X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • Kasiap899 Ekspertka
    Postów: 197 262

    Wysłany: Dzisiaj, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kompletnie nie rozumiem jak można wrzucić do sieci zdjęcie swojego nagiego dziecka np podczas kąpieli właśnie... Ciekawe czy taka mamusia by sama wrzuciła swoje nagie zdjęcie do neta.

    Maszonek, Mila25, Zaczarowan, Vam, Nicole123 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Mkm89 Ekspertka
    Postów: 248 704

    Wysłany: Dzisiaj, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noworodki są rzeczywiście podobne, zgadzam się z Herą 😅.

    Ja na fb mam tylko jakieś swoje stare zdjęcia z jakichś podróży, ale widzą je tylko moi najbliżsi znajomi, na insta wrzucam coś od czasu do czasu, chociaż częściej są to widoczki i koty 😅. Bobasa raczej wyślę smsowo do najbliższych :)

    20.01 punkcja , 6 komórek, 5 zapłodnionych, 3 zarodki
    25.01 transfer 5dniowej blastki
    5dpt cień na teście
    6dpt beta 45,9
    8 dpt -129,2
    11 dpt- 482,2
    18 dpt - 10355,3

    NIFTY - zdrowy chłopak

    preg.png
  • Apka Autorytet
    Postów: 500 744

    Wysłany: Dzisiaj, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju ile tematow, nawet nie wiem juz kogo cytowac i sie odnieść bo tyle ciekawych wątków.
    My wyszlismy wczoraj ze szpitala. Ile to było emocji! Nadal we mnie siedzi taka nostalgia poszpitalna i mam takie uczucie nie wiem jak to nazwać, żalu? że to sie nie powtorzy juz. A jednoczesnie tak bardzo chcialam wyjsc ze szpitala i tak tesknilam do domu, synka. Mąż na szczescie ile mogl tyle u nas był. Jak podjechalismy pod blok i zobaczylam synka przez okno to zaczelam tak płakac, ze nie moglam sie uspokoic. Nawet jak to pisze to szklą mi sie oczy. Wyszlismy do mieszkania gdzie czekala moja mama z synem z balonikami. Młody sie tak mega cieszył, głaskal siostre tak delikatnie (nie wiem skad to wiedzial bo nikt go nie uczył) i wołał Lila Lila! Do mnie przychodził sie tulić, ja oczywiście cała we łzach caly czas. Dostał prezent od siostry, no mial emocji full.
    Nocka byla srednia bo spalismy wszyscy w jednym pokoju i ja sie grzebałam powoli z lozka jak mala zaczynala sie wiercic, a jak juz sie wygrzebalam to byl ryk ktory obudzil jej brata. A on znowu po rozlace ze mna mama mama i caly czas ogarniania mlodej mnie wolal i maz probowal go uspic. A ja w tym czasie karmienie, przewijanie i laktator bo nawal😵‍💫
    I sielanka w domu dzis mocno zaklocona, bo syn 38.5 st i juz cala jestem w stresie zeby mala czegos nie zlapala od niego, a trudno ją raczej odizolować. Tyle tylko, ze byc moze dziw bedziemy spały osobno w salonie.
    @Świtezianka - ostatni tydzien bez Julka i tak czytam to i nagle dociera do mnie, ze moglam byc dokladnie w tym samym punkcie, a tymczasem walcze z nawałem, odbijam Młodą i zalewam sie łzami bo moje starsze dziecko przestraszylo sie ciasteczkowego potwora 🙈
    My pewnie sie ujawnimy na fb z jakims zdjeciem coreczki, chociaz jeszcze nie teraz, w sumie czesciej cokolwiek wrzucam na instagramie, ktory jest prywatny, ale od jakiegoś czasu wiec ogarniam tylko nowych potencjalnych obserwatorow. A tymczasem niedziela spedzona na kp, walka z nawalem (wydaje mi sie ze sporo tego pokarmu jak na trzecia dobe po cc) i tulenie z dzidzia. To jest cos niesamowitego, co hormony robią z głową i emocjami! I doslownie prawie wczoraj bylam na miejscu tych z Was, ktore nie spaly w nocy z powodu niewygody, bólu, nerwow i wyczekiwania, a dzis te powody są tak totalnie inne. Któraś napisala, ze rowno 37 tydz wybil. Pomyslalam to samo chwilę przed polnoca kiedy mial wybic ten 37 tydz, a 3 godz pozniej bylam na IP, żeby dowiedzieć sie, ze przywitamy sie z corka 2 tyg wczesniej.
    Wyszedl mi mega dlugi post, ale to i tak nie jest chyba nawet polowa tego, co mi siedzi w głowie :D a wlasnie dywaguje z moja mama odnosnie kp w miejscach publicznych :D

    Mila25, Kasia111, Maszonek, Katka123, sernik_z_rodzynkami, Tajlandia22, Vam, Nicole123, Olaura, nutella_, _ine lubią tę wiadomość

    2021: 2x IUI - nieudane :(
    ________________________________________
    12.2021 ICSI -> 1 zarodeczek 5.1.1
    17.02.2022 FET; cykl naturalny
    23.02 6dpt: beta 23.07; prog 14.60
    24.02 7dpt: beta 51.19; prog 32.35
    26.02 9 dpt: beta 115.9; prog 40.72
    02.03 beta 824.3; prog 33.54
    Pierwsze USG 14.03 6w1d CRL 0.57 cm i <3 bije
    27.10.2022 urodził sie zdrowy Synek 💙
    _______________________________________
    Wrzesien 2023 -wracamy po rodzeństwo, II procedura, 07.09 punkcja
    30.01.2024 FET cykl naturalny zarodek 3.1.1
    6dpt beta 49.83
    8dpt beta 122
    10 dpt beta 345.18
    13 dpt beta 1385.65
    17 dpt beta 7032.83

    12t1dc usg 1trym, ryzyka niskie, dziewczynka?
    19t6dc USG 2trym, 334g córeczki
    29t4dc USG 3 trym, 1510g naszej dziewczynki


    age.png


    preg.png
    Drugi Bobasek w drodze
  • Mila25 Ekspertka
    Postów: 166 270

    Wysłany: Dzisiaj, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apka jak czytam Twój post to aż mam łzy w oczach 🥹 Prezent dla starszego brata jest już zapakowany i strasznie boje się momentu rozłąki i ich poznania.

    06.2021r. Syn 💙
    11.02.2024r. II Kreski
    24.02.2024r. Potwierdzenie ciąży przez lekarza
    10.04.2024r. Prenatalne ❤️
    13.05.2024r. Będzie synek 💙
  • Apka Autorytet
    Postów: 500 744

    Wysłany: Dzisiaj, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila25 wrote:
    Apka jak czytam Twój post to aż mam łzy w oczach 🥹 Prezent dla starszego brata jest już zapakowany i strasznie boje się momentu rozłąki i ich poznania.
    Ja sie balam tego momentu rozstania i tu moj nagly rozwoj wydarzen zadzialal na korzyść dla mnie (nas?) bo bylam na tyle przestraszona w nocy jadac na ta IP, a synek rzecz jasna spał, ze nie zdazylam sie zastanowic nad pozegnaniem. I tak by go nie bylo, bo mialam byc przyjeta planowo w szpitalu o 7 wiec pewnie synek by spal podczas mojego wyjscia z domu, ale juz widze to usypianie w niedziele dzien wczesniej i moja jazde rano do tego szpitala. A prezent na szybko zamawialiśmy w czwartek, okazalo sie, ze mimo ze mial przyjsc dzien pozniej to nie przyszedl i maz jechal kupowac stacjonarnie ;) ale o dziwo, synek byl bardziej zainteresowany siostra niz prezentem ;) tzn prezent tez spoko, ale siostra zrobila wrazenie wow!

    Ps. @Świtezianka, Cezarowa, jestem ciekawa Waszych wrażen z Ujastka. Ja nie należę do jakis turbo wymagajacych osob, ale gdybym miala znowu wybierac to wybralabym ten sam szpital. Personel bardzo, BARDZO miły, sale odremontowane i jak na szpitalne to dosc przyjemne, jedzenie tak samo. Naprawde to doklada cegielke sentymentu do czasu okoloporodowego. I moj lekarz tez stanal na wysokosci zadania, jak tylko zjawil sie w szpitalu to bylam na stole jako pierwsza, na drugi dzien przyszedl do mnie do sali zapytac jak sie czuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 19:59

    Maszonek lubi tę wiadomość

    2021: 2x IUI - nieudane :(
    ________________________________________
    12.2021 ICSI -> 1 zarodeczek 5.1.1
    17.02.2022 FET; cykl naturalny
    23.02 6dpt: beta 23.07; prog 14.60
    24.02 7dpt: beta 51.19; prog 32.35
    26.02 9 dpt: beta 115.9; prog 40.72
    02.03 beta 824.3; prog 33.54
    Pierwsze USG 14.03 6w1d CRL 0.57 cm i <3 bije
    27.10.2022 urodził sie zdrowy Synek 💙
    _______________________________________
    Wrzesien 2023 -wracamy po rodzeństwo, II procedura, 07.09 punkcja
    30.01.2024 FET cykl naturalny zarodek 3.1.1
    6dpt beta 49.83
    8dpt beta 122
    10 dpt beta 345.18
    13 dpt beta 1385.65
    17 dpt beta 7032.83

    12t1dc usg 1trym, ryzyka niskie, dziewczynka?
    19t6dc USG 2trym, 334g córeczki
    29t4dc USG 3 trym, 1510g naszej dziewczynki


    age.png


    preg.png
    Drugi Bobasek w drodze
  • Katka123 Ekspertka
    Postów: 204 271

    Wysłany: Dzisiaj, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na fcb w zasadzie nic nie publikuję - chyba że reposting jakiegoś ciekawego artykułu. Poblokowane mam chyba wszystko co możliwe a ostatnie zdjęcie to może z 5 lat temu wrzucałam, ale mam tam tylko swoje zdjęcia - bez osób postronnych. Ja cenię sobie moją prywatność w internecie do tego stopnia, że jak koleżanka kiedyś wrzuciła zdjęcie firmowe na LinkedIn i jeszcze oznaczyła mnie, to prosiłam grzecznie że sobie nie życzę i ma to usunąć.

    No może jestem pod tym kątem dziwna i niemedialna ale tak mam 😉 zdjęcia będą wysyłane SMS/whatsappami do najbliższej rodziny i znajomych.
    Na insta zdjęć nie mam wcale - tam mam konto do obserwowania profili tylko.

    Jeśli miałabym już cokolwiek publikować na fcb/insta to jedynie pewnie jakaś rączkę/ nóżkę czy coś podobnego. Na pewno nie planuję na tego typu portalach publikować twarzy dziecka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 19:57

  • sernik_z_rodzynkami Autorytet
    Postów: 585 907

    Wysłany: Dzisiaj, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apka, ja też miałam łzy w oczach, jak czytałam to co napisałaś. Okropnie boję się rozłaki ze starszakiem, mam nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie i w szpitalu będę jak najkrócej. I cudownie, że synek tak zareagował na siostrę ☺️

    👩‍💼 31
    👨 31
    👦 12.05.2021 💙

    2cs o drugiego maluszka
    13.02.2024 cień na teście
    14.02.2024 beta HCG 49,67 mlU/ml
    17.02.2024 beta HCG 344,60 mlU/ml 🤞

    preg.png
  • sundari86 Koleżanka
    Postów: 50 51

    Wysłany: Dzisiaj, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiap899 wrote:
    Ja kompletnie nie rozumiem jak można wrzucić do sieci zdjęcie swojego nagiego dziecka np podczas kąpieli właśnie... Ciekawe czy taka mamusia by sama wrzuciła swoje nagie zdjęcie do neta.

    Niestety wrzucają mamusie takie swoje fotki a potem ich nastoletnie córeczki ,🤮

  • Mila25 Ekspertka
    Postów: 166 270

    Wysłany: Dzisiaj, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik_z_rodzynkami My się tak zamartwiamy a synowie czasem lepiej zniosą tą rozłąkę od nas 😊

    06.2021r. Syn 💙
    11.02.2024r. II Kreski
    24.02.2024r. Potwierdzenie ciąży przez lekarza
    10.04.2024r. Prenatalne ❤️
    13.05.2024r. Będzie synek 💙
‹‹ 852 853 854 855 856
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ