Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2021
Odpowiedz

Październikowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • Moni* Autorytet
    Postów: 855 440

    Wysłany: 24 maja 2021, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest dobra ale już trzeba się oszczędzać aby się nie skróciła

    w57vvfxm1qdsa8lq.png
  • Agniesia Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 24 maja 2021, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mi przyplątała się niestety infekcja pęcherza :( czy któraś z was brała może furagine w takim przypadku? Czy coś innego miałyście zalecane?

  • martakam Autorytet
    Postów: 815 1265

    Wysłany: 24 maja 2021, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesia wrote:
    Hej, mi przyplątała się niestety infekcja pęcherza :( czy któraś z was brała może furagine w takim przypadku? Czy coś innego miałyście zalecane?
    Miałam antybiotyk jednodawkowy Monural.

    👩🏼 ’88 🧔🏻‍♂️ ’88
    👦🏼 01.2020 (6 cs)
    👦🏼 08.2021 (2 cs)

    Walka z IO, nadwagą 💪🏻

    Mały cud ❤️
    15.12.2025 ⏸️
    15.12.2025 beta 107, prog 26,8
    17.12.2025 beta 332
    20.12.2025 beta 1568, prog 22,4
    08.02.2026 wyniki Nifty Pro, zdrowa dziewczynka 🌸

    preg.png
  • Filcek Autorytet
    Postów: 874 1328

    Wysłany: 24 maja 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie będzie dziewczynka :D wszystko w porządku po prenatalnych :) mała waży 303 g, termin na 14.10 bez zmian :) jutro mam jeszcze wizytę u swojej lekarki, bo dziś prenatalne w szpitalu tylko były.

    Patka95, zozo lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Filcek Autorytet
    Postów: 874 1328

    Wysłany: 24 maja 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni* wrote:
    Wolność ❤️ tylko mam żylaki i mam brać cyklo 3 fort i jakieś pończochy uciskowe czy cos.

    Cyklo 3 fort brałam bo też mam problemy, pończochy też zalecane ale najlepiej to często leżeć z nogami wyżej zwłaszcza po spacerze czy większym wysiłku :)

    Ps. Bardzo się cieszę że jest lepiej ❤️

    preg.png
  • Moni* Autorytet
    Postów: 855 440

    Wysłany: 24 maja 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam antybiotyk Monural. Leżę cały czas z nogami w górze bo mi puchną nogi i palce u rąk 🥺

    w57vvfxm1qdsa8lq.png
  • Filcek Autorytet
    Postów: 874 1328

    Wysłany: 24 maja 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni* wrote:
    Też mam antybiotyk Monural. Leżę cały czas z nogami w górze bo mi puchną nogi i palce u rąk 🥺
    Biedna jesteś :( mam nadzieję że z czasem się poprawi i będziesz się lepiej czuła.

    preg.png
  • Moni* Autorytet
    Postów: 855 440

    Wysłany: 25 maja 2021, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na sor🥺 rano obudziło mnie mega krwawienie jakbym się zesikala, czekam na lekarza aby mnie zbadał 😔

    w57vvfxm1qdsa8lq.png
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 25 maja 2021, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni trzymam kciuki żeby było dobrze, może wczoraj na badaniu coś za mocno poruszali. Dań znać jak tylko coś będziesz wiedzieć. Kciuki 🍀

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Mag91 Ekspertka
    Postów: 181 183

    Wysłany: 25 maja 2021, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, mam nadzieję że wszystko dobrze, trzyma kciuki 🍀😚

    zrz6i09kjbhnyse8.png
  • Kalina32 Autorytet
    Postów: 370 258

    Wysłany: 25 maja 2021, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni trzymam kciuki!!! Daj znać co mówi lekarz!!

    klz99vvjaj2t13p9.png
  • Moni* Autorytet
    Postów: 855 440

    Wysłany: 25 maja 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem przyjęta, z dzieckiem wszystko dobrze nie wiedzą skąd, wczoraj byłam na polówkowych łożysko daleko wszystko super a tu takie coś. Masakra

    w57vvfxm1qdsa8lq.png
  • Patka95 Autorytet
    Postów: 725 191

    Wysłany: 25 maja 2021, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, trzymaj się 😚 najważniejsze, że zostałaś przyjęta, zbadana i z dzidziusiem wszystko jest ok.

    👶Wikusia 💕 21.10.2021
  • Milu Ekspertka
    Postów: 249 270

    Wysłany: 25 maja 2021, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj ogromne bole co jakiś czas spojenia lonowego. Wczoraj byłam cały dzien przy biurku i chyba mam za swoje...
    Moni, powodzenia! Mam nadzieję, że w końcu lekarze znajdą przyczynę!


    zi13dqk3avb8xhi8.png

    25.01.2021 II kreski 🙏❤
    03.02.2021 beta 2506 ❤
    29.03.2021 -7cm zdrowego maluszka 👶
    21.04.2021 - NIFTY wynik prawidłowy ❤🙏 córa ❤❤❤
  • Moni* Autorytet
    Postów: 855 440

    Wysłany: 25 maja 2021, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poinformowali mnie że może dojść do poronienia i krwawienie chyba z łożyska ale nie wiedzą. Zrobią wszystko aby było dobrze. Przez tyle dni nic i nagle trach serce mi pęka

    w57vvfxm1qdsa8lq.png
  • Gomerka Autorytet
    Postów: 1168 555

    Wysłany: 25 maja 2021, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni trzymam kciuki, żeby wszystko było ok ✊

    Z 👧🏼09.2019😍 P 👶🏻10.2021 😍
    04.2017 (') 12.2017 (')

  • Filcek Autorytet
    Postów: 874 1328

    Wysłany: 25 maja 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni trzymam mocno kciuki za Was ✊

    preg.png
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 25 maja 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni trzymaj się, lekarze się Tobą dobrze zajmą

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Moni* Autorytet
    Postów: 855 440

    Wysłany: 25 maja 2021, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję mam nadzieję, że będzie dobrze bardzo się boję tyle czasu bylo dobrze i wczoraj na polówkowych. Tu też nie za bardzo wiedzą skąd

    w57vvfxm1qdsa8lq.png
  • Kalina32 Autorytet
    Postów: 370 258

    Wysłany: 25 maja 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia myślę o Tobie, musi być dobrze wszystko z Tobą i dzidziusiem!!!

    klz99vvjaj2t13p9.png
‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ