Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • ewcia91 Autorytet
    Postów: 306 106

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoNiestety nie piesia ale też na sile niczego się nie napije ...

    Ewelka91
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieniu ale Was zalatwili w przychodni :/ powinni zadzwonic i Was powiadomic. Ech szkoda gadac co to sie dzieje...

  • tofirus Autorytet
    Postów: 339 404

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama86 wrote:

    I pochwalę się ze dziś Gabrysia dostała dwie łyżeczki marchewki do polizania ;-) Smakowalo jej ;-)
    Ale potem głupia się zastanawiałam czy nie dalam jej za szybko bo piszą że powinno się dawać po 17 tygodniu a Gabrysia ma 16,5 tyg :-[ A te z was które dawały juz marchewkę to trzymalyscie się tych 17 tyg?

    Ja dałam pierwszy raz dzień przed skończeniem 18 tyg. :)

    le5adb4.png
    ud81ifo.png
    iiysvvj.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 16:59

  • ewcia91 Autorytet
    Postów: 306 106

    Wysłany: 6 lutego 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj dziewczynie z mojej miejscowości zmarła 4 letnia córka poprostu jakaś tragedia urodziła ja mając bakterie ale małą była zdrowa 10 pk dopiero po 15 miesiącach zaczęły się problemy ciągle szpital małej zbierała się woda w organizmie problemy z oddychaniem aż po 4 latach taka tragedia :|

    Ewelka91
  • rewoppka Ekspertka
    Postów: 227 209

    Wysłany: 6 lutego 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co za dzień!!!
    zapaliło nam się dzisiaj gniazdko w pokoju! Słyszeliśmy od kilku dni jakieś szmery ale nie mogliśmy dojść skąd te dźwięki się biorą.. no i się okazało, że to gniazdko się topiło... masakryczna ta instalacja :( teraz boję się normalnie bo to już trzeci raz tak się zdarza!

    Byliśmy na szczepieniu, mały dzielnie je zniósł zapłakał tylko troszeczkę. Mamy 60 cm, 5560 gram :) i ogólnie jest zdrowy :D Na razie gorączki nie ma, był tylko bardziej senny i dłużej spał niż zazwyczaj teraz też już przysypia :)

    qdkk9vvj8hotjlcx.png
  • rewoppka Ekspertka
    Postów: 227 209

    Wysłany: 6 lutego 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

    Dzwoniła moja siostra właśnie jadą na porodówkę!!! :D:D:D <3

    Niedługo na świecie będzie mały Stasio :D

    sylwia1985, MOI, nick nieaktualny, paaolka, ao12., Kakabaka, paulina.b.1991, tofirus, pestka, Zielono mi:-))))), lubek lubią tę wiadomość

    qdkk9vvj8hotjlcx.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 6 lutego 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewoppka wrote:
    AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

    Dzwoniła moja siostra właśnie jadą na porodówkę!!! :D:D:D <3

    Niedługo na świecie będzie mały Stasio :D

    No to chłopaki będą się razem bawić! ;)

    rewoppka lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 6 lutego 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewoppka wrote:
    AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

    Dzwoniła moja siostra właśnie jadą na porodówkę!!! :D:D:D <3

    Niedługo na świecie będzie mały Stasio :D
    fajnie ze niedlugo bedzie maluszek ale nie chcialabym przechodzic przez porod- brrrr jeszcze mam traume

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • rewoppka Ekspertka
    Postów: 227 209

    Wysłany: 6 lutego 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    fajnie ze niedlugo bedzie maluszek ale nie chcialabym przechodzic przez porod- brrrr jeszcze mam traume
    Sylwia macie dzisiaj same trójeczki w suwaczku :D

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

    qdkk9vvj8hotjlcx.png
  • KasiaMJ Autorytet
    Postów: 288 242

    Wysłany: 6 lutego 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was jest z Lublina? :-)

    zrz6sg18nurk8eki.png[/url]23b4270bd76f9de3.png[/url]
  • rewoppka Ekspertka
    Postów: 227 209

    Wysłany: 6 lutego 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeżdżę do Bychawy do teściów i w Lublinie też czasami jestem :)

    qdkk9vvj8hotjlcx.png
  • KasiaMJ Autorytet
    Postów: 288 242

    Wysłany: 6 lutego 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pamiętam:-) ale chodzi mi o kogoś na stałe:-) możnaby się wybierać np na wspólne spacerki haha

    zrz6sg18nurk8eki.png[/url]23b4270bd76f9de3.png[/url]
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 6 lutego 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rewoppka wrote:
    Sylwia macie dzisiaj same trójeczki w suwaczku :D
    o rzeczywiscie :)

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 6 lutego 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja spakowana na jutrzejszy wyjazd do rodzicow- zobacze brata a on pierwszy raz zobaczy Nikusia :) jedziemy na weekendzik w odwiedzinki


    milej nocki

    nick nieaktualny, pestka, rewoppka lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 7 lutego 2015, 04:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy już w domku :)

    paulina.b.1991, Kasiula09, ao12., nick nieaktualny, tofirus, pestka, MOI, rewoppka, Zielono mi:-))))), KasiaMJ, lubek, paaolka lubią tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 7 lutego 2015, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka wrote:
    Jesteśmy już w domku :)

    Super :-) wypisali was w środku nocy? ;-) :-D

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 7 lutego 2015, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka, Lubek, u nas dziś same 3 na suwaczku :-)

    lubek, Kakabaka lubią tę wiadomość

  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 7 lutego 2015, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 08:47

  • Pauletta Autorytet
    Postów: 287 198

    Wysłany: 7 lutego 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Ona wrote:
    A z Krakowa jest tu ktos?

    Ja z Trn :-). Blisko w miare :-)

    Kakabaka super.

    Ataga u nas to samo az w koncu po 6 dzis strzelula kupe :-)

    Kakabaka lubi tę wiadomość

    Majunia

    klz9uay3zwy9fvpb.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3yx8darzp2fjs.png[/link]
‹‹ 1231 1232 1233 1234 1235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ