Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 350 734

    Wysłany: 1 kwietnia, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka, to ja pisałam o thule urban glide 4, mam jeden w obserwowanych na olx, mam nadzieję, że uda się kupić z drugiej ręki :)

    Co do kawy, ja też odstawiłam całkowicie, mimo, że jestem kawiarą totalną i kocham czarną mocną kawę.

    Ja po wynikach prenatalnych i pappy jestem na tyle spokojna, że nie ruszam nawet tematu nipt. Aktualnie moim zmartwieniem jest głównie to, że nie mogę prac acardu z uwagi na alergię i muszę pilnować mocno pomiarów ciśnienia.

    Aga, korzystaj i odpoczywaj 🌷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia, 17:02

    BlackAmericano, aganieszkam lubią tę wiadomość

  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 1 kwietnia, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorzucam fotkę
    20260401-163522.jpg

    babajagapatrzy, PaulinKA, snieżka, Martit, Karos31, BlackAmericano, Vainchild, Niaha, Kingus 1, Megmery, Malina90, aganieszkam, pandzia 🐼, Guśka21, Mimblanee, kropka_aga, Mro_22, Paulina1106, CaroShell lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 350 734

    Wysłany: 1 kwietnia, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, jak to mówiła nasza pani docent od prenatalnych: jak żelek Haribo :)

    Przypomniało mi się, że naszym wnioskiem z ostatniej wizyty u naszej lekarki prowadzącej było to, że strasznie kiepski ma obraz 😁 po prenatalnych, gdzie to dziecko mogło być przybliżane o powiększane z każdej strony, można było przyjrzeć się zadartemu noskowi itd., nagle znów taki mały chrupek na tym obrazie u naszej lekarki 🫢

    White1 lubi tę wiadomość

  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3285 8788

    Wysłany: 1 kwietnia, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @white, cudny misiek! Nie przejmuj sie wymiarem, moj cudaczek ostatnio na wizycie w czwartek mial 6 cm i 6 cm mial rowniez na prenatalnych 5 dni pozniej 🤭 ewidentnie sie zwinął w kulkę i nie mial ochoty na pozowanie ;) tu pewnie było tak samo. A nawet ten sam lekarz na jednej wizycie najpierw mi zmierzył bobasa na 5,8 a jak inaczej "zlapal" to dodał mu 2mm i wyszlo 6.:)

    White1 lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 587

    Wysłany: 1 kwietnia, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White cudowne bobo ❤️

    Ja po USG i wszystko ok. Też jestem w szoku jak te dzieciątka rosną, a jednocześnie jestem świadoma, że pomiar zależy też od danego ułożenia.

    W piątek moje miało 5.18cm a dziś 6.68cm, więc niezły wzrost :D

    White1, snieżka, aganieszkam, Karos31, pandzia 🐼, babajagapatrzy, Mimblanee, Paulina1106 lubią tę wiadomość

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 976 1274

    Wysłany: 1 kwietnia, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Z maluszkiem wszystko chyba w porządku, serduszko bije, ładnie tam fika 🤭 chociaż liczyłam na większy rozmiar, CRL 2 tygodnie temu 16mm teraz 27mm. Mam nadzieję, że to kwestia gorszego sprzętu (poprzedni pomiar w klinice, a ten z pakietu medycznego)
    Ja w poprzedniej miałam różnice 7 mm tego samego dnia na różnych sprzętach, to był jakiś 8 tc. Zrobili mi USG w szpitalu na SOR i przeraziłam się bo z niego wynikało że przez tydzień dziecko nic nie urosło ale widziałam że obraz był mega słaby i wieczorem pojechałam do prywatnej kliniki i tam zarodek miał już normalny wymiar.

    White1 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Megmery Ekspertka
    Postów: 183 308

    Wysłany: 1 kwietnia, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White, wydaje mi się, że poprzednie USG miałam w podobnym momencie co Ty teraz i jak patrzę na Twoje zdjęcie, to wydaje mi się właśnie, że jakość sprzętu musiała być gorsza. U mnie był dużo wyraźniejszy obraz, wydaje mi się że dziewczyny mają rację i ten pomiar to kwestia sprzętu.

    White1 lubi tę wiadomość

    02.25 cb💔
    10.25 cb💔

    ✅kariotypy, regularna owulacja, poziomy witamin i minerałów, homocysteina, kortyzol, nadnercza, hormony, ferrytyna, krzywa cukrowa, wykluczona celiakia, wykluczona trombofilia, AMH 3,47 💕

    🚩insulina, ANA1 1:640 (bez choroby autoimmunologicznej), kir AA, MTHFR, cd138 5/10

    ⏸️12.02.26
    18.02.26 - 2,8 mm Sezamka
    03.03.26 - 0,67 cm i ❤️
    26.03.26 - 2,77 cm bobaska

    preg.png[/url]

    Jestem dobrej myśli 🙏💖
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1794 1886

    Wysłany: 1 kwietnia, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White piękny misio ☺️ też tak uważam jak dziewczyny, nie ma co się przejmować pomiarem skoro nie był wykonywany na tym samym sprzęcie to już w ogóle 👍🏼
    Black americano, zaraz te nasze bobasy nie będą się mieścić w obrazie USG 🤭

    White1, BlackAmericano lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1794 1886

    Wysłany: 1 kwietnia, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martit, na razie czekam na pełne wyniki z prenatalnych, mają być po świętach. Mam nadzieję,że mnie uspokoją i dam sobie spokój z rozmyślaniem.

    Martit lubi tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 976 1274

    Wysłany: 1 kwietnia, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie mój doktorek ma jeszcze dzisiaj dzwonić z wynikami pappy bo jeszcze na to czekam. Był na urlopie a teraz ma jakieś mega opóźnienie w gabinecie ale napisał że zadzwoni koło 21. Mam nadzieję, że pappa wyjdzie ok to już zamknę etap prenatalnych I trymestru. Ogólnie jestem z siebie dumna bo od czwartku mam w systemie wynik biochemii ale w tych podstawowych jednostkach i ani razu mnie nie podkusiło by zajrzeć i samej coś kminić.

    Niecierpliwa2, BlackAmericano lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 1 kwietnia, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie nie ma co się przejmować pomiarami USG, tam jest bardzo duży margines błędu, u mnie też takie kwiatki wychodziły a najlepsze to przed porodem gdzie 3 niezależnych lekarzy na 3 niezależnych sprzętach (prowadzący tydzień wcześniej, lekarz na izbie przyjęć szpitala i lekarka już na porodówce) orzekło +- 4 kg a urodził się okruszek 2900

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 2 kwietnia, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :) Niech to będzie miły dzień. Jak spędzacie święta?

    PaulinKA, BlackAmericano, Niecierpliwa2 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 2 kwietnia, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jedziemy na 2 dni do moich rodziców. Planujemy powiedzieć dziadkom i młodszej siostrze o ciąży 🩷🐣 a wy?

    Niecierpliwa2, BlackAmericano lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 409 342

    Wysłany: 2 kwietnia, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zostajem u siebie, w niedzielę pójdziemy do teściów, a w poniedziałek przyjadą moi rodzice. Wszyscy już wiedzą o ciąży, ale liczyłam, że będziemy mieli wyniki Panoramy i prenatalnych, żeby już płeć zdradzić.

    BlackAmericano lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 221 355

    Wysłany: 2 kwietnia, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej! Co do kawy to ja nie piję od momentu pozytywnego testu ciążowego. Wcześniej piłam jedną dziennie, to był mój rytuał poranny 🥰. Nie brakuje mi tego, odcięłam się momentalnie (śledzę Esterę Kłosiewicz na IG i jakoś krótko przed wyszła rolka w tym temacie 😂). Zrezygnowałam też z zielonej i czarnej herbaty, tutaj też nie jest jakoś źle, ja bardzo lubię ziółka, teraz piję głównie miętę i to w zupełności mi wystarcza. I tak obecnie to woda jest moim ratunkiem i piję ją non stop…

    Na święta jedziemy do teściów i wstępny plan jest taki, żeby przekazać im nowinę 🙈.

    Niecierpliwa2, BlackAmericano, PaulinKA lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 587

    Wysłany: 2 kwietnia, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim 🥰
    Widzę, że sporo dziś wizyt, więc trzymam mocno kciuki, żebyście miały spokojne święta z dobrymi wieściami ❤️

    My jedziemy do moich rodziców na Wielkanoc, a u teściów będziemy w poniedziałek.
    W Wielkanoc robimy takie małe gender reveal dla bliskich.
    Kupiłam takie pudełko do głosowania, kogo obstawiają i konfetti w kształcie motylków. Szczerze to wszyscy domyślili się płci 😅 Niemniej na razie nie potwierdziłam nikomu. Zabawa w sumie bardziej dla dzieci niż dla nas, ale stwierdziłam, że będzie miło.
    Dla rodziców mamy też takie pamiątki z ogłoszeniem płci na personalizowanej drewnianej tabliczce i tam jest zdjęcie z USG.
    O samej ciąży dowiedzieli się przez telefon a chciałam żeby mieli taki drobiazg . Oczywiście obie strony dostaną 😁

    Niecierpliwa2, PaulinKA lubią tę wiadomość

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Megmery Ekspertka
    Postów: 183 308

    Wysłany: 2 kwietnia, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już wczoraj w nocy dotarliśmy do teściów, zostajemy do niedzieli. U moich rodziców jesteśmy do tydzień, bo mieszkamy blisko siebie, a do rodziców męża mamy 3 godziny drogi, więc jeździmy rzadziej (teraz też przez budowę jeszcze rzadziej niż wcześniej). Dlatego jak już się wybieramy, to planujemy tak, żeby zostać na kilka dni. Teściowie nie są z tych hucznie świętujących, więc raczej będzie spokojnie. Może już dzisiaj powiemy im o ciąży, specjalnie wzięłam zdjęcia z USG, żeby im pokazać :D

    Niecierpliwa2, PaulinKA, aganieszkam, pandzia 🐼, Sawka8 lubią tę wiadomość

    02.25 cb💔
    10.25 cb💔

    ✅kariotypy, regularna owulacja, poziomy witamin i minerałów, homocysteina, kortyzol, nadnercza, hormony, ferrytyna, krzywa cukrowa, wykluczona celiakia, wykluczona trombofilia, AMH 3,47 💕

    🚩insulina, ANA1 1:640 (bez choroby autoimmunologicznej), kir AA, MTHFR, cd138 5/10

    ⏸️12.02.26
    18.02.26 - 2,8 mm Sezamka
    03.03.26 - 0,67 cm i ❤️
    26.03.26 - 2,77 cm bobaska

    preg.png[/url]

    Jestem dobrej myśli 🙏💖
  • classy Autorytet
    Postów: 512 492

    Wysłany: 2 kwietnia, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ☺️

    Mam w tym tygodniu urwanie głowy, sporo osób na urlopie a terminy w pracy gonią 🫣 na szczęście będzie teraz trochę dłuższy weekend więc będzie można odpocząć 😊

    W międzyczasie też mieliśmy też badania prenatalne - na opis ryzyk jeszcze czekam bo dopiero po USG miałam pobranie krwi i opis dostanę już po świętach. Ale na USG wszystko dobrze 😊 Dzidzia ma ponad 7 cm i jest kilka dni do przodu 😨 także póki co nie ma powodów do niepokoju 😊

    BlackAmericano, Niecierpliwa2, snieżka, White1, Blossomka, Karos31, aganieszkam, Mimblanee, Malina90, Megmery, Talto109_, babajagapatrzy, Paulina1106, pandzia 🐼, Sawka8 lubią tę wiadomość

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • Mro_22 Przyjaciółka
    Postów: 94 182

    Wysłany: 2 kwietnia, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey,
    Mam wyniki badań Pappy. Ryzyko wystąpienia trisomii 21 1:169, pozostałe ryzyka niskie

    Mimblanee, Niecierpliwa2, Karos31, BlackAmericano, snieżka, aganieszkam, espoir lubią tę wiadomość

    preg.png

    💔2.2022
    👦🏼12.2022
    ⏸️ 24.01.2026
    09.02.2026 TSH 4,69
    20.03.2026 TSH 1,16
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 569 661

    Wysłany: 2 kwietnia, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po prenatalnych, wszystko okey, ryzyka niskie 😋

    White1, Ninia, classy, Mimblanee, Niecierpliwa2, Karos31, BlackAmericano, snieżka, Talto109_, aganieszkam, Paulina1106, pandzia 🐼, Malina90, espoir lubią tę wiadomość

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ