Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 7 lutego 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ataga4 wrote:
    A czy ktoś umie mi sensownie wyjaśnić,dlaczego baki męczą o 5-6 nad ranem, gdy człowiekowi najbardziej chce się spać? A nie np w południe?
    Może dlatego,że w nocy nie rusza sobie nóżkamitak jak w dzień tylko leży,układ pokarmowy jest rozleniwiony...ja tak sobie to tłumaczę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2015, 08:05

    ataga4 lubi tę wiadomość

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 7 lutego 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ataga4 wrote:
    A czy ktoś umie mi sensownie wyjaśnić,dlaczego baki męczą o 5-6 nad ranem, gdy człowiekowi najbardziej chce się spać? A nie np w południe?
    mi lekarka tłumaczyła, że to może być od zastoju w jelitkach. Wiesz, w nocy dziecko się nie rusza więc nei pierdzi tak sprawnie jak w dzień sie ruszając cały czas..
    Ataga niedługo minie, zobaczysz :*

    ataga4 lubi tę wiadomość

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 7 lutego 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kakabaka super! nareszcie możecie z powrotem się cieszyć sobą w domu :)

    Kakabaka lubi tę wiadomość

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka a co było przyczyną nie przybierania na wadze?

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 7 lutego 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry dzien - my szykujemy sie do moich rodzicow - przylecial brat z za granicy i zobaczy dzisiaj pierwszy raz Nikusia

    milego dzionka

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Sroka Autorytet
    Postów: 810 329

    Wysłany: 7 lutego 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Wam tą babkę, jakbyście chciały kiedyś prezent albo w sumie i dal siebie ;) Ja mam od niej etui na książeczkę zdrowia i etui na pieluszki, super sprawa!

    https://www.facebook.com/igusiowo?fref=ts

    paradise lubi tę wiadomość

    http://dwakotyzaploty.blogspot.com/

    k0kdt5odm9ez6rjg.png
  • mitaka Autorytet
    Postów: 980 872

    Wysłany: 7 lutego 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaMJ wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was jest z Lublina? :-)

    Ja jestem spod lublina ;) I dzisiaj jadę właśnie do luxmedu na radziwiłowską do dentysty bo tylko sobota u mnie wchodzi w grę, a w mojej mieścinie najbliższe terminy zajęte. Już mi słabo bo wiem że borowanie będzie - nie nawidzę bólu zęba już chyba wolę rodzić :P

    Sroka, KasiaMJ, Scęście lubią tę wiadomość

    zrz6ha0087gvqc3d.png
    ex2bi09kf6yrzsk3.png
  • Sroka Autorytet
    Postów: 810 329

    Wysłany: 7 lutego 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mitaka wrote:
    nie nawidzę bólu zęba już chyba wolę rodzić :P
    mam to samo! :) Ból zęba to najgorsze zło!

    http://dwakotyzaploty.blogspot.com/

    k0kdt5odm9ez6rjg.png
  • Zielono mi:-))))) Ekspertka
    Postów: 225 164

    Wysłany: 7 lutego 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Ona wrote:
    A z Krakowa jest tu ktos?

    Ja spod Krakowa....WIELICZKA CITY :-)

    Kakabaka lubi tę wiadomość

    so22pqr.png
  • Zielono mi:-))))) Ekspertka
    Postów: 225 164

    Wysłany: 7 lutego 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po nieprzespanej nocy :-(

    Julcia bidula chora :-(
    Złapała katarek ma czerwone i rozpulchnione gardełko.
    Na szczeście osłuchowa wszystko ok i z uszami też ok.
    Inhalujemy się z solą fizjologiczna,mamy kropelki do noska, na gadelko syrop i spray. Tyle też dobrze,że nie ma gorączki i po dzisiejszej nocy widze ze lekarka trafiła z lekami bo jest o niebo lepiej niż było poprzedniej nocy:-)

    Powiem wam ,że mam dzielną córcie pomimo tego że męczy ją katarek i gardełko to potrafi sie uśmiechać od uch do ucha do nas :-)


    KAKABA super że już jesteście w domciu...dużo zdrówka Wam życzymy i omijajcie szpitale :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2015, 11:29

    Kakabaka lubi tę wiadomość

    so22pqr.png
  • Bella_Ona Autorytet
    Postów: 375 198

    Wysłany: 7 lutego 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielono mi:-))))) wrote:
    Ja spod Krakowa....WIELICZKA CITY :-)


    Ja mam babcie w Sierczy, a sama tam kiedys mieszkalam :)

    dqprh37129faxikv.png
  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 7 lutego 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sroka wrote:
    Polecam Wam tą babkę, jakbyście chciały kiedyś prezent albo w sumie i dal siebie ;) Ja mam od niej etui na książeczkę zdrowia i etui na pieluszki, super sprawa!

    https://www.facebook.com/igusiowo?fref=ts

    Sroka a ile zaplacilas za etui na książeczkę zdrowia? Super jest!!!

  • Sroka Autorytet
    Postów: 810 329

    Wysłany: 7 lutego 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ataga4 wrote:
    Sroka a ile zaplacilas za etui na książeczkę zdrowia? Super jest!!!

    ja akurat dostałam, ale zamawiam teraz kuzynce, i płacę za nią 49zł

    http://dwakotyzaploty.blogspot.com/

    k0kdt5odm9ez6rjg.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne te etui :)
    my wczoraj byliśmy u znajomych którzy mają takiego maluszka i Antoś byl zachwycony jej matą i zabawkami :) Wracaliśmy przed 7 bo żeby zdążyć na kąpanie i Antek był już mocno spiący więc gadaliśmy do niego w samochodzie żeby nie zasnął a on się tak rozdarł że masakra, niemogliśmy go uspokoić przez godzine, płakał podczas kąpania i wszystkich czynności i na dodatek przez to sie pokłóciłam z mężem :( więc mam dzisiaj samotny dzień bo nie rozmawiamy ze sobą.

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • Sisilla Autorytet
    Postów: 430 335

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka super, że już po szpitalu, trzymajcie sie zdrowo!


    Zielono mi kurde następna twoja Julcia do chorowania, bidulka. Niech się już ta zima skończy, będzie słoneczko i ciepło. Wtedy nawet choruje się inaczej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2015, 14:07

    Kakabaka lubi tę wiadomość

    Nasza Zosia
    relghdge5e0xfszn.png
  • ewcia91 Autorytet
    Postów: 306 106

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielono mi uważaj jak chociaż troszkę będzie gorzej lec do kontroli u nas było identycznie te same leki a tu z dnia na dzień kaszel i szpital taki jakiś wirus panuje :-/ lubię zimę ale przy takim małym dziecku lepiej było by bez niej

    Ewelka91
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj pojechal na narty z moim bratem a ja mam chwile relaksu bo Nius spi choc taki cwaniak ze do nikogo nie pojdzie bo odrazu placz a jak ja go wezme to cisza. Kurcze Nikus ma plaster na pepek bo ma przepukline i dzisiaj patrze a pod spodem strasznie mial czerwone wiec troszke odcielam a tu doslownie odparzenia okropne i posmarowalam mu parafina ale nie wiem czy nie sciagne mu calego bo masakra jak on smierdzi a ma z tym niby chodzic 6 tygodni - niemozliwe to przeciez - wizyte mamy pod koniec lutego

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia miłego weekendu ;)

    My mieliśmy na noc u siebie dwójkę dzieci kuzynki mojego ukochanego. Oczywiście było zapychanie się słodyczami i granie do 3 w nocy bo w końcu mają ferie :P Namawiali mnie żebym zagadała z ich mamą jeszcze o jedną noc ale nie wytrzymałabym psychicznie.. zdecydowanie za dużo pytań i gadania.. :D

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
  • Sroka Autorytet
    Postów: 810 329

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia jak to wygląda na odparzone lub się nawet ślimaczy to niczym nie smaruj, najlepiej odkazić octeniseptem i dać temu "pooddychać"

    lubek lubi tę wiadomość

    http://dwakotyzaploty.blogspot.com/

    k0kdt5odm9ez6rjg.png
  • Sroka Autorytet
    Postów: 810 329

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paradise to miałaś ciekawą nockę :D spójrz na to że niedługo nasze pociechy będą tak nadawać i pytać o wszystko

    My też jak widzimy że Mała marudna albo później wracamy od znajonych to wolę jej nie kąpać, bo nie raz to tylko pogarasza sprawę.

    http://dwakotyzaploty.blogspot.com/

    k0kdt5odm9ez6rjg.png
‹‹ 1232 1233 1234 1235 1236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ