Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 14 października 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ao12. wrote:
    No na mnie sprzątanie i mycie okien nie działa :(
    Wypróbowałam też dłuugie spacery i męża :P nadal nic :(

    na mnie tez nic nie dziala moje dziecko jest uparte i siedzi i nic sie nas nie slucha

    ao12. lubi tę wiadomość

    age.png
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 14 października 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem ciekawa jak u Atagi...może tez już ze swoim synkiem jest :)

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 14 października 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ataga4 już tuli swoje maleństwo :)

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • paulina.b.1991 Autorytet
    Postów: 544 195

    Wysłany: 14 października 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś pisała do ataga4 ??

    Oglądacie mecz? Może emocje meczu wpłyną na rozpakowanie mamusiek? :p

    klz94z1793zrgawb.png
    klz9cwa1kpnfhaeb.png
    3jgx3e3kdzdiiv6z.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 14 października 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, a ile ty jestes juz po terminie? Bo na suwaczku masz tylko napisane, ze termin minal..

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • mama86 Autorytet
    Postów: 583 574

    Wysłany: 14 października 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy powód jest dobry żeby się rozpakować :-)

    paulina.b.1991, anka_a lubią tę wiadomość

    divers2288.gif
    motylki.gifrelgvcqgce4tws4r.png
    Nasza Gabrysia :-)
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 14 października 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka, ogromne gratulacje !!! :):):)

    Kakabaka lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • paulina.b.1991 Autorytet
    Postów: 544 195

    Wysłany: 14 października 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli wrote:
    Paulina, a ile ty jestes juz po terminie? Bo na suwaczku masz tylko napisane, ze termin minal..

    Termin wg OM miałam na 12 pazdziernika. Więc dopiero 2 dni po.

    klz94z1793zrgawb.png
    klz9cwa1kpnfhaeb.png
    3jgx3e3kdzdiiv6z.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 14 października 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina.b.1991 wrote:
    Termin wg OM miałam na 12 pazdziernika. Więc dopiero 2 dni po.


    To moze lepiej jedz na te IP zeby dowiedziec sie co dalej? No nie wiem ale kurcze ja juz bym nie mogla usiedziec w domu bez zadnej informacji, tylko ze ja to nieraz jestem panikara :)


    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • paulina.b.1991 Autorytet
    Postów: 544 195

    Wysłany: 14 października 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli wrote:
    To moze lepiej jedz na te IP zeby dowiedziec sie co dalej? No nie wiem ale kurcze ja juz bym nie mogla usiedziec w domu bez zadnej informacji, tylko ze ja to nieraz jestem panikara :)

    No właśnie też mała ze mnie panikara i się cholernie boję jechać.

    Napisałam do ataga4 smsa. Ciekawe czy odpisze.

    klz94z1793zrgawb.png
    klz9cwa1kpnfhaeb.png
    3jgx3e3kdzdiiv6z.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 14 października 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co sie bac Paulina :) zobacz jak dziewczyny pisza o wszystkim - wszystkie sie ciesza i sa szczesliwe :) - i ja tez do nich sie zaliczam.
    Wiec jedz jutro koniecznie na ta IP, tam ty i twoj dzidzius bedziecie w dobrych rekach.
    Moze pojedz tam z kims zeby ci bylo razniej, to bardzo pomaga.

    paulina.b.1991, nick nieaktualny, Kakabaka lubią tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 14 października 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki ile z was dawalo drugie imie maluszkowi?

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 14 października 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wstawic zdjecie zrobione z telefonu na facebooka?

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 14 października 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    Jak wstawic zdjecie zrobione z telefonu na facebooka?

    Jeśli dodajesz na fb z telefonu, to tam pod głownym zdjęciem grupy powinnas mieć taką jakby zakłądkę "photo" wciaskasz to i powinno Ci się pokazac okienko w którym wybierasz zdejcie z telefonu. Przynajmniej u mnie tak jest ;)

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze karmienie. Cycuś poszedł w ruch.

  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 15 października 2014, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 00:45

    Kajaoli, paaolka, MOI, misiulka2000, sylwia1985, anka_a, ao12., Kasiula09, Strokrotka, ania.g, poczwarkah, nick nieaktualny, Magdzialenka, Pauletta, agatas, DeLaCruz, Kakabaka, lubek lubią tę wiadomość

  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 15 października 2014, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    L

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 00:45

    Bergo, Kajaoli, paaolka, nick nieaktualny, MOI, Nelly, sylwia1985, anka_a, ao12., Kasiula09, Strokrotka, ania.g, nick nieaktualny, agatas, Kakabaka lubią tę wiadomość

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 15 października 2014, 02:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga, super ze juz po wszystkim :) no i wielkie gratulacje kochana! Jestes bardzo dzielna! Teraz cieszcie sie soba :)

    ataga4 lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 15 października 2014, 03:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga gratulacje!!! :) To wpaniale że masz juz Kajtusia przy sobie :) no i faktycznie zawyzyli mu troche wage na usg;) Odpoczywaj Kochana teraz, a jak bedziesz miala mozliwosc wstaw nam zdjecie swojego Skarba :)

    Tez juz bym chciala sie pochwalic taką super informacją, a tu nic i nic...

    ataga4, ao12. lubią tę wiadomość

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 15 października 2014, 03:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw sie Paaolka, to juz jest tuz tuz :)

    paaolka lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
‹‹ 873 874 875 876 877 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ