Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 407 341

    Wysłany: 11 marca, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Dziewczyny, ja się muszę pożegnać. Serce przestało bić, czeka mnie szpital w piątek, trzymajcie kciuki. Później działamy dalej. Życzę Wam wszystkim powodzenia i pięknych pociech w październiku ❤️


    Bardzo mi przykro. Dużo siły dla Was ❤️

    preg.png
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 11 marca, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl tak bardzo mi przykro:((((( trzymaj się

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 84 203

    Wysłany: 11 marca, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karos31 wrote:
    Miałaś dzień wcześniej wizytę czy cos się zadziało?

    Tak mi przykro :( nikt nie chce usłyszeć takich słów :( trzymam kciuki za następny raz 🤞🤞🤞🤞
    Przełożyłam na dziś bo chciałam szybciej wiedzieć, co i jak. Ale nie czułam się źle, nie miałam plamień, pani doktor też powiedziała, że nic nie wskazuje na nadchodzące krwawienie.

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 587

    Wysłany: 11 marca, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl, bardzo mi przykro, trzymaj się :( mam nadzieję, że szybciutko dojdziesz do siebie ❤️

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2036 4686

    Wysłany: 11 marca, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl strasznie mi przykro 💔

    Ja też już po wizycie, bobas ma 9.3mm, serduszko pięknie bije. Jest też krwiak 7-8mm, więc dobrze wiedzieć, że może pojawić się jakaś krew

    Niecierpliwa2, snieżka, Mimblanee, Karos31, aganieszkam, Paulina1106 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1828 2139

    Wysłany: 11 marca, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Dziewczyny, ja się muszę pożegnać. Serce przestało bić, czeka mnie szpital w piątek, trzymajcie kciuki. Później działamy dalej. Życzę Wam wszystkim powodzenia i pięknych pociech w październiku ❤️

    o jejku, strasznie mi przykro :( Trzymaj się kochana <3

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1828 2139

    Wysłany: 11 marca, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    white, to super, że dzidzia ładnie się rozwija. Czy lekarz kazał Ci się oszczędzać ze względu na ten krwiak? Pamiętam, że miałaś jakieś lekkie plamienia, to mogło być od tego?

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2036 4686

    Wysłany: 11 marca, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    white, to super, że dzidzia ładnie się rozwija. Czy lekarz kazał Ci się oszczędzać ze względu na ten krwiak? Pamiętam, że miałaś jakieś lekkie plamienia, to mogło być od tego?
    Nie kazał się oszczędzać, a to plamienie chyba nie od niego. Ja mam takie podejrzenie hmm żeby to jakoś ładnie ująć, że to przez plemniczki z poprzedniego dnia. Wcześniej nie było okazji, bo czekaliśmy na oficjalną zgodę od lekarza i ja zakładam, że to stąd mogło być 🤭

    snieżka lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5485 7803

    Wysłany: 11 marca, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Dziewczyny, ja się muszę pożegnać. Serce przestało bić, czeka mnie szpital w piątek, trzymajcie kciuki. Później działamy dalej. Życzę Wam wszystkim powodzenia i pięknych pociech w październiku ❤️
    bardzo mi przykro 😞

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 973 1274

    Wysłany: 11 marca, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-Girl bardzo mi przykro. Przytulam😢

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 587

    Wysłany: 11 marca, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Nie kazał się oszczędzać, a to plamienie chyba nie od niego. Ja mam takie podejrzenie hmm żeby to jakoś ładnie ująć, że to przez plemniczki z poprzedniego dnia. Wcześniej nie było okazji, bo czekaliśmy na oficjalną zgodę od lekarza i ja zakładam, że to stąd mogło być 🤭

    To u mnie wczoraj chyba z tego samego powodu w śluzie wystąpiły takie nitki krwi 😅 nie miałam na szczęście plamienia. Skonsultuję jeszcze w piątek na wizycie 😁

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Mro_22 Przyjaciółka
    Postów: 94 182

    Wysłany: 11 marca, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl bardzo mi przykro. Trzymam kciuki, żeby następnym razem było już wszystko do końca w porządku

    preg.png

    💔2.2022
    👦🏼12.2022
    ⏸️ 24.01.2026
    09.02.2026 TSH 4,69
    20.03.2026 TSH 1,16
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 219 353

    Wysłany: 11 marca, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl bardzo mi przykro, trzymaj się i zadbaj o siebie :(

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • Klarnecistka Przyjaciółka
    Postów: 77 110

    Wysłany: 11 marca, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl, bardzo mi przykro, przytulam ♥️

    Nie ogarniam życia. Jestem totalnie przemęczona. Powiedziałam w pracy, zareagowali szokiem i minutą ciszy 😅 no cóż, lekko toksycznie jest.

    Co do anemii, to moja ferrytyna 30 a żelazo 170. Mam zawroty głowy. Plus spada mi bardzo cukier, w ciągu dnia miewam po 50-60. A rano podwyższony, także cukrzyco, witaj 🫣 często mi w nosie pękają naczynka, czuję się taka bardzo osłabiona. Żołądkowo już zupełnie ok, pomijając wzdęcia.

    Kołatania serca mam zawsze przy niskim TSH, więc sprawdźcie sobie jeśli Was to męczy. Okropne uczucie.

  • Vainchild Ekspertka
    Postów: 185 381

    Wysłany: 11 marca, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl, bardzo mi przykro. 💔🥺 Życzę Ci dużo siły i trzymam kciuki za następny raz.

    Mnie dzisiaj mdłości trochę mniej męczą, ale mam duże wzdęcia i czuję tą gule w gardle, nie mogę sobie z tym poradzić. 🙄

    👩‍❤️‍👨 33&38
    👼 11.2018 - 7tc (puste jajo)
    ⏸️ 7.2019
    👧🏼 02.2020

    Starania o rodzeństwo od 08/25 (z przerwą 10/25)

    Przygotowania od 05/24 - insulinooporność.
    Metforminie do końca 05/25

    Obecnie dieta i suplementy.

    5cs
    27.01 (10dpo) ⏸️
    29.01 - beta 74,2
    31.01 - beta 216
    4.02 - beta 1061
    18.02 - 0,6 cm dzidziusia z ❤️🥰
    6.05 - prawie 300g dziewuszki 🩷

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2036 4686

    Wysłany: 11 marca, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackAmericano wrote:
    To u mnie wczoraj chyba z tego samego powodu w śluzie wystąpiły takie nitki krwi 😅 nie miałam na szczęście plamienia. Skonsultuję jeszcze w piątek na wizycie 😁
    Mogło też jakieś naczynko pęknąć

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Mro_22 Przyjaciółka
    Postów: 94 182

    Wysłany: 11 marca, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mi po tym wczorajszym krwawieniu powiedział, że mam się oszczędzać, ograniczyć wysiłek fizyczny (akurat zbierałam się wczoraj do wyjścia na zumbę), zero współżycia i ograniczyć stres ( a akurat w pracy mam teraz trochę stresujący czas). I mam sprawdzić na prenatalnych czy jakiś krwiaczek jeszcze jest, bo wczoraj widział taki 30 mm, ale stwierdził, że to jest za świeże, więc trudno ocenić.

    Ja jestem z Wielkopolski

    preg.png

    💔2.2022
    👦🏼12.2022
    ⏸️ 24.01.2026
    09.02.2026 TSH 4,69
    20.03.2026 TSH 1,16
  • Marisa93 Koleżanka
    Postów: 55 93

    Wysłany: 11 marca, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Dziewczyny, ja się muszę pożegnać. Serce przestało bić, czeka mnie szpital w piątek, trzymajcie kciuki. Później działamy dalej. Życzę Wam wszystkim powodzenia i pięknych pociech w październiku ❤️

    Bardzo mi przykro 😔

  • Ninia Autorytet
    Postów: 973 1274

    Wysłany: 11 marca, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po wizycie wszystko ok. Bejbik ma 10+1 czyli co do dnia tyle ile wynika z owulacji. Prenetalne mam 25.03. Oddałam też krew na Panoramę. Najlepsze, że nie wiem ile ma cm i jakie bicie serca bo się zajęłam oglądaniem zdjęć 3d, a potem zapomniałam zabrać podsumowania wizyty od pani na recepcji. U mojego doktora jest taki dziwny system, że kobieta na recepcji to wszystko daje po wizycie, a u mnie było zamieszkanie bo jeszcze panoramę robiłam, płaciłam za wszystko, zapisywałam się na prenetalne, wracałam po receptę na Bonjeste bo zapomniałam i finalnie zapomniałam kartki z wizyty ze zdjęciami USG ale mam chociaż jedno zdjęcie 3d na pendrive

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca, 21:21

    Niecierpliwa2, Mimblanee, snieżka, White1, aganieszkam, Weronka89, emciak, Karos31, BlackAmericano, babajagapatrzy lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 11 marca, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie ogarniam dziewczyny, bobas mi się obraził na spanie, ciągle jakieś problemy z usypianiem i tym wszystkim a ja jestem taaaaaka zmęczona (nocne okna aktywności nie pomagają 🙄)
    Jeszcze wstaje gad o 6 no oszaleć można. Jakbym chciała sobie poodpoczywać jak w pierwszej ciąży, ale było super hehe ale przynajmniej czas szybko leci i nie mam czasu się zamartwiać. Mnie ostatnio brzuch coś pobolewa i jest ogromny, to zapewne jakieś wzdęcia no bo przecież to jeszcze okruszek tam, ale ciężko ukryć szczerze mówiąc, majtki mi się zaczęły rolować 🤣

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ