Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja lubię czytać tu na forum wrześniówki mają produkcję pełną parą i piszą o wszystkim co by mogło komukolwiek w ciąży dolegac

    7a4aio4pfp2702id.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    tylko czy to prawda? Czuje ze to chlopak bedzie bo slodkie bleee a kwasne mniam mniam ale ph mowi ze dziewczynka
    - hmmm teraz to juz zagadka, wam sie sprawdzilo?
    Ja tez mam ph niby na dziewczynkę czuje ze chłop drugi będzie

    7a4aio4pfp2702id.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Ja tez mam ph niby na dziewczynkę czuje ze chłop drugi będzie
    jakie masz ph?

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy pora ma znaczenie bo ja oddalam pierwszy mocz po przebudzeniu

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    jakie masz ph?
    Tez dałam pierwszy i mam 6 i ciemny mocz tu dziewczyny pisaly ze to tez ma znaczenie...

    7a4aio4pfp2702id.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka wrote:
    A o cóż dziewczyny z innych wątków się kłócą? Dziwne :)
    Ja to wpadam tutaj na poprawę humoru właśnie, i pogadać z fajnymi dziewczynami, a nie wywalać jakieś żale wewnętrzne ;)


    czasem wpadam na inne wątki, bo mam tam 'stare znajome' z owu i mogłybyście się zdziwić co tam się czasem(zaznaczam że rzadko, nie cały czas, żeby znowu nie było) wyprawia. Nie będę opowiadać szczegółów, bo dopiero się będzie działo... A ja nerwowa jestem, ale pokojowo nastawiona ;) nie lubię się bez sensu kłócić.

    dżizaz, obiad miałam robić....

    EDIT: miałam napisać jeszcze że wszytskie te nieporozumienia, to przez hormony ciążowe ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 11:30

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka wrote:
    Ja pierdziu!!!
    Post w którym pisałyśmy na fb został usunięty!!! I niech mi ktoś powie że to nie jest nadużycie!!!
    Cały wątek? I przecież dziewczyny mówiły we jest tylko ktoś tam usuną dziewczyny nieudzielające się

    7a4aio4pfp2702id.png
  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak sprawdzacie te ph? sa jakies testy?

  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na wynikach które teraz robiłam...

    7a4aio4pfp2702id.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez z wynikow

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi wrote:
    czasem wpadam na inne wątki, bo mam tam 'stare znajome' z owu i mogłybyście się zdziwić co tam się czasem(zaznaczam że rzadko, nie cały czas, żeby znowu nie było) wyprawia. Nie będę opowiadać szczegółów, bo dopiero się będzie działo... A ja nerwowa jestem, ale pokojowo nastawiona ;) nie lubię się bez sensu kłócić.

    dżizaz, obiad miałam robić....

    EDIT: miałam napisać jeszcze że wszytskie te nieporozumienia, to przez hormony ciążowe ;)
    A ja już wiem o co chodzi z tym kłóceniem się bo się strasznie zdenerwowałam i sama się pokłóciłam przed chwilą bez sensu w sumie. Po co ja się denerwuję rzeczami które tak naprawdę mi wiszą?

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uroki ciąży :-D

    Kakabaka lubi tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie dostalam swoich wynikow ;/ lekarz wsadzil do karty w przychodni a ja ich namacalnie nie mam :P

  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja idę do fryzjera trochę się upięknie...

    mała_mi lubi tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    A ja idę do fryzjera trochę się upięknie...
    ja tez mam juz takie odrosty ze szok ale poczekam jeszcze z 2 tygodnie akurat zaczne drugi trymestr bo podobno bezpieczniej ale juz doczekac sie nie moge kiedy zrobie juz te wlosy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 11:54

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scęście wrote:
    a ja nie dostalam swoich wynikow ;/ lekarz wsadzil do karty w przychodni a ja ich namacalnie nie mam :P

    moje też położna wkłada do karty, ale ksero, orginały zawsze dostaje do ręki i mam nosić ze sobą razem z kartą ciąży.

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • Drelin Przyjaciółka
    Postów: 116 134

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scęście wrote:
    Aneta? :)

    nie, to nie ja :D

    mała_mi lubi tę wiadomość

    yuudrjjg1yagrwny.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ogrinaly i nosze razem wszystko w teczuszce, zoltej specjalnie kupionej na ta okazje hehe ;) jak przyjade dondomu to sprawdze to ph ;) a wazny jest miesiac lub tydzien?

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Drelin Przyjaciółka
    Postów: 116 134

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ma któraś z was wykupione konto premium? co tam jest w kalendarzu 14t0d? zaczyna się: "rozważ zmianę"

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

    yuudrjjg1yagrwny.png
  • agatas Autorytet
    Postów: 301 458

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drelin wrote:
    Dziewczyny, ma któraś z was wykupione konto premium? co tam jest w kalendarzu 14t0d? zaczyna się: "rozważ zmianę"

    "rozważ zmianę biustonosza"
    (Ja już to dawno zrobiłam ;) )

    Drelin lubi tę wiadomość

    f2w3ugpj1bhxt82e.png
    klz9gu1ribjd2pf0.png
‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ