Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • Ofutrzona Debiutantka
    Postów: 10 17

    Wysłany: 14 lutego, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee wrote:
    Ale historia! Dla ciebie również gratulacje 😁 i kolejna mama kp wśród nas 😁

    Naprawdę? Super, to kto jeszcze? 😁

    preg.png

    👶 06.2024
  • Panna_M Autorytet
    Postów: 268 130

    Wysłany: 14 lutego, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Panna M, jak sytuacja? Jeśli nadal się zastanawiasz to nie masz nad czym! Śmiało jedź do szpitala, powinni Cię zabezpieczyć płynami.
    Wyniki z wczoraj trochę mnie na początku przeraziły, beta 47400 i myślałam że to mało.. ale przecież później już zwalnia więc odganiam takie myśli. Trochę Wit D3 mam nisko :/

    Dziewczyny przepraszam, że jestem trochę do tyłu z wątkiem, ale totalnie zmiotło mnie z nóg :(
    W nocy wymiotowałam już od północy i pojechałam do szpitala. Oczywiście na wstępie dostałam opr czemu nie poszłam z tym do swojego ginekologa lub jakiegokolwiek innego, bo nawet tym panuje się w domu a oni tutaj latają do cesarek i krwotoków. Uwięzić mi, 4 dni nie podnosilam się z łóżka. Ogólnie pani ginekolog miła, zbadała mnie i jest serduszko ❤️ dostałam kroplówkę i lek dożylnie. Mają przestawiać mnie na tabletki żebym mogła normalnie w domu przyjmować. Czekam na resztę badań i teraz czuję się dobrze :)

    Karos31, BlackAmericano, Mimblanee, Aeternum lubią tę wiadomość

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • Ignasia Debiutantka
    Postów: 13 13

    Wysłany: 14 lutego, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Może przycupnę z Wami :)
    W prawdzie jestem jeszcze przed wizytą, monitoruje Betę, i juz wiem po moich przejściach ciążowych, że pierwszy trymestr będzie dla mnie mega stresujący :( . Staram się być dobrej myśli :)
    Trzymam za was wszystkie kciuki 💗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego, 11:38

    Karos31, Blossomka, BlackAmericano, Dorka.38, Mimblanee, Aeternum, Mro_22, kleopatr4 lubią tę wiadomość

  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 14 lutego, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do was pytanie odnośnie szczepień w ciąży? Szczepiłyście się w poprzednich ciążach lub macie zamiar teraz ? Przyznam ,że ja w mojej pierwszej ciąży nie szczepilam się na nic to było 11 lat temu , a widzę ,że teraz rekomendowane są szczepienia ciężarnych i tak się zastanawiam..

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1792 1885

    Wysłany: 14 lutego, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna_M wrote:
    Dziewczyny przepraszam, że jestem trochę do tyłu z wątkiem, ale totalnie zmiotło mnie z nóg :(
    W nocy wymiotowałam już od północy i pojechałam do szpitala. Oczywiście na wstępie dostałam opr czemu nie poszłam z tym do swojego ginekologa lub jakiegokolwiek innego, bo nawet tym panuje się w domu a oni tutaj latają do cesarek i krwotoków. Uwięzić mi, 4 dni nie podnosilam się z łóżka. Ogólnie pani ginekolog miła, zbadała mnie i jest serduszko ❤️ dostałam kroplówkę i lek dożylnie. Mają przestawiać mnie na tabletki żebym mogła normalnie w domu przyjmować. Czekam na resztę badań i teraz czuję się dobrze :)
    Gin powinien Ci przepisać jakieś tabletki ale Ty już byłaś w takim stanie,że uważam,że dobrze zrobiłaś. Lepiej się czujesz i to najważniejsze. Na prawdę nie przejmuj się tym co mówili 🤗

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1792 1885

    Wysłany: 14 lutego, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofutrzona wrote:
    Naprawdę? Super, to kto jeszcze? 😁
    ✋🏼

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1792 1885

    Wysłany: 14 lutego, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karos31 wrote:
    Mam do was pytanie odnośnie szczepień w ciąży? Szczepiłyście się w poprzednich ciążach lub macie zamiar teraz ? Przyznam ,że ja w mojej pierwszej ciąży nie szczepilam się na nic to było 11 lat temu , a widzę ,że teraz rekomendowane są szczepienia ciężarnych i tak się zastanawiam..
    Tak, ja się szczepilam. Na krztusiec i rsv. Rodziłam pod koniec listopada i uważam,że to była dobra decyzja. Nie długo po porodzie był taki bum na rsv. Slyszlam o kilkudniowych maleństwach w szpitalu. Później weszły nawet refundacje w ciąży na krztusiec i rsv bo tyle było zachorowań. Ja nikogo nie namawiam bo to indywidualna decyzja. Pamiętajcie o ograniczonych odwiedzinach jak dziecko będzie malutkie.. zacznie się sezon infekcyjny wtedy i czasem wszyscy chcą maleństwo zobaczyć a nie myślą o potencjalnym zagrożeniu.

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Talto109_ Ekspertka
    Postów: 148 327

    Wysłany: 14 lutego, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boje szczepić bo jak pierwszy raz szczepiłam się na covid dostałam reakcji alergicznej to się też powtórzyło przy szczepionce na grypę.

    A macie dziewczyny widoczny brzuszek ? Bo ja jestem tak spuchnięta że od rana już mam zaokrąglenie na brzuchu a należę do raczej szczupłych osób i powiększyły mi się uda. Jestem przerażona że już teraz tyje co będzie na koniec ciąży 🫣

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    🧑32
    🧒26
    🐶5

    06.2024 start starań

    03.2025 Torbiel endometrialna
    08.2025
    Zmiana lekarza i kliniki na klinikę Bocian
    stwierdzona endometrioza IV stopnia
    AMH 3,7

    09.2025 Ciężka laparoskopia Usunięcie torbieli oraz zrostów na jajnikach, zrostów w jajowodach, jelitach, splocie pochwowo odbytniczym, uwolnienie z zrostów mięśni miednicy i krzyża

    15.01.2026
    AMH 1,3
    USG pęcherzy widoczny
    pierwszy cykl stymulowany zastrzykiem ovitrelle
    Duphaston 2x10
    27.01.2026 beta 34,9 progesteron 28 ❤️
    29.01.2026 beta 115
    01.02.2026 beta 415
    03.02.2026 beta 975 progesteron 22,73

    preg.png
  • Panna_M Autorytet
    Postów: 268 130

    Wysłany: 14 lutego, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szczepiłam się na krztusiec, bo jechałam zagranicę. Niecały rok temu była szczepionka, przeciwciał miałam już mało, więc była konieczna. Co do szczepień na grypę -nie wszczepiłam się, tak samo jak na covid.

    Ja na razie kg na minusie, a brzuch wręcz się zapada, ale to nic dziwnego biorąc pod uwagę, że nic nie jadłam ostatnio. Tez zastanawiam się jak to będzie z tyciem. Podobno szczupłe osoby przybierają bardziej, a moje bmi jest na pograniczu niedowagi 🫣

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1488 1542

    Wysłany: 14 lutego, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karos31 wrote:
    Mam do was pytanie odnośnie szczepień w ciąży? Szczepiłyście się w poprzednich ciążach lub macie zamiar teraz ? Przyznam ,że ja w mojej pierwszej ciąży nie szczepilam się na nic to było 11 lat temu , a widzę ,że teraz rekomendowane są szczepienia ciężarnych i tak się zastanawiam..
    Tak napędzona strachem zrobiłam to, a teraz zrobię inaczej.

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • Martit Autorytet
    Postów: 519 817

    Wysłany: 14 lutego, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talto109_ wrote:

    A macie dziewczyny widoczny brzuszek ? Bo ja jestem tak spuchnięta że od rana już mam zaokrąglenie na brzuchu a należę do raczej szczupłych osób i powiększyły mi się uda. Jestem przerażona że już teraz tyje co będzie na koniec ciąży 🫣

    Mam, najbardziej wieczorem. Mieszczę się już tylko w 1 dżinsy 🙈 chodzę w leginsach lub sukienkach. Za tydzień mamy duża rodzinna imprezę, myślę, że nie ukryje już.

    Mega jestem dziś słaba, rozpakowałam zmywarkę na 3 odpoczynki, aż ciśnienie zmierzyłam 105/70. Pozwoliłam sobie na drugą kawę

    preg.png
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 302 578

    Wysłany: 14 lutego, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się zapisać do endokrynologa na 23.02., a wcześniej mam wizytę u ginekologa, więc wierzę, że uda się to tsh doprowadzić do ładu :)

    Panna_M, cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze ❤️

    Co do szczepień, to generalnie jestem za, a z drugiej strony też obawiam się, czy to bezpieczne w trakcie ciąży. Na pewno będę to konsultować z lekarzem i popytam bliskich.

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 14 lutego, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie martwcie się wysokim tsh, to częste w ciąży, też miałam i teraz mam znowu, euthyrox ogarnie i często po porodzie można odstawić i wraca do normy (ja tak miałam) ;)

    Panna_M super, że już lepiej i że pomogli w szpitalu no i cieszę się, że zobaczyłaś serduszko ❤️

    Ofutrzona ja też mama kp 😁 jest to nas trochę, na majowych mamach to pamiętam, że chyba nikogo nie było z takim maluszkiem starszakiem a tutaj teraz trochę nas jest 😁

    Talto109_ ten brzuszek teraz to wzdęcia od progesteronu 😁 chociaż ja w poprzedniej ciąży miałam szybciutko widoczny a na koniec to w ogóle był ogromny, wszyscy na mnie patrzyli jak szłam i się odwracali 🤣 a dziecko ledwo 3 kg 🤣

    Karos31 ja się nie szczepiłam ostatnio, krztusiec już był refundowany, ale w końcu tego nie zrobiłam a rsv nie zdążyłam, bo jak weszło za darmo to już miałam za wysoki tc. Ale ten rsv ponoć chroni tylko do pół roku a jak rodziłam w maju to raczej nie był sezon chorobowy. Teraz na październik to trochę inaczej sytuacja wygląda i myślę, że tym razem się zaszczepię na pewno;)

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 14 lutego, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle to jednak się nie uchowałam od zarazy i bardzo mnie boli gardło :( Isla nie pomaga a po argentinie jest nawet gorzej
    Pozostaje chyba tylko ciepła herbata z miodem 🥲 proszę obym nie miała powtórki z rozrywki jak chorowałam ostatnio calutki 1 trymestr, jakiegoś mam pecha w tych początkach ciąży. Kurcze cały rok byłam zdrowa to akurat jak na złość teraz mnie wzięło

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Panna_M Autorytet
    Postów: 268 130

    Wysłany: 14 lutego, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee wrote:
    Dziewczyny nie martwcie się wysokim tsh, to częste w ciąży, też miałam i teraz mam znowu, euthyrox ogarnie i często po porodzie można odstawić i wraca do normy (ja tak miałam) ;)

    Panna_M super, że już lepiej i że pomogli w szpitalu no i cieszę się, że zobaczyłaś serduszko ❤️

    Ofutrzona ja też mama kp 😁 jest to nas trochę, na majowych mamach to pamiętam, że chyba nikogo nie było z takim maluszkiem starszakiem a tutaj teraz trochę nas jest 😁

    Talto109_ ten brzuszek teraz to wzdęcia od progesteronu 😁 chociaż ja w poprzedniej ciąży miałam szybciutko widoczny a na koniec to w ogóle był ogromny, wszyscy na mnie patrzyli jak szłam i się odwracali 🤣 a dziecko ledwo 3 kg 🤣

    Karos31 ja się nie szczepiłam ostatnio, krztusiec już był refundowany, ale w końcu tego nie zrobiłam a rsv nie zdążyłam, bo jak weszło za darmo to już miałam za wysoki tc. Ale ten rsv ponoć chroni tylko do pół roku a jak rodziłam w maju to raczej nie był sezon chorobowy. Teraz na październik to trochę inaczej sytuacja wygląda i myślę, że tym razem się zaszczepię na pewno;)

    Dziękuję Wam za wsparcie ❤️‍🩹 niestety zainteresowało mnie to, że dostałam duphaston :/ lekarz nausg nie mówił nic niepokojącego. Nie miałam wcześniej styczności z tym lekiem.

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 349 730

    Wysłany: 14 lutego, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PanaM, ja też dostałam Duphaston z zapewnieniem lekarki, że nie ma się czym martwić i dostaję go z uwagi na bóle podbrzusza.

    Panna_M lubi tę wiadomość

  • Talto109_ Ekspertka
    Postów: 148 327

    Wysłany: 14 lutego, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston może tak asekuracyjny do końca 1 trymestru 🤷🏼‍♀️

    Ja dzisiaj walentynki po pracy w łóżku z dieta kisielkowa i wodna 😓 bardzo mnie jelita i żołądek bolą, biegunka mnie dopadła i nasilone mdłości

    🧑32
    🧒26
    🐶5

    06.2024 start starań

    03.2025 Torbiel endometrialna
    08.2025
    Zmiana lekarza i kliniki na klinikę Bocian
    stwierdzona endometrioza IV stopnia
    AMH 3,7

    09.2025 Ciężka laparoskopia Usunięcie torbieli oraz zrostów na jajnikach, zrostów w jajowodach, jelitach, splocie pochwowo odbytniczym, uwolnienie z zrostów mięśni miednicy i krzyża

    15.01.2026
    AMH 1,3
    USG pęcherzy widoczny
    pierwszy cykl stymulowany zastrzykiem ovitrelle
    Duphaston 2x10
    27.01.2026 beta 34,9 progesteron 28 ❤️
    29.01.2026 beta 115
    01.02.2026 beta 415
    03.02.2026 beta 975 progesteron 22,73

    preg.png
  • Panna_M Autorytet
    Postów: 268 130

    Wysłany: 14 lutego, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talto109_ wrote:
    Duphaston może tak asekuracyjny do końca 1 trymestru 🤷🏼‍♀️

    Ja dzisiaj walentynki po pracy w łóżku z dieta kisielkowa i wodna 😓 bardzo mnie jelita i żołądek bolą, biegunka mnie dopadła i nasilone mdłości

    Łączę się z Tobą z łóżka szpitalnego 😢 współczuję dolegliwości. Jak miałam mdłości w domu to kisiel nawet nawet wchodził, lepie niż suchary czy jakieś krakersy

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 14 lutego, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna_M duphaston bardzo często się dostaje tak o profilaktycznie, nawet jak wszystko jest w porządku;)

    Panna_M lubi tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1488 1542

    Wysłany: 14 lutego, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podzielam objawy. Ból żołądka, jelit, mdłości😒

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ