X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2017
Odpowiedz

Październikowe mamy 2017

Oceń ten wątek:
  • Mika2009 Autorytet
    Postów: 527 257

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś tak Was podczytuję ale nie wiele mi się chce ... u mnie pada i tak smutno, ale wolę tą pogodę jak wczorajszą bo ledwo żyłam.

    Ja z M. poznaliśmy się przez net ;P (na forum)a potem moja siorka umawiała się z moim M, dopóki nie przyszedł do nas do domu i się nie poznaliśmy w realu :)
    W Boże Narodzenie stuknie nam 13 lat po ślubie a w sumie jesteśmy 16 lat ze sobą :) Haha ja już mu powtarzam że to stanowczo za długo ;)

    Słuchajcie ja dziś planuje porobić listy spraw do ogarnięcia (wyprawki dla Majki do szkoły, Julki, itd... to co przez net ja ogarnę, resztą musi się zająć mój małż :)ojj już widzę jak się ucieszy - hehe

    iv09mg7ynbajyosc.png
  • Zielona_konczynka Autorytet
    Postów: 258 271

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItam :)
    Przesyłam Wam linka do stronki na której można dostać body dla dziecka za odpowiedź na 3 pytania a,b,c,d :)
    Można sobie wybrać wygląd body , są 4 do wyboru :P
    Może któraś skorzysta :)

    https://www.projektbody.pl/

    nadziejastru, MałaMi88 lubią tę wiadomość

    3i49io4p7lvf8hsy.png
  • Mika2009 Autorytet
    Postów: 527 257

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie a propos informacji od Zielonej_Koniczynki - mam pytanie czy korzystałyście z darmowych próbek dla dzieci. Maicie jakieś sprawdzone stronki aby coś zamówić ?

    iv09mg7ynbajyosc.png
  • Zielona_konczynka Autorytet
    Postów: 258 271

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika2009 wrote:
    A właśnie a propos informacji od Zielonej_Koniczynki - mam pytanie czy korzystałyście z darmowych próbek dla dzieci. Maicie jakieś sprawdzone stronki aby coś zamówić ?

    https://www.bobovita.pl/rejestracja

    Tu się możesz zapisać :) wysyłają co jakiś czas kolejne

    Mika2009 lubi tę wiadomość

    3i49io4p7lvf8hsy.png
  • Ripley84 Przyjaciółka
    Postów: 86 95

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy 11 lat po ślubie a znamy się od 14 lat. Poznaliśmy się za miastem na łąkach, ja na spacerze z psem i on. Wpadliśmy na siebie ale ja poszłam w inną stronę żeby mój pieseł się spokojnie wybiegał, a jak wracałam inną drogą to na siebie znowu wpadliśmy, a ja akurat sobie pomyślałam ,, i lezie z tym psem'' bo nie byłam zadowolona z tego faktu, bo jego pies strasznie był nachalny w stosunku do mojego. M zagadał do mnie i tak się rozkręciło...

    nadziejastru lubi tę wiadomość

    2b2kvfxmcfdspdwb.png
  • Mika2009 Autorytet
    Postów: 527 257

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    thx zaraz się zarejestruje :)

    iv09mg7ynbajyosc.png
  • Nieśmiała Autorytet
    Postów: 1042 1000

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy oprocz espumisamu/sab simplexu planujecie stosowac np termofor z pestek wisni na kolki? Bo nie wiem czy warto kupowac, nie chce zeby pozniej mi lezalo niepotrzebnie w domu

    age.png
  • nadziejastru Autorytet
    Postów: 1099 901

    Wysłany: 21 lipca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam ten termofor z pestek wiśni, dostałam po zarejestrowaniu w bebiklubie :)

    dżdżownica lubi tę wiadomość

    201710081562.png
    <3 Julianek
    bfaregz2wr08gt7m.png
    01.04.2016r. Aniołek 12tydz [*] a myślałam, że robisz Mamusi Prima Aprilis... :(
  • India26 Autorytet
    Postów: 309 230

    Wysłany: 21 lipca 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też kupiłam ten termoforek, dzisiaj przyszedł :), no i przyszedł też materacyk do łóżeczka, już prawie wszystko mam! :)

    Mika2009, nadziejastru lubią tę wiadomość

    59a17bd566875.png
  • Treselle Autorytet
    Postów: 428 334

    Wysłany: 21 lipca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    My z mężem znamy się jakieś 12 lat :) Razem jesteśmy 10 lat i 5 miesięcy (musiał się trochę postarać :)) we wrześniu będziemy obchodzić pierwszą rocznicę ślubu :)

    Jestem po wizycie, szyjka długa i zamknięta. Mój Skarb waży już 1,250 kg :D
    Dogonił termin OM, czyli aktualnie 27t5d, termin porodu zmieniony z 21.10 na 15.10 :) a w zasadzie Pani dr mówi, że przegonił, bo z USG wychodzi 28t :D

    Kolejna wizyta 07.08.2017.

    Badania genetycznego III trymestru nie będzie, ponieważ Pani dr twierdzi, że w zasadzie nie ma czegoś takiego, ponieważ wady zostają wykluczane podczas badania genetycznego w I i II trymestrze, że jest wszystko prawidłowo, a ona i tak zawsze podczas każdej wizyty robi dokładne USG i sprawdza wszystko co potrzeba.

    Co do nogi, muszę ją oszczędzać jeszcze, ale pierwszy raz od tygodnia szłam o własnych nogach, co prawda jak kulawy toster :), ale poprawa jest duża :)











    Mika2009, nadziejastru, Nieśmiała, Caro, Agnesqe, aaniluap, Pampcia, kiti, India26, dżdżownica, MałaMi88, patulla, E_w_c_i_a, Dziobuś lubią tę wiadomość

    dqpr3e5e0v8168du.png
  • Mika2009 Autorytet
    Postów: 527 257

    Wysłany: 21 lipca 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treselle - same dobre wiesci - super !

    Treselle lubi tę wiadomość

    iv09mg7ynbajyosc.png
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 21 lipca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My poznaliśmy się u znajomej na imprezie, przegadaliśmy całą noc. Ponoć jemu spodobał się mój uśmiech, a ja utknęłam w jego oczach. Dzieliła nas spora odległość, ja smarkula 17 lat, jeszcze byłam w liceum on już na studiach. Przez pół roku wymienialiśmy maile, w końcu nasciemnialam mamie, ze jadę do koleżanki i pojechałam do niego. A potem to już szybko, właściwie wiedzieliśmy, że spotykamy się po to by być razem i tak to trwa do dziś. Choć przez większość czasu była to miłość na odległość. A zamieszkaliśmy ze sobą dopiero tydzień przed ślubem :p

    Co do darmowych próbek, to mam też ten termoforem z bebiko i z bebilonu ta szmatkę-zabawkę, czyli kocyk sensoryczny.

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • Nieśmiała Autorytet
    Postów: 1042 1000

    Wysłany: 21 lipca 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze pytanie odnośnie witamin. Do kiedy zamierzacie je brać? Do samego rozwiazania?

    age.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 21 lipca 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe nieźle przygody z mężami... Ja ze swoim mężem poznałam się w 2004roku sporo temu, zauroczylismy się sobą na imprezie...dlugo się nachodzilismy i dorabialismy się żeby mieć to co mamy teraz. Znamy się ma wylot:) 13 lat w koncu:) jak to leci... Masakra..

    MałaMi88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73kv974yz0.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 21 lipca 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta burzowa pogoda zabija... juz rano wstalam zdechnieta... ale teraz to dramat. Siedze pod przenosna klima wiec tem ok, ale chyba cisnienie... nogi i rece mi od razu puchna i slabo :(

    A jeszcze mala nie wiem czy tez pogoda czy zeby, ale jest zgredem do entej!

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 21 lipca 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba będę brać witaminy jeszcze podczas karmienia, ale nie wiem. Zależy mi zwłaszcza na dha, bo prawie w ogóle nie jem ryb.

    Mnie też dobija ta pogoda, jest tak duszno... W ogóle nie ma ruchu powietrza. Jeszcze nie spuchlam, ale pewnie na wieczór będę balon

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 21 lipca 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde mnie tez niemoc dopadla jeszcze teraz meeega burza trwa.. i chyba cosik spuchlam bo twarz mam okragla jak ksiezyc w nowiu

    6sutskjolve431gm.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 21 lipca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wlasbie cos zaczelo kropic, mam nadzieje, ze po dwszczu sie poprawi... marze o chlodnej kapieli.

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 21 lipca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy razem 1,5 roku, śmiałam się ostatnio, że podczas naszego związku dłużej jestem w ciąży niż nie w ciąży :D Ale znamy się 6 lat z pracy, też byłam stażystką, a on 9 lat stsrszy :) Imponował mi swoją wiedzą i doświadczeniem, ale wydawał się dla mnie za stary, musiałam dorosnąć :D Cośtam zawsze między nami iskrzyło, ale miałam innego chłopaka, on mieszkał kilka lat za granicą, dopiero po moim ostatni m rozstaniu udało nam się w końcu zejść :D Ślubu jeszcze nie mamy, ale po pół roku zaczęliśmy się starać o dziecko i zaręczyliśmy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 15:03

    nadziejastru, Treselle, madlene88, dżdżownica, MałaMi88, Dziobuś lubią tę wiadomość

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 21 lipca 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po burzy...drzemalam pół godziny, masakra jakie miałam zejście...

    ckai9n73kv974yz0.png
‹‹ 1010 1011 1012 1013 1014 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ