Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • yelonka Koleżanka
    Postów: 49 86

    Wysłany: 2 kwietnia, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mro_22 wrote:
    Ninia nie, nie dostałam skierowania do genetyka. Dzisiaj odbierałam tylko badania w rejestracji. Wizytę u swojego prowadzącego prawdopodobnie będę miała we wtorek.
    Wstępnie sobie sprawdzałam te badania i widzę, że faktycznie przy SANCO wyniki są szybciej, ale znalazłam Panoramę za kilkaset złotych taniej niż SANCO i trochę kusi, ale też musiałabym dojechać kilkadziesiąt kilometrów, a nie kilkanaście jak w przypadku SANCO. Muszę się zastanowić.

    Dziewczyny, bardzo się cieszę Waszych dobrych wyników z prenatalnych i w ogóle 🙂


    A nie masz gdzieś bliżej siebie Diagnostyki? Ja robiłam Sanco w Diagnostyce i miałam rabat 20% i też wyszło taniej.

    Listopad 2018 💔👼 (Clostilbegyt)

    Listopad 2020 synuś 💙 (Clostilbegyt)

    13.02.2026 ⏸️

    13.03.2026 mamy ❤️

    Heparyna 💉 x3🤰

    preg.png
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 587

    Wysłany: 2 kwietnia, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka, super - gratulacje ❤️

    Ninia, ja poproszę o wpisanie drugich prenatalnych na 23.05. :)

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 2 kwietnia, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam II prenatalne 25.05, a wizytę u swojego lekarza 10.04

    preg.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 350 734

    Wysłany: 2 kwietnia, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się cieszę z wszystkich dobrych wiadomości :)

    Co do świąt: my spędzamy w domu, mam nadzieję na odpoczynek, leniuchowanie i dobre jedzenie. Mieszkamy z rodzicami, obok mieszka mój brat i najbliższe kuzynostwo, więc pewnie będą kawki wspólne. Może wpadniemy do moich dziadków. Chcemy też pójść w góry.

    Tak się cieszę, że w końcu jest wolne! Leżę sobie pod kocykiem i zbieram siły na mycie lodówki, które dziś zaplanowałam :)

    Moje prenatalne są zaznaczone, wizytę mam 16.04

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 15:52

    PaulinKA, Niecierpliwa2 lubią tę wiadomość

  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3285 8788

    Wysłany: 2 kwietnia, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @babajaga, jakie góry masz w okolicy?
    Ja Dolny Śląsk wiec półtorej godzinki w Sowie czy Wałbrzyskie ale w kwietniu chce sprawdzić czy zdobędę Szrenicę z Bobusiem 🙈

    Bez brzuszka atakowałam Rysy, Świnice, robiłam po 35km trasy wiec mysle ze takie 12-15 km wolnym tempem wleci😃 tym bardziej ze juz pare razy na mniejsze trasy sie wybieraliśmy w ciazy.

    Tylko Karkonosze dalej zimowe a to zawsze nieco ciezej podchodzić:)

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 221 355

    Wysłany: 2 kwietnia, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja marzę o dobrym jedzeniu, niestety nadal brak apetytu na cokolwiek + głód non stop. Jeszcze 2 dni może akurat wszystko mi przejdzie, ciągle się łudzę 😂.

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 2 kwietnia, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem po prenatalnych i na razie wszystko świetnie.
    Dzidziuś ma 6 cm więc jest raczej z tych mniejszych Aleee ja jestem niska :)
    Będziemy mieć synka 🥹 🩵
    Ma rączki, nóżki był na maksa aktywny podczas badania.
    Obrazowo wszystko pięknie 🫠

    Niecierpliwa2, babajagapatrzy, Blossomka, snieżka, Mimblanee, PaulinKA, aganieszkam, Marty.Na, Karos31, Ninia, Martit, White1, Megmery, Malina90, espoir, Paulina1106, MarzycielkaMadzik, pandzia 🐼, Vainchild, Mro_22, Weronka89 lubią tę wiadomość

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 350 734

    Wysłany: 2 kwietnia, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    @babajaga, jakie góry masz w okolicy?
    Ja Dolny Śląsk wiec półtorej godzinki w Sowie czy Wałbrzyskie ale w kwietniu chce sprawdzić czy zdobędę Szrenicę z Bobusiem 🙈

    Bez brzuszka atakowałam Rysy, Świnice, robiłam po 35km trasy wiec mysle ze takie 12-15 km wolnym tempem wleci😃 tym bardziej ze juz pare razy na mniejsze trasy sie wybieraliśmy w ciazy.

    Tylko Karkonosze dalej zimowe a to zawsze nieco ciezej podchodzić:)
    Bez ruszania się samochodem mam trochę do wyboru, przede wszystkim takie poza szlakiem, ciche i puste. Do pół godziny jazdy autem mam Baranią Górę, Rycerzową, Rysiankę, Wielką Raczę. Mieszkam na pograniczu Beskidów: Śląskiego z Żywieckim, przy granicy ze Słowacją, więc za miedzą mam Kysuce, godzinę drogi w Sukovske Skaly czy na Małą Fatrę, z drugiej strony mamy Beskid Śląsko-Morawski po czeskiej stronie z moją ukubioną Girovą, Łysą Horą i innymi cudami. Mieszkamy w pięknym rejonie i staramy się z tego korzystać. Nasz bobas był już z nami na Oźnej i na Wielkiej Rycerzowej. Oczywiście dużo bardziej się męczę chodząc niż to było przed ciążą, ale robi mi to wspaniale na głowę i ciało :) u nas też biało ❤️‍🩹 ale ma w końcu być słonecznie.

    Karkonosze i Izery uwielbiam, Góry Sowie podobnie, bardzo podobało nam się też w okolicach Srebrnej Góry, byliśmy tam kiedyś na dłuższym wyjeździe, bo zdobywaliśmy Koronę Gór Polski. Mój mąż jest wkręcony w historię, więc zwiedzaliśmy Riese. Też masz pięknie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 17:33

    PaulinKA, Megmery lubią tę wiadomość

  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 2 kwietnia, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam rzut beretem od Świeradowa więc też mam bliziutko góry, niestety moja kondycja to dramat 😬 ale jak dzieci podrosną to na pewno pokażemy im góry;)
    A święta spędzamy z moimi rodzicami, mieszkamy blisko siebie i w sumie widzimy się cały rok także Wielkanoc też bez wyjątku

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Sawka8 Ekspertka
    Postów: 165 511

    Wysłany: 2 kwietnia, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mro_22 wrote:
    Hey,
    Mam wyniki badań Pappy. Ryzyko wystąpienia trisomii 21 1:169, pozostałe ryzyka niskie

    Strasznie się boje Pappy… Mro czy planujesz dodatkowe badania dla pewności?
    Już przeczytałam, ze tak…
    Dziewczyny, a któraś decyduje się na Veracity? Lub coś słyszała o tym teście?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 18:14

  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3285 8788

    Wysłany: 2 kwietnia, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @babajqgapatrzy, Beskidy to akurat bardzo malo przeze mnie zbadane tereny, trzeba bedzie nadrobić kiedys :) a Babia ciagle przede mną, zeby wlasnje wbic do książeczki. Co najlepsze nie mam pieczątek ze Śnieżki czy Wielkiej Sowy mimo ze bylam tam dziesiątki razy 😃

    Fajnie ze jest górska kozica na wątku, mam nadzieje ze za jakis czas bedziemy tu pisac o nosidłach dla małych wędrowniczków 🥹🥹🥹

    babajagapatrzy lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Ninia Autorytet
    Postów: 976 1274

    Wysłany: 2 kwietnia, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    Hej dziewczyny jestem po prenatalnych i na razie wszystko świetnie.
    Dzidziuś ma 6 cm więc jest raczej z tych mniejszych Aleee ja jestem niska :)
    Będziemy mieć synka 🥹 🩵
    Ma rączki, nóżki był na maksa aktywny podczas badania.
    Obrazowo wszystko pięknie 🫠
    Gratulacje, kolejne 💙 wpisane na pierwszej stronie. Na razie mamy przewagę chłopaczków.

    Guśka21 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 2 kwietnia, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kocham góry, chociaż mam do nich daleko. Mam nadzieję, że uda nam się w tym roku chociaż na kilka dni wyskoczyć. Zawsze zatrzymujemy się w Kościelisku.

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3285 8788

    Wysłany: 2 kwietnia, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martit wrote:
    Ja też kocham góry, chociaż mam do nich daleko. Mam nadzieję, że uda nam się w tym roku chociaż na kilka dni wyskoczyć. Zawsze zatrzymujemy się w Kościelisku.

    My tez w Tatrach głównie w Kościelisku spimy! Ewentualnie na Cyrhli pod Zakopanem :))

    Zawsze mowie ze sa ludzie którzy jadą w Tatry albo jadą do Zakopanego😃my w Zakopanem praktycznie nie bywamy 🤭🤭🤭

    Cieszę sie ze zdobyłam te Rysy bo z bobasem pare lat na takie wyższe eskapady odpadnie pewnie... :) ale saneczki po chochołowskiej wlecą na bank po pierwszych urodzinkach🥹

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 350 734

    Wysłany: 2 kwietnia, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknęłam na post Ninii na pierwszej stronie o rzeczywiście mamy na razie 4:2 :) jeśli nasza dziewczynka by się potwierdziła, to zasili tę mniejszościową drużynę. Byłam dziś w lumpie i była piękna biała kurteczka w błękitne kwiatki za 12zl, ale nie kupiłam, bo jeszcze się nie przywiązuję do tej dziewuszki.

    Też się cieszę, że są inne górołazki na wątku :) dziś moja koleżanka z pracy przyszła mi powiedzieć o ciąży, jest dwa miesiące za mną, ale chcę już iść na L4 od połowy kwietnia. Ona też z tych chodzących po górach, będę mieć inspiracje :) ogólnie wokół mnie may mały baby boom, super, bo będziemy mieć dzieci w podobnym wieku i w rodzinie i w sąsiedztwie i wśród znajomych :)

    Guśka, super, że u Was ok i gratuluję chłopaczka! 🥹

    PaulinKA lubi tę wiadomość

  • Dorka.38 Przyjaciółka
    Postów: 95 186

    Wysłany: 2 kwietnia, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ze dzis same dobre wiesci mam nadzieje ze juztak zostanie🙂

    Marty.Na lubi tę wiadomość

    👩🏻86’ 👱🏻‍♂️79’
    2011 👦🏻
    1cs
    11.02 ⏸️ 5dni przed 🐒
    13.02 BHCG 102 prog 24,6
    17.02 BHCG 595 tsh 0,912
    03.03 pierwsza wizyta (6+1)❤️?
    26.03 łyżeczkowanie po poronieniu zatrzymanym, serduszko się nie pojawiło

    21.06 blada druga kreska w 14dpo
    3.07 BHCG 953
    05.07 ciąża pozamaciczna, metotreksat
    Pol roku przerwy po cp

    31.01.2026 słaba druga kreska 1cs
    05.02 BHCG 163
    07.02 BHCG 394
    11.02 BHCG 2158
    13.02 usg lokalizacyjne pęcherzyk w macicy👍🏻
    27.02 wizyta serduszkowa? 7+2 tak jest ❤️ crl 1,08cm fhr 146


    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5486 7803

    Wysłany: 2 kwietnia, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia wrote:
    Dziewczyny, jeszcze któraś prosiła mnie o żółte serduszko, a wtedy nie miałam możliwości zrobić.
    @Espoir czy to byłaś Ty?
    tak ja 😘

    wpadłam się pochwalić, że poczułam dzisiaj pierwszy raz Maluszka! ❤️ jestem w szoku, że tak szybko, ale jestem pewna, że to Bobo! wprawdzie co ciąża to wcześniej czułam, ale spodziewałam się gdzieś dopiero za 2 tygodnie.

    Dorka.38, snieżka, Niecierpliwa2, Mimblanee, White1 lubią tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Dorka.38 Przyjaciółka
    Postów: 95 186

    Wysłany: 2 kwietnia, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    tak ja 😘

    wpadłam się pochwalić, że poczułam dzisiaj pierwszy raz Maluszka! ❤️ jestem w szoku, że tak szybko, ale jestem pewna, że to Bobo! wprawdzie co ciąża to wcześniej czułam, ale spodziewałam się gdzieś dopiero za 2 tygodnie.


    Ale super 🥰 tez sie juz nie moge doczekać

    espoir, Sawka8 lubią tę wiadomość

    👩🏻86’ 👱🏻‍♂️79’
    2011 👦🏻
    1cs
    11.02 ⏸️ 5dni przed 🐒
    13.02 BHCG 102 prog 24,6
    17.02 BHCG 595 tsh 0,912
    03.03 pierwsza wizyta (6+1)❤️?
    26.03 łyżeczkowanie po poronieniu zatrzymanym, serduszko się nie pojawiło

    21.06 blada druga kreska w 14dpo
    3.07 BHCG 953
    05.07 ciąża pozamaciczna, metotreksat
    Pol roku przerwy po cp

    31.01.2026 słaba druga kreska 1cs
    05.02 BHCG 163
    07.02 BHCG 394
    11.02 BHCG 2158
    13.02 usg lokalizacyjne pęcherzyk w macicy👍🏻
    27.02 wizyta serduszkowa? 7+2 tak jest ❤️ crl 1,08cm fhr 146


    preg.png
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 2 kwietnia, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję też czasami coś takiego jak kopnięcie ale jestem pewna,że to jelita. W każdej ciąży tak miałam właśnie w 12-13 tyg. Jednak Ty espoir masz wiedzę doświadczenie i skoro mówisz ,że to na pewno bobas to tak jest :)

    espoir lubi tę wiadomość

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5486 7803

    Wysłany: 2 kwietnia, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jelita to też mi tak czasem jeżdżą 🤪 wtedy też mam takie "ooo czy to dziecko? a nieee to tylko bąk" 😅
    ale tutaj czułam takie jakby dotknięcie - jak w jeziorze Ci się ociera ryba o nogę, to podobnie miałam leżąc na plecach 🙂

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ