Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 11 marca, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna_M wrote:
    A długo to trwało? Poczułaś poprawę w 2 trymestrze?
    Jeszcze nie jestem w drugim trymestrze ;) Ale od kilku dni czuję się rewelacyjnie.

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2036 4686

    Wysłany: 11 marca, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @BlackAmericano chyba nie ma takiej zależności, że jeśli one nie wymiotowały, to ty też nie będziesz. Moja mama wszystkie 3 ciąże spędzała w szpitalu ze względu na ciągłe wymioty i odwodnienie, a u mnie może nie jest idealnie, ale mało co mnie męczą nudności, a o wymiotach to w ogóle na razie nie myślę 😊

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5485 7803

    Wysłany: 11 marca, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie wiem czy jest taka zależność biorąc pod uwagę, że ja wszystkie swoje ciąże przechodzę inaczej i w jednej mam mdłości, w drugiej nic mi nie jest i a w trzeciej trochę itp 🤪 nie ma żadnego schematu a wszystkie to moje ciąże, a co dopiero, żeby do kogoś z rodziny porównywać 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca, 09:57

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1496 1545

    Wysłany: 11 marca, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się zastanawiam jak z tym samooocxuciem zaplanować przyszłość. Mężu miał na kontrakt fajny jeździć, pozwiedzać świat trochę ale już 2 razy mówił że nie zostawi mnie z córcia jak ja się tak czuję. Dziecko nie jest placówkowe, ale rozważam teraz czy na 3 godziny chociaż nie znaleźć leśnej wioski z małą ekipą. Ona też marnieje w domu, a póki co kuzynostwo wszyscy w żłobkach w ciągu dnia więc lipa.
    Z jakich województw jesteście w ogóle dziewczyny? Szukam towarzystwa z pomorskiego🫣

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1828 2139

    Wysłany: 11 marca, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Ja to się zastanawiam jak z tym samooocxuciem zaplanować przyszłość. Mężu miał na kontrakt fajny jeździć, pozwiedzać świat trochę ale już 2 razy mówił że nie zostawi mnie z córcia jak ja się tak czuję. Dziecko nie jest placówkowe, ale rozważam teraz czy na 3 godziny chociaż nie znaleźć leśnej wioski z małą ekipą. Ona też marnieje w domu, a póki co kuzynostwo wszyscy w żłobkach w ciągu dnia więc lipa.
    Z jakich województw jesteście w ogóle dziewczyny? Szukam towarzystwa z pomorskiego🫣

    Ja jestem z drugiego końca Polski, bo z Małopolski 🙈 Ale wolałbym mieszkać nad morzem, bo zdecydowanie wolę wodę niż góry 😅

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1828 2139

    Wysłany: 11 marca, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze niedawno myślałam, że zanudzę się na tym L4. A przez ciągłe mdłości, refluks nie mam na nic siły. 😅 Chociaż dzisiaj zaczęłam uzupełniać pamiętnik ciążowy z oh mama 🥹 Muszę też ponadrabiać wykłady online, bo studiuje zaocznie. Za chwilę też zacznę pisanie magisterki. I ogólnie zdecydowałam, że będę pisać o niepłodności z psychologicznego punktu widzenia, bo przez ostatni rok tylko to miałam w głowie 😅 Badania planuje prowadzić tutaj na forum i mam nadzieję, że będę mogła liczyć na Wasze małe wsparcie 😊

    Przed chwilą się ważyłam i jestem w szoku, że waga stoi w miejscu, nie spada 😯 Ale to dobrze. Chociaż piersi mi sporo urosły i może to one tyle ważą 😅 Wczoraj kupowałam większe staniki i pani przy kasie aż spojrzała na moje piersi, bo brałam miseczkę C a jestem bardzo szczupła 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca, 12:12

    Panna_M, Vainchild lubią tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 219 353

    Wysłany: 11 marca, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, że tak Was męczy. U mnie dzisiaj jest nadal bardzo dobrze, jestem TYLKO głodna :). Nie brałam już wczoraj tabletek, więc albo tak magicznie działają z przedwczoraj albo może to już wyciszenie… oby nie przed burzą 🙈.

    śnieżko, super temat. Na pewno możesz liczyć na wsparcie na forum :) przed ten czas starań i czytania historii innych można się naprawdę doktoryzować. Warto to przekuć w coś dobrego. Powodzenia!

    Ja jestem z Krakowa i marzę o zobaczeniu morza! Na szczęście mam to już w planach na wiosnę 😍.

    Dajcie znać dziewczyny jak po wizytach 🤞.

    snieżka lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1828 2139

    Wysłany: 11 marca, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że jest nas trochę z Krakowa 😊

    Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1794 1886

    Wysłany: 11 marca, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ☺️
    Trochę się odcięłam od forum ale jednak czułam się słabo przez większość czasu i nawet nie chciało mi się przeglądać nic. Rano miałam trochę energii, zjadłam śniadanie i już mi się słabo robiło, musiałam się położyć, trochę na tym ucierpiała córcia bo nie miałam na nic sił. Dopiero pod koniec tamtego tygodnia nieco odżyłam, pogoda też piękna to wychodzimy na spacerki 🥰
    W poniedziałek miałam wizytę, bobo rośnie a mi się serce raduje. Powiedzieliśmy już rodzince. Kupiłam córce body z napisem "będę starszą siostrą" a do rączki zdjęcia USG.
    Niestety nie udało mi się wszystkich wpisów nadrobić.
    PaulinKa, trzymałam Cię długo w niepewności- u córci wszystko w porządku z wynikami morfo. 🤗 Ja też mam niską ferrytyne. Lekarz nic nie zalecił jeszcze ale chciałabym już działać dietą. Czy coś do buraka dodajesz? Nie wiem czy to przełknę 🤭 już bardziej pasuje mi opcja kiwi - szpinak od Kleopatry 😄😄 macie jeszcze jakieś fajne przepisy na podbicie ferrytyny?
    Miłego dnia wszystkim ☀️

    espoir, snieżka lubią tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1794 1886

    Wysłany: 11 marca, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Widzę, że jest nas trochę z Krakowa 😊
    Ja z okolic, ostatnio rodziłam w żeromie i możliwie że znów się zdecyduje na ten szpital :)

    snieżka lubi tę wiadomość

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3284 8783

    Wysłany: 11 marca, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @pandziu, przepis z grupy IVF to 80g buraka , 200g arbuza, odrobinka imbiru, wody, opcjonalnie siemię lniane :)
    Warto ogolem do tych zelazowych produktów (typu szpinak, pestki dyni) dodawać cos z wit c- poprawia wchłanianie.
    I dziekuje za odpowiedz, uspokoilas mnie deczko :)

    Kochane, kciuki za wasze wizyty!

    Niezmiennie wspolczuje złego samopoczucia, u mnie bardziej jak u Blossomki- głód all the time🤣
    Staram sie hamować, na szczescie jestem aktywna ale i tak, czuję sie jak nie ja z tym ssaniem ciągłym 😅

    Mam nadzieje ze drugi trymestr bedzie dla Was łaskawy kochane kobietki...!

    Ps. Panorama pro pobrana w piatek a juz najchętniej sprawdziłabym czy sa wyniki 🤣 kto jeszcze czeka??

    Ps2. Uciekamy na maly urlopik na kilka dni, objeść się jak świnki i pozwiedzać troche świata, zatem moge byc mniej aktywna, trzymajcie sie cieplutko❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca, 22:05

    snieżka lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Ninia Autorytet
    Postów: 973 1274

    Wysłany: 11 marca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mi się przypomniało że ja na ferrytyne poza wątróbką, wołowina i koktajlem ze szpinaku i kiwi też piłam kisiel z siemienia lnianego.

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11363 9613

    Wysłany: 11 marca, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam koło Krakowa.

    Dziewczyny, ale mnie dzisiaj ścięło u fryzjera. Robiła mi farbę i nagle zaczęło robić mi się słabo, duszno, ciemno przed oczami, jakieś zimne poty, zrobiło mi się niedobrze. Jakoś doszłam do myjki z artystą fryzjerki i jak się położyłam to zaczęło przechodzić. Teraz jestem taka padnięta i leżę w łóżku z Małym bo ma drzemkę. Nigdy tak nie miałam 🙈 dobrze, że nie zemdlałam. Nie wiem czy cukier mi spadł plus niskie ciśnienie, czy zrobiło mi się po prostu duszno od tych farb, folii 🙈 do niczego się nie nadaje 🫠 ja już chce drugi trymestr

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Vainchild Ekspertka
    Postów: 185 381

    Wysłany: 11 marca, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, miałam mieć dzisiaj wizytę i oczywiście stawiłam się w przychodni i co?
    Położna w magiczny sposób nie wpisała mnie na dzisiaj, w ogóle mi żadnego terminu nie przypisała i nie zostałam przyjęta, bo Pani doktor miała zbyt dużo pacjentek. 😡

    Poryczałam się z bezsilności i złości. Już mi lepiej, wizytę mam 18.03 więc proszę o przepisanie.
    Przykro mi tylko, że nastawiłam się, że zobaczę moją małą borówkę i muszę czekać jeszcze tydzień. 😥

    A tak w ogóle to jestem ze Szczecina. 🙂 Ktoś zachodniopomorskie?

    👩‍❤️‍👨 33&38
    👼 11.2018 - 7tc (puste jajo)
    ⏸️ 7.2019
    👧🏼 02.2020

    Starania o rodzeństwo od 08/25 (z przerwą 10/25)

    Przygotowania od 05/24 - insulinooporność.
    Metforminie do końca 05/25

    Obecnie dieta i suplementy.

    5cs
    27.01 (10dpo) ⏸️
    29.01 - beta 74,2
    31.01 - beta 216
    4.02 - beta 1061
    18.02 - 0,6 cm dzidziusia z ❤️🥰
    6.05 - prawie 300g dziewuszki 🩷

    preg.png
  • Artopa Przyjaciółka
    Postów: 99 129

    Wysłany: 11 marca, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie po wizycie. Maleństwo ma 7mm i usłyszałam serduszko 🥹🥹. Teraz czekają mnie badania z krwi 😭 nienawidzę, zawsze mi słabo przy pobieraniu. Kolejna wizyta 08.04, nie wiem jak tyle wyczekam

    snieżka, BlackAmericano, Karos31, Niecierpliwa2, Mimblanee, aganieszkam, Klarnecistka, Paulina1106, babajagapatrzy lubią tę wiadomość

  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 11 marca, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny w tamtym tyg się cieszyłam energią i brakiem mdłości a od poniedziałku mnie dojechały znowu 🤢 nie tęskniłam. Plus chodzę spać o 21, znowu po pracy i popołudniach z synem nie mam już siły na nic innego. Jednocześnie zauważyłam że mój sen jest dużo słabszy, budzę się po kilka razy w nocy, nie wiem czy to przez to że wcześnie zasypiam czy właśnie to takie ciążowe. I ostatnio też coraz mniej mi pasuje do jedzenia, najchętniej bym jadła jakieś kluchy, pierogi, pizze, kanapki, no samą mąką. I banany ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca, 16:16

  • aszin Autorytet
    Postów: 7445 16465

    Wysłany: 11 marca, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vainchild, ja 🙃

    U mnie tylko popołudniowe mdłości i tak to brak objawów.

    Vainchild lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 11 marca, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dolnośląskie.
    Mi dziś o dziwo mdłości aż tak nie dokuczają w ciągu dnia. Więc jest postęp 😊

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 84 203

    Wysłany: 11 marca, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja się muszę pożegnać. Serce przestało bić, czeka mnie szpital w piątek, trzymajcie kciuki. Później działamy dalej. Życzę Wam wszystkim powodzenia i pięknych pociech w październiku ❤️

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 11 marca, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Dziewczyny, ja się muszę pożegnać. Serce przestało bić, czeka mnie szpital w piątek, trzymajcie kciuki. Później działamy dalej. Życzę Wam wszystkim powodzenia i pięknych pociech w październiku ❤️

    Miałaś dzień wcześniej wizytę czy cos się zadziało?

    Tak mi przykro :( nikt nie chce usłyszeć takich słów :( trzymam kciuki za następny raz 🤞🤞🤞🤞

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ