakupy 3 kg . Muovo miał najgorszą amortyzację z tych 3 i małą gondolę i podobno słabej jakości materiał, dużo mają na to reklamacji, na plus adaptery do wysokosic gondoli i teleskopową rączka . A venicci amortyzacja spoko taka standardowa ( gorsza niż w Bebetto ale lepsza niż w muovo), długa gondola, adaptery do regulowania wysokosci gondoli, teleskopowa rączka , kosz na 10 kg zakupów. Składanie venicci i muovo podobne, fajnie to się robi łatwo i szybko, w Bebetto gorsze . No i oczywiście kolor beżowy 😁 Trochę mnie zadziwił czas oczekiwania 8 tyg. , dobrze, że się za to wzięliśmy 😅

    A co do fotelika to też miałam 3 faworytów . Maxi cossi odrzuciłam bo najcięższy z tych 3. Avionaut super leciutki, ale straszna jest dla mnie ta forma regulacji tam, jakieś klocki, podobno ciężko czasem dostosować to do wysokości dziecka i w aucie może być problem z montażem bazy więc nie do każdego auta, brak bazy obrotowej . Dlatego chyba weźmiemy cybexa cloud t, ma bazę obrotową, fajnie się reguluje wysokość, jedynie trochę ciężkawy bo 4 kg .

    A poniżej wózek 😊 jest taki piękny, że mogłabym go już mieć w domu haha

    dd46c986438cb.pnghttps://zapodaj.net/plik-oMioWUsBPc

    2e6fcd4ce38bb.pnghttps://zapodaj.net/plik-SSElW5QqFq

    Hera098, świtezianka, Neta, Vam, Kasia111, nutella_, Olaura lubią tę wiadomość

    🙋🏽‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 09.2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA

    14.02.2024 ⏸️ naturalny cud 🥰
    5.03.2024 4 mm i serduszko ❤️
    16.04.2024 1 USG prenatalne
    7.06.2024 2 USG prenatalne

    Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan.

    preg.png
  • Karolinka_ Autorytet
    Postów: 266 510

    Wysłany: 1 lipca, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja dzisiaj miałam usg.
    Wszystko póki co ok, mała położona jakos dziwnie poprzecznie
    Waga 884g 26+0
    🌸🌸🌸

    Hera098, Paula00, sernik_z_rodzynkami, Neta, Vam, Kasia111, Katka123, nutella_, Malutka 35, strzyga, Cezarowa, Olaura, Nicole123 lubią tę wiadomość

  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2019 2195

    Wysłany: 1 lipca, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny ten Venicci, troszkę podobny do mojego Muuvo Boho ❤️ Chyba świtezianka ma tez ten Venicci co Ty😘

    Karolinka_ Dobrze, że wizyta udana🥰 Ja jutro też będę równo 26+0 ale podejrzewam, że Laura będzie miała już 1kg😂

    Neta lubi tę wiadomość

    Ja 26, On 34
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    04.06 - 513g⚖️
    13.06 - 714g ⚖️
    17.06 - 40cm dłuugiego dzieciaczka🤯🤭❤️
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    24.07 - 1720g⚖️
    08.08 - 2200g⚖️
    12.08 - 2600g ⚖️
    27.08 - 2800g⚖️
    02.09 - 3140g⚖️
    09.09 - 3600g⚖️
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3510g Szczęścia❤️


    event.png
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1019 2056

    Wysłany: 1 lipca, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem Wam, że ten stres mnie tak zmęczył, że leżę ledwo żywa na kanapie, mąż mnie nakarmił i zaraz zasnę na drzemkę, żeby odpocząć :D

    A tak na marginesie to jakby któraś z Was planowała zakup laktatora MomCozy to od 4 lipca będzie promocja -25% z kodem mlecznej historii 😀 Czekałam na to i na pewno zamówię 🥰

    Co do wózka to ja mam inny kolor, bo Anna Bella ma stone beige, a ja powder :D No i ten się nazywa tinum upline, a mój upline se, ale gość w sklepie mówił mi, że one są praktycznie takie same, oprócz tego, że ten drugi ma jakieś dodatkowe wywietrzniki, amortyzatory i jest z innych materiałów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca, 16:58

    Cezarowa lubi tę wiadomość

    29.01: ⏸️ Witaj, dzieciątko 🥹

    Wynik NIFTY: zdrowy chłopczyk 💙

    Czekamy na Ciebie, Julianku! 🥰

    preg.png
  • Yggy Autorytet
    Postów: 296 516

    Wysłany: 1 lipca, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna_bella wrote:
    To u nas też właśnie różnica w masie bo mąż umięśniony i jest podobna jak u was różnica w kg między nami, głównie to on właśnie narzeka na materac . Jakoś miałam wątpliwości zawsze do tych podwójnych materacy. Nie rozjeżdża się, nie czuć dziury po środku/ łączenia??

    Świtezianka mam nadzieję , że to tylko zalegający nadmiar śluzu. Czekamy na wieści, 3maj się !😚

    Nie czuć, na tych materacach lezy taka dodatkowa mata, która daje uczucie zespolenie, przynajmniej ja nie odczuwam żebym np. wpadała w jakąś dziurę, albo zeby mnie "znosilo" w nocy.
    Jedyne co to teraz w ciąży przy tych upałach miałam wrażenie ze za bardzo mnie grzeje od spodu. 🤣

    Moj TZ dal sobie najpierw te wersję twarda, ale po miesiącu wrócił do tej średniej, której ja też używam, nie ma większych skarg poki co, ale też go grzeje od spodu, być może chodzi o te warstwę termo...

    Dla nas to była idealna opcja, bo ja na twardym czy teraz, czy wtedy przy 65kg to spałabym jak na pryczy, TZ z kolei twierdził ze chce tak spać 🤣

    U mnie 26+6 i 996g
    Okulista dopuścił do sn, z czego się bardzo cieszę.
    Niestety u mnie cukrzyca ciążowa, dietetyk umówiony na czwartek, można się zgubić w tych zaleceniach... Mam nadzieję, że mi to usystematyzuje.

    @świtzianka bardzo się cieszę, że oki 🤩

    Hera098, Vam, świtezianka, Katka123 lubią tę wiadomość

  • Neta Autorytet
    Postów: 444 765

    Wysłany: 1 lipca, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka Cieszę się że wszystko w porządku, dobrze że to sprawdzałaś, jesteś o tyle spokojniejsza, teraz możesz odpoczywać 😁

    Karolinka Super że wszystko dobrze, a to położenie to pewnie się zmieni jeszcze ☺️

    Anna_bella Piękny ten wózek, jeśli my nie kupimy gondoli z drugiej ręki to też wybierzemy venicci 😃

    Hera daj znać jutro ile Laura będzie ważyć, może nasze kruszynki są największe 😁😁

    Hera098, świtezianka lubią tę wiadomość

    93'
    AMH - wrzesień 0,9 styczeń 0,66
    PAI-1 -> heparyna

    10.02.2024 ⏸️ - beta 308, prog. 36,8
    28.02.2024 - CRL 1 i bijące ❤️

    NIFTY - zdrowa dziewczynka 🩷
    04.04- I prenatalne - wszystko dobrze, CRL 5,7 cm
    29.05 - połówkowe - 334 g
    30.07 - III prenatalne - 1369 g
    27.08 - 33 tc - 1900 g
    11.09. - 35+1 tc - 2270 g

    Termin 17.10 - Alicja 🩷

    preg.png
  • Neta Autorytet
    Postów: 444 765

    Wysłany: 1 lipca, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie była przyjaciółka, rzadko się widujemy bo mieszka na stałe w Angli i tyle pięknych rzeczy przywiozła Alicji.
    Cieszę się że wzięła większe rozmiary, tak na pół roku, bo na teraz już mam bardzo dużo i pewnie nie zdążyłabym wszystkiego ubrać Małej 😁♥️

    93'
    AMH - wrzesień 0,9 styczeń 0,66
    PAI-1 -> heparyna

    10.02.2024 ⏸️ - beta 308, prog. 36,8
    28.02.2024 - CRL 1 i bijące ❤️

    NIFTY - zdrowa dziewczynka 🩷
    04.04- I prenatalne - wszystko dobrze, CRL 5,7 cm
    29.05 - połówkowe - 334 g
    30.07 - III prenatalne - 1369 g
    27.08 - 33 tc - 1900 g
    11.09. - 35+1 tc - 2270 g

    Termin 17.10 - Alicja 🩷

    preg.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2019 2195

    Wysłany: 1 lipca, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neta, dam znać - też myślę że mamy największe maleństwa na tym wątku😜 Jutro o 15:20 zobaczę czy taki stan nadal się utrzymuje🙈 Pewnie raport z wizyty zdam dopiero ok 17, bo wracać będę w największych korkach (no chyba że w korku napiszę😂).
    Naprzeciw tej placówki jest salon 8gwiazdek i nie wiem czy jeszcze raz nie wejdę zobaczyć Avionaut Pixel na żywo, pomacać go sobie i przyjrzeć się kolorom 😜 W lipcu chciałabym już go kupić i mieć z głowy zakup fotelika😊 W Pixel podoba mi się to, że jest zaprojektowana z udziałem fizjoterapeutów i lekarzy wkładka w środku (na bioderka, aby zadbać już o nie od samego początku na etapie fotelika samochodowego). No i waga fotelika fenomenalna, leciutka🥰
    Dylemat mam tylko między kolorami: lekkim różem a białym🤪

    Neta lubi tę wiadomość

    Ja 26, On 34
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    04.06 - 513g⚖️
    13.06 - 714g ⚖️
    17.06 - 40cm dłuugiego dzieciaczka🤯🤭❤️
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    24.07 - 1720g⚖️
    08.08 - 2200g⚖️
    12.08 - 2600g ⚖️
    27.08 - 2800g⚖️
    02.09 - 3140g⚖️
    09.09 - 3600g⚖️
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3510g Szczęścia❤️


    event.png
  • merry_merry Ekspertka
    Postów: 232 496

    Wysłany: 1 lipca, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj tez kupilam Venicci kolor Lava, upolowalam nowy model z wystawy, ktory ma ryske na ramie gondoli. Zupelnie mi to nie przeszkadza, nie jest widoczna, a pewnie sama bym ja zrobila w ciagu pierwszego miesiaca. Przez ta ryske cena 3300 zamiast 4600, wiec czuje sie jakbym zrobila interes zycia 😁

    Anna_bella, Kasia111, Neta, Vam, Hera098, Olaura, Nicole123 lubią tę wiadomość

    preg.png

    ’95 🙎🏼‍♀️

    30.01 ⏸️
    31.01 173 beta HCG
    7.02 2582 beta HCG
    15.02 6+2 CRL 4 mm fasolki z bijącym serduszkiem 💓
    12.03 10+0 CRL 3.14 cm maluszka
    29.03 12+3 I badanie prenatalne 🩺 CRL 6.20 cm wstępnie chłopczyk 👶🏼
    15.04 15+0 CRL 10.90 cm 119g 💙 Julian
    31.05 21+4 II badanie prenatalne 🩺 530g 🧸
    26.07 29+4 III badanie prenatalne 🩺 1702g dużego synka 🩵
    11.08 31+6 kontrola na IP 2300g 🫶🏽
    12.09 36+3 ostatnia wizyta 2950g 🩺

    ______________
    Termin 7.10.2024 🤞🏼
  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 733 1044

    Wysłany: 1 lipca, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka wrote:
    No powiem Wam, że ten stres mnie tak zmęczył, że leżę ledwo żywa na kanapie, mąż mnie nakarmił i zaraz zasnę na drzemkę, żeby odpocząć :D

    A tak na marginesie to jakby któraś z Was planowała zakup laktatora MomCozy to od 4 lipca będzie promocja -25% z kodem mlecznej historii 😀 Czekałam na to i na pewno zamówię 🥰

    Co do wózka to ja mam inny kolor, bo Anna Bella ma stone beige, a ja powder :D No i ten się nazywa tinum upline, a mój upline se, ale gość w sklepie mówił mi, że one są praktycznie takie same, oprócz tego, że ten drugi ma jakieś dodatkowe wywietrzniki, amortyzatory i jest z innych materiałów.

    Oglądałam ten powder w katalogu i na próbniku tyłku, też ładny, droższy bo jaka wersja limitowana 😊

    Hera no właśnie ten avionaut ma super wage, mega leciutki. Właśnie koleżanka mi powiedziała że dla niej Cybex był okropnie ciężki i nie poleca. No i mam zagwozdkę… może nam coś jeszcze polecą w sklepie. Sandra Kubicka akurat ma avionaut i zadowolona. Może ta baza obrotowa nie jest taka potrzebna?🤔

    🙋🏽‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 09.2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA

    14.02.2024 ⏸️ naturalny cud 🥰
    5.03.2024 4 mm i serduszko ❤️
    16.04.2024 1 USG prenatalne
    7.06.2024 2 USG prenatalne

    Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan.

    preg.png
  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 733 1044

    Wysłany: 1 lipca, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merry_merry wrote:
    Ja wczoraj tez kupilam Venicci kolor Lava, upolowalam nowy model z wystawy, ktory ma ryske na ramie gondoli. Zupelnie mi to nie przeszkadza, nie jest widoczna, a pewnie sama bym ja zrobila w ciagu pierwszego miesiaca. Przez ta ryske cena 3300 zamiast 4600, wiec czuje sie jakbym zrobila interes zycia 😁

    Kurcze sama bym brała z taką zniżką !!! Dobry interes 🫢

    🙋🏽‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 09.2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA

    14.02.2024 ⏸️ naturalny cud 🥰
    5.03.2024 4 mm i serduszko ❤️
    16.04.2024 1 USG prenatalne
    7.06.2024 2 USG prenatalne

    Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan.

    preg.png
‹‹ 581 582 583 584 585 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ