Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 16 września 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczwarkah wrote:
    Ech, właśnie widzę że coś robię źle. Ale nie mam pojęcia co :( Jak powinnam to zrobić?

    Nie ten link skopiowalas, jesli oczywiście chcesz wkleic zdjęcie na forum zamiast linka do niego :-)
    Ja sobie wkleilam w przeglądarkę to co wyslalas, i lozeczko cudne :-) Ja właśnie dzis jeszcze zamowilam ten przybornik na drobiazgi, tylko wzór w kolorowe kropki zeby do pościeli pasował :-)

    pestka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ataga4 wrote:
    Aniqa, to ty mialas diete cukrzycowa w ciazy?
    Tak, bylam na cukrzycowej,

  • Kaszulator Ekspertka
    Postów: 187 242

    Wysłany: 16 września 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    Mi niestety cukry nie spadaja po porodzie,dalej mam diete jak w ciazy, tez bym chrupła ciastko albo czekolade a tu d...!

    Ja po poprzedniej ciąży pierwszy tydzień czy dwa miałam kiepskie, później się unormowało. Po kilku tygodniach zrobiłam test obciążenia i było ok. Tylko oczywiście wróciło w drugiej ciąży, ale na szczęście nie od początku (sprawdzałam ok. 10 tyg - test obciążenia był w porządku). A jakich norm po posiłkach masz się teraz trzymać? Jakie masz zalecenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 20:11

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdc82c3zv5r778l.png
    relg3e5echnxgpnz.png
  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 16 września 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chciałam żeby było widać zdjęcie a nie sam link - ale dalej nie wiem jak to zrobić dobrze :)

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 16 września 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff nadrobiłam :) ja dziś caly dzień na nogach i na internecie mnie mało.

    Co do odwiedzin to u mnie jest tak jak u renatkach że jest osobna sala i sie wychodzi, z jednej strony dobrze bo nikt obcy odwiedzający inną pacjentkę nie patrzy sie na ciebie i w ogóle ale z drugiej strony na początku lepiej jak mąż byłby w sali i nawet zajął się troche dzieckiem jak sie jest zmęczonym po porodzie. U mnie raczej z odwiedzających to będzie mój mąż, mama i może brat, od męża strony to raczej nie spodziewam sie odwiedzin taka rodzina.

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszulator, niewiem jakie normy powinnam miec,bo w poradni cukrzycowej bylam tylko raz w ciazy, mam jeszcze paski,ale jak bede widziec ze utrzymuja sie cukry dalej wysoko to bede musiala sie wybrac tam,zapytac co dalej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczwarkah wrote:
    Właśnie chciałam żeby było widać zdjęcie a nie sam link - ale dalej nie wiem jak to zrobić dobrze :)
    Chyba musisz dac link ktory zaczyna sie od URL,albo z zakladki "na forum".

  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 16 września 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aniqa!!! :):):)

    701997lozeczko_tn.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 20:45

    pestka, nick nieaktualny, DeLaCruz, lubek, anka_a, Kasiula09, sylwia1985 lubią tę wiadomość

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 16 września 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogóle na weselu i dzień po strasznie mi ciekło z piersi...a teraz mega bolą:/ już siarę miałam około 5 miesiąca, ale teraz to normalnie musiałam sukienkę suszyć na weselu, masakra! u którejś się coś pojawiło ostatnio? ;)

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 16 września 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczwarkah jutro zrobię fotkę mojego! normalnie na tyle pościeli mamy prawie to samo ;)

    poczwarkah lubi tę wiadomość

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 16 września 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciągle zaglądam czy Kajaoli coś tu nadziarga o malutkim a tu nic.

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 16 września 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli pewnie odpoczywa...na pewno niedługo da nam znać :D

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez wlasnie zagladam czy kajaoli cos napisze, albo fotke przesle, ale pewnie teraz wpatrzona w swoje maleństwo odpoczywa sobie, najwazniejsze zeby bylo wszystko w porządku,i zeby poród ja nie wymęczył zbytnio.

    misiulka2000, Kajaoli lubią tę wiadomość

  • Kaszulator Ekspertka
    Postów: 187 242

    Wysłany: 16 września 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    Kaszulator, niewiem jakie normy powinnam miec,bo w poradni cukrzycowej bylam tylko raz w ciazy, mam jeszcze paski,ale jak bede widziec ze utrzymuja sie cukry dalej wysoko to bede musiala sie wybrac tam,zapytac co dalej.

    Aniqa, w czwartek wieczorem mam wizytę u diabetologa-ginekologa, mam nadzieję, że zdążę bo wcześniej mam ktg w szpitalu. Jak wszystko pójdzie ok, spróbuję się dowiedzieć jakie są aktualne wytyczne po porodzie i dam znać.

    atdc82c3zv5r778l.png
    relg3e5echnxgpnz.png
  • mitaka Autorytet
    Postów: 980 872

    Wysłany: 16 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny kącik :)

    Mi nic nie wycieka i nie wyciekało, w ogóle dopiero od wczoraj mam wrażenie ciut pełniejszych mleczarni, ale może to złudzenie ;)

    Też co jakiś czas wyglądam wieści od nowej mamusi :)

    Dziewczyny czy macie robione jakieś badania na stopień czystości pochwy albo podobne? Bo ja przez całą ciążę żadnego takiego nie miałam, a że nic się bardzo nie działo... ale nie wiem czy tak powinno być?

    zrz6ha0087gvqc3d.png
    ex2bi09kf6yrzsk3.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 16 września 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mitaka wrote:

    Dziewczyny czy macie robione jakieś badania na stopień czystości pochwy albo podobne? Bo ja przez całą ciążę żadnego takiego nie miałam, a że nic się bardzo nie działo... ale nie wiem czy tak powinno być?

    Hmm...mi sie wydaje że nic takiego tez nie miałam...

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pestka wrote:
    Hmm...mi sie wydaje że nic takiego tez nie miałam...
    ja miałam chyba w 2 trymestrze cytologię potem biocenozę czyli czystość a w pn ten miałam wymaz w kierunku paciorkowca

  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 16 września 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kącik jest uroczy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 16:08

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 16 września 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    Tak, bylam na cukrzycowej,

    Kochana to Ty chyba bardzo mało przytylas w ciąży? Może dlatego brzuszek masz już jak sprzed ciąży :-)

  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 16 września 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pestka wrote:
    Hmm...mi sie wydaje że nic takiego tez nie miałam...

    Ja miałam tylko cytologie, i GBS 2 tyg temu, ale nic innego na czystość to nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 22:43

‹‹ 699 700 701 702 703 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ