Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1830 2139

    Wysłany: 4 kwietnia, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które będą rodzić w Krakowie - zastanawiałyście się już na wyborem szpitala?
    Ja zastanawiam się nad Siemiradzkiego, na pewno jeszcze wybiorę się tam na dni otwarte.

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 411 342

    Wysłany: 4 kwietnia, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ryzyka w Panoramie niskie ❤️ potwierdzony chłopak 😊

    Megmery, Ninia, Dorka.38, snieżka, Martit, espoir, Talto109_, babajagapatrzy, Malina90, Kingus 1, Ala87, aganieszkam, Niaha, PaulinKA, Mimblanee, Karos31, pandzia 🐼, White1, Vainchild, Mro_22, CaroShell lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Megmery Ekspertka
    Postów: 184 308

    Wysłany: 4 kwietnia, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Dziewczyny, które będą rodzić w Krakowie - zastanawiałyście się już na wyborem szpitala?
    Ja zastanawiam się nad Siemiradzkiego, na pewno jeszcze wybiorę się tam na dni otwarte.

    Moja przyjaciółka tam rodziła miesiąc temu i była zadowolona.

    Niecierpliwa2, snieżka lubią tę wiadomość

    02.25 cb💔
    10.25 cb💔

    ✅kariotypy, regularna owulacja, poziomy witamin i minerałów, homocysteina, kortyzol, nadnercza, hormony, ferrytyna, krzywa cukrowa, wykluczona celiakia, wykluczona trombofilia, AMH 3,47 💕

    🚩insulina, ANA1 1:640 (bez choroby autoimmunologicznej), kir AA, MTHFR, cd138 5/10

    ⏸️12.02.26
    18.02.26 - 2,8 mm Sezamka
    03.03.26 - 0,67 cm i ❤️
    26.03.26 - 2,77 cm bobaska

    preg.png[/url]

    Jestem dobrej myśli 🙏💖
  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 411 342

    Wysłany: 4 kwietnia, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Dziewczyny, które będą rodzić w Krakowie - zastanawiałyście się już na wyborem szpitala?
    Ja zastanawiam się nad Siemiradzkiego, na pewno jeszcze wybiorę się tam na dni otwarte.

    Wśród znajomych króluje Ujastek, więc rozważam tam albo właśnie na Siemiradzkiego, ale też pewnie zdecydujemy po dniach otwartych. Moja lekarka współpracuje z Ujastkiem, więc to też jakiś argument.

    snieżka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 976 1275

    Wysłany: 4 kwietnia, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa gratulacje 🥳.
    Dziewczyny co myślicie by poprosić Tatlo by skopiowała mój post z pierwszej strony albo usunęła swój by szybciej można było się dostać do naszego terminarza?
    Jak coś to mogę prowadzić ten nasz kalendarz do końca bo jest to mniej uciążliwe niż myślałam 🙂

    Niecierpliwa2, Martit, Talto109_, snieżka, Ala87, PaulinKA, CaroShell lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 411 342

    Wysłany: 4 kwietnia, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia wrote:
    Niecierpliwa gratulacje 🥳.
    Dziewczyny co myślicie by poprosić Tatlo by skopiowała mój post z pierwszej strony albo usunęła swój by szybciej można było się dostać do naszego terminarza?
    Jak coś to mogę prowadzić ten nasz kalendarz do końca bo jest to mniej uciążliwe niż myślałam 🙂

    Dziękuję ❤️

    Byłoby super, bo są tam dwa takie "tasiemce". Dzięki, że się tego podejmujesz! :)

    preg.png
  • Paulina1106 Autorytet
    Postów: 1180 1225

    Wysłany: 4 kwietnia, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Dziewczyny, które będą rodzić w Krakowie - zastanawiałyście się już na wyborem szpitala?
    Ja zastanawiam się nad Siemiradzkiego, na pewno jeszcze wybiorę się tam na dni otwarte.

    Na pewno na Żeromskiego- rodziłam tam dwa razy, trafiłam na cudowną położną i przy drugim porodzie już była moją prywatną.
    Siostry mają po 3 dzieci, pierwsze porody na ujastku i już tam wracać nie chciały, potem Żeromski i zadowolone:)
    O siemieradzkim nic nie wiem, więc nie mogę doradzić.

    Na Żeromskiego tylko część patologi ciąży jest no dość patologiczna i tam wrócić nigdy nie chcę.

    snieżka, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

    👩‍💼 37
    👨‍💼 41

    08.2020 💔
    03.2022 7+5 Lilka 👼
    01.2026 cb

    MTFR hetero😿 PAI homo😿
    KIR BX nieobecny: 2DS3
    Cross match -25% ➡️ 2% 🎉
    Allo mlr- 37%➡️ 55,2🎉

    14.11.2022 ⏸️ 🙏🏻
    03.08.2023 👶🏻 Izabela
    3920g, 57cm💪🏻

    age.png

    22.06.2024 ⏸️ 🙏🏻
    20.02.2025 👶🏼 Patrycja
    3120g, 55cm🍬

    age.png

    13.02.2026 ⏸️ 🙏🏻

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5486 7803

    Wysłany: 4 kwietnia, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, życzę Wam spokojnych Świąt. jedzcie pyszne potrawy i dużo leniuchujcie, następne Święta już będą z Maluszkiem na rękach 😁🐰🐥🌷

    snieżka, Ala87, Sawka8, Niecierpliwa2, aganieszkam, Mimblanee, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Talto109_ Ekspertka
    Postów: 148 327

    Wysłany: 4 kwietnia, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia wrote:
    Niecierpliwa gratulacje 🥳.
    Dziewczyny co myślicie by poprosić Tatlo by skopiowała mój post z pierwszej strony albo usunęła swój by szybciej można było się dostać do naszego terminarza?
    Jak coś to mogę prowadzić ten nasz kalendarz do końca bo jest to mniej uciążliwe niż myślałam 🙂


    Jeśli masz ochotę się podjąć tego zadania ❤️❤️

    Usunęłam, jeszcze parę postów żeby szybciej było się dostać. Ja narazie mam trochę więcej czasu tracę się ogarnęło z remontami, sle jak widzę kalendarz w pracy na wakacje to już wiem że znowu nie byłabym zbyt dyspozycyjna 😅😓

    Zdrowych wesołych świąt kochane 🐣❤️ duuuzo spokoju 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia, 10:18

    espoir, Ala87, Sawka8, Niecierpliwa2, Mimblanee, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość

    🧑32
    🧒26
    🐶5

    06.2024 start starań

    03.2025 Torbiel endometrialna
    08.2025
    Zmiana lekarza i kliniki na klinikę Bocian
    stwierdzona endometrioza IV stopnia
    AMH 3,7

    09.2025 Ciężka laparoskopia Usunięcie torbieli oraz zrostów na jajnikach, zrostów w jajowodach, jelitach, splocie pochwowo odbytniczym, uwolnienie z zrostów mięśni miednicy i krzyża

    15.01.2026
    AMH 1,3
    USG pęcherzy widoczny
    pierwszy cykl stymulowany zastrzykiem ovitrelle
    Duphaston 2x10
    27.01.2026 beta 34,9 progesteron 28 ❤️
    29.01.2026 beta 115
    01.02.2026 beta 415
    03.02.2026 beta 975 progesteron 22,73

    preg.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 350 734

    Wysłany: 4 kwietnia, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, przeczytałam Wasze historie i wszystkie bez wyjątku jesteście niesamowitymi kobietami! 🥹

    Niecierpliwa, gratuluję dobrych wyników i syneczka :) no i ja też miałam AFP, które wszystko mi powyżej normy, a jak człowiek widzi coś, co jest nazwane markerem nowotworowym powyżej normy, dostaje palpitacji serca. Na szczęście nasza lekarka prowadząca nam to wyjaśniła i już jestem spokojna :)

    Ja znów dziś wstałam o 5:30, przez to wieczorem jestem kiepską towarzyszką dla męża: on odpala film, a ja śpię po 10 minutach 🫠


    Dobrego świątecznego czasu! Trzymam kciuki za wszystkie z Was przekazujące nowiny, niech Wasi bliscy zaleją Was życzliwością 🫶🏻

    Ala87, Sawka8, Niecierpliwa2 lubią tę wiadomość

  • Talto109_ Ekspertka
    Postów: 148 327

    Wysłany: 4 kwietnia, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ogólnie pytanko czy któraś też ma takie bóle głowy ostatnio? Czytałam że mogą to być napięciowe bóle głowy. Boli mnie cała potylica i bez paracetamolu nie jestem w stanie funkcjonować. Dziś od 1 do 5:30 przez ból nie mogłam spać

    snieżka lubi tę wiadomość

    🧑32
    🧒26
    🐶5

    06.2024 start starań

    03.2025 Torbiel endometrialna
    08.2025
    Zmiana lekarza i kliniki na klinikę Bocian
    stwierdzona endometrioza IV stopnia
    AMH 3,7

    09.2025 Ciężka laparoskopia Usunięcie torbieli oraz zrostów na jajnikach, zrostów w jajowodach, jelitach, splocie pochwowo odbytniczym, uwolnienie z zrostów mięśni miednicy i krzyża

    15.01.2026
    AMH 1,3
    USG pęcherzy widoczny
    pierwszy cykl stymulowany zastrzykiem ovitrelle
    Duphaston 2x10
    27.01.2026 beta 34,9 progesteron 28 ❤️
    29.01.2026 beta 115
    01.02.2026 beta 415
    03.02.2026 beta 975 progesteron 22,73

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5486 7803

    Wysłany: 4 kwietnia, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia mi możesz wpisać Emilka lub Heniek 🙂

    ja też Was bardzo podziwiam, że to udzwignęłyście, bo ja już koło roku starań mam duży kryzys zawsze... jesteście mega silne babeczki ❤️

    snieżka, babajagapatrzy lubią tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1830 2139

    Wysłany: 4 kwietnia, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talto109_ wrote:
    A ogólnie pytanko czy któraś też ma takie bóle głowy ostatnio? Czytałam że mogą to być napięciowe bóle głowy. Boli mnie cała potylica i bez paracetamolu nie jestem w stanie funkcjonować. Dziś od 1 do 5:30 przez ból nie mogłam spać

    Mnie ostatnio boli głowa bardzo często. Chociaż zazwyczaj nie jest to strasznie silny ból i daje jakoś radę bez paracetamolu.

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 4 kwietnia, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talto109_ wrote:
    A ogólnie pytanko czy któraś też ma takie bóle głowy ostatnio? Czytałam że mogą to być napięciowe bóle głowy. Boli mnie cała potylica i bez paracetamolu nie jestem w stanie funkcjonować. Dziś od 1 do 5:30 przez ból nie mogłam spać
    Talto mi już minęły, ale przez dobre 3-4 tygodnie codziennie bolała mnie głowa, co prawda tylko raz na tyle żebym musiała tabletkę brać, ale codziennie praktycznie miałam taki pulsujący ból w czole/skroniach.

  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 4 kwietnia, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Igm mam bardzo niskie, niereaktywne. Mam wynik awidności i jest 80 parę %, więc jest ok.
    Ja toksoplazmozy nigdy nie przechorowałam, więc muszę uważać.
    Ja też nie miałam ani toxo ani cmv i wychodzą mi fałszywie dodatnie igm 🙃 co jest kolejnym stresem..

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Talto109_ Ekspertka
    Postów: 148 327

    Wysłany: 4 kwietnia, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja liczę na to że trochę minie wszystko jak pogoda trochę się wyklaruje i może to przesilenie wiosenne przejdzie 🤷🏼‍♀️🫶🏻

    🧑32
    🧒26
    🐶5

    06.2024 start starań

    03.2025 Torbiel endometrialna
    08.2025
    Zmiana lekarza i kliniki na klinikę Bocian
    stwierdzona endometrioza IV stopnia
    AMH 3,7

    09.2025 Ciężka laparoskopia Usunięcie torbieli oraz zrostów na jajnikach, zrostów w jajowodach, jelitach, splocie pochwowo odbytniczym, uwolnienie z zrostów mięśni miednicy i krzyża

    15.01.2026
    AMH 1,3
    USG pęcherzy widoczny
    pierwszy cykl stymulowany zastrzykiem ovitrelle
    Duphaston 2x10
    27.01.2026 beta 34,9 progesteron 28 ❤️
    29.01.2026 beta 115
    01.02.2026 beta 415
    03.02.2026 beta 975 progesteron 22,73

    preg.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11366 9615

    Wysłany: 4 kwietnia, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Dziewczyny, które będą rodzić w Krakowie - zastanawiałyście się już na wyborem szpitala?
    Ja zastanawiam się nad Siemiradzkiego, na pewno jeszcze wybiorę się tam na dni otwarte.

    Ja rodziłam w Rydygiera (w 2019) i na Ujastku (2021,2025),plus byłam z 4 razy na patologii ciąży na Ujastku.
    Kolejne dziecko też rodzę na ujastku, bo byłam zadowolona. Ujastek ma też swoje wady (np.ciasne sale poporodowe), ale to mi nie przeszkadza 😊
    Rydygiera średnio wspominam, nie byłam zadowolona i nie tylko ja z mojej rodziny mam takie doświadczenia.

    Mój lekarz z kliniki poleca Siemiradzkiego (ja tam byłam tylko na kroplówce) i moja lekarka prowadząca też jest z Siemiradzkiego. Ale jest dla mnie za daleko, jeszcze problem z parkowaniem, więc odpada. Ja mam szybkie porody, myślę że czwarty przebije trzeci 😅

    snieżka lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 221 355

    Wysłany: 4 kwietnia, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Krakowa i na razie rozważam Ujastek, ale właśnie słyszę skrajne opinie. Chciałabym jak najbliżej mojego miejsca zamieszkania, Żeromski mam jeszcze bliżej, więc na pewno zasięgnę Waszych i innych opinii. Na dni otwarte także na pewno się wybiorę.

    Ja też nie przechodziłam tokso, staram się myć wszystko dokładnie i chwilę dłużej niż zwykle, oby to wystarczyło.

    Mam nadzieję, że święta miną nam wszystkim spokojnie. Niecierpliwa, czekamy na wieści! 🤞

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 221 355

    Wysłany: 4 kwietnia, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah, nie zauważyłam! Niecierpliwa wielkie gratulacje ! Idealna wiadomość na święta ❤️

    Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • Ala87 Koleżanka
    Postów: 37 63

    Wysłany: 4 kwietnia, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    Siemiradziego - czytałam bodajże tutaj na Ovu , na jakimś wątku (szpitale w Krakowie?) negatywne opinie o tym szpitalu, dziewczyny coś wspominały o nastawieniu personelu na indukcje porodu, ale nie pamiętam dokładnie :-(

    Ujastek - rodziła tam moja szwagierka i była bardzo, bardzo zadowolona, miała wykupiony jakiś pakiet...prywatny pokój i swoją położną, co na pewno robi różnicę (nie wiem czy w każdej placówce można dokupić sobie takie opcje, ale chyba nie)

    Żeromskiego - mój typ ale póki co tylko dlatego, że jest wysoko w rankingach, nie znam nikogo kto by tam rodził :-(

    snieżka lubi tę wiadomość

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ