X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Październikowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Jutysia Ekspertka
    Postów: 191 287

    Wysłany: 19 lipca 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana, gratulacje! :)
    Sylwusia, brawo dla Huberta :) Moja Ania czasem tylko posiedzi na nocniku, ale zazwyczaj bezowocnie.

    Dziewczyny, czy któraś z Was rodziła w szpitalu na Madalińskiego? Możecie polecić ten szpital? Moja siostra właśnie została tam skierowana, ma lekkie rozwarcie i skróconą szyjkę. A to dopiero 32 tydzień :(

    ijpbdf9h93cgicla.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 19 lipca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia ja z rozwarciem jeździłam do instytutu matki i dziecka. Bardzo polecam. Ja byłam na izbie, bo mnie nie zostawili jak im obiecałam, że będę leżeć i wstawać tylko do łazienki. Jeździłam później co tydzień do nich do poradni szyjki na kontrolę.

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 19 lipca 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze czekamy z odpieluchowanie. Adaś chyba nie jest jeszcze gotowy. Zero zainteresowania nocnikiem, siusiu ani kupy w żaden sposób też nie sygnalizuje. Lubi spuszczać papier w sedesie, to jedyna umiejętność w tym temacie jak do tej pory :D

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 19 lipca 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana gratulacje! <3 niech maluch zdrowo rośnie i oby to była bardzo nudna ciąża :*

    Sylwusia pewnie serce Ci pęka ale musisz być silna. Dacie radę i Hubert na pewno w końcu przywyknie i będzie czerpać radość z bycia z dziećmi :*

    Blu, szynszyl, już niedługo na Was pora :) ciekawe jak dzieci zareagują na rodzeństwo, Blu kryzys u Twoich zapewne minie wkrótce, jak pojawi się najmłodsze. Starszaki będą trzymać wspólny front hehe. Dobrze że jesteś spokojniejsza, na pewno to dobrze wpływa na dzidziusia :)

    Z odpieluchowaniem też stoimy w miejscu. Jak mi się uda złapać Basie od razu po przebudzeniu i mam ogarnięty nocnik i bajki to usiądzie i się wysiusia. Bez bajki ani rusz. Nie wiem czemu ona tak się boi nocnika. Jak tak to sama się nim bawi a jak ma usiąść bez pieluszki to krzyk... :( Widzę po niej że też nie jest gotowa jeszcze. W ogóle nie sygnalizuje że chce siusiu czy kupę. No cóż.. czekamy.

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 20 lipca 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana gratulacje ogromne <3 grono się powiększa :-)

    Kai, jak u Ciebie?

    Szynszyl, faktycznie u Ciebie to już końcówka i zaraz się będziesz rozpakowywać :-)

    Sylwusia, podziwiam za siłę i wytrwałość! Ja bym chyba siedziała pod drzwiami i płakała razem z nim :-P trzymam kciuki za Huberta! Ale jak już poszło to chyba będzie teraz z górki.

    Ja od kilku dni mam duży problem z poruszaniem się. Boli spojenie, krzyż, w zasadzie wszystko boli. Czuję, że tą ciaze znoszę dużo gorzej, a mąż twierdzi, że narzekam mniej. Nie wiem jak to jest. Ja mam wrażenie, że jestem cały czas wkurzona.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Anieńka Autorytet
    Postów: 604 610

    Wysłany: 20 lipca 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana Gratulacje i życzę nudnej ciąży :)

    Jak już pisałam u nas Jasio już odpieluchowany (ciągle pielucha jest na noc, bo czasem ma mokrą, ale najczęściej jest sucha, ale jeszcze nie próbowałam mu jej nie zakładać) i też nie sygnalizował siku i kupy, więc jesli chcecie zacząć odpieluchować to grunt żeby zdjąć pieluchę i przez 3 dni spróbować i potem było z dnia na dzień coraz lepiej, teraz bardzo rzadko mu się zdarzają wypadki. No i wszyscy muszą mieć wspólny front, więc jeśli się decydujecie to trzeba być konsekwentnym :)

    Dziś Jasio mnie na jakieś 15sek zamknął na balkonie. Ja w piżamie i na szczęście miałam tablet w razie czego jakbym miała kogoś ściągnąć. Ola spała. Nieświadomie zamknał a potem nieświadomie otworzył. Jak weszłam do mieszkania to cała się trzęsłam...
    Jasiowi idą trójki, jedna już chyba się wyrżnęła, druga chyba w trakcie. Jeszcze piątki i finito... Marud level hard, płacze o byle co.
    u Oli liczba zębów 0 :)

    Jutysia ja rodziłam na Madalinskiego i byłam bardzo zadowolona, ale na patologii nie leżałam. Czemu akurat tam ją skierowali, a nie do szpitala o 3stopniu referencyjności?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 13:21

    bl9czbmhptcbgwug.pngatdci09krpu5v7i5.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 20 lipca 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina nie siedziałam pod drzwiami, bo widziałam po nim, że on chce iść i mu się podoba. Ale wczoraj stwierdził, że szkoda czasu na płacz i poszedł do dzieci się bawić :-) płakał bardzo mało, a dzisiaj płakał jak go zostawiłam, ale to tylko minute :-) więc jesteśmy na dobrej drodze :-) w poniedziałek zostaje na obiad, zobaczymy, czy będzie jadł. Panie i tak są z niego zadowolone :-) powiedziały, że ładnie się bawi i jest grzeczny.
    Anienka u nas Huberta niedawno męża zamknął na balkonie, tylko ja byłam w kuchni. Teraz jak wychodzę to przekreca klamkę, bo do góry nie daje rady jeszcze jej wziąść, tylko na dół mu idzie.

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • Ola_Ola Autorytet
    Postów: 803 520

    Wysłany: 21 lipca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutysia ja na Madalinskiego nie rodzilam ale moge polecic zwirki i wigury oraz na czerniakowskiej orlowskiego, oba z 3st referyncyjnosci.

    f2wl3e5evc7d67pj.png
    ex2bgu1rurd98nmh.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 22 lipca 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana gratuluję!! :-)

    U nas pielucha jeszcze będzie jakiś czas przyjacielem. Nocnik jest traktowany jak zabawka. Kubuś póki co pokazuje, że jest 'fu', ale przed nic. Czasem można się zorientować bo idzie w ustronne miejsce. Ale i na naszego bąbla przyjdzie czas.

    l54t4dr.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 23 lipca 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zapraszam na mojego Facebooka o zdrowym odżywianiu: cool food fit.

    Sylwia91, Jutysia lubią tę wiadomość

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 25 lipca 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj z Sylwusią rozmawiałyśmy na FB żeby zrobić tam grupę bo nasz wątek upada... Co Wy na to?

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 25 lipca 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastraszyłyście z tymi balkonami... :-) muszę się pilnować!

    Ja facebooka nie posiadam, więc automatycznie odpadam :-(

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina to do Ciebie będziemy zaglądać tutaj :D chyba że się skusisz na założenie nawet z fałszywym imieniem i nazwiskiem możesz jedynie dla potrzeb grupy

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Anieńka Autorytet
    Postów: 604 610

    Wysłany: 26 lipca 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super pomysl, u nas na lutowkach 2018 super sie sprawdzilo :)

    bl9czbmhptcbgwug.pngatdci09krpu5v7i5.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 26 lipca 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszamy jak ktoś będzie miał chęci :-) jest już nas 4 :-)

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • Ola_Ola Autorytet
    Postów: 803 520

    Wysłany: 27 lipca 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak szukać grupy?

    f2wl3e5evc7d67pj.png
    ex2bgu1rurd98nmh.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 27 lipca 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_Ola wrote:
    Jak szukać grupy?
    Olu polub stronkę Sylwusi a ona Cię doda będzie wiedziała że to Ty :)

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 31 lipca 2018, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Dawno nie wchodzilam na forum. Zaczynam szósty miesiąc ciąży. Czuję się dobrze, choć upały męczą. Mała rośnie ładnie i mamy już imię: Helenka.
    Odsmoczkowalam Mikołaja! Po prostu zabralam smoczek i już. Nie chciał zasnąć, ale glaskalam go po pleckach i się udało. Trzy noce były takie sobie, a potem już spoko. Prawie trzy tygodnie już nie mamy smoczka. :-)
    Z nocnikiem jeszcze nie probowalam.

    Jutysia, NiecierpliwaKarolina, szynszyl, Blu lubią tę wiadomość

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta :) no nie ma co ruch na naszym wątku zamiera ;)

    Nasz mały bobasek waży 2600 i raczej będzie mniejszym niż większym dzieckiem (uff) i też bardziej po terminie niż przed.
    My się chyba zdecydowaliśmy na Stasia ;)

    pogodowo u nas jak ostatnio wszędzie, straszliwe upały i nie wiadomo co ze sobą zrobić ;/

    Ostatnio utonęłam w praniu dzieciaczkowej wyprawki, ale już wychodzę na prostą na szczęście.

    Blu wyprawka już jest??

    Sylwia patrzę teraz na paseczek i Marysia już będzie miała niemal pół roku! a u Anieńki, Olcia już nawet przeskoczyła, kiedy to zleciało??

    a tu Hania na sesji zdjęciowej (wrzucam na chwilkę) :)

    ecc23982c5468912med.jpg

    fa5be00a770ae2d6med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2018, 14:18

    NiecierpliwaKarolina, Blu, Kai, Sylwusia100 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny uciekły na facebooka, więc zostałam chyba tylko ja :-(

    Szynszyl, sliczna Hania i super pomysł na sesję :-) i jakie ma włoski długie :-)
    Też się muszę wziąć powoli za wyprawkę i zamawianie rzeczy do szpitala. Ale przez te upały ciężko cokolwiek zrobić. Póki co ogarnelismy Olkowi pokój i "dorosłe" łóżko.

    Kai, brawo za smoczek! A z nocnikiem to podobno nie ma co się spieszyć także na spokojnie.

    szynszyl, Kai lubią tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
‹‹ 1400 1401 1402 1403 1404 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ