Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 583

    Wysłany: 23 lutego, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i oczywiście dziewczyny mocno trzymam kciuki za Wasze wizyty i te dzisiejsze, jak i wszystkie w tym tygodniu 😁

    Blossomka lubi tę wiadomość

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 219 353

    Wysłany: 23 lutego, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narobiłyście smaka, już wiem co dzisiaj kupuje - bułki, serek, pomidor, szczypiorek :D
    Ja na razie ratuje się wodą kokosową i waflami kukurydzianymi… nie przetrwałabym dzisiaj bez tego duetu… 🙈

    Kingus 1, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 219 353

    Wysłany: 23 lutego, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że bierzecie bonjeste - to przepisuje lekarz? Może macie jeszcze jakieś sprawdzone sposoby na mdłości, co jeść i pić, czego unikać? 🥹

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7439 16459

    Wysłany: 23 lutego, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus, cieszę się, że Cię tutaj widzę ❤️

    Ja też na objawy na razie nie mogę narzekać. Oprócz bólu piersi i zmęczenia popołudniami nic mi nie dolega 🙈 W piątek mam wizytę już u lekarza prowadzącego, nie mogę się doczekać i stresuje jednocześnie.

    Kingus 1, Blossomka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 23 lutego, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Kingus, cieszę się, że Cię tutaj widzę ❤️

    Ja też na objawy na razie nie mogę narzekać. Oprócz bólu piersi i zmęczenia popołudniami nic mi nie dolega 🙈 W piątek mam wizytę już u lekarza prowadzącego, nie mogę się doczekać i stresuje jednocześnie.


    Ja mam wizytę za dwa tygodnie w piątek i też się zastanawiam jak to będzie u nowego lekarza, czy się dogadam czy nie będzie problemów. Dziewczyny go polecały ale stres jest.

    Czy to będzie pierwsza wizyta u lekarza? Umówiłaś już prenatalne badanie? Będziesz robić dodatkowe typu nifty lub Sanco?

    PS. Właśnie zjadłam te pyszne kanapki z pomidorem i szczypiorkiem, mniam jakie dobre 🥰 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego, 13:23

    aszin, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 23 lutego, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka89 wrote:
    Będę trzymać kciuki, my tu chyba we dwie tak jedne z najmłodszych jesli chodzi o wiek ciąży, mam wrażenie że jestem bardzo w tyle względem innych dziewczyn :D a jak synek, wygrzebał się z choroby?
    Ja jestem w tyle względem tych w tyle 😂 dlatego tak jestem jedną nogą u was, a jedną nogą czekam czy listopadowy wątek się rozkręci 🫣 moja wizyta z pierwszym usg będzie 6+0 dopiero w przyszłą środę

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7439 16459

    Wysłany: 23 lutego, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Ja mam wizytę za dwa tygodnie w piątek i też się zastanawiam jak to będzie u nowego lekarza, czy się dogadam czy nie będzie problemów. Dziewczyny go polecały ale stres jest.

    Czy to będzie pierwsza wizyta u lekarza? Umówiłaś już prenatalne badanie? Będziesz robić dodatkowe typu nifty lub Sanco?

    PS. Właśnie zjadłam te pyszne kanapki z pomidorem i szczypiorkiem, mniam jakie dobre 🥰 😊
    Jeszcze nie umawiałam prenatalnych, pewnie to zrobie teraz na wizycie, bo moja lekarka ma certyfikat. A jeśli chodzi o nifty, to raczej nie planuje, jeśli prenatalne wyjdą w porządku 🙈 a Ty?

    White, może się zadomowisz u nas, zobaczysz 😁 Na listopadowych za to będziesz do przodu od tych, co sa do przodu 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego, 13:58

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3279 8770

    Wysłany: 23 lutego, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! Moj pierwotny termin porodu byl wyznaczony na 30.09 ale na ostatniej wizycie skorygowano mi na 2.10, a ze widzę tu swoje ukochane duszyczki, @aszin, @kingus... 🥰🌷

    to czy moge sie tu do Was przykleić??

    @white1, Ciebie tez kojarzę! ❤️

    Dotąd bralam udział w watku wrzesniowym ale tam moja ciaza jest najmłodsza, dziewczyny juz robią prenatalne a ja jestem troche z tylu... ;)


    Wiec jesli przygarnięcie, to krótko o mnie:)
    Na tę ciąże czekalam 2 dlugie lata, które nieco mnie przetyrały ale teraz jestem w tym cudownym miejscu, ktore daje mi taką radość... którą boje sie jeszcze wyrażać zupełnie otwarcie ale do której daje sobie coraz większe prawo...😊

    Przyznam ze nie nadrobiłam całego watku, ale od teraz bede kibicować regularnie ✨️

    @Talto109_, Szefowo,
    Moje daty:
    TP: 2.10 🤰
    24.02 oraz 3.03- wizyty u ginekologa🗓

    Jutro idę tak troche "spontanicznie" z pakietu z pracy bo juz dostaje troche świra (jak to tak 2 tygodnie bez USG ;))
    A 3.03 mam u swojej lekarki prowadzącej.

    Widzę ze spora część z Was męczy sie z objawami ciaży- mam nadzieje ze dolegliwości szybko miną i będziecie mogly sie cieszyć tym wyjątkowym stanem !
    Życzę powodzenia na wizytach i ściskam gorąco🥰🌞🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca, 21:58

    aszin, Blossomka, Kingus 1, Mimblanee, CaroShell, kleopatr4, Vainchild lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3279 8770

    Wysłany: 23 lutego, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę ze rozmawiacie o jedzonku a to temat ktory jest mi bliski - z racji ze jestem tą szczęściarą bez mdlosci to ogolem wcinam wszystko 😅

    Ostatnio prawie nie jadłam slodkiego, a teraz juz sobie czasem pozwalam, dodatkowo mam dużą chętke na nabial i owoce. Kanapka z serem i pomidorem to ostatnio moja TOPka😅 i biała buła, choc ogolem pieke domowy chleb na zakwasie regularnie xD

    Mimo ze nie jem turbo kwasoty to ta ochota na rześkie owoce sprawia ze troszke bardziej obstawiam syneczka niz córeczkę, ale z drugiej strony wiem tez ze czasem sie to zupełnie nie sprawdza , zatem zobaczymy 😅

    @kingus a ty będziesz robic te genetyczne?

    My chyba zrobimy... 3.03 nasza ginekolog ma nam przedstawić opcje, bo jest specjalistką od prenatalnych, zdamy się na nią bo ja jak zaczynałam czytać to tylko dostawałam bolu glowy od nadmiaru możliwości 🙉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca, 21:59

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 23 lutego, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tam, najwyżej obskoczę dwa wątki 🤭
    To oficjalnie: chciałabym się z wami wszystkimi przywitać i spytać czy przyjmiecie mnie do swojego grona? 🩷 @Kingus @Aszin @PaulinKa niezmiernie się cieszę, że możemy się tu spotkać.
    Krótko o mnie: staramy się z mężem od maja 2024, od stycznia 2025 z pomocą medyczną, od stycznia 2026 z pomocą in vitro. Mam to szczęście, że pierwszy transfer udany. Mieszkam w Krakowie i mam dwa koty 🤭 Nigdy wcześniej nie byłam w ciąży nawet na jeden dzień, więc wszystko jest dla mnie nowe i chłonę wszelkie informacje od was 😍

    Wstępny termin porodu względem transferu 28.10. Pierwsza wizyta 04.03. Jutro jeszcze robię betę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego, 14:18

    PaulinKA, Weronka89, Blossomka, Kingus 1, Mimblanee, babajagapatrzy, kleopatr4, CaroShell lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 23 lutego, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    A co tam, najwyżej obskoczę dwa wątki 🤭
    To oficjalnie: chciałabym się z wami wszystkimi przywitać i spytać czy przyjmiecie mnie do swojego grona? 🩷 @Kingus @Aszin @PaulinKa niezmiernie się cieszę, że możemy się tu spotkać.
    Krótko o mnie: staramy się z mężem od maja 2024, od stycznia 2025 z pomocą medyczną, od stycznia 2026 z pomocą in vitro. Mam to szczęście, że pierwszy transfer udany. Mieszkam w Krakowie i mam dwa koty 🤭 Nigdy wcześniej nie byłam w ciąży nawet na jeden dzień, więc wszystko jest dla mnie nowe i chłonę wszelkie informacje od was 😍

    Wstępny termin porodu względem transferu 28.10. Pierwsza wizyta 04.03. Jutro jeszcze robię betę

    Witaj, rozgaszczaj się i pytaj o wszystko co chcesz <3

    White1 lubi tę wiadomość

  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 219 353

    Wysłany: 23 lutego, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jak super, że jesteście!
    Przyznam, że kojarzę Was z wątków miesięcznych, przez ten mój ponad rok starań śledziłam czasem forum i różne wątki, bylo mi raźniej czując, ze nie jestem sama a dodatkowo wiele się nauczyłam z doświadczeń innych. Mimo wszystko nie odważyłam się udzielać 🥹. Teraz czuję się jak szpieg 😂.

    Życzę Wam (i nam!) nudnych ciąż i wspaniałego czasu! 😍

    PaulinKA, White1 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 23 lutego, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Widzę ze rozmawiacie o jedzonku a to temat ktory jest mi bliski - z racji ze jestem tą szczęściarą bez mdlosci to ogolem wcinam wszystko 😅

    W procedurze praktycznie nie jadłam słodkiego, a teraz juz sobie czasem pozwalam, dodatkowo mam dużą chętke na nabial i owoce. Kanapka z serem i pomidorem to ostatnio moja TOPka😅 i biała buła, choc ogolem pieke domowy chleb na zakwasie regularnie xD

    Mimo ze nie jem turbo kwasoty to ta ochota na rześkie owoce sprawia ze troszke bardziej obstawiam syneczka niz córeczkę, ale z drugiej strony wiem tez ze czasem sie to zupełnie nie sprawdza , zatem zobaczymy 😅

    @kingus a ty będziesz robic te genetyczne?

    My chyba zrobimy... 3.03 nasza ginekolog ma nam przedstawić opcje, bo jest specjalistką od prenatalnych, zdamy się na nią bo ja jak zaczynałam czytać to tylko dostawałam bolu glowy od nadmiaru możliwości 🙉

    Hej PaulinKA miło Cię widzieć.
    Ja też mogę jeść wszystko nie mam mdłości ani wymiotów.

    Ja od początku tzn od praktycznie stycznia codziennie jakieś owoce wcinam truskawki mandarynki, kiwi, wczoraj wypiłam wodę z ogórków kiszonych no tak mi smakowała jak nigdy.

    Ja wizytę u lekarza mam za dwa tygodnie w piątek. To będzie moja pierwsza u lekarza prowadzącego. Będę z doktorem rozmawiać czy on proponuję badania genetyczne. Póki co jeszcze nie zdecydowałam czy robić. Prenatalne umówione na 25.03. Muszę się pojawić 20.03 - pobranie krwi na test pappa.


    White1 witamy i Ciebie w naszym gronie, rozgość się 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego, 15:33

    PaulinKA, White1 lubią tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 23 lutego, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Jeszcze nie umawiałam prenatalnych, pewnie to zrobie teraz na wizycie, bo moja lekarka ma certyfikat. A jeśli chodzi o nifty, to raczej nie planuje, jeśli prenatalne wyjdą w porządku 🙈 a Ty?

    White, może się zadomowisz u nas, zobaczysz 😁 Na listopadowych za to będziesz do przodu od tych, co sa do przodu 🤣


    Aszin ja jeszcze nie zdecydowałam czy właśnie robić te genetyczne, zastanawiam się dalej. Będę za dwa tygodnie u lekarza prowadzącego ciążę to porozmawiam o tych badaniach. Trochę mam stres😨 bo to już nie będzie wizyta w klinice.

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 23 lutego, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny 🩵
    Dziś według transferu jest mój 7+3 dni
    Z miesiączki 7+6 czy któraś z Was może mi powiedzieć która data się kieruje ?

    Byłam dziś naUSG maluszek ma ponad 12mm
    Wygląda jak miś Harbio takie malusie rączki i duży brzuchol słoooodkie na maksa:)

    Kingus 1, Mimblanee, Mro_22, CaroShell, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 23 lutego, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    Hej Dziewczyny 🩵
    Dziś według transferu jest mój 7+3 dni
    Z miesiączki 7+6 czy któraś z Was może mi powiedzieć która data się kieruje ?

    Byłam dziś naUSG maluszek ma ponad 12mm
    Wygląda jak miś Harbio takie malusie rączki i duży brzuchol słoooodkie na maksa:)
    Zdecydowanie według transferu, bo byłam na cyklu sztucznym i przedłużaliśmy go, bo lekarz był na feriach 🫣 według om wychodziłoby 5+2, a według transferu jest dopiero 4+5

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 23 lutego, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin a Ty już mówiłaś rodzinie że jesteś w ciąży czy później planujesz?

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7439 16459

    Wysłany: 23 lutego, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA, coś czułam, że Cię tu przywieje 🤭

    To żeby było wszystko na jednej stronie - mój TP 12.10.26 🥰
    O, już ja jednej stronie nie jest, ale przynajmniej w kupie 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego, 15:54

    PaulinKA, White1, Kingus 1, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3279 8770

    Wysłany: 23 lutego, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Zdecydowanie według transferu, bo byłam na cyklu sztucznym i przedłużaliśmy go, bo lekarz był na feriach 🫣 według om wychodziłoby 5+2, a według transferu jest dopiero 4+5
    Ja to bym wręcz powiedziala ze nie z transferu ani z miesiączki a z CRL🙉
    Ale jak cos to faktycznie bardziej z transferu niz z miesiączki.

    @Guska, czy tam na zdjęciu usg nie masz pomiaru CRL I obok napisane ktory to tydzien, dzien?

    @aszin, no jakże mialabym odpuścić tak zacne grono 😅🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca, 21:59

    White1, aszin lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 23 lutego, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Ja to bym wręcz powiedziala ze nie z transferu ani z miesiączki a z CRL🙉
    Ale jak cos to faktycznie bardziej z transferu niz z miesiączki.

    U mnie miesiączki nie bylo od października, według transferu jestem 8+5 a na wizycie lekarka mierząc dzidziusia skorygowala 2 dni w tyl.

    @Guska, czy tam na zdjęciu usg nie masz pomiaru CRL I obok napisane ktory to tydzien, dzien?

    @aszin, no jakże mialabym odpuścić tak zacne grono 😅🍀
    Właśnie nie dała mi dziś żadnego zdjęcia :(
    Pomyślałam o tym wchodząc do auta.
    W 5+6 od transferu zarodek miał 4,8 to jeszcze z kliniki usg
    Teraz miałam taką zastępczą wizytę bo moja wybrana Pani dr jest na urlopie.
    No i powiedziała tylko ze wszystko dobrze, bije serduszko zarodek ma 12,4mm i w sumie tyle.

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ