Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • moni28 Autorytet
    Postów: 493 496

    Wysłany: 10 września 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pies też sika gdzie popadnie, ale najgorsze jest to że sika na narożnik i robi to tylko w nocy i jak nie ma nikigo w domu. Nie możliwością jest to żeby nie wytrzymywał cała noc, ponieważ o około.22. mężuś wychodzi z nim na spacer. po prostu robi to na złość.

    iv09rl684r7f30c0.png
    17u9ru1dche9zrr7.png
  • renatkach Autorytet
    Postów: 558 633

    Wysłany: 10 września 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa na paseczku miała dokładnie 36t czli w 37 tygodniu :) z tego co pamiętam i mam napisane :D

    ataga4, Scęście lubią tę wiadomość

    3i49tv7325tdkkap.png
  • moni28 Autorytet
    Postów: 493 496

    Wysłany: 10 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam problem z ubiorem. I butami, pocieszam się że ostatnio rzadko wychodzę to dwa zestawy ubrań mi wystarczy;]

    Jestem już po fryzjerze włosy podcięte ułożone czuję się jak bogini. Taka mała rzecz a cieszy. Jeszcze muszę pomalować ale to dopiero po porodzie, bo nie dam rady wysiedzieć tyle u fryzjera. A w sobotę kolejna przyjemność regulacja brwi z henną.

    Kajaoli, anka_a, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    iv09rl684r7f30c0.png
    17u9ru1dche9zrr7.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 10 września 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni28 wrote:
    Mój pies też sika gdzie popadnie, ale najgorsze jest to że sika na narożnik i robi to tylko w nocy i jak nie ma nikigo w domu. Nie możliwością jest to żeby nie wytrzymywał cała noc, ponieważ o około.22. mężuś wychodzi z nim na spacer. po prostu robi to na złość.


    No wlasnie tez mamy ten sam problem odkad kazemy spac naszej suczce w salonie - zeby ja odzwyczaic od sypialni, w ktorej bedzie spalo z nami dziecko. Zmienilismy jej miejsce spania miesiac temu i od tej pory sika ( i nie tylko) w nocy na podloge.
    To jest niesamowite, ze dzis wlasnie piszecie o tym bo tego ranka zabralam sie konkretnie za temat i postanowilam znalezc sposob na to, zeby przestala - bo nie wytrzymam nerwowo ;) wiec ide teraz po bialy ocet i bede psikac dzis podloge - pierwsze podejscie :) zdam relacje czy operacja sie powiodla :)



    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 10 września 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, rozumiem, ze taka drobnostka ci sprawia przyjemnosc :)
    Tez bylam ostatnio u fryzjera na farbowaniu roslinkami i czulam sie wspaniale.
    Planuje niedlugo po porodzie zostawic na chwilke synka z tatusiem z zapasami mleczka i urzadzic sobie maly wypad do kosmetyczki i fryzjera :) obydwa gabinety sa 5min na piechotke od domu wiec w razie czego bede pod reka ;)
    Ale wiem, ze to mi sprawi wielka przyjemnosc no i nie ma to jak zadowolona mama w domu - wszyscy domownicy na tym korzystaja :)

    anka_a, Nelly, pestka lubią tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 10 września 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mam dzis okropny dzien jakas taka nerwowa jestem , nic mi sie nie chce , jestem mega zmeczona ,boli mnie glowa i pogoda okropna - to pewnie dlatego. Dzien masakryczny !!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 12:32

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • moni28 Autorytet
    Postów: 493 496

    Wysłany: 10 września 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nerwowa to ja od jakiegoś czasu jestem. to pewnie hormony, dobrze że jest na co zwalić.

    sylwia1985 wrote:
    ale mam dzis okropny dzien jakas taka nerwowa jestem , nic mi sie nie chce , jestem mega zmeczona ,boli mnie glowa i pogoda okropna - to pewnie dlatego. Dzien masakryczny !!!!

    iv09rl684r7f30c0.png
    17u9ru1dche9zrr7.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 10 września 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 16:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 15:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 15:01

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 10 września 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    U mnie nic nie pomogło a mama nie chce jej trzymać u siebie w pokoju w nocy bo się strasznie wierci i jej przeszkadza. Zostało tylko spanie w budzie na podwórku w nocy. Jej to chyba nawet pasuje bo nie protestuje ale tak na prawdę nie wiem co będzie w zimę przy mrozach -30, przecież psinki tam nie zostawię :(


    Nie strasz Anoolka bo my budy nie mamy :) ani podworka :)
    Zawzielam sie i znajde ten sposob, w sobote bedziemy sie widziec z treserem psow wiec moze tez cos poradzi bo jak sie zdenerwuje to moja ukochana psina bedzie musiala spac w lazience a nie chcialabym do tego dopuscic.
    Co dziwne, ze wczesniej lala na kanape, ktora teraz niestety bedziemy zmieniac a od dwoch tygodni lezy na podlodze w salonie nowy dywan - i przerzucila sie na niego - kanapy juz nie tknie, za to dywan jest do wymiany.
    Wiec rozumiesz, ze juz mi sie konczy cierpliwosc chociaz bardzo kocham ta moja bestie :)
    A jak bedzie dzidzius to nie bede sie patyczkowac wiec wole tym zajac sie teraz.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 13:32

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 10 września 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyprasowalam czesc ubranek dla Nikusia - o kurcze ale ciezko - plecy bola okropnie. Jak sie je poukladalo ladnie w komodzie to nie wydaje sie ich tak strasznie duzo. Mam rozmiary 56-68 - niby pisze ze od 0-6 mcy powinny wystarczyc ale i tak pewnie jeszcze ktos cos da bo potem pewnie nie bede miala czasu na latanie po lumpeksach i szukanie wiekszych rozmiarow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 13:34

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 10 września 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj wspolczuje wam tych psich incydentow... moja sunia york na szczescie nie robi w domu.. wytrzymala ostatnio 14h gdy zasnelam po kolacji i juz do rana nie wstalam! no wiadomo jakby miala jakas biegunke czy cos to pewnie by narobila, ale tak to nei i nawet nei prosi by z nia wyjsc tylko grzecznie czeka, ale jak juz sie wstaje z lozka to biegnie pod drzwi i kreci sie w kolk owiec wiem ze mocn ochce wyjsc i od razu sie ubieram i ide... wiec kocham ja ze chociaz mi nie dokucza. ale ma juz 6 lat, dorosla psinka hehe :)
    jednak jest mocno do nas przyzwyczajona, tylko sie kaldziemy z mezem na lozk oto stoi pod nim i piszczy czekajac na "no chodz" "wskakuj" i juz jest miedzy nami i merda ogonkiem i chce pod kolderke wejsc :) obawiam sie ze jak rpzyjdzie maluch to on zajmie meisjce meidzy nami i ona bedzie mocno poszkodowana, ale jednak we 4 lezec nei bedziemy przynajmneij na poczatu. nie wiem jak to bedzie bo ten pies nei umie zyc na podlodze!! ona sie wtula w kazda poduszke, kocyk, kolderke, a jak stoi na podlodze to wyglada jak siedem neiszczesc :( jak sie polozy czasem na ziemi w lato bo jej goraco to ja nie moge zniesc tego widoku, wydajem i sie ze jej tam strasznie zle :P i zaraz ja na lozko nosze!

    nick nieaktualny, Kajaoli lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 15:01

    Kajaoli lubi tę wiadomość

  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 10 września 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia zazdraszczam :P duzo ci jeszcze zostalo? bo ja mialam 7 pralek, wyprasowane sa 2 :O i reszta lezy i czeka. ale pocieszam sie faktem ze wyprasowalam juz takie rzeczy ktore w razie naglej akcji porodowej juz wystarcza, bo sa i pieluchy wyprasowane, i rozek, i czesc ubranek wiec napewno te 6 zestawow do spzitala z tego wybiore.... ale ejdnak wolalabym wszystko zdarzyc tylko okropnie mi sie nei chce :P
    najbardziej wkurzam sie sama na siebie za to ze nie moge spiac tylka i zamowic tego lozeczka, ja to sobie sama problemy stwarzam wam powiem, bo z jednej strony szukam zestawu na allegro all in one, ze lozeczko z posciela juz i z jakims rozkiem i przewijakiem nawet do 700zl sa fajne nawte ale ejdnak zawsze mi cos nei pasuje, to mowie zamowie oddzielnie, lozeczko jakie m isie podoba i psociel, ale z kolei jak chce oddzielnie posciel wieloelementowa by byl i ochraniacz i baldachim i przybornik to juz nie wychodzi taki fajny zestawik, i przez to tak odciagam , codziennie wlaczam internet i szukam i konczy sie na niczym !!

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 10 września 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam kiedyś psa w domu i nigdy więcej. Szczał gdzie popadnie, nic nie pomagało. Teraz mamy dwa psy ale na podwórku.

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 10 września 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 15:43

    ania.g, nick nieaktualny, anka_a, Kajaoli lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scęście zazdroszczę Ci takiej grzecznej suni :)

    A tak w ogóle to ja też mam dziś jakiś podły dzień :( Jak spojrzałam się w portfel to stwierdziłam że w tym miesiącu będzie strasznie krucho z pieniędzmi bo nie dość że sporo kasy idzie na wyprawkę to jeszcze mój mąż stwierdził że znowu musi zrobić samochód :/ Jessu ile ten grat pieniędzy pochłania. W tym miesiącu te jeżdżące pudło zeżre 1000 zł a w następnym trzeba opłacić OC i znowu tyle samo kasy pójdzie :/ Dobrze jednak że będzie te becikowe to trochę podreperuje domowy budżet :P

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 10 września 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Scęście zazdroszczę Ci takiej grzecznej suni :)

    A tak w ogóle to ja też mam dziś jakiś podły dzień :( Jak spojrzałam się w portfel to stwierdziłam że w tym miesiącu będzie strasznie krucho z pieniędzmi bo nie dość że sporo kasy idzie na wyprawkę to jeszcze mój mąż stwierdził że znowu musi zrobić samochód :/ Jessu ile ten grat pieniędzy pochłania. W tym miesiącu te jeżdżące pudło zeżre 1000 zł a w następnym trzeba opłacić OC i znowu tyle samo kasy pójdzie :/ Dobrze jednak że będzie te becikowe to trochę podreperuje domowy budżet :P
    Znam ten ból bardzo dobrze. Wyprawka kupowana w ratach, wózek używany, trochę rzeczy z wyprzedaży, trochę dostałam a i tak kasa płynie że aż strach. Oj psuje to humor, nie powiem...

    Matka fantastycznej 4 :)
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 10 września 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam kota :) nie mam psa ale moj czasem tez sie wkurzy i nasiusia jak go nikt nie wypusci z domu - na szczescie wysiusia sie do wanny :)

    czyli jak szczepicie swoje maluszki - tylko te podstawowe szczepionki w szpitalu czy bierzecie jakies jednak dodatkowe?

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
‹‹ 666 667 668 669 670 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ