Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 26 września 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) moj Nikus :)

    877eb22da4ade2c0m.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 16:50

    Kasiula09, ao12., Zielono mi:-))))), moni28, pestka, Smutas, Eweloka84, renatkach, ataga4, Kajaoli, theagnes87, anka_a, lubek, Kakabaka, Scęście lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • moni28 Autorytet
    Postów: 493 496

    Wysłany: 26 września 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gobsoon gratulacje:-);-)

    iv09rl684r7f30c0.png
    17u9ru1dche9zrr7.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 26 września 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gobsoon gratulacje :)

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 26 września 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia śliczny brzuszek :)

    age.png
  • Vilenka Przyjaciółka
    Postów: 78 42

    Wysłany: 26 września 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    :) moj Nikus :)

    877eb22da4ade2c0m.jpg

    Śliczny brzuchacz z Ciebie :)

    7u22flw1a3vjzwk7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gobson gratuluję :) A zdradzisz nam jak sobie dajesz radę z dwójką? Ja jestem przerażona na myśl o opiekowaniu się jednym heh ;)

  • Zielono mi:-))))) Ekspertka
    Postów: 225 164

    Wysłany: 26 września 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gobsoon wrote:
    Witam Was dziewczyny!

    Meldujemy się po długiej nieobecnosci ale za to już w komplecie :)
    Jest z nami już Filipek i Wojtuś :) urodzeni 18.09.2014 godz. 9.42 i 9.43 przez cc
    Mieli po 2907g 55cm oraz 3050g 56cm, obaj dostali po 10pkt i sa wyjatkowo pieknymi i kochanymi chlopcami

    A ja jestem najszczesliwsza mama na swiecie :)


    GRATULACJE MAMUŚKA :-) Myślami Cię ściągłam jak przeglądałam dziś listę z mamuśkami i ich terminami utworzoną przez Kajaoli :-)
    Duże chłopaki...super...czekamy na zdjątka:-)

    so22pqr.png
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 26 września 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gobsoon wrote:
    Witam Was dziewczyny!

    Meldujemy się po długiej nieobecnosci ale za to już w komplecie :)
    Jest z nami już Filipek i Wojtuś :) urodzeni 18.09.2014 godz. 9.42 i 9.43 przez cc
    Mieli po 2907g 55cm oraz 3050g 56cm, obaj dostali po 10pkt i sa wyjatkowo pieknymi i kochanymi chlopcami

    A ja jestem najszczesliwsza mama na swiecie :)


    Gobsoon ale super! :) gratulacje! Macie podwójne szczęście :) Pochwalisz się fotkami swoich chłopaków? :) w sumie duzi są jak na bliźniaki, niejedna mama rodzi jednego dzieciaczka który mniej waży niż każdy z Twojej dwójeczki ;) Musiałas być już pewnie zmęczona dużym brzusiem..

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 26 września 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka, Vilenka, Sylwia fajne nowe awatarki macie :)

    Kakabaka chętnie bym obejrzała więcej fotek z Twojej sesji brzuszkowej ;)

    Kakabaka lubi tę wiadomość

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 26 września 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gobsoon wrote:
    Witam Was dziewczyny!

    Meldujemy się po długiej nieobecnosci ale za to już w komplecie :)
    Jest z nami już Filipek i Wojtuś :) urodzeni 18.09.2014 godz. 9.42 i 9.43 przez cc
    Mieli po 2907g 55cm oraz 3050g 56cm, obaj dostali po 10pkt i sa wyjatkowo pieknymi i kochanymi chlopcami

    A ja jestem najszczesliwsza mama na swiecie :)

    Gratulację z całego serca!!!:):):)

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 26 września 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i piękne te fotki w awatarkach :)

    Ja dziś coś czuje o dziwo skurcze...no i ból jak na @ też...więc leże. Jest dziś zresztą taka pogoda, że nie sprzyja niczemu, więc tylko spacer z psiakiem i film/ książka:) Dobrze, że wczoraj obiad zrobiłam to M jeszcze na dziś ma. Ja już nie mam ochoty..własnie zjadłam gruszkę i się najadłam :P

    Kajaoli, Kakabaka lubią tę wiadomość

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • renatkach Autorytet
    Postów: 558 633

    Wysłany: 26 września 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAMY NA SWIECIE:

    1. 31.08 Aniqa - Hania 2660g, 56cm <3 SN – 36t + 0d
    2. 16.09 KajaoliCharlie 3298g, 49cm <3 CC – 37t + 2d
    3. 18.09 gobsoonFilipek 2907g, 55cm <3, Wojtuś 3050g, 56cm <3, CC - 37t + 3d
    4. 19.09 JoaśkaMajusia 3220g, 52cm <3 CC – 37t + 4d
    5. 24.09 ScęścieKuba 3000g, 52cm <3 CC – 36t + 6d



    W oczekiwaniu na:

    1. 01.10 MOIJulia
    2. 02.10 DeLaCruzFranciszek
    3. 03.10 mitakaAleksander
    4. 03.10 caterinka
    5. 03.10 moni28Julia
    6. 03.10 aga2319Madzia
    7. 04.10 PestkaFranek
    8. 04.10 SmutasAntoś
    9. 04.10 tofirus
    10. 07.10 MartaRPola
    11. 07.10 Zielono_mi:)))))Juleczka
    12. 08.10 Ulcio - Synuś
    13. 08.10 AnoolkaFilip
    14. 09.10 Kaszulator
    15. 10.10 LubekTymon
    16. 10.10 Eva0507Naomi
    17. 12.10 paulina.b.1991 -Adam
    18. 12.10 agata4Kajetan/Adam
    19. 13.10 ania.gMarcel
    20. 14.10 renatkachKarolinka
    21. 15.10 mama86Gabrysia
    22. 15.10 KakabakaJędrek
    23. 16.10 StokrotkaIgnaś/Wiktor
    24. 16.10 ao12Julia/Hania/Alicja
    25. 17.10 sylwia1985Nikuś
    26. 17.10 mad8Wojtek
    27. 18.10 paaolkaKrzyś
    28. 18.10 MonicaKuba
    29. 18.10 paradiseLiliana
    30. 19.10 Nelly
    31. 19.10 poczwarkahWitold
    32. 20.10 theagnes87Rozalka
    33. 20.10 Kasiulka09Zuzia
    34. 21.10 agatasZosia
    35. 22.10 BergoSyn
    36. 22.10 MagdzialenkaAleksander
    37. 23.10 PaulettaMajeczka
    38. 25.10 loveyou88Michałek
    39. 25.10 AvakeshMaksymilian
    40. 29.10 serek_84Gabrysia
    41. 30.10 Mika85Aleksandra
    42. 31.10 misiulka2000Filipek
    43. 31.10 Agrafka - Matylda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 17:57

    Eweloka84, sylwia1985, ao12., MOI, DeLaCruz, nick nieaktualny, Kasiula09, anka_a, Kakabaka lubią tę wiadomość

    3i49tv7325tdkkap.png
  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 26 września 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka i Sylwia, bardzo ładne zdjecia! Też bym chciala sesję ciazowa...

    Mama86, ja dziś farbowalam wlosy :-) a poprzednio 30maja, więc też już byłam w ciąży, i farbowalam tak jak zwykle, mysle, że maluchowi nic nie zaszkodzilo :-) teraz pewnie dopiero n wiosnę się wybiorę...

    Kakabaka lubi tę wiadomość

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 26 września 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny|! daaaaaawno mnie nie było!
    Mamusiom gratuluje!!!!! cudnie !!!!
    u nas jak zawsze z wrazeniami ;) jak nie gronkowiec, to E.coli i tak to leci od bakterii do bakterii :) na szczescie już koncówka spokojna :D u mnie szyjka skrócona, rozwiera sie, rozwarcie na 1,5 cm juz i duuuzo sluzu ... Natalka wazy juz 3150g i ma sie dobrze :) termina mamna 16.10 ale wg gina moge wysypac sie szynciej .. no zobaczymy co na to Natala ;)

    sylwia1985, ao12., MOI, pestka, nick nieaktualny, Kasiula09, Kajaoli, Strokrotka, anka_a, lubek, agatas lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 26 września 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale maluszki jak narazie :) moj to topiero bedzie gigant maly

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 26 września 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e tam gigant zaraz :)

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 26 września 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka84 wrote:
    hej dziewczyny|! daaaaaawno mnie nie było!
    Mamusiom gratuluje!!!!! cudnie !!!!
    u nas jak zawsze z wrazeniami ;) jak nie gronkowiec, to E.coli i tak to leci od bakterii do bakterii :) na szczescie już koncówka spokojna :D u mnie szyjka skrócona, rozwiera sie, rozwarcie na 1,5 cm juz i duuuzo sluzu ... Natalka wazy juz 3150g i ma sie dobrze :) termina mamna 16.10 ale wg gina moge wysypac sie szynciej .. no zobaczymy co na to Natala ;)
    no witaj witaj :)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 26 września 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka84 wrote:
    e tam gigant zaraz :)
    gdzie Ty sie podziewasz ze Cie tutaj nie ma ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 18:03

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 26 września 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka84 wrote:
    e tam gigant zaraz :)
    gdzie Ty sie podziewasz ze Cie tutaj nie ma ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 18:02

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 26 września 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    gdzie Ty sie podziewasz ze Cie tutaj nie ma ?
    nie mam cierpliwosci wchodzic na telefonie na forum :/ bo wiecznie mi sie cos wiesz grrr. A ja to co miesiac w szpitalu lezakowałam a jak nie to w domku :)to zakupy dla Małej, to za wózkiem jeździłam i tak w kółko ... podczytywałam Was jak tylko miałam okazje :)

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
‹‹ 764 765 766 767 768 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ