Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 11 lipca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Jak cudownie obudzić się z powodu wyspania, a nie skuwania betonu :D Prace zakończone, teraz została zieleń, ale dziś leniuchujemy.

    WiedźmaMaKota, nick nieaktualny, Misiowa, Blondik lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 11 lipca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja!
    Nareszcie mam urolop :) i w srode ruszam do kraju :)
    Polkosia gratuluje III trymestru :)
    Paola pieknie wygladasz i coronia przeurocza . Super pamiatka !
    Paulla mam nadzieje , ze tesciowa nie zepsuje ci humoru podczas wizyty rodzicow .Super , ze przyjezdzaja :) Tylko nie forsuj sie ze sprzataniem , bo przeholujesz i ich pobyt spedzisz w lozku .
    Ja zmykam gotowac obiad . U nas dalej upal :(
    A wczoraj pierwszy raz tak mocno bolal mnie brzuch po lewej stronie , ze ylam zmuszona wziasc 2xno spe i 2x magnez . Troche pmoglo .
    Pogodnej soboty wam zycze !

    polkosia lubi tę wiadomość


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 11 lipca 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejj ;)

    a ja dziś bez humoru. Wczoraj mąż wrócił z pracy po 20. Dziś wyjechał po 4 rano, wróci może ok 18 a jest sobota :/ super po prostu. Jeszcze najlepsze jest to, że szef (po raz pierwszy od wielu lat!) chce z nimi jechać na urlop do Grecji WE WRZEŚNIU! no kurwa szkoda, że nie w październiku. Tyle lat pracują i jakoś dopiero teraz go olśniło z wyjazdem. Szef pytał mi się ostatnio, czy mój będzie mógł jechać (bo jest w sumie jego zastępcą) ja powiedziałam, że nie wiem.. Powiedział mi tez, że mąż nie bardzo chce jechać ze względu na mnie.

    atdc6iyehd9qphks.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 11 lipca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna , mnie też się śniła córeczka, zaraz po wyjściu na świat, uśmiechnęła się, puściła mi oczko i zaczęła mówić ;)

    agaton, ZakręconaOna, nick nieaktualny, Misiowa, Lexie, lili_madlen lubią tę wiadomość

    atdc6iyehd9qphks.png
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 11 lipca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dzień dobry :)
    Wiedźma super by było:) mnie się zawsze snila córeczka a będę miała synka hehe:)
    Kurcze masz jakieś USG jeszcze czy juz żadne ?
    Mnie się zawsze śnił syn, kiedyś to nawet było tak, że jak mi powiedzieli "ma pani syna" to się rozpłakałam, a na ręce go wzięłam dopiero jak już w domu byliśmy :( ale to na początku ciąży tera mi wszystko jedno ;)
    A co do opakowania to to w śnie było paskudne :D I zaczęłam panikować, zadzwoniłam do mamy, że ma iść do mnie do mieszkania i wyprać ciuszki bo ja już urodziłam (wiem tylko, że za wcześnie urodziłam) a o na na to jak to? No tak to... i że już za kilka godzin wychodzę. :D ogólnie sen był śmieszny :) poród był mega łatwy :)

    Misiowa, Blondik lubią tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 lipca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe sny cieraznych czasami są niemożliwe :p
    U mnie taki upał laski. Ze padam na cycki dosłownie ...
    IDE właśnie się szykować i jedziemy na grila do teściowej bo brat mojego D ma urodziny dziś . Eh nie będę chyba nic z grila jadła bo mnie żołądek dziś cos pobolewa


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 11 lipca 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia ty mialas gdzies normy krzywej cukrowej w ciazy, nie moge znalezc od ilu, wszedzie jest napisana tylko gorna granica, a ja sie martwie czy nie mam za niskiego cukru po obciazeniu:/prosze cie o pomoc...
    moj wynik 74,115,96.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2015, 12:17

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 11 lipca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SS masz idealnie :)

    Po godzinie powinnaś mieć poniżej 180, wiec jest ok, ale niech Polkosia jeszcze da znać.
    Tylko jeszcze jest różnica w normach zależy od glukozy, czy roztwór 50g piłas czy 75g ?
    Do 180 jest glukoza 75, do 140 glukoza 50 - po godzinie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2015, 14:01

    polkosia lubi tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • Misiowa Ekspertka
    Postów: 232 225

    Wysłany: 11 lipca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej. Jakoś udało mi się odszukać nasz wątek w telefonie więc postaram się do Was częściej zaglądać a nie tylko na fb.
    Dzisiaj mam cały czas wrażenie że jest niedziela. He he
    czekam na męża z córeczką bo jest dość fajna zmiana i pozwolą córci wejść do mnie na oddział. Tyle tylko, że ten mój mąż jest jeszcze na robocie.. czym wróci do domu czym się ogarnie i do mnie przyjedzie to już chyba wieczór będzie a o 18 jest zmiana położnych i będą musieli wyjść przed zmianą... ech gdyby leżał chociaż tydzień tu za mnie to by wiedział jak miło jest leżeć i tęsknić i czekać na odwiedziny..

    Zazdroszczę Wam, tych pieknych sesji, wyjść, zakupów... no nic muszę się cieszyć tym vo mam i że jeszcze Hania szczęśliwie mieszka w moim pustym brzuszku..

    Miłego dnia

    https://www.maluchy.pl/li-71913.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 11 lipca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam jeszcze niższe i bylo ok :)

    dzisiaj zaliczyłam upokorzenie roku...zwymiotowałam pod kościołem przy całej Ja. rodzinie po mszy w 30 dni po smierci jego dziadka... ała ...i to z powodu migreny... myslalam, ze sie pod ziemię zapadnę... co za dzień...

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Misiowa Ekspertka
    Postów: 232 225

    Wysłany: 11 lipca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik nie przejmuj się tym. Takie rzeczy się zdarzają zwłaszcza w ciąży.

    https://www.maluchy.pl/li-71913.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 11 lipca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ale tutaj dzisiaj pusto :)
    Ja rankiem pobiegłam na badania, mocz, morfologię i krzywą cukrową. Nawet powiem, że jak dodałam tej cytryny to smakowało trochę jak za słodka lemoniada :P tylko później mnie mdliło. Ale nic, najważniejsze żeby wyniki były w porządku. Boję się jak cholera. Ale będzie co ma być.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 11 lipca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Misiowa co się stało, że jesteś w szpitalu, wybacz mam w plecy ponad 300 ostatnich stron...
    Ja dziś sprzątanie i obiad :) Później odpoczywam.
    Strasznie boli mnie ręka od paru dni, nigdzie nie nadwyrężyłam, ani nie przepracowywałam się... Myślicie, że to mała może naciskać jakiś nerw?

    wnid9vvjodizjocx.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 11 lipca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SS, to są idealne wyniki. Miałaś niski na czczo, więc jest też niski po obciążeniu :) Moja koleżanka miała 80-90-80 to dopiero niskie ;)

    ss lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • stokrotka25 Autorytet
    Postów: 605 754

    Wysłany: 11 lipca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa wrote:
    Hej hej. Jakoś udało mi się odszukać nasz wątek w telefonie więc postaram się do Was częściej zaglądać a nie tylko na fb.
    Dzisiaj mam cały czas wrażenie że jest niedziela. He he
    czekam na męża z córeczką bo jest dość fajna zmiana i pozwolą córci wejść do mnie na oddział. Tyle tylko, że ten mój mąż jest jeszcze na robocie.. czym wróci do domu czym się ogarnie i do mnie przyjedzie to już chyba wieczór będzie a o 18 jest zmiana położnych i będą musieli wyjść przed zmianą... ech gdyby leżał chociaż tydzień tu za mnie to by wiedział jak miło jest leżeć i tęsknić i czekać na odwiedziny..

    Zazdroszczę Wam, tych pieknych sesji, wyjść, zakupów... no nic muszę się cieszyć tym vo mam i że jeszcze Hania szczęśliwie mieszka w moim pustym brzuszku..

    Miłego dnia


    Misiowa współczuję, śledzę Twoje wpisy na fb i modlę się żeby było dobrze i żeby Mała jak najdłużej nie chciała wychodzić i żeby się dzieciątko dobrze rozwijało;*
    To jest najważniejsze, a machnij ręką na te zakupy i przygotowania, tyle co trzeba to już mąż Was na pewno zaopatrzy, możesz dać mu listę, on ją da w aptece np. i wszystko będziesz miała co potrzebujesz;) A na zakupach się przynajmniej nie wykosztujesz, bo Cię nie będzie kusiło :P
    Byle Maleństwo było zdrowe - życzę Wam tego z całego serca :*

    Misiowa lubi tę wiadomość

    7u22vfxm8uw9m621.png
    Kubuś <3
    relgx1hphmsxnoqh.png

    Aniołek [*] 10 tc
  • stokrotka25 Autorytet
    Postów: 605 754

    Wysłany: 11 lipca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola piękna Mała i świetne ciążowe;)
    Blondik to musiało być... ale na pewno nikt Ci nie będzie miał tego za złe :* W końcu jesteś usprawiedliwiona, w ogóle i tak szacun że poszłaś z tą migreną... Ja wiem co to znaczy, bo też wtedy wymiotuję jak kot i w życiu bym nie wyszła z domu w takim stanie...:/ Chyba, że mnie w pracy złapało, ale to ledwo na nogach się trzymałam i modliłam żeby na pacjenta nie zwymiotować ;(

    7u22vfxm8uw9m621.png
    Kubuś <3
    relgx1hphmsxnoqh.png

    Aniołek [*] 10 tc
  • stokrotka25 Autorytet
    Postów: 605 754

    Wysłany: 11 lipca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm chyba dziś każda spędza czas w towarzystwie i nie ma czasu na forum :)
    Ja dziś poprasowałam trochę ciuszków dla Małego, porobiłam zakupy (na allegro:)) i w ogóle przyjęłam taki system, że już prawie codziennie małymi porcjami sobie piorę i prasuję i pakuję to co gotowe dla dzidzi :) Tak lepiej, żeby się nie nadwyrężyć. A ja boję się, że nie zdążę ze wszystkim i tak wolę mieć już ogarnięte... Przed porodem najwyżej jeszcze raz wyprasuję te malutkie rzeczy żeby wyparzyć.
    Nie wiedziałam swoją drogą że aż tyle tego się uzbiera, no a właściwie wszystko trzeba poprać, część ręcznie i trochę jednak jest do roboty.

    7u22vfxm8uw9m621.png
    Kubuś <3
    relgx1hphmsxnoqh.png

    Aniołek [*] 10 tc
  • Misiowa Ekspertka
    Postów: 232 225

    Wysłany: 11 lipca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffinka1019 wrote:
    Hej!
    Misiowa co się stało, że jesteś w szpitalu, wybacz mam w plecy ponad 300 ostatnich stron...
    Ja dziś sprzątanie i obiad :) Później odpoczywam.
    Strasznie boli mnie ręka od paru dni, nigdzie nie nadwyrężyłam, ani nie przepracowywałam się... Myślicie, że to mała może naciskać jakiś nerw?

    Leżę od 2 tygodni w szpitalu bo w nocy odeszły mi wody i już do porodu nie wyjdę. Lekarze walczą bt opóźnić poród jak najpóźniej

    https://www.maluchy.pl/li-71913.png
  • Misiowa Ekspertka
    Postów: 232 225

    Wysłany: 11 lipca 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka pomału sama zaczynam przez neta kupować co mi potrzeba bo same wiecie jsk to jest wysłać chłopa na zakupy

    stokrotka25 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-71913.png
  • Misiowa Ekspertka
    Postów: 232 225

    Wysłany: 11 lipca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle się rozpisalam i wszystko zniknęło

    https://www.maluchy.pl/li-71913.png
‹‹ 1290 1291 1292 1293 1294 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ