Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Kajaoli i inne mamy: wybudzacie swoje smyki na karmienie? Co robić gdy maluch spi jak kamień, co ile karmicie w dzień i w nocy?
    Ja absolutnie nie wybudzam, spi ile chce.

    Pestka, u mnie na poczatk hania ładnie spała, po ok 1.5 tyg jej sie odwróciło i mielismy ciezkie noce, teraz jest lepiej karmimy w podobnych godz do kajaoli, wieczorem, ok 23, ok 1, i ok 4-5, dzis wyjątkowo teraz siedzi na cycu, szkoda ze niejest jasno bo bym juz wstawala.

    pestka, Kajaoli lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pestka wrote:
    A mój maly nie chce coś zasnąć...:/ zalaczylam mu suszarke, zobaczymy;
    Wasze dzieciaczki odrazu usypiaja w nocy? Mój ostatnio ładnie spal a dzis coś nie chce..
    ciekawe jak Sylwia:)
    Spróbuj mu wlanczac szum.
    http://easysleep.info/57,szum-bicie-serca.html

    Uspokaja to dzieci.

    pestka lubi tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 13 października 2014, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj o godzinie 0:10 przyszedl na swiat Nikus waga 3450 i 52cm porod ciezki: w skrucie szyjka sie nie rozwierala podali oxytocyne max dawka potem zzo ktore nie zadzialalo potem glebokie naciecie krocza i wyjecie dziecka na sile poprzez vacuum

    anka_a, lubek, MOI, paaolka, ataga4, Kasiula09, ao12., ania.g, pestka, poczwarkah, tofirus, nick nieaktualny, Nelly, Kajaoli, Kakabaka, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 13 października 2014, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia jak sue ciesze, ze masz juz Maleństwo przy sobie!!! Zapewne jestescie wykończeni porodem... odpoczyeajcue z Nikusiem i nabierajcie sil!!!

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 13 października 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strokrotka wrote:
    Sylwia jak sue ciesze, ze masz juz Maleństwo przy sobie!!! Zapewne jestescie wykończeni porodem... odpoczyeajcue z Nikusiem i nabierajcie sil!!!
    zabrali go o 3 bo bylam wykonczona i mdlalam na rekach meza

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 13 października 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uffff poród ciężki... najważniejsze, że N jest z Wami. Odpoczywaj! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 16:40

    sylwia1985, MartaR.. lubią tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 13 października 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam wielowodzie i dlatego obstawiali ze Nikus bedzie duzy

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 13 października 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, że był "standardowej" wagi bo mogło być jeszcze ciężej..Jednak trzeba brać poprawkę na wyniki USG.

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 13 października 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia gratulacje! Najważniejsze, że jesteście zdrowi i w końcu możesz przytulić swojego szkraba :-)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Vilenka Przyjaciółka
    Postów: 78 42

    Wysłany: 13 października 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Zbieraj siły :) już macie to za sobą ufff

    7u22flw1a3vjzwk7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia gratulacje, teraz odpoczywaj. Najwazniejsze ze jest juz z tobą Nikuś. Wreszcie doczekałaś sie maleństwa po tej stronie brzucha.

  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 13 października 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia gratulacje! :) Widac ze łatwo nie było ale najwazniejsze ze masz juz to za sobą i Nikus jest juz na swiecie :) Odpoczywajcie!

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 13 października 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI spojrzalam na suwaczek pod Twoim postem i w pierwszej chwili mysle "o matko 43 tydzien ciązy...jak to?" ale patrze ze to Twoj a Julka juz na swiecie :)
    Chyba musisz sobie zmienic :P
    A jak sie w ogole macie z Julcią? :)

    MOI lubi tę wiadomość

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • Aga W.A Znajoma
    Postów: 23 27

    Wysłany: 13 października 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Długo mnie u Was nie było ale to przez szpital. Podwyższone cisnienie i dwa kolejne tygodnie poza domem. Mieli mnie trzymać do rozwiązania ale nic sie nie działo. Termin na wczoraj a u mnie cisza. Widzę ze te dzieciaczki z 12 października coś sie nie spieszą na świat. Gratuluje wszystkim mamom które tulą juz maleństwa. Mam pytanie do dziewczyn po terminie, jak sie z lekarzem umawialyscie? Wywoływanie po ilu dniach po terminie sie robi? Dzis idę na kontrole i nie wiem czy juz mnie zatrzymają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 08:39

    1o4ue0bru3app3kv.png
  • paulina.b.1991 Autorytet
    Postów: 544 195

    Wysłany: 13 października 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dziś wybieram na IP chyba.
    Noc bez mojego M i się nie wyspałam :(

    klz94z1793zrgawb.png
    klz9cwa1kpnfhaeb.png
    3jgx3e3kdzdiiv6z.png
  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 13 października 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, ciężki mialas poród, współczuję, ale teraz najważniejsze że masz go już za sobą, że Nikus jest z Wami i żebyś szybko doszła do siebie i mogła cieszyć się maluchem :-) Z Nikusiem wszystko dobrze?

    Ja dziś fatalnie spalam, ciągle tylko przekrecalam sie z boku na bok.

  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 13 października 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia gratuluję. Najważniejsze, że szczęśliwie się skończyło. Wracaj szybko do sił.

    Dziewczyny po terminie jestem ciekawa co wam lekarze powiedzą, bo ja też tylko kilka dni mam do terminu a na nic się nie zanosi.

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 13 października 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia gratulacje, poród widać miałaś ciężki ale najważniejsze że masz to już za sobą i Nikuś już jest po tej stronie brzuszka :)

    age.png
  • paulina.b.1991 Autorytet
    Postów: 544 195

    Wysłany: 13 października 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ataga4 wrote:
    Ja dziś fatalnie spalam, ciągle tylko przekrecalam sie z boku na bok.

    Witam w klubie. Też oczekujesz jakiegoś znaku od dzieciaczka? :p lecisz do tego lekarza?

    klz94z1793zrgawb.png
    klz9cwa1kpnfhaeb.png
    3jgx3e3kdzdiiv6z.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 13 października 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAMY NA SWIECIE:

    1. 31.08 Aniqa - Hania 2660g, 56cm <3 SN – 36t + 0d
    2. 16.09 KajaoliCharlie 3298g, 49cm <3 CC – 37t + 2d
    3. 16.09 JoaśkaMajusia 3220g, 52cm <3 CC – 37t + 4d
    4. 18.09 gobsoonFilipek 2970g, 55cm , <3 Wojtuś 3050g, 56cm , CC – 37t + 1d
    5. 24.09 ScęścieKuba 3000g, 52cm <3 CC – 36t + 6d
    6. 25.09 tofirusMałgosia 2670g, 52cm <3 SN – 38t + 5d
    7. 26.09 KaszalutorMagdalenka 3120g, 58cm <3 CC – 38t + 1d
    8. 26.09 caterinkaMilenka 3400g, 53cm <3
    9. 27.09 SmutasAntoś 2800g , 53cm <3 SN – 39t + 0d
    10. 28.09 mitakaOluś 3450g, 55cm <3 SN -
    11. 30.09 DeLaCruzFranek 3600g, 56cm <3 CC – 39t + 5d
    12. 01.10 AnoolkaFilipek 3600g, 56cm <3 CC – 39t + 0d
    13. 01.10 pestkaFranek 3400g, 56cm <3 SN – 39t + 5d
    14. 02.10 NellyMagda 3050g, 54cm <3 SN – 37t + 4d
    15. 03.10 margaritaWojtuś 3230g, 54cm <3 CC
    16. 04.10 MOIJulcia 3340g, 58cm <3 SN – 41t + 1d
    17. 05.10 MartaRPola 3830g, 54cm <3SN – 40t + 5d
    18. 06.10 moni28Julia 3480g, 58cm <3 - SN – 40t + 2d
    19. 08.10 renatkachKarolinka 2990g, 53cm <3 CC – 39t + 1d
    20. 09.10 paradiseLiliana 3460g, 53cm <3 - SN – 38t + 4d
    21. 09.10 Zielono_mi:)))))Juleczka 2970g, 47cm <3 CC – 40t + 4d
    22. 10.10 ulcioSynuś 3200g, cm <3 SN – 40t + 3d
    23. 13.10 Sylwia1985Nikuś 3450g, 52cm <3 SN – 39t + 4d



    W oczekiwaniu na:

    1. 03.10 aga2319Madzia
    2. 10.10 LubekTymon
    3. 10.10 Eva0507Naomi
    4. 12.10 paulina.b.1991 -Adam
    5. 12.10 ataga4Kajetan/Adam
    6. 15.10 mama86Gabrysia
    7. 15.10 KakabakaJędrek
    8. 16.10 StokrotkaIgnaś/Wiktor
    9. 16.10 ao12Julia/Hania/Alicja
    10. 17.10 mad8Wojtek
    11. 18.10 paaolkaKrzyś
    12. 18.10 MonicaKuba
    13. 19.10 poczwarkahWitold
    14. 13.10 ania.gMarcel
    15. 20.10 anka_aJulian
    16. 20.10 theagnes87Rozalka
    17. 20.10 Kasiula09Zuzia
    18. 21.10 agatasZosia
    19. 22.10 BergoSyn
    20. 22.10 MagdzialenkaAleksander
    21. 23.10 PaulettaMajeczka
    22. 25.10 loveyou88Michałek
    23. 25.10 AvakeshMaksymilian
    24. 26.10 NutellaAlicja
    25. 29.10 serek_84Gabrysia
    26. 30.10 Mika85Aleksandra
    27. 31.10 misiulka2000Filipek
    28. 31.10 Agrafka - Matylda

    DeLaCruz, anka_a, Nelly, sylwia1985 lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 858 859 860 861 862 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ