Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • renatkach Autorytet
    Postów: 558 633

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aż się płakać chce :(

    3i49tv7325tdkkap.png
  • serek_84 Przyjaciółka
    Postów: 100 76

    Wysłany: 18 marca 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktoś pisał o % poronień. Dodam ze to się zmienia gdy już serce bije. Wtedy ryzyko zmniejsza się do 5%. Więc o wiele mniej. Od II trymestru to już tylko 1%.

    9qeydmw.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 18 marca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, jest tu na forum taki ciekawy watek o nazwie: Bazarek, znacie juz moze? Dziewczyny odsprzedaja jakies drobnostki lub oddaja. Fajne oferty, np. karty Michaeli dla maluszkow, ktore zostaly wykonane przez Michaele i jej meza sa rewelacyjne. Polecam :)

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 18 marca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa ściskam serdecznie

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Madź Ekspertka
    Postów: 166 106

    Wysłany: 18 marca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli wrote:
    Kochane, jest tu na forum taki ciekawy watek o nazwie: Bazarek, znacie juz moze? Dziewczyny odsprzedaja jakies drobnostki lub oddaja. Fajne oferty, np. karty Michaeli dla maluszkow, ktore zostaly wykonane przez Michaele i jej meza sa rewelacyjne. Polecam :)

    idę zajrzeć :)

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 18 marca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli wrote:
    Kochane, jest tu na forum taki ciekawy watek o nazwie: Bazarek, znacie juz moze? Dziewczyny odsprzedaja jakies drobnostki lub oddaja. Fajne oferty, np. karty Michaeli dla maluszkow, ktore zostaly wykonane przez Michaele i jej meza sa rewelacyjne. Polecam :)
    Gdzie? Jakoś się jeszcze nie do końca tu odnajduję i nie wiem gdzie i jak szukać takich ciekawostek :)

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • Madź Ekspertka
    Postów: 166 106

    Wysłany: 18 marca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka wrote:
    Gdzie? Jakoś się jeszcze nie do końca tu odnajduję i nie wiem gdzie i jak szukać takich ciekawostek :)

    Społeczność -> forum -> w ciąży ogólne -> i szukasz jest : BAZAREK :)

  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 18 marca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madź wrote:
    Społeczność -> forum -> w ciąży ogólne -> i szukasz jest : BAZAREK :)
    THX :)

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 18 marca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...a ja się dziś odważyłam i kupiłam pierwszą rzecz dla maleństwa a mianowicie takie śliczne małe spodenki...w pepco są przepiękne...teraz mam wyrzuty sumienia ze za wcześnie... Ale i tak są śliczne

    Kajaoli, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta ja się tylko przyglądam ciuszkom :) Szczerze mówiąc nie wiem kiedy się odważę cokolwiek kupić :P

    MartaR.. lubi tę wiadomość

  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 18 marca 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To radzę poczekaj bo teraz mam rewolucję w głowie... :-P przez jedne małe gacie

    7a4aio4pfp2702id.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 18 marca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się jeszcze powstrzymuję z kupnem ubranek. Mam nadzieję, że w ciągu miesiąca poznamy płeć dzidziusia i wtedy będę mogła rzucić się w wir zakupów ;)

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja się żegnam, już nie będę mamusią w październiku :(((((((((((((((((((
    wczoraj miałam zabieg. Serduszko mojego maleństwa przestało bić :((((((
    życzę wam powodzenia, oszczędzajcie się i dbajcie o siebie. Szczęśliwych rozwiązań i spokju kobietki. Mi nie dane było dalej się cieszyć ale za was mocno trzymam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no ja stanowczo protestuję !!!!!
    Waniulka tak mi przykro :(

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 18 marca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOOOO nieeeeeeeeeeeee..
    Waniulka, przeciez wszystko bylo ok????????

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 18 marca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waniulka :-(

    7a4aio4pfp2702id.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 18 marca 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rece opadaja...:(

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 18 marca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba przestane zaglądać na forum :(

    Waniulka bardzo mi przykro :(

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 18 marca 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waniulka <3 <3 <3

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 18 marca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znowu.... :(

    Waniulka, trzymaj się dzielnie :**

    moni28 lubi tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ