Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 24 lutego, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeternum strasznie mi przykro, że musisz przez to przechodzić, bardzo mocno przytulam 🫂 🫂 🫂😥 😓

    White 1, piekna beta, gratulacje 🩷 🥰

    Śnieżka bardzo miło Cię tu widzieć razem z nami, kolejna osoba dołączyła super 🥰 🍀 ❤️

    Sawka8 miło Cię poznać 😊 🦋

    PaulinKA mi też nikt jeszcze nie mierzyl tętna płodu i nie puszczał dźwięku serduszka. Też muszę się uzbroić w cierpliwość i czekać🤭
    Ale duży dzidziuś już 2cm, bobasek rośnie jak na drożdżach 🥰 🩷

    Ja nawet boję się suwaczka ustawić jeszcze poczekam 🍀 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego, 19:57

    Aeternum, snieżka lubią tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 349 730

    Wysłany: 24 lutego, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim nowym dziewczynom, ale się zesypało! 🙂

    Ja jeden przyrost bety miałam nieprawidłowy (powyżej 2 tys), był przyrost ok 34%, ale w kolejnych 48h pięknie odbiło. Czytałam dużo o tym, bo byłam w dużym stresie i rzeczywiście powyżej 1000 mogą zwalniać przyrosty.

    Co do słuchania serduszka, moja ginekolog powiedziała, że do 12tc nie podsłuchujemy, bo może to zwiększyć ryzyko poronienia. Ale pięknie migało i mój mąż żałuje, że nie nagrał. Mam nadzieję, że 5.03 nadal będzie pięknie biło i nagramy 🥹

    BlackAmericano, kleopatr4 lubią tę wiadomość

  • Sawka8 Ekspertka
    Postów: 165 511

    Wysłany: 24 lutego, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie było tak:

    12.02 - 10
    14.02 - 43,5 i prog 44,98
    18.02 - 160.6
    20.02 - 460
    24.02 - 1320

    Myślicie, ze jest Ok?

    Trochę się zestresowałam… wizytę u gina mam w piątek i pierwsze usg

  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 24 lutego, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już się zestresowałam ,że może za późno umówiłam wizytę bo licząc od miesiączki to 2 marca będę 7+6... Tylko,że i tak podejrzewam,że ciąża jest młodsza. My kobiety nie będziemy spokojne nigdy.

    Sawka8 lubi tę wiadomość

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 585

    Wysłany: 24 lutego, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karos31 wrote:
    Ja też już się zestresowałam ,że może za późno umówiłam wizytę bo licząc od miesiączki to 2 marca będę 7+6... Tylko,że i tak podejrzewam,że ciąża jest młodsza. My kobiety nie będziemy spokojne nigdy.
    Myślę, że terminem nie masz co się stresować. To idealny czas, żeby zobaczyć serduszko ❤️ wcześniejsza wizyta to zawsze większe ryzyko stresu 😅 aczkolwiek jeśli czujesz, że wcześniejsza przyniesie Ci ulgę to spróbuj umówić wizytę w tym tygodniu, może jeszcze się uda ❤️

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 24 lutego, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackAmericano wrote:
    Myślę, że terminem nie masz co się stresować. To idealny czas, żeby zobaczyć serduszko ❤️ wcześniejsza wizyta to zawsze większe ryzyko stresu 😅 aczkolwiek jeśli czujesz, że wcześniejsza przyniesie Ci ulgę to spróbuj umówić wizytę w tym tygodniu, może jeszcze się uda ❤️

    Właśnie się nie uda bo mój lekarz przyjmuje od poniedziałku do środy 🙈 tak mi na recepcji powiedziała pani.
    Poczekam do poniedziałku już, ale myśli będą cały czas.🙈

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 585

    Wysłany: 24 lutego, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karos31 wrote:
    Właśnie się nie uda bo mój lekarz przyjmuje od poniedziałku do środy 🙈 tak mi na recepcji powiedziała pani.
    Poczekam do poniedziałku już, ale myśli będą cały czas.🙈
    Poniedziałek już niedługo 🥰 chociaż doskonale rozumiem, że Tobie ten czas mija dużo wolniej. Byłam niedawno w tym samym miejscu.
    Chociaż teraz z kolei dłuży mi się do drugiej wizyty i też się martwię czy dzidziuś rośnie, czy nie. Matka od chwili poczęcia do końca życia chyba nie zaznaje spokoju jeśli chodzi o dzieci 😅

    Karos31 lubi tę wiadomość

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Dorka.38 Przyjaciółka
    Postów: 95 186

    Wysłany: 24 lutego, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeternum bardzo mi przykro🫂

    Aeternum lubi tę wiadomość

    👩🏻86’ 👱🏻‍♂️79’
    2011 👦🏻
    1cs
    11.02 ⏸️ 5dni przed 🐒
    13.02 BHCG 102 prog 24,6
    17.02 BHCG 595 tsh 0,912
    03.03 pierwsza wizyta (6+1)❤️?
    26.03 łyżeczkowanie po poronieniu zatrzymanym, serduszko się nie pojawiło

    21.06 blada druga kreska w 14dpo
    3.07 BHCG 953
    05.07 ciąża pozamaciczna, metotreksat
    Pol roku przerwy po cp

    31.01.2026 słaba druga kreska 1cs
    05.02 BHCG 163
    07.02 BHCG 394
    11.02 BHCG 2158
    13.02 usg lokalizacyjne pęcherzyk w macicy👍🏻
    27.02 wizyta serduszkowa? 7+2 tak jest ❤️ crl 1,08cm fhr 146


    preg.png
  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 24 lutego, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeternum, bardzo mi przykro :(

    Aeternum lubi tę wiadomość

  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 24 lutego, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeternum tak mi przykro, trzymałam kciuki 😟 dużo siły

    Aeternum lubi tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • aszin Autorytet
    Postów: 7443 16461

    Wysłany: 24 lutego, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeternum, bardzo mi przykro 🥺 Mam nadzieję, ze szybko będziecie mogli wrócić do starań ❤️‍🩹

    Dziewczyny, a co suplementujecie? Bierzecie jakieś witaminy prenatalne czy wszystko osobno? Ja nadal biorę osobno, tak jak podczas starań, ale nie ukrywam, że chętnie zmniejszyłabym w końcu ilość tych tabletek 🙈

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Kasia0504 Autorytet
    Postów: 270 283

    Wysłany: 24 lutego, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeternum bardzo mi przykro :( dużo sił dla Ciebie

  • snieżka Autorytet
    Postów: 1826 2139

    Wysłany: 24 lutego, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, ja biorę Pregne Start, do tego osobno omega 3 i magnez z witaminą B6

    aszin lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 349 730

    Wysłany: 24 lutego, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę jeszcze pregnę, ale w kolejce czeka pueria. Poza tym ma zalecenie suplementacji magnezem. Biorę jeszcze probiotyk, D3 i w sumie tyle. Omegę odstawiłam.

    aszin lubi tę wiadomość

  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 24 lutego, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin po ostatnich analizach zdecydowałam się na Prenatal Uno, ponieważ ma wszystkie potrzebne składniki w odpowiednich formach. Większość supli na rynku ma gorszą formę jodu, a ten ma tę lepszą. Kwas foliowy ma w formie metylofolianu i to w dużej dawce. Całość podzielona jest na 2 tabletki. Nie znalazłam na rynku nic lepszego, a cenowo wychodzi bardzo spoko. Do tego ma imbir w składzie. Poza tym biorę magnez (Aspargin 1x2) przed spaniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego, 20:50

    aszin, snieżka, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 24 lutego, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin ja jeszcze biorę osobno, żeby wszystko wykorzystać, tzn. witamina D oraz kwas foliowy metylowany. Kupiłam w aptece tylko dha tzn pregna dha i biorę rano i wieczorem.
    Magnez też biorę 2 tabletki dziennie.

    Jak wszystko wykorzystam to już mam kupione Mamadha premium +.

    aszin lubi tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3279 8770

    Wysłany: 24 lutego, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @aszin, ja mam Multi 1 z prenacaps i osobno DHA, choline i magnez oraz dodatkowa wit D :)
    Wychodzi mi z 6-7 tabletek dziennie i to jest nic w porównaniu ze staraczkowymi czasami 😅

    aszin lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • aszin Autorytet
    Postów: 7443 16461

    Wysłany: 24 lutego, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie w większości tych supli dostępnych na rynku jest też syntetyczna forma kwasu foliowego, a tego chciałabym uniknąć. 😁 Prenatal uno wydaje mi się spoko opcja, jak skończę staraczkowe zapasy, to chyba się przerzucę 🫠

    White1 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 24 lutego, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Właśnie w większości tych supli dostępnych na rynku jest też syntetyczna forma kwasu foliowego, a tego chciałabym uniknąć. 😁 Prenatal uno wydaje mi się spoko opcja, jak skończę staraczkowe zapasy, to chyba się przerzucę 🫠
    Mamadha, pregna start - one mają jodan potasu, a nie jodek postasu, co może wpływać negatywnie na tarczycę, szczególnie przy chorobach takich jak Hashimoto.

    Prenacaps multi, Prenatal Uno - mają jodek potasu

    Do tego właśnie ważne, żeby były formę metylowane witamin B, według najnowszych zaleceń kobiety w ciąży powinny przyjmować tylko metylowaną formę

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3279 8770

    Wysłany: 24 lutego, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Mamadha, pregna start - one mają jodan potasu, a nie jodek postasu, co może wpływać negatywnie na tarczycę, szczególnie przy chorobach takich jak Hashimoto.

    Prenacaps multi, Prenatal Uno - mają jodek potasu

    Do tego właśnie ważne, żeby były formę metylowane witamin B, według najnowszych zaleceń kobiety w ciąży powinny przyjmować tylko metylowaną formę

    White, nawet nie myslalam ze w witaminach prenatalnych moze byc ta gorsza forma😬 ale dobrze ze wybrałam tę w porządku 🤣

    White1 lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ