X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2041 2355

    Wysłany: Dzisiaj, 04:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneta wrote:
    Jeny od 22 mam skurcze krzyżowe, 6 godzin potwornego bólu.. uwaga... nie zrobiły żadnego rozwarcia, ale czego się spodziewać jak to głównie krzyżowe 😳zastrzelcie mnie 🙈

    Jeju, współczuję 😢 Niech już Ci się zacznie😔

    Ja 26, On 34
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    04.06 - 513g⚖️
    13.06 - 714g ⚖️
    17.06 - 40cm dłuugiego dzieciaczka🤯🤭❤️
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    24.07 - 1720g⚖️
    08.08 - 2200g⚖️
    12.08 - 2600g ⚖️
    27.08 - 2800g⚖️
    02.09 - 3140g⚖️
    09.09 - 3600g⚖️
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3510g Szczęścia❤️


    event.png
  • strzyga Nowa
    Postów: 2 20

    Wysłany: Dzisiaj, 04:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za wszystkie miłe słowa dziewczyny ❤️ przeglądałam różne wątki, ale nasz wątek i wszystkie my w nim jesteśmy naprawdę wyjątkowe ❤️

    Hera, świetnie sobie radzisz jak na pierworodke z tego co czytam ☺️ Ja właśnie rozmyślam co mam dalej robić z synkiem jak już wrócimy do domu i położę go powiedzmy na łóżku 🤪 chyba przez pierwsze 10 minut będę patrzeć i stać w bezruchu ☺️
    Co do teściowej, nie pozwól sobie proszę na takie sytuacje, bo tak jak tu napisała któraś z nas.. w przyszłości zostawisz Laurkę z babcią i będą za twoimi plecami lecieć złote teksty babci, które będą mącić dziecku w głowie.

    Aneta, trzymam kciuki za szybki rozwój sytuacji, ściskam i dawaj znać 😘

    Łącze się w bólu i przytulam wszystkie te, które cierpią razem ze mną.. ze spaniem u mnie też kiepsko jak widać. 3h snu i pobudka, mam nadzieję że jeszcze uda mi się zmrużyć oko..

    Dziewczynki czy podczas CC, serio przywiązują ręce i nogi? Jaki to ma cel? Serio trzeba? 😓 Ja z moimi przejściami depresyjno - lękowymi, chciałabym tego uniknąć jednak, ponieważ boję się, że wpadnę przez to w jakąś panikę i będę prosić żeby mi tego nie robili, chociażby na rękach, bo nóg i tak w sumie czuć nie będę, więc mogą sobie zrobić tam samowolkę mimo moich próśb..

  • Paula00 Autorytet
    Postów: 618 963

    Wysłany: Dzisiaj, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzyga pierwsze słyszę o przywiązywaniu nóg i rąk podczas cc 🙈 nogi leżą sobie spokojnie i tak ich nie czuć a ręce ma się położone na boki ale nie przywiązane, zakładają na ramię te do mierzenia ciśnienia i na palec pulsoksymetr to wszystko

    event.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5003 6654

    Wysłany: Dzisiaj, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic nie przywiązują, co Ty czytasz po nocach Kochana za teksty?! no bój się Boga! 🤪 brzmi jak wstęp do horroru lub Greya a nie opis cesarki 🤪

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    🩵 12.2022 🧒
    🩷 10.2024 🤰

    preg.png
  • sernik_z_rodzynkami Autorytet
    Postów: 583 903

    Wysłany: Dzisiaj, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzyga, super Cię widzieć ☺️ ja też pierwsze słyszę o przywiązywaniu nóg i rąk podczas CC i brzmi to bardzo dziwnie

    Hera, nie miej wyrzutów sumienia, że ustalasz granicę. Jak teraz tego nie zrobisz, to teściową będzie później myślała, że to jest ok. Mnie też strasznie rażą takie teksty do dziecka i pewnie, jakby ktoś tak powiedział do mojego, to bym się odpaliła. Więc podziwiam Twoją cierpliwość w tym wszystkim

    Aneta, współczuję tych skurczy krzyżowych, pamiętam ten ból. Ale już niedługo będzie po wszystkim

    U mnie już też coraz gorzej, jak mnie mąż pyta, co mnie boli, to nie umiem mu odpowiedzieć, bo mam wrażenie, że wszystko. Najtrudniejsza dla mnie jest opieka nad starszakiem, już nie nadążam za nim 🙈

    👩‍💼 31
    👨 31
    👦 12.05.2021 💙

    2cs o drugiego maluszka
    13.02.2024 cień na teście
    14.02.2024 beta HCG 49,67 mlU/ml
    17.02.2024 beta HCG 344,60 mlU/ml 🤞

    preg.png
‹‹ 850 851 852 853 854
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ