Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 23 marca, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia gratulacje, super wieści ❤️

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 23 marca, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia0504 wrote:
    Ja już po :) prawdopodobnie znowu chłopak, a jednak bardziej przeczuwałam dziewczynkę. No coz, trudno się mówi. Ważne, że zdrowe :)
    Ciekawe czy się sprawdzi. Przynajmniej będziesz już miała wszystkie ubrania i zabawki i na pewno chłopaki będą się super ze sobą razem bawić i bić 😅

    Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1497 1546

    Wysłany: 23 marca, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia wrote:
    Dziewczyny, mam wyniki Panoramy. Niskie ryzyka i chłopiec. Cała się trzęsę. Mój mąż bardzo liczy na córkę, jestem ciekawa jego reakcji.
    Wspaniale🥹 bardzo się wzruszyłam. Mam wrażenie, że nad Wami w końcu się przejaśnia.

    Ninia lubi tę wiadomość

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1497 1546

    Wysłany: 23 marca, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa2 wrote:
    U mnie niestety w rutynowym posiewie z pochwy wyszedł GBS. Nie panikuję, ale trochę mnie to zmartwiło, bo pewnie będę musiała mieć antybiotyk do porodu i obserwację dzidziusia.
    Podpowiem, że nic nie jest przesądzone. W zaledwie parę tygodni możemy przywrócić mikrobiom na dobre tory. Te bakterie mają charakter przejściowy.
    Teraz warto skupiać się na układzie odpornościowym.
    Profilaktycznie warto sięgnąć po to co bezpieczne. Mam zapisane w swoich notatkach i stosowałam poprzednio i skutecznie:
    1. L. Rhamnosis i reuteri
    2. Cynk, wit c (1 trym 4g, 2 10-15g, 3 10g)
    3. Buliony mocy (gotowane na kościach, z kolegenem), szpik kostny pieczony, kiszonki, czosnek świeży (ale tu uwaga, bo czasem żołądek może być obciążony i różnie reagować)
    4. Zero cukry, zero zbóż (poza odmianami pradawnymi)
    5. Bawełna organiczna, żadne perfumowane wkładki czy podpaski
    To działa. Życzę żebyś znalazła coś dla siebie!

    Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • Kasia0504 Autorytet
    Postów: 270 283

    Wysłany: 23 marca, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee wrote:
    Ciekawe czy się sprawdzi. Przynajmniej będziesz już miała wszystkie ubrania i zabawki i na pewno chłopaki będą się super ze sobą razem bawić i bić 😅

    No ja właśnie miałam nadzieję na jakiś większy shopping, ale co tam. Sobie coś najwyżej kupię :D

    Nina, gratulacje ❤️

  • espoir Autorytet
    Postów: 5486 7803

    Wysłany: 23 marca, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już po prenatalnych. wszystko ok, termin wyszedł 5.10 i tego się będziemy trzymać.
    niestety znowu miałam wysokie ciśnienie, więc dostałam aspirynę codziennie do końca ciąży, a od 28 tyg zastrzyki z Dalteparyny...

    Niecierpliwa2, snieżka, aganieszkam, BlackAmericano, Karos31, White1, Kasia0504, aszin, Mimblanee, Marty.Na, kleopatr4, CaroShell, Paulina1106 lubią tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1732

    Wysłany: 23 marca, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    ja już po prenatalnych. wszystko ok, termin wyszedł 5.10 i tego się będziemy trzymać.
    niestety znowu miałam wysokie ciśnienie, więc dostałam aspirynę codziennie do końca ciąży, a od 28 tyg zastrzyki z Dalteparyny...

    Super że wszystko dobrze, gratulacje ❤️🍀.

    Czyli mamy podobnie. Z tym że ja od początku ciąży biorę Heparyne 0,6 i tej aspryny-acardu strasznie się boję. Muszę skonsultować z lekarzem.

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 23 marca, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś chorobowo lepiej. Weszłam na wagę i nigdy nie byłam tak chuda 😭 mam nadzieję, że niedługo będzie poprawa z tymi mdłościami 😥
    Dobra wiadomość: udało mi się ściągnąć męża i jutro przyjedzie. Także będę miała pomoc przy dzieciach i będę leżeć 🍀 przeklęty pierwszy trymestr... Dawno też u gina nie byłam, bo wizyta przepadła przez chorobę. Mam nadzieję, że maluch się trzyma. Jak dalej będzie tak kiepsko to w środę jadę na IP na kroplówki. Wczoraj co się napiłam to zwymiotowałam... Jedzenie częściowo wchodzi, ale płyny słabo. Już nawet sama boję się jeść, tylko żeby nie zwymiotować...

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Panna_M Autorytet
    Postów: 270 131

    Wysłany: 23 marca, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Ja dziś chorobowo lepiej. Weszłam na wagę i nigdy nie byłam tak chuda 😭 mam nadzieję, że niedługo będzie poprawa z tymi mdłościami 😥
    Dobra wiadomość: udało mi się ściągnąć męża i jutro przyjedzie. Także będę miała pomoc przy dzieciach i będę leżeć 🍀 przeklęty pierwszy trymestr... Dawno też u gina nie byłam, bo wizyta przepadła przez chorobę. Mam nadzieję, że maluch się trzyma. Jak dalej będzie tak kiepsko to w środę jadę na IP na kroplówki. Wczoraj co się napiłam to zwymiotowałam... Jedzenie częściowo wchodzi, ale płyny słabo. Już nawet sama boję się jeść, tylko żeby nie zwymiotować...

    Nawet nie wiesz jak Cię rozumiem… u mnie najgorzej jest z rana-wymioty na pusto i uczucie głodu a jednoczenie nie mogę jeść i pić, a w konsekwencji wymiotuję jak już zacznę co trochę. Naprawdę czekam aż beta się unormuje i choć trochę poczuje się lepiej

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 23 marca, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Super że wszystko dobrze, gratulacje ❤️🍀.

    Czyli mamy podobnie. Z tym że ja od początku ciąży biorę Heparyne 0,6 i tej aspryny-acardu strasznie się boję. Muszę skonsultować z lekarzem.
    Dlaczego się boisz?

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1828 2139

    Wysłany: 23 marca, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus, a mówiłaś lekarzowi, który zalecił Acard o tej Twojej alergii? Co on na to?

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7449 16475

    Wysłany: 23 marca, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomości, dziewczyny, bardzo się cieszę 💞

    Ja dostałam info, że Felia dotarła do laboratorium, teraz tylko czekać (nie)cierpliwie 😁

    Niecierpliwa2, PaulinKA, Weronka89, kleopatr4, BlackAmericano, snieżka, aganieszkam lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3285 8788

    Wysłany: 23 marca, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Super wiadomości, dziewczyny, bardzo się cieszę 💞

    Ja dostałam info, że Felia dotarła do laboratorium, teraz tylko czekać (nie)cierpliwie 😁


    Czyli od jutra śmiało mozna odświeżać stronę 🤣

    White1, aszin lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1732

    Wysłany: 23 marca, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martit wrote:
    Dlaczego się boisz?

    Mam uczulenie na kwas acetylisalicylowy a w acardzie i aspirynie jest kwas acetylisalicylowy.
    Nawet polopiryny s nie mogę. Jak biorę kwas acetylisalicylowy to potem mam wylewy krwi do oka, potem muszę brać zastrzyki do oka bo strasznie się rozrzedza krew.


    Do jednego oka 3 każdy po 600 złotych, potem mi się zrobiło to samo i miałam do drugiego oka zastrzyki też 3 po 600 złotych jeden.
    Dlatego obawiam się acardu.

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 23 marca, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus no teraz rozumiem obawy. W takim razie trzymam kciuki, żeby nie był potrzebny.

    Niecierpliwa2, Kingus 1 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7449 16475

    Wysłany: 23 marca, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Czyli od jutra śmiało mozna odświeżać stronę 🤣
    Na portalu data realizacji to 31.03🙈

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Ninia Autorytet
    Postów: 974 1274

    Wysłany: 23 marca, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na wydruku jest, że dotarło do laboratorium w zeszły poniedziałek więc u nich się analizowało 4 dni robocze.

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1732

    Wysłany: 23 marca, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Kingus, a mówiłaś lekarzowi, który zalecił Acard o tej Twojej alergii? Co on na to?

    Właśnie jak wyszłam to byłam zadowolona że wszystko dobrze i nawet go o to nie zapytałam bo z tych emocji.
    Za dwa tygodnie w piątek mam wizytę u mojego lekarza prowadzącego to zapytam o ten acard. Może sama heparyna wystarczy.

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1497 1546

    Wysłany: 23 marca, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Mam uczulenie na kwas acetylisalicylowy a w acardzie i aspirynie jest kwas acetylisalicylowy.
    Nawet polopiryny s nie mogę. Jak biorę kwas acetylisalicylowy to potem mam wylewy krwi do oka, potem muszę brać zastrzyki do oka bo strasznie się rozrzedza krew.


    Do jednego oka 3 każdy po 600 złotych, potem mi się zrobiło to samo i miałam do drugiego oka zastrzyki też 3 po 600 złotych jeden.
    Dlatego obawiam się acardu.
    Korzystałaś może z salicylanów typu kora wierzby? Może to alternatywa?

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1732

    Wysłany: 23 marca, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Korzystałaś może z salicylanów typu kora wierzby? Może to alternatywa?

    Nie nigdy nie korzystałam muszę poczytać co to jest i jak działa. Dziękuję

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ