Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka no Ja juz powoli chodze jak kaczucha hahaha ! :D

    jaroszka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z jeszcze jedna sprawa:) jutro czeka mnie glukoza, lekarz kazał nic nie jeść od 19, a co z piciem wody?;) można pić?

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kochana bo Ty mieszkasz w UK tak ?


    Taaak, w UK. Podobno ten posiew nie jest tutaj obowiązkowy, więc go nie robią. A ja bym poszła prywatnie na takie coś, tylko muszę się zorientować gdzie i jak.

    Też już mi ciężko, w nocy przede wszystkim jak mam się obrócić z lewego na prawy bok ;)

    wnid9vvjodizjocx.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffinka,dobrze,ze wszystko juz ok:)
    Maja,mysle ze wode to spokojnie można pic:)
    Ja zdecydowanie poruszam sie jak slonica,zero wdzięku i gracji:)

    I mam pytanie. Musze do narodzin dzidzi kupic jakiś porządny mop do podłogi. Czyscioszkami z mężem nie jestesmy i radziliśmy sobie bez,ale przy dziecku go chce podłogę myc,a jak juz kupować sprzęt to porzadny:) co polecacie?

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkalnke wody można wypić rano przed i kubek wody w trakcie ;) a w ogóle pić można, przynajmniej ja piłam normalnie jak miałam dzien przed ochote :)

    Mi brzuch nie lata jak młody ma czkawke ale jak siedze spokojnie to czuję takie miarowe puk-puk-puk bardzo delikatne przez dłuższy czas, trochę jak pierwsze ruchy :)

    Ja jeszcze jak kaczucha nie chodze, no chyba że przegnę i mnie stopy zaczynaja boleć to wtedy jak jakis kuternoga bo nawet ich nie moge podniesc tylko szoruję po podłodze...;/
    W sumie ot moj brzuch chyba w ogole przestał rosnąć, albo sobie musze zrobic zestawienie zdjęć.

    21.10.2015 Leon <3
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj z tym przysmakiem , jakis lewus ze mnie i nie wyszedl :D A w dodatku wypadlo mi lekarstwo z szóstki - witaj dentysto na urlopie ! :///

    Agaton ja bym mogla polecic mopa obrotowego takiego wirujacego , z tego co widzilam od 27 beda w biedronce za tylko 49 zł ! To jak na nie bardzo fajna cena , to jest moj 3 i juz ostatni , mialam nawet parowego na prad ale nic sie nie rowna z tym , az podlogi myje czesciej niz kiedys , tak ekstra sie tym myje , lekko sprawnie i przyjemnie :)

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem jak jest w UK ale mi już wyszły paciorkowce i juz mi lek zapowiedziała że przy porodzie dostanę antybiotyk, jeśli w uk nie zlecaja tego badania wcześniej to pewnie przy porodzie tez nie maja procedury podawania antybiotyku...chociaz ...kto wie:)

    21.10.2015 Leon <3
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton ja tez mopa nie mam wole na kolanach ale tez musze kupic jak będzie dzieciak i myślałam o takim, widziałam kiedyś w Pani Gadżet i w sumie podoba mi sie i niedrogi, a ze mam mało miejsca w mieszkaniu to będzie idealny ;)http://www.solostocks.pl/sprzedaz-produkty/narzedzia-sprzatania-domu/mopy/mop-i-skladane-wiadro-bez-pedala-spin-tastic-mop-2381373

    21.10.2015 Leon <3
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tak tak tak <3 ja o nim tez mowie , tylko nie taki nowoczesny ze skladanym wiaderkiem , ale chodzi wlasnie o ten okragly :D

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madu mam dokładnie taki sam, nawet kolor sie zgadza :) jest bardzo fajny, bo te z pedałem sie psują dwa razy pedał pękł...

    relgh371crdcdbv2.png
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka super, że masz przetestowany, teraz to juz na pewno go kupię :)

    jaroszka lubi tę wiadomość

    21.10.2015 Leon <3
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nawalam w pedal i nic nie pękło :D chyba masz silniejsza nogę :P.
    Dobrze ze cos się znalazło! :)

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę sie pochwalić swoją Panią hematolog, jestem nią zachwycona!
    Pamiętacie jak sie martwiłam, ze mi anemia wyszła, bo hemoglobina spadła do 10,4... Ginekolog wpisał wtedy w komentarzu, ze anemia i pewnie gdybym byla tylko pod jego opieka to by mi przepisał żelazo... A tak to Pani hematolog zleciła mi jedynie sprawdzenie stężenia żelaza i wit b12 we krwi i powiedziała, ze lekki spadek hemoglobiny jest naturalny w 2 trumestrze ciazy, a wzrasta w 3 i nie ma sensu mnie faszerowac żelazem, bo z dwojga złego niedobór jest mniejszym złem niż nadmiar.
    Oczywiscie okazało sie, ze żelaza mam duzo, wir B12 w normie no i teraz patrzę na moje wyniki z dzisiaj i hemoglobina juz 11,9!!!
    Nawet nie jadłam duzo wołowiny i zielonego :)

    madu, szczesliwa_mamusia21, BATTINKA, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa tak byc moze....w samochodzie tez mi sie ta ciężka noga udziela, jeżdzę jak wariatka!

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzieki za info o mopach:) to tez pewnie kupie taki,tylko nie wiem czy ren z Biedronki czy ten co Madu wyslala,bo mniej miejsca zajmuje. Jeszcze z mężem przedyskutuje:) dzieki!

    Jaroszka.takich lekarzy to ja lubię:) fajnie,ze na takiego trafilas:)

    madu, jaroszka lubią tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka super ze trafilas na takiego lekarza ! :)
    Oj do gazu tez mam ciężka :D

    Agaton fajnie ze się zdecydowalas , one na prawdę są super ! :)


    Pije szklaneczke mleka , zapuszczam jakiś film i klade się może usne dziś normalnie.... Dobranoc laseczki :*

    jaroszka lubi tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohh dziewczynki problem z zebem wyjaśnione i ulga jest ufff jak się cieszę! !!

    Co do kolderki to ja nie będę na początku używać chociaż mam kupiona. Będę albo śpiworek albo rożek zobaczymy.

    Jeśli chodzi o czkawke u Nas to samo co u Madu lekko czuć pukniecia ale brzuch wtedy się nie rusza.

    Tez chodzę jak słonica i na pewno przytyłam w udach bo jak chodzę w sukienkach to mi się uda obcieraja i robią mi się rany

    Kupilam ciasto z wiśniami z jednej z lepszych piekarni mowie może jakoś zjem mimo że przez zęba mam ograniczone pole do popisu. A tu dupa ciasto smakuje proszkiem fuj!!!


    l22nhdgeccid541p.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc szczęśliwa! :*

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffinka wiesz co oni tak samo w UK nie robią obowiazkowo przecież glukozy . Ja się o nią pytalam to dostalam odpowiedz od położnej i lekarza , ze jak pobierają co miesiąc krew i wyszła by glukoza w krwi za wysoka wtedy robią ...
    A takto nie trzeba , Ja rodze w Pl wiec nie martwie się o badania paciorkowca ale Ty zapytaj położnej

    Muffinka1019 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia co z tym zębem???

    Noooo ja kiedyś miałam szparę miedzy udami, mała bo mała, ale była :) a teraz masakra dwa bale :)

    Ciasto z wiśniami wciągnęłabym :) ale smakuje proszkiem to lipa ....

    relgh371crdcdbv2.png
‹‹ 1375 1376 1377 1378 1379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ