Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 26 lutego, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam grupę krwi do IVF, ale pobrałam wyniki z portalu i mam bez pieczątki i muszę robić kolejny raz :/

    preg.png
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 585

    Wysłany: 26 lutego, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj odebrałam wynik grupy krwi i widnieje na nim napis „niepotwierdzony”, więc wydaje mi się, że przed porodem trzeba jeszcze raz oznaczyć krew. Trzeba wtedy zabrać ten niepotwierdzony wynik i na jego podstawie drugi będzie już potwierdzony.

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 26 lutego, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dziewczyny a z ciekawości, jest tu może któraś z grupą krwi (-) i już dzieckiem z krwią (+)? :)

  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 349 730

    Wysłany: 26 lutego, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zamieszanie, czyli gdzie najlepiej zrobić żeby były te pieczątki? 🫣

  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 26 lutego, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babajagapatrzy wrote:
    Ale zamieszanie, czyli gdzie najlepiej zrobić żeby były te pieczątki? 🫣
    Pewnie najlepiej spytać na wizycie. Ja też mam na wydruku do ivf, że wynik niepotwierdzony.
    Najwyżej będę musiała się przejechać do punktu, w którym oddawałam krew, oni mi kiedyś już wydawali takie zaświadczenie, ale chyba gdzieś zaginęło

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3279 8770

    Wysłany: 26 lutego, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba chodzi o to ze oryginal czy tam wlasnie odpis musi byc wydany w punkcie gdzie robiłyście badanie, ze wersję elektroniczne nie są honorowane. :)

    Wszystkiego badania moge odbierać elektronicznie ale przy grupie krwi pani w punkcie pobrań powiedziala mi ze musze przyjechać osobiście. Tak samo w klinice grupę krwi wydawali mi papierową.

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1826 2139

    Wysłany: 26 lutego, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, jestem pierwszy dzień na L4 i nie wiem co że sobą zrobić 😱 Mam wyrzuty sumienia, że zostawiłam z dnia na dzień dziewczyny w pracy. Dyrektorka była bardzo zmartwy, bo organizacyjnie zrobił się spory problem. 😥 Na pewno do 12 TC muszę być na L4. Później zobaczę co powiedzą lekarze.

    Jeszcze ginekolog źle wystawił L4, bo dał początek na wczoraj a chciałam od dzisiaj, bo wczoraj byłam w pracy.. Dzwoniłam do przychodni i powiedzieli, że dopiero za 2 tygodnie będzie lekarz i wtedy będzie mógł poprawić. Myślicie, że po tak długim czasie można to zmienić? Pani w rejestracji mówiła, że nie ma pojęcia 😖

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego, 10:18

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Talto109_ Ekspertka
    Postów: 148 327

    Wysłany: 26 lutego, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już 3 świstki z oznaczoną grupą krwi wszystkie ze szpitala a i tak teraz musiałam zrobić

    🧑32
    🧒26
    🐶5

    06.2024 start starań

    03.2025 Torbiel endometrialna
    08.2025
    Zmiana lekarza i kliniki na klinikę Bocian
    stwierdzona endometrioza IV stopnia
    AMH 3,7

    09.2025 Ciężka laparoskopia Usunięcie torbieli oraz zrostów na jajnikach, zrostów w jajowodach, jelitach, splocie pochwowo odbytniczym, uwolnienie z zrostów mięśni miednicy i krzyża

    15.01.2026
    AMH 1,3
    USG pęcherzy widoczny
    pierwszy cykl stymulowany zastrzykiem ovitrelle
    Duphaston 2x10
    27.01.2026 beta 34,9 progesteron 28 ❤️
    29.01.2026 beta 115
    01.02.2026 beta 415
    03.02.2026 beta 975 progesteron 22,73

    preg.png
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 26 lutego, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackAmericano wrote:
    Ja wczoraj odebrałam wynik grupy krwi i widnieje na nim napis „niepotwierdzony”, więc wydaje mi się, że przed porodem trzeba jeszcze raz oznaczyć krew. Trzeba wtedy zabrać ten niepotwierdzony wynik i na jego podstawie drugi będzie już potwierdzony.
    Nie, to oznacza, ze musisz pójść do labolarorium po wynik z pieczątką

    preg.png
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 26 lutego, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój poranek zaczął się kiepsko, mulenie cały czas, więc wyjście z domu opóźnione, idę na parking i widzę, że facet uderza w moje auto :/ Ehhh spisywanie oświadczenia na mrozie, niepotrzebne nerwy.
    Ale z dobrych rzeczy to miałam kolejna rozmowę z szefem, tym razem spokojną. Powiedział, że powinnam jak najszybciej pójść na L4 bo on ma świadomość, ze generuje stres, a nie chce mnie narażać.

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1826 2139

    Wysłany: 26 lutego, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martit wrote:
    Mój poranek zaczął się kiepsko, mulenie cały czas, więc wyjście z domu opóźnione, idę na parking i widzę, że facet uderza w moje auto :/ Ehhh spisywanie oświadczenia na mrozie, niepotrzebne nerwy.
    Ale z dobrych rzeczy to miałam kolejna rozmowę z szefem, tym razem spokojną. Powiedział, że powinnam jak najszybciej pójść na L4 bo on ma świadomość, ze generuje stres, a nie chce mnie narażać.

    Straszny pech z tym autem :(
    Super, że szef poszedł po rozum do głowy i tak powiedział. Zamierzasz iść wcześniej na l4 niż planowałaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego, 10:55

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 585

    Wysłany: 26 lutego, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martit wrote:
    Nie, to oznacza, ze musisz pójść do labolarorium po wynik z pieczątką
    Może to zależy od praktyk w danym laboratorium, bo ja przeczytałam właśnie tę wersję, którą przytoczyłam 😅
    Wynik odebrałam osobiście i mam wszystkie pieczątki i podpisy, a nagłówek dalej niepotwierdzony.

    Najlepiej chyba upewnić się u swojego lekarza lub w swoim punkcie badań 🤔

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 26 lutego, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Straszny pech z tym autem :(
    Super, że szef poszedł po rozum do głowy i tak powiedział. Zamierzasz iść wcześniej na l4 niż planowałaś?
    Tak, planowałam pracować do czerwca, w obecnej sytuacji pójdę od 7 marca.

    snieżka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 26 lutego, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam 2 lata temu w alabie grupę krwi i babeczki coś mi gadały właśnie, że czasami wynik może wyjść niepotwierdzony i trzeba powtórzyć znowu na swój koszt. Mi wyszedł normalny "potwierdzony" tzn nie ma takiego dopisku na nim żeby był jakiś nielegitny :P dostałam 2 kartki jedna z napisem dla pacjenta a druga dla lekarza, obydwie z pieczątką i obydwie mam w domu. W szpitalu przy porodzie nikt tego nawet nie sprawdzał, patrzyli na grupę krwi wpisaną do karty ciąży przez położną i w sumie tylko ona jako jedyna w ogóle widziała ten świstek;)

    BlackAmericano lubi tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 26 lutego, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee jeśli ciążę masz starsza to na kiedy wyliczył Ci lekarz termin ? :)

    Ja dziś zrobiłam badania różne przed pierwszą wizyta u gin bo to już w poniedziałek, ale beta hcg nie robiłam,stwierdziłam ,że nie chce się stresować bardziej.

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • Kasia0504 Autorytet
    Postów: 270 283

    Wysłany: 26 lutego, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee wrote:
    Dziewczyny melduję, że wszystko dobrze 🥰
    Jest zarodek, pęcherzyk żółtkowy no i serducho bije! ❤️
    Ciąża starsza z OM tak jak podejrzewałam o około tydzień. Lekarz od razu powiedział, że będzie cięcie, bo trochę za mało czasu minęło od ostatniego, ale kiedy dokładnie to się będziemy potem martwić 😁
    No i za tydzień w czwartek mam podejść rano kiedy przyjmuje na NFZ to mnie "wciągnie" na listę i wystawi skierowania za darmo więc mega się cieszę, bo poprzednim razem musiałam wydać 500 zł. Z tego wszystkiego zapomniałam zapytać kiedy kolejna wizyta, ale to już w czwartek dopytam 😁

    Gratulacje ❤️ co do planowanego cięcia, to orientujesz się jak to jest? Twój lekarz pracuje w szpitalu? Pytam, bo w sumie nie wiem czy wystarczy skierowanie od lekarza prowadzącego czy potem i tak szpital decyduje... Jak w pierwszej ciazy dostałam skierowanie na indukcję, bo dziecko duże i mało wód to i tak najpierw miałam badanie w szpitalu i oni decydowali czy mnie przyjmą.

  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 569 661

    Wysłany: 26 lutego, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie. Dzieciaczek rośnie, ma 1,5cm
    Mieliśmy okazję na chwilę usłyszeć serduszko. Jedynie co mnie martwi, to to, że zrobił mi się mały krwiak, ale mówił, że jest daleko od bąbelka. Mimo wszystko, już jakaś obawa jest

    Kasia0504, Karos31, snieżka, Vainchild, Ninia, Mro_22, Mimblanee, Abstrakcja, Paulina1106 lubią tę wiadomość

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 26 lutego, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po głowie chodzi mi ostatnio pytanie czy są szanse zobaczyć serduszko w 6t+0? Jak duże są to szanse? W klinice sprzęt mają dobry, to powinno być wykrywalne wcześnie? Do kiedy standardowo powinno już być?

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 26 lutego, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackAmericano wrote:
    Może to zależy od praktyk w danym laboratorium, bo ja przeczytałam właśnie tę wersję, którą przytoczyłam 😅
    Wynik odebrałam osobiście i mam wszystkie pieczątki i podpisy, a nagłówek dalej niepotwierdzony.

    Najlepiej chyba upewnić się u swojego lekarza lub w swoim punkcie badań 🤔
    Przypomniało mi się, ze lekarz mówił coś takiego, ze najlepiej mieć 2 wyniki. Tylko ja mam jeszcze na nazwisko panieńskie i pewnie dlatego nie przyswoiłam tej informacji.

    preg.png
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 26 lutego, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White,
    ja byłam 5+3 był tylko pęcherzyk, potem 6+5 było serce. Chyba ciężko to stwierdzić. Niby jest szansa...

    preg.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ