Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • moni28 Autorytet
    Postów: 493 496

    Wysłany: 16 września 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakjest z ubezpieczeniem przy przyjęciu do szpitala, musi być dokument, czy tylko ten EWUS wystarczy.

    iv09rl684r7f30c0.png
    17u9ru1dche9zrr7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuś wystarczy.

    Aniqa to odsypiaj razem z małą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni28 wrote:
    Dziewczyny jakjest z ubezpieczeniem przy przyjęciu do szpitala, musi być dokument, czy tylko ten EWUS wystarczy.
    W ewusiu wykaze,ale nawet jakbys niebyla ubezpieczona to w ciazy nic nieplacisz za wizyty,porod itp.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 16 września 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niby tak ale tescie to jednak rodzice twojego meza, to jednak dziadkowie i maja mysle takie samo prawo cie odwiedzic jak twoi rodzice, bo to tez dla nich wnuk nie tylko dla twoich.. wiec albo jedni i drudzy albo juz wtedy zadni poza mezem, przynajmniej ja mam takie myslenie i nei dobiore dziadkom jednym i drugim szczescia z narodzin wnuka i odwiedzin tylko dlatego ze mi krew po nogach leci, bede siedziala na lozku p oprostu i nie pokazywala calej siebie dochodzacej do formy, przyjda popatrza i pogugaja godzinke i pojda a mi wlos z glowy nei spadnie ;)
    tak sao jak odwiedzi mnei moja siostra to czemu mam zabronic rodzenstwu meza? to taka sama rodzina moim zdaniem, moja siostra idzie bo ja urodzilam a meza brat bo jego bratu sie urodzilo... nawet mysle ze ze wzgledu na meza bym nei zabronila, przeciez dla neigo brat jest tak wazny jak dla mnie moj a dziecko jest nasze a nie moje tylko...
    ataga4 wrote:
    Ja też bym nie chciała żeby odwiedzaly mnie koleżanki w szpitalu czy dalsza rodzina. Akceptowalny jest mąż (a w zasadzie pożądany), mama. Nawet nie wiem czy przy teściowej i tesciu będę czuła się na tyle swobodnie żeby przyszli do szpitala. Chyba wolałabym dopiero w domu.

    DeLaCruz lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Ewuś wystarczy.

    Aniqa to odsypiaj razem z małą :)
    Mam to w planach.tyło w dzien niemoge zasnac, pozatym brak moich korkow do uszow to druga sprawa.

    A co do odwiedzin w szpitalu,naprawde dla mnie byly meczace, meza,mamy i siostry nie,ale innych osob tak, tz kolezanek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 14:06

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 16 września 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mowilam mezowi ze nie chce zadnych odwiedzic w szpitalu - tylko chce jego i tyle a babcie czy dziadkowie moga przyjechac jak juz bedziemy w domku. Moja tesciowa dostala od 4 pazdziernika na 3 tygodnie senatorium i mam nadzieje ze pojedzie to choc bedzie spokoj

    nie wyobrazam sobie jak karmie piersia w szpitalu a tu mnostwo ludzi wokol mnie- ja potrzebuje intymnosci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 14:07

    Nelly lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 16 września 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no z tymi odwiedzinami to kazdy ma swoje zdanie i oczekiwania..
    ja osobiscie jestem taka ze lubie gosci, lubie chodzic w gosci a nizel isiedziec calymi dniami w domu sama. i mysle ze kazdy zdaje sobie sprawe z tego jak wyglada i czuje sie kobieta po porodzie, maz moze i bedzie siedzial caly dzien, a cala reszta wpadnie poogladac malego i zapytac jak sie czuje ale nie beda siedziec niewiadomo ile, tez maja prace i obowiazki, wiec zniose te kilka chwil i chetnie porozmawiam z ludzmi. bo nei wyobrazam sobie te 3 dni spedzac tylko z mezem, to tez bylo by meczace dla mnie, ja lubie rozmawiac i przebywac z ludzmi :) a przyjaciolki jakby nei wpadly to sie wrecz obraze :P czy najblizsza rodzina tj. dziadkowie i rodzenstwo moje i meza :P

  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 16 września 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no sadze ze w takim momencie to nawet im bylo by niezrecznie patrzec, wiec przystawianie dzidzi = wyjscie gosci z sali.. dla mnie to niby oczywiste a jak dla nich nei bedzie to po prostu powiem zeby poszli na kawke i wpadli jak skoncze karmic bo sie krepuje ;) chociaz mamy siostry i meza nie bede :) bardziej mowie o tacie, tesciu, braciach.
    sylwia1985 wrote:
    nie wyobrazam sobie jak karmie piersia w szpitalu a tu mnostwo ludzi wokol mnie- ja potrzebuje intymnosci

  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 16 września 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa nie wiem czy widziałaś mój wcześniejszy post, ale pisałam, ze u mojej córci zadziałał niemiecki Sab Simplex - espumisan i delicol nie dały rady

    Trzymaj się i odsy[iaj jak tylko Ci się uda!

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 16 września 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutas wrote:
    Kajaoli 3mam kciuki, czekamy na Twojego syneczka.

    Ja chyba zaczne pić tą herbatke z malin, tylko nie wiem gdzie to kupić u mnie w mieście.

    Ja od wczoraj jestem przeziebiona. Katar, gardło a w nocy to mokra byłam. Ale o dziwo teraz pod koniec mam mniej twardnień brzucha i jakichkolwiek bóli.
    Pewnie sie naczekam na mojego Antośka :(
    Ja też powiem Ci prawie nie czuje tych skurczy...:/ ale w sumie ja czekam do października, więc dla mnie bosko :) jedynie sapie jak stara baba:P

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 16 września 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm.. Kajaoli już powinna urodzić.. Pewnie odpoczywa z synkiem :)

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 16 września 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 00:09

    ao12., Strokrotka, nick nieaktualny, paaolka, pestka, lubek, sylwia1985, paradise, agatas, nick nieaktualny, anka_a, ania.g, Kaszulator, mitaka lubią tę wiadomość

  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 16 września 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ataga4 wrote:
    Zmobilizowałam się dziewczyny, i Kajtusiowy kącik prawie gotowy :-)
    Śliczny kącik :)

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 16 września 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajna komoda!!! :)

    W ogole super kącik! :D

    ataga4 lubi tę wiadomość

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strokrotka wrote:
    Aniqa nie wiem czy widziałaś mój wcześniejszy post, ale pisałam, ze u mojej córci zadziałał niemiecki Sab Simplex - espumisan i delicol nie dały rady

    Trzymaj się i odsy[iaj jak tylko Ci się uda!
    Tak tak widzialam, polozna zaproponowala mi ze da mi bo ktoras tam z jej pacjentek jej dala jakby bylo potrzeba dla innych dzieci,nie otwarte oczywiscie,
    Jakbym wiedziala ze bedzie mi potrzebne to by maz kupil jak wracal z hol,mam jeszcze szwagra w austrii,moze tam tez jest.

  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 16 września 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strokrotka wrote:
    tak tak, chodzi mi o tę drugą grupę :)

    Strokrotka wiesz co...wydaje mi się ze teraz ciężko byłoby się dostać do tej grupy, bo pamiętam, że kiedyś było spore zamieszanie z osobami odchodzącymi i dochodzącymi i potem był taki post, z regulaminem w którym większość zaakceptowała że stan grupy zostaje już bez zmian i będzie to grupa tajna...

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super pokoj! tez mam biale wyreczko dla malej.

    ataga4 lubi tę wiadomość

  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 16 września 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 00:33

    ataga4 lubi tę wiadomość

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 16 września 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ataga4 ale slodki kacik dla malucha :)

    ataga4 lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 16 września 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do odwiedzin to ja akceptuje rodzinę i męża..nie wiem jak sie będę czuła, więc mówię przyjaciołom, zeby poczekali, jakby co mąż ich zaprosi;)

    majtki siateczkowe też mam, jakoś bez nich dziwnie tak :P
    i z ta kupą, że wszystko zostaje w szpitalu mnie rozwaliłyście :D

    zadam pytanie 'mądre' inaczej, co to jest EWUŚ? Dokument potwierdzający ubezpieczenie? Czy jakiś pasek płacowy z firmy może być ostatni?

    Wrzesień fajny miesiąc! Ja też z września, za tydzień mam urodzinki, ale czekam cierpliwie do października...a czy się nie wykluje szybciej, zobaczymy;)

    Ja juz zrobiłam pranie, piekę chleb(spałam dziś do 12:30! chyba zmęczona jednak byłam bardziej niż myślałam) i zaraz robie znów mus jabłkowy i wekuję dla Franka na wiosnę :)

    A środowiskową biorę z przychodni, nie mam jakiejś specjalnej ;) Tyle, że wiem, że jest fajną lekarką bo psiapsióły ja znają :)

    iabql8x.png
    x8msush.png
‹‹ 695 696 697 698 699 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ