X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • strzyga Debiutantka
    Postów: 6 33

    Wysłany: Dzisiaj, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Wiecie, ja się chyba do tego nie nadaję i nie powinnam mieć w ogóle dzieci.
    Ani to uspokoić się nie da, ani zrozumieć.
    Laura powinna trafić do lepszej matki, a nie się ze mną męczyć.

    Hera, zabraniam Ci tak myśleć i pisać! Dla Laury jesteś najlepszą mamą na świecie i ona nie wyobraża sobie mieć obok siebie kogoś innego! 😘
    Vam, ma rację jesteś zmeczona i brak snu też daje we znaki! Ja również boję się , że nie będę umiała uspokoić synka, ale myślę że z każdym dniem będzie coraz lepiej i jakoś ogarnę, to samo będzie u was! Zobaczysz, że za chwilę będziesz się z tego śmiać.. ściskam Cię bardzo mocno ❤️😘❤️

    Vam lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Malutka 35 Autorytet
    Postów: 410 416

    Wysłany: Dzisiaj, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Wiecie, ja się chyba do tego nie nadaję i nie powinnam mieć w ogóle dzieci.
    Ani to uspokoić się nie da, ani zrozumieć.
    Laura powinna trafić do lepszej matki, a nie się ze mną męczyć.

    Hera, co ty piszesz🥺 dla swojej córeczki jesteś całym światem teraz i ona nie widzisz nic więcej oprócz Ciebie. Chwilę załamania będzie miała każda z nas jak przyjdzie szkrab na świat i kolejna nocka będzie nieprzespana. Trudny czas ale minie i zobaczysz że będzie wszystko dobrze 🤱🫂 Musisz być dobrej myśli a napewno nie mów sobie że się nie nadajesz. Pamiętaj 🙂 JESTEŚ NAJLEPSZĄ MAMĄ DLA LAURY 🤱

    preg.png
  • mewa Autorytet
    Postów: 358 499

    Wysłany: Dzisiaj, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Wiecie, ja się chyba do tego nie nadaję i nie powinnam mieć w ogóle dzieci.
    Ani to uspokoić się nie da, ani zrozumieć.
    Laura powinna trafić do lepszej matki, a nie się ze mną męczyć.
    Hera jak widzę porę komentarza to obstawiam że mała dała Ci nieźle popalić i jesteś zmęczona i dlatego tak myślisz. Jesteś wspaniała mama i żaden rodzic nie ma instrukcji obsługi noworodka.
    Uwierz mi jakbyś mnie widziała 5 lat temu po porodzie mojej córki to sama byś się zastanawiała czy nie wezwać opieki społecznej a mnie nie wysłać do wariatkowa 🤪
    Daj sobie czas dopiero się uczycie siebie nawzajem, dla niej to też jest wszystko nowe nie wie co się dzieje.

  • Olaura Autorytet
    Postów: 370 965

    Wysłany: Dzisiaj, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Hera, podpinam się pod to co już napisały dziewczyny i dodam od siebie, żebyś nie zapominała, że Twój nastrój wpływa na Twoje dziecko i denerwowanie się nie poprawi sytuacji i nie uspokoi Laury. Wiem, łatwo powiedzieć, ale tak faktycznie jest. Musisz mocno popracować nad swoją głową i emocjami.

    W ogóle odnośnie tej współzależności nastroju, sama zobaczyłam ciekawą sytuację na naszym USG prenatalnym, na początku kiedy babeczka pokazała nam maleństwo w 3D miał rączkę przy twarzy i normalnie zmarszczone brwi, strasznie poważna mina. Powiedziałam wtedy "uuu, jaki poważny!" i zaczęłam się śmiać, a wtedy Mikko zaczął się uśmiechać 🥹 Ja wiem, że w ferworze codzienności przy noworodku i burzy hormonalnej trudno jest zapanować nad własnymi emocjami, ale musimy chyba to potraktować jako element opieki nad dzieckiem. Będzie dobrze, każda z nas jest najlepszą mamą dla swojego skarbu❤️

    Vam, cynamon lubią tę wiadomość

    🇫🇮
    👩 33 👨 34

    Starania od 4/2023
    ⏸️ 7/2023
    💔 8/2023 5t6d, poronienie samoistne

    Ponowne starania od 10/2023
    ⏸️ 2/2024
    20.2 GA 5t6d, CRL 3.2mm, serduszko bije ❤️
    EDD 16.10.2024

    3.4 GA 12t4d, CRL 64.3mm ❤️
    EDD 12.10.2024

    29.5 GA 20t4d, 364g chłopaka 😍💙

    30.7 GA 29t3d, 1434g 😍💙

    preg.png
  • mewa Autorytet
    Postów: 358 499

    Wysłany: Dzisiaj, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojej małej z tym współodczuwaniem to było nawet tak że jak młoda słyszała płacz innego dziecka to potrafiła się oderwać od cyca i też zacząć płakać. Więc jak ja się wściekałam to i ona.

    Olaura, Vam lubią tę wiadomość

  • molisia Autorytet
    Postów: 1123 734

    Wysłany: Dzisiaj, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera musisz wziąć się w garść ... Bo jak będziesz tak myśleć i się nakręcać będzie gorzej. Przypląta się depresja i potem będziesz żałowac że ten czas spędziłaś na takim myśleniu.
    Z noworodkiem jest ciężko , trzeba się poznać
    Pamiętaj ona wyczuwa każda Twoja złość , rozbierz siebie do pasa ją do golasa , pokaż ją na klatce na sercu niech i poczilujcie tak same
    Niech słyszy twoje serce , niech się wyciszy.

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5008 6658

    Wysłany: Dzisiaj, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Wiecie, ja się chyba do tego nie nadaję i nie powinnam mieć w ogóle dzieci.
    Ani to uspokoić się nie da, ani zrozumieć.
    Laura powinna trafić do lepszej matki, a nie się ze mną męczyć.
    co Ty za głupoty piszesz Mamuśka!! ona nie płacze, bo Ty źle się nią opiekujesz. po prostu to jest malutkie dziecko, które ma do tego prawo z tysiąca powodów. to jest właśnie to o czym ja pisałam tutaj nie raz - poradniki swoje, a życie swoje... każda jedna matka przechodzi przez to co Ty 😘

    uwierz mi, że potem taki dwulatek jak Ci urządzi dramę o źle pokrojoną parówkę, to też będzie ciężko go uspokoić. tak to już z dziećmi jest. głowa do góry, świetnie sobie radzisz! ❤️

    Vam, cynamon lubią tę wiadomość

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    🩵 12.2022 🧒
    🩷 10.2024 🤰

    preg.png
  • Vam Autorytet
    Postów: 886 1172

    Wysłany: Dzisiaj, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir idealnie w punt! Wiadomo, że łatwo się mówi jak emocje biorę górę, ale takie życie matki. Też pamiętam noce z dziećmi na rękach kiedy myślałam, że gorzej być nie może, ale nie ma co się zadręczać że to nasza wina!
    To o parowce było ekstra, mi syn robił awantury o kolor kubka a córka o źle wygięta słomkę 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 08:22

    preg.png
‹‹ 853 854 855 856 857
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ