Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Pauletta Autorytet
    Postów: 287 198

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi moja waga a waga lekarki pokazuje co innego to czekam na czwartek ile bedzie. Stresuje sie bardzo jak ram dzidziol

    Majunia

    klz9uay3zwy9fvpb.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3yx8darzp2fjs.png[/link]
  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wczoraj weszłam w drugi trymestr!!! Cieszę się jak szalona!

    Na razie chodzę w normalnych ciuchach, bo nic nie przytyłam a nawet... schudłam. Ale u mnie to jest dziwna historia bo jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży to się odchudzałam (na szczeście zdrowo - South Beach) i zeszło 3kg. A potem jeszcze 2 mimo całkowitego zaprzestania diety. Z czego ostanie kilo w ciągu ostatnich dwóch tygodni (z resztą możecie zobaczyć na moim wykresie :) ). Miała któraś z Was tak?... Dziecko na usg tydzien temu wyglądało zupełnie zdrowo, nawet było 5 dni większe niż wskazuje poczęcie :) Położna niby mówi żeby się nie martwić, bo to po prostu przyspieszył metabolizm, ale idzie już 14 tydzien i boje się, że ten brak przyrostu może być dla dziecka szkodliwy.
    Co myślicie?

    paaolka, nick nieaktualny, Madź, Kakabaka lubią tę wiadomość

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczwarkah mi sie wydaje ze w pierwszym trymestrze jak nie przytyjesz to nic sie nie dzieje, zresztą kazda kobieta przybiera inaczej w ciąży na wadze...myślę ze nie masz co sie martwic o maleństwo :) moja mama jak byla ze mną w ciąży przytyła tylko 7 kg i to dopiero pod koniec jej ta waga podskoczyła, a ja zdrowa sie urodziłam ;) swoja droga tez mam nadzieje za dużo nie przytyć.. ale sam brzuszek niech sobie rośnie ;)

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u fryzjera i wszystko wyszlo dobrze- kolor taki jak mial byc :)przynajmniej wygladam jak czlowiek

    MOI, paaolka, nick nieaktualny, ao12. lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 1kg na plusie czyli waze 55kg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2014, 12:30

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • serek_84 Przyjaciółka
    Postów: 100 76

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najpierw schudłam 2kg czyli na 56 a od kilku dni zauważyłam większy brzuszek i dzisiaj weszlam na wagę i juz narobiłam te 2kg. Teraz ważę 58 przy 172cm wzrostu.

    Usg genetyczne mam w piątek. Też zabieram pierwszy raz męża ze sobą. Nie denerwuje się :-)

    paaolka lubi tę wiadomość

    9qeydmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 12:00

  • Pauletta Autorytet
    Postów: 287 198

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za ciu. Lekarze. Chyba lepiej sprawdzic... Ehh

    Majunia

    klz9uay3zwy9fvpb.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3yx8darzp2fjs.png[/link]
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda nerwow Anoolka tak to jest juz z lekarzami a szczegolnie tych na NFZ

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2014, 15:39

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 12:00

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest jak dajesz kase to sa mili:|

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Tak z szybkim tętnem i częstymi kołataniami serca, mam nadzieję że dziś kardiolog mnie przyjmie...


    Rozmawialam wczoraj z kolezanka, ktora wspomniala o kolataniu serca podczas ciazy. Doswiadczyla tego w obydwu ciazach i powiedziala, ze za kazdym razem badania wykazaly niedobor potasu a po jego uzupelnieniu wszystko przechodzilo. Moze przyda wam sie ta informacja ;)

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli wrote:
    Rozmawialam wczoraj z kolezanka, ktora wspomniala o kolataniu serca podczas ciazy. Doswiadczyla tego w obydwu ciazach i powiedziala, ze za kazdym razem badania wykazaly niedobor potasu a po jego uzupelnieniu wszystko przechodzilo. Moze przyda wam sie ta informacja ;)

    Jutro i tak robię wyniki na tarczycę więc chyba zrobię magnez potas :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    Anoolka Ty się leczysz na tarczycę ? ja miałam problem z kołataniem serducha i masakrycznie wysokim tętnem bo miałam źle dobrane leki na tarczycę
    po zmianie leku przeszło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 12:00

  • Madź Ekspertka
    Postów: 166 106

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam pytanie odnośnie funkcjonalności poduszek do karmienia/ rogali czy to się sprawdza czy jednak towar przereklamowany ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka warto sprawdzić serducho ale też to może być objaw tarczycy
    jakie leki bierzesz ja biorę letrox a problemy miałam od novothyralu

  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki bylam dzis na usg prenatalnym i wszystko jest ok :) Dzidziolek bardzo ruchliwy, troche byl problem zeby go pomierzyc, ale w koncu sie udalo, przeziernosc 1,7 mm, kosc nosowa obecna, serce, pepowina i inne narzady ok, wiek z usg caly czas zgadza sie z tym z om, czyli mamy 13t2d i termin tak jak byl na 18.10, dzidziolek ma teraz 74,3 mm i chyba bedzie chlopak! :D pani powiedziala ze gdyby to bylo jej dziecko to juz bylaby pewna, ale mi mowi ze tak na 90% ;)

    Madź, Kakabaka, anka_a, ao12., MOI, lubek, Monica, sylwia1985, nick nieaktualny, Kajaoli lubią tę wiadomość

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • Madź Ekspertka
    Postów: 166 106

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaolka super wieści :*

    paaolka lubi tę wiadomość

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paaolka, cudownie!!! takie nowiny najbardziej lubię czytać z rana :D

    paaolka lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ