Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 8 marca, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdłości mocno zelżały, już nie muli mnie całymi dniami, za to jak zjem to mam moment, że tak mocno mnie cofa (ale nie wymiotowałam ani razu). Wróciła mi energia. Ból piersi też mniejszy ale za to dziś uznałam, że urosły już trochę :D no i strasznie odrzuca mnie od pewnych rzeczy, od 1,5 tyg nie piję mojej ukochanej kawy, mam odrzut na myśl o słodyczach czy chipsach. Za to chodzi za mną jedzenie mięsa, którego nie jadłam od 8 lat, ciągle też jem banany :D

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 8 marca, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam dziwne ciągnięcia w brzuchu, raz to nawet coś mi tak puknęło tam dosłownie jakby ruch dziecka a przecież to niemożliwe, bo to jeszcze okruszek 😅 do tego czasem mnie coś zakłuje i nagle czuję mokro, oczywiście zaraz zawał, że to krew, ale jedynie wypływa bardzo dużo śluzu aż czuję dyskomfort.
    No i jak wracaliśmy szybko ze spaceru to czułam, że za szybkie dla mnie tempo aż taka jakaś tkliwość w brzuchu.. hmm dziwne to było.
    Zgaga mi odpuściła chyba, że zjem za późno przed położeniem się, ale nie nastawiam się, że przeszła na zawsze, bo poprzednią ciążę zgaga i refluks to była moja największa zmora.
    Mam ogromny apetyt i jednocześnie mdłości, ale głównie jak mi coś zasmierdzi. Notorycznie zrywa mnie w łazience, bo czuję tam rury.

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 8 marca, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka89 wrote:
    U mnie mdłości mocno zelżały, już nie muli mnie całymi dniami, za to jak zjem to mam moment, że tak mocno mnie cofa (ale nie wymiotowałam ani razu). Wróciła mi energia. Ból piersi też mniejszy ale za to dziś uznałam, że urosły już trochę :D no i strasznie odrzuca mnie od pewnych rzeczy, od 1,5 tyg nie piję mojej ukochanej kawy, mam odrzut na myśl o słodyczach czy chipsach. Za to chodzi za mną jedzenie mięsa, którego nie jadłam od 8 lat, ciągle też jem banany :D
    Ja w pierwszej ciąży zaczęłam jeść mięso po około 7 latach wege, długo ze sobą walczyłam, ale w drugim trymestrze już nie mogłam wytrzymać. Nie wróciłam póki co do wege chociaż planowałam, ale przy kp czuję, że potrzebuję nadal tego białka zwierzęcego no i łatwiej mi zrobić dla wszystkich taki sam obiad przy niemowlaku a mój mąż bez mięcha by nie przeżył 😅 no i dziecko też je. Może jeszcze kiedyś uda się odstawić mięso, bo zależy mi na tym, ale teraz wybieram swoją wygodę, łatwiej jakoś mi zbilansować te posiłki.

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Ninia Autorytet
    Postów: 973 1274

    Wysłany: 8 marca, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo jeżeli chodzi o zadyszki. Dzisiaj poszłam na spacer z mężem i też musieliśmy zwalniać bo łapią mnie kolki. Po godzinnym spacerze padłam na 45 minut do łóżka. W domu znów nic nie zrobione.

    W środę mam wizytę u gina po 3 tygodniach przerwy. Odczuwam lekki stresik już.

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2036 4686

    Wysłany: 8 marca, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tkliwość piersi, dość spore zmęczenie, szczególnie w tygodniu jak wracam z pracy, czasem brzuch delikatnie poboli, jakaś dziwna zadyszka też się zdarzy (na przykład wczoraj przy składaniu prania). Czasem też lędźwia zabolą. Co do mdłości, to pojawiają się w losowych momentach, ja zazwyczaj nie wymiotuję, ale w środę i dzisiaj zdarzył się taki moment, że było blisko. Mam nadzieję, że kolejne tygodnie będą dla mnie łaskawe 😊

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Artopa Przyjaciółka
    Postów: 99 129

    Wysłany: 8 marca, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból i tkliwość piersi, zmęczenie nawet pół godzinnym spacerem, mdłości co jakiś czas ale bez wymiotów i ogólne osłabienie. Najgorsze teraz dla mnie są zaparcia i wzdęcia przez co brzuch wygląda jakby maluch już niewiadomo jak duży był a to jeszcze okruszek

  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 81 200

    Wysłany: 8 marca, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja generalnie oprócz tkliwości piersi, która była wcześniej bardzo duża, a teraz jest raczej umiarkowana, to nie mam objawów. Zero wymiotów, mdłości, zachcianek… no dobra, mam zadyszkę, ale myślałam, że to jeszcze dużo za wcześnie na to. Natomiast to moja pierwsza ciąża i mam nadzieję, że po prostu ją dobrze znoszę i dlatego nic się nie dzieje. Moja mama powiedziała, że ona miała zero objawów. Aczkolwiek oczywiście, że mam momenty, kiedy boję się, że coś się zatrzymało… Ale staram się z tych myśli odkręcać, i tak nie mam teraz wpływu. Idę na wizytę w środę, oby ta mała pchełka we mnie dalej rosła!

    Marty.Na lubi tę wiadomość

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 569 661

    Wysłany: 8 marca, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    A ja generalnie oprócz tkliwości piersi, która była wcześniej bardzo duża, a teraz jest raczej umiarkowana, to nie mam objawów. Zero wymiotów, mdłości, zachcianek… no dobra, mam zadyszkę, ale myślałam, że to jeszcze dużo za wcześnie na to. Natomiast to moja pierwsza ciąża i mam nadzieję, że po prostu ją dobrze znoszę i dlatego nic się nie dzieje. Moja mama powiedziała, że ona miała zero objawów. Aczkolwiek oczywiście, że mam momenty, kiedy boję się, że coś się zatrzymało… Ale staram się z tych myśli odkręcać, i tak nie mam teraz wpływu. Idę na wizytę w środę, oby ta mała pchełka we mnie dalej rosła!
    Mam to samo. Tylko ból piersi, mdłości miałam kilka dni i przeszło. Jedynie dużo jem, ale wydaje mi się, że to nie objaw ciążowy. Poza tym, zero objawów

    A dobra, i zadyszkę mam, ale wydaje mi się, że to id tego, że teraz mało się ruszam z powodu krwiaka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca, 23:30

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5485 7803

    Wysłany: 8 marca, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie mdłości wieczorne i zadyszka dalej.
    z tą zadyszką z tego co kiedyś czytałam, to normalne, bo mimo, że mamy w sobie jeszcze małe okruszki, to progesteron i większa objętość krwi robi robotę 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca, 23:43

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 587

    Wysłany: 9 marca, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o moje objawy to niektóre mam stałe, a niektóre występują falowo.
    Non stop mam mdłości, uczucie takiej guli w gardle oraz problem z zaparciami. Kawy nie piję już od ponad miesiąca, ostatnio nawet nie sięgam po herbatę. Zauważyłam, że moje ulubione rzeczy mi nie smakują 😅 niemniej bez zmian wolę słodkie od słonego 😁
    Piersi nie bolą jak na samym początku, a ciągnięcie w podbrzuszu nie występuje codziennie. Zadyszkę też odczuwam, szybko się męczę no i potrafię się rozpłakać z byle powodu, wszystko mnie wzrusza 😂
    Pewnie jeszcze coś by się znalazło, ale często się łapię na tym, że zastanawiam się czy to objaw, czy po prostu sobie tak naciągam i mam nadzieję, że to on 😅

    W piątek już wizyta i już czuję się mega zestresowana 😅

    Powodzenia na dzisiejszych 🤞🏻

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 219 353

    Wysłany: 9 marca, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdłości utrzymują się nadal cały dzień, ale mam wrażenie od kilku dni, że już są nieco mniejsze niż były. Najgorszy stan jest pod wieczór, zaczyna się ok 16-17, gdzie mimo jedzenia cały czas czuję głód, to uczucie ssania jest okropne. Jedzenie bardzo wybiórcze, nie mam ochoty prawie na nic… Piersi nadal bolą, ogólne zmęczenie i sporo lezeniospania, bo wydaje mi się, że leżę, ale nie zasypiam 😀. Czekają mnie teraz intensywne dwa tygodnie w pracy, mam nadzieję, że 9 tydzień nie będzie taki zły jak czytałam. Po Was widzę, że czujecie się coraz lepiej, oby tak było i u mnie 🤞.

    Dobrego tygodnia i trzymam kciuki za wizyty! Moja dopiero w kolejnym ☺️.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca, 07:02

    BlackAmericano lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1496 1545

    Wysłany: 9 marca, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego dnia kobiety.
    Ja zaczęłam 10. tydzień. i zaczęłam wierzyć, że będę miedź drugie dziecko🥹 dziś znowu śnił mi się synek!

    BlackAmericano, Blossomka, White1, Karos31, CaroShell, aganieszkam lubią tę wiadomość

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2036 4686

    Wysłany: 9 marca, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przed spaniem pojawił się dość mocny ból jajnika/pachwiny, a od rana jasnobrązowe plamienia. Mam nadzieję, że to nic złego. W środę po południu mam wizytę 😌

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Kasia0504 Autorytet
    Postów: 270 283

    Wysłany: 9 marca, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy czy się sprawdzi u Ciebie z tym synkiem :) Ja coraz częściej się łapie na tym, że myślę o córce... Dobrze, że za 2 tygodnie coś tam powinno się wyjaśnić. W pierwszej ciąży na prenatalnych, to lekarka była bardzo pewna, że to chłopiec.

    Ogólnie mi to obojętnie już teraz (chociaż chciałam zawsze córkę), ale chyba częściej myślę o dziecku jako o córce, bo jakieś wstępne imię już mamy, a przy synku będzie gorzej :D

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 9 marca, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Zaczęłam 11 tydzień i zwolnienie. Takie poniedziałki to ja rozumiem 😁

    snieżka, Karos31, White1, babajagapatrzy, Kasia0504, Mimblanee, Weronka89, kleopatr4, Paulina1106, CaroShell, aganieszkam lubią tę wiadomość

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1827 2139

    Wysłany: 9 marca, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cały czas jest ból piersi, zgaga, mdłości. Chociaż te mdłości są już dużo mniejsze jak biorę Bonjeste. Ten lek też wywołuje u mnie senność, ale to dobrze, bo cierpię na bezsenność i teraz trochę łatwiej jest mi zmniejszyć dawkę leku na sen. Dzisiaj wzięłam już tylko 1/4 tabletki. Chociaż sen był bardzo płytki i często się przebudzałam

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1827 2139

    Wysłany: 9 marca, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    U mnie przed spaniem pojawił się dość mocny ból jajnika/pachwiny, a od rana jasnobrązowe plamienia. Mam nadzieję, że to nic złego. W środę po południu mam wizytę 😌

    Współczuję bardzo tego stresu 😣 Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 🍀

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Kasia0504 Autorytet
    Postów: 270 283

    Wysłany: 9 marca, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martit wrote:
    Dzień dobry :)
    Zaczęłam 11 tydzień i zwolnienie. Takie poniedziałki to ja rozumiem 😁

    Zazdroszczę :D zwolnienie w pierwszej ciąży jest mega :D

  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 350 733

    Wysłany: 9 marca, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White, trzymam kciuki żeby to było coś niegroźnego.

    My wczoraj wieczorem dowiedzieliśmy się, że moja szwagierka straciła ciążę, byłyśmy dokładnie w tym samym tygodniu. Nie mówili nam o ciąży, bo od początku było coś nie tak. Rozbiło mnie to 😢

  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 9 marca, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White trzymam kciuki za Was <3

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ