Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 27 września 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie. Ciśnienie mam raczej dobre - na wizycie w czwartek było 100/60 (i tak z resztą mam całą ciążę). Zrobię to badanie moczu na pewno i krew może. Ostatnio miałam lekko podwyższone leukocyty, zobaczymy czy się nie pogorszyło.

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 27 września 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 00:27

  • Nelly Autorytet
    Postów: 607 627

    Wysłany: 27 września 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczwarkah wrote:
    O matko, nie sądziłam że to powiem, ale zazdroszczę Wam tych odchodzących czopów. Przynajmniej wiecie że coś się dzieje. Mnie też się marzy nagłe odejście wód :)
    Mnie też. Brzuch mam wysoko, zero odczuwalnych skurczy. W poniedziałek czeka mnie pierwsza próbna dawka oksytocyny, w następnych 3 dniach (może z jakąś przerwą?) sesje 6-godzinne i przebicie pęcherza płodowego, a jeśli i to nie zadziała, to cc...

    km5svcqg6fuae1xg.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 27 września 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na ostatniej wizycie 3 tygodnie temu przytylam lacznie 14 kg od tamtego czasu pewnie sa kolejne na plus ale narazie waga sie nie przejmuje najwazniejsze zeby z mala bylo ok a zbednymi kg bede sie przejmowac po porodzie.
    Ja tez wam zazdroszcze ze u was co sie dzieje odchodza czopy itp u mnie totalnie nic, cisza

    age.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 27 września 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaktualizowałam swoją piłkę. Na plusie 9,5 kg.

    MOI, sylwia1985, DeLaCruz, Kakabaka, lubek, anka_a lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • tofirus Autorytet
    Postów: 339 404

    Wysłany: 27 września 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszlam tylko na sekunde, zeby Wam napisac, ze w czwartek przyszla na swiat Malgosia. Porod naturalny, 2670 g i 52 cm. Napisze cos wiecej jak wrocimy do domu. Trzymam za Was kciuki!

    ania.g, pestka, Strokrotka, Vilenka, mama86, ao12., ataga4, Kasiula09, nick nieaktualny, paradise, Zielono mi:-))))), agatas, paaolka, misiulka2000, Nelly, MOI, sylwia1985, DeLaCruz, MartaR.., Kakabaka, lubek, anka_a, Kajaoli, Magdzialenka lubią tę wiadomość

    le5adb4.png
    ud81ifo.png
    iiysvvj.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 27 września 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem że zostało mi nie wiele ale już chciałabym mieć z głowy, albo żeby coś się zaczęło w końcu dziać. A tu poza nieregularnymi skurczami nic. Zero czegokolwiek.

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 27 września 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trofirus, gratuluję i czekam na zdjęcie Małgosi :)

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tofirus wrote:
    Weszlam tylko na sekunde, zeby Wam napisac, ze w czwartek przyszla na swiat Malgosia. Porod naturalny, 2670 g i 52 cm. Napisze cos wiecej jak wrocimy do domu. Trzymam za Was kciuki!
    tofirus gratulejszyn :)

    wielkościowo podobnie jak moja Hania, takie maleństwo fajniuchne.
    czekamy na relacje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mitaka wrote:
    Mmmmm oscypki <3<3<3 kopsnij z jednego choć zjadlabym z kilo :)
    niema sprawy, nawet w paczce ci moge wysłac heh

  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 27 września 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tofirus gratulacje!!!:) Coraz więcej dzieciaczków:D

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Małgosiu witaj :-)

  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 27 września 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tofirus gratki!

    Sylwia - chyba wypełnia sie ankiety i na tej podstawie wysyłają Ci co masz testować. Ja tak zrozumiałam. Tez nie znam jeszcze tego systemu, bo dopiero sie zarejestrowalam

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • Vilenka Przyjaciółka
    Postów: 78 42

    Wysłany: 27 września 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tofirus gratulacje!! Zazdroszczę,że już macie to za sobą mamuśki rozpakowane:)

    7u22flw1a3vjzwk7.png
  • mama86 Autorytet
    Postów: 583 574

    Wysłany: 27 września 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tofirus wrote:
    Weszlam tylko na sekunde, zeby Wam napisac, ze w czwartek przyszla na swiat Malgosia. Porod naturalny, 2670 g i 52 cm. Napisze cos wiecej jak wrocimy do domu. Trzymam za Was kciuki!

    Gratulacje dla kolejnej naszej mamusi :-)

    divers2288.gif
    motylki.gifrelgvcqgce4tws4r.png
    Nasza Gabrysia :-)
  • bajaderka Przyjaciółka
    Postów: 71 46

    Wysłany: 27 września 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 36 i 37 tygodniowe- czemu chcecie już urodzić? Przeciez jeszcze macie dużo czasu...a i dla dzieciaczków lepiej jak posiedzą

    Nelly, MOI, lubek, Scęście lubią tę wiadomość

    52yfp1.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 27 września 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa tofirus gratulacje :-) kolejna mamusia rozpakowana :-)

    age.png
  • Vilenka Przyjaciółka
    Postów: 78 42

    Wysłany: 27 września 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajaderka wrote:
    Dziewczyny 36 i 37 tygodniowe- czemu chcecie już urodzić? Przeciez jeszcze macie dużo czasu...a i dla dzieciaczków lepiej jak posiedzą

    Bo chyba pod koniec ciąży wszystkim się dłuży.. Nie chodzi o to, że chcę już teraz urodzić, ale mogłabym być juz chociaż w 39 tyg:) wiadomo maluszki same wiedzą najlepiej kiedy powinny wyjść :) Niech wychodzą kiedy będą na to gotowe :)

    7u22flw1a3vjzwk7.png
  • bajaderka Przyjaciółka
    Postów: 71 46

    Wysłany: 27 września 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilenka, już rozumiem. Myślałam, że chcecie już rodzić bo tak piszecie o tym braku objawów porodu :D

    52yfp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcio wrote:
    Anoolka tylko że to Scęście chciała by wkleić no nic wklei pewnie sama :-)
    Aaaaaha :) Właśnie się zaczęłam zastanawiać jak to jest z tymi zdjęciami na fb i nawet sobie pomyslałam że to dobrze że nie można tak łatwo skopiować zdjęć ale jednak można...zaraz wrzucę ;)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 11:04

    pestka, Vilenka, Nelly, ao12., paaolka, DeLaCruz, MartaR.., ania.g, anka_a, Kajaoli, Monica, Magdzialenka lubią tę wiadomość

‹‹ 769 770 771 772 773 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ