Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Eva0507 Ekspertka
    Postów: 143 165

    Wysłany: 12 lutego 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za to mój TŻ jest zazdrosny, że jest ktoś kto mi jeszcze TAM zagląda.. tym bardziej, że moim lekarzem jest mężczyzna..
    ogólnie boi się szpitali i lekarzy ale powiedział, że na połówkowe ze mną pójdzie :)

    ckai43r8qxen3hco.png
    hchy9jcg3aamtfbp.png
  • Monica Ekspertka
    Postów: 170 185

    Wysłany: 12 lutego 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej chciałabym dołączyć do Mamuś Październikowych ciąża potwierdzona USG i testami ciążowymi termin porodu przypada na 18.10.2014 r. niestety jest zagrożona biorę heviran i duphaston. Lekarz moją ciąże określił mianem cudu:)mam nadzieje że z Wami dotrwam do końca pozdrawiam serdecznie
    ps. prosze trzymajcie za mnie kciuki a ja będę trzymała za Was:)

    Drelin, Kajaoli, MartaR.., nick nieaktualny, Kakabaka, Malinowa Panienka, Eva0507, K4lina, Kamilamila85, paaolka, nick nieaktualny, anka_a lubią tę wiadomość

  • lubek Autorytet
    Postów: 428 621

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Dziewczyny, przede mną walentynkowa wizyta u gina (oczywiście prywatna :/ ). Trzymajcie kciuki, żebym usłyszała wtedy serduszko. To byłyby najpiękniejsze walentynki w historii!!! Jednocześnie bardzo się boję :O Nie mam uciążliwych objawów, więc wariuję, czy na pewno maleństwo na pewno dobrze się rozwija.

    Tez mam wizyte w Walentynki :)) Mialam pierwsza w poniedzialek, w klinice, w piatek w Medicoverze. Mam nadzieje, ze lekarz ma USG w gabinecie i bede mogla juz zobaczyc zarodek :). Trzymam za CIebie kciuki!

    Kajaoli, MOI lubią tę wiadomość

    atdc20mmh2fqs6kn.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze godzinka i odbieram wyniki aaa!!! jak mi sie ciągnie..

    Kakabaka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubek wrote:
    Tez mam wizyte w Walentynki :)) Mialam pierwsza w poniedzialek, w klinice, w piatek w Medicoverze. Mam nadzieje, ze lekarz ma USG w gabinecie i bede mogla juz zobaczyc zarodek :). Trzymam za CIebie kciuki!


    Jejku, jak wy macie duzo wizyt :)
    ja mialam jedna w poniedzialek, druga dopiero za miesiac :)

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Drelin Przyjaciółka
    Postów: 116 134

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam jutro pierwszą. a alternatywną 19.02, ale jak będzie wszystko ok to raczej nie pójdę.

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    yuudrjjg1yagrwny.png
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 166

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny przy badaniu progesteronu podaje sie dzien cyklu od ostatniej miesiaczki? czy od owulacji?

    marta
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoili, wizyty co 4 tygodnie są standardem, ale ja nie chcę tak długo czekać na serduszko! W dodatku nie do końca ufam swojej gince, więc na piątkową wizytę wybieram się do innego, polecanego lekarza ;)

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • lubek Autorytet
    Postów: 428 621

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwie w tym tyg tylko dlatego, ze mialam lekarza w klinice nieplodnosci (PCO) i kazal mi przyjsc, ale wizyty sa platne, wiec lekarza prowadzacego wybralam w Medicoverze :)

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    atdc20mmh2fqs6kn.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    dziewczyny przy badaniu progesteronu podaje sie dzien cyklu od ostatniej miesiaczki? czy od owulacji?

    Moim zdaniem liczy się dzień po owulacji :)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drelin wrote:
    ja mam jutro pierwszą. a alternatywną 19.02, ale jak będzie wszystko ok to raczej nie pójdę.

    Fajnie jest zobaczyc dzidzie dwa razy w odstepie kilku dni :)
    ale jesli wszystko bedzie w porzadku to rzeczywiscie nie ma potrzeby
    powtarzac wizyty :)

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 166

    Wysłany: 12 lutego 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Moim zdaniem liczy się dzień po owulacji :)
    a ja podalam od miesiaczki :(

    marta
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 166

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam juz wyniki bety 2180 w poniedzialek byla 973, progesteron 82,23

    nick nieaktualny, K4lina, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    marta
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monica wrote:
    hej chciałabym dołączyć do Mamuś Październikowych ciąża potwierdzona USG i testami ciążowymi termin porodu przypada na 18.10.2014 r. niestety jest zagrożona biorę heviran i duphaston. Lekarz moją ciąże określił mianem cudu:)mam nadzieje że z Wami dotrwam do końca pozdrawiam serdecznie
    ps. prosze trzymajcie za mnie kciuki a ja będę trzymała za Was:)
    Trzymam mocno kciuki :)
    A co do badania progesteronu, to ja nie podawałam żadnej daty :)

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    mam juz wyniki bety 2180 w poniedzialek byla 973, progesteron 82,23
    No piękne wyniki :) Brawo!

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 166

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana a ten progesteron nie za wysoki? ona sie mnie zapytala ktory dzien cyklu to ja podalam od ostatniej miesiaczki ze 32dc

    marta
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki super:) oby tak dalej!

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wizyty mam co miesiąc :) czekam niecierpliwie do 1 marca żeby serduszko zobaczyć :)

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 166

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Wyniki super:) oby tak dalej!
    jak mi kochana za tydzien na usg lekarz powie ze wszystko oki to sie dopiero bede naprawde cieszyla, narazie sie boje i czekam

    marta
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 12 lutego 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki wyglądają wyśmienicie, więc bez strachu!!! :)

    marta83 lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ