Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • Artopa Przyjaciółka
    Postów: 99 129

    Wysłany: 26 marca, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Z doświadczenia powiem, że niestety długo to się może ciągnąć. Ja odczuwałam ulgę tak po 14-16tc dopiero. Najgorszy jest okres ok. 10tc wg mnie 🙈

    Nie dobijaj, u mnie dzisiaj 9t2d i liczyłam, że gorzej już nie będzie 😭😭 dzisiaj na szybkich zakupach w sklepie zrobiło mi się słabo a mdłości to już mam wrażenie że nigdy nie miną. Chyba jedyne z czym mój żołądek nie ma problemu to owoce

  • awina Debiutantka
    Postów: 13 50

    Wysłany: 27 marca, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wczoraj miałam prenatalne, robiłam też nifty. U nas wszystko idealnie, będzie chłopak 🙂

    Mro_22, Weronka89, BlackAmericano, Malina90, Niecierpliwa2, kleopatr4, White1, Mimblanee, babajagapatrzy, Karos31, Niaha, Ninia, espoir, snieżka, Kingus 1, Guśka21, Megmery, Paulina1106, aganieszkam, pandzia 🐼, MarzycielkaMadzik, CaroShell, Vainchild lubią tę wiadomość

  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 221 355

    Wysłany: 27 marca, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artopa wrote:
    Nie dobijaj, u mnie dzisiaj 9t2d i liczyłam, że gorzej już nie będzie 😭😭 dzisiaj na szybkich zakupach w sklepie zrobiło mi się słabo a mdłości to już mam wrażenie że nigdy nie miną. Chyba jedyne z czym mój żołądek nie ma problemu to owoce

    U mnie niestety właśnie tak było, przełom 9/10tc. Ale z pozytywów wczoraj już było nieco lepiej, zobaczę jak dzisiaj 🤞. Jest nadzieja!

    Ogarnęłam sobie ciążę w appce Zdrowie, ale zostawię Preglife na owocki. Chyba, że jakaś appka fajnie Wam sie sprawdza i nie oszukuje? ☺️

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 27 marca, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackAmericano melduj nam się tu szybko :)

    BlackAmericano lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 27 marca, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mnie też mdłości męczą. Raczej udaje się bez wymiotów i jakoś daję radę, ale absolutnie nic nie może śmierdzieć, bo mnie zrywa od razu. Dodatkowo coś dziwnego się porobiło, że mam w różnych miejscach na ciele takie krostki jakby strupki swędzące, trochę jak jakieś ugryzienia, ale nikt z domowników nic takiego nie ma a i żadnych insektow nie zauważyłem 🤷🏻‍♀️ i do tego symetrycznie na łokciach taką suchą, czerwoną, piekącą skórę. Po analizach z chatem gpt, gdzie ostatecznie żadna alergia ani ugryzienia nie do końca pasowały, chat doszedł do wniosku, że to musi być od ciąży 😅 ale co to za dziwny objaw to nie wiem

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Talto109_ Ekspertka
    Postów: 148 327

    Wysłany: 27 marca, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee wrote:
    Cześć, mnie też mdłości męczą. Raczej udaje się bez wymiotów i jakoś daję radę, ale absolutnie nic nie może śmierdzieć, bo mnie zrywa od razu. Dodatkowo coś dziwnego się porobiło, że mam w różnych miejscach na ciele takie krostki jakby strupki swędzące, trochę jak jakieś ugryzienia, ale nikt z domowników nic takiego nie ma a i żadnych insektow nie zauważyłem 🤷🏻‍♀️ i do tego symetrycznie na łokciach taką suchą, czerwoną, piekącą skórę. Po analizach z chatem gpt, gdzie ostatecznie żadna alergia ani ugryzienia nie do końca pasowały, chat doszedł do wniosku, że to musi być od ciąży 😅 ale co to za dziwny objaw to nie wiem

    Ja mam wysyp krostek swędzących na nogach wygląda najbardziej jakbym miała zapalenie mieszków włosowych 🫣 i mocno wysypane plecy czego wcześniej nie miałam 😓
    Obstawiam że fasolka zabiera wszystkie witaminy i stąd to bo paznokcie też mi powoli lecą 🤷🏼‍♀️

    Cieszę się że robi się ciepło i zaraz będzie jeszcze więcej pysznych zdrowych owoców i warzyw to będzie się dużo dostarczało witaminek

    🧑32
    🧒26
    🐶5

    06.2024 start starań

    03.2025 Torbiel endometrialna
    08.2025
    Zmiana lekarza i kliniki na klinikę Bocian
    stwierdzona endometrioza IV stopnia
    AMH 3,7

    09.2025 Ciężka laparoskopia Usunięcie torbieli oraz zrostów na jajnikach, zrostów w jajowodach, jelitach, splocie pochwowo odbytniczym, uwolnienie z zrostów mięśni miednicy i krzyża

    15.01.2026
    AMH 1,3
    USG pęcherzy widoczny
    pierwszy cykl stymulowany zastrzykiem ovitrelle
    Duphaston 2x10
    27.01.2026 beta 34,9 progesteron 28 ❤️
    29.01.2026 beta 115
    01.02.2026 beta 415
    03.02.2026 beta 975 progesteron 22,73

    preg.png
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 569 661

    Wysłany: 27 marca, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy którejś z Was leci może krew z nosa? Zauważyłam, że już drugi czy trzeci dzień, szczególnie rano, sączy mi się krew. Czytałam, że to normalne. Moja znajoma też miała coś takiego, ale dopytuje tutaj

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 974 1274

    Wysłany: 27 marca, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, a czy któraś już ma chodzić na wizyty co 4 tygodnie? mój doktor wykonywał mi prenatalne i powiedział, że mam się zapisać dopiero za 4 tygodnie. Teraz dopiero tak mnie naszło, że to strasznie długo bo to będzie już 17 tydzień. Chyba jakoś w połowie kontrolnie zrobię TSH i mocz.

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1829 2139

    Wysłany: 27 marca, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    A czy którejś z Was leci może krew z nosa? Zauważyłam, że już drugi czy trzeci dzień, szczególnie rano, sączy mi się krew. Czytałam, że to normalne. Moja znajoma też miała coś takiego, ale dopytuje tutaj

    Ja od kilku dni zauważyłam, że rano w nosie mam zaschniętą krew. Nie sączy się, tylko takie strupki tam są.

    O 11 mam wizytę u ginekologa. Proszę trzymajcie kciuki, żeby wszystko było ok 🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca, 09:05

    babajagapatrzy, Niecierpliwa2, Karos31, Talto109_, Kingus 1, BlackAmericano, Guśka21, Megmery, Marty.Na, MarzycielkaMadzik lubią tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 350 734

    Wysłany: 27 marca, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! 🤞🏻

    Czekam na weekend jak na zmiłowanie, jestem w tym tygodniu kosmicznie zmęczona 🫠

    snieżka, BlackAmericano lubią tę wiadomość

  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 408 342

    Wysłany: 27 marca, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia wrote:
    hej, a czy któraś już ma chodzić na wizyty co 4 tygodnie? mój doktor wykonywał mi prenatalne i powiedział, że mam się zapisać dopiero za 4 tygodnie. Teraz dopiero tak mnie naszło, że to strasznie długo bo to będzie już 17 tydzień. Chyba jakoś w połowie kontrolnie zrobię TSH i mocz.

    Hej, ja teraz u lekarki prowadzącej mam po 4 tygodniach z prenatalnymi pomiędzy i następne też zapowiadała co 4 tygodnie :)

    Ninia lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 27 marca, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia wrote:
    hej, a czy któraś już ma chodzić na wizyty co 4 tygodnie? mój doktor wykonywał mi prenatalne i powiedział, że mam się zapisać dopiero za 4 tygodnie. Teraz dopiero tak mnie naszło, że to strasznie długo bo to będzie już 17 tydzień. Chyba jakoś w połowie kontrolnie zrobię TSH i mocz.

    U mojego lekarza wizyty co 4 tygodnie są ,w 3 trymestrze co 3 :)

    Ninia lubi tę wiadomość

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 27 marca, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wizyty co 4 tygodnie.
    Noo powiem wam, że u mnie już widać nawet rano 🫣
    Ale to pewnie dlatego, że jestem dość krótko po poprzednim porodzie więc pewnie nie wszystko się zdążyło spiąć spowrotem a tu kolejny lokator 😁
    IMG-20260327-092604.jpg

    Karos31, BlackAmericano, kleopatr4, Paulina1106, aganieszkam, pandzia 🐼, CaroShell lubią tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • classy Autorytet
    Postów: 512 492

    Wysłany: 27 marca, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia wrote:
    hej, a czy któraś już ma chodzić na wizyty co 4 tygodnie? mój doktor wykonywał mi prenatalne i powiedział, że mam się zapisać dopiero za 4 tygodnie. Teraz dopiero tak mnie naszło, że to strasznie długo bo to będzie już 17 tydzień. Chyba jakoś w połowie kontrolnie zrobię TSH i mocz.

    Ja byłam wczoraj i kolejna wizyta dopiero właśnie za 4 tygodnie 🤭 akurat w międzyczasie wpadają mi jeszcze prenatalne więc przerwa będzie krótsza, ale mówiła, że 4 tyg to standardowo póki co 🫣 ja jeszcze mam otwartą kartę ciąży w LuxMed i tam mam skierowania na kilka usg, więc może w międzyczasie się przejdę 🤭

    Ninia lubi tę wiadomość

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 974 1274

    Wysłany: 27 marca, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee wrote:
    Ja też wizyty co 4 tygodnie.
    Noo powiem wam, że u mnie już widać nawet rano 🫣
    Ale to pewnie dlatego, że jestem dość krótko po poprzednim porodzie więc pewnie nie wszystko się zdążyło spiąć spowrotem a tu kolejny lokator 😁
    IMG-20260327-092604.jpg

    Heheheh, no faktycznie. Myślałam że u mnie jest duży a mam połowę tego.

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3285 8788

    Wysłany: 27 marca, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @mimblanee ale brzusio! ale faktycznie mysle ze to kwestia niedawnego porodu. Grunt by dzidzia miala miejsce na wzrost🩷

    @nina, mi tez lekarka kazala sie zapisać za 4 tyg ale 2.04 idę do medicover na kontrole tez tam bo przeciez osiwialabym do 16 kwietnia 🤪

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Artopa Przyjaciółka
    Postów: 99 129

    Wysłany: 27 marca, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie serduszkowej mam normalnie co 4 tyg i tak czekam jeszcze 1.5 tyg do kolejnego badania. Co do dziwnych objawów zauważyłam, że od 3 dni co jakiś czas piecze mnie jedno miejsce na tylko jednej piersi. Nie jest to ciągłe i jakieś bolesne ale właśnie jakby uczucie pieczenia przez chwilę i to zawsze to samo miejsce

  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 221 355

    Wysłany: 27 marca, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też co 4 tygodnie, dłuży się niesamowicie 🙈. Po drodze prenatalne, ale to i tak jeszcze 2 tygodnie! Chociaż równo za 2 już będę po 🥹🤞.

    Wow, ale brzusio Mimblanee! U mnie to nic nie widać i tak wyczekuje kiedy coś się pojawi. Mam malutkie wybrzuszenie na dole, ale to tyle co nic.

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 350 734

    Wysłany: 27 marca, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie mam wałeczek na dole, mięciutki, więc to pewnie kwestia mojego apetytu 🫠 rzeczywiście, Mimblanee u Ciebie już widać!

    U moje lekarki wizyty są co 3 tygodnie, miałam wczoraj, a kolejną mam 16.04. W miesiąc chyba bym osiwiała!

  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 587

    Wysłany: 27 marca, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martit wrote:
    BlackAmericano melduj nam się tu szybko :)

    Już jestem i melduję 🥰
    Wszystko jest w porządku - mamy kość nosową, odpowiednią przezierność karkową, jak i wszystkie narządy na swoim miejscu z prawidłowymi przepływami ❤️

    Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Lekarz młody, ale wszystko jasno wytłumaczył, mój mąż także zadowolony.
    Pierwszy raz słyszeliśmy serduszko, więc nasze marzenie się spełniło :)

    Na wizytę nie zdążyła dojść PAPPA, ale po dwóch godzinach dostałam na maila już wszystko ładnie opisane i wyliczone. Ryzyka także niskie. Nie mam zamiaru już sama sprawdzać wyników z krwi, bo tu mam wszystko przeanalizowane i nie ma co się denerwować niepotrzebnie.


    Tak jak Classy też mam skierowanie na usg w luxmedzie i mam zamiar je wykorzystać - idę 1.04 😅 akurat przed świętami będę dodatkowo spokojna 😂


    Drugie prenatalne mam 🗓️23.05 :)

    Mimblanee, piękny brzuszek :)

    Niecierpliwa2, PaulinKA, White1, Talto109_, Malina90, Ninia, Mimblanee, kleopatr4, Karos31, Megmery, pandzia 🐼, babajagapatrzy lubią tę wiadomość

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ