Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 22 lipca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa, a ile tych bakterii masz?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 22 lipca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia na wyniku jest, że "spora ilość bakterii".

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś gotuję makaron z kurczakiem w sosie śmietanowo-ziołowo-serowym :) coś takiego jak w "pomysł na" ale własna modyfikacja. Oj jakbym miała ten paracetamol to bym już wzięła, może jak wróci szanowny D to pójdzie do apteki

  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majaaa w ciazy bakterie czesto sa , a masz cos jeszcze poza normą w badaniu moczu? ja mialam napisane dość liczne bakterie ale reszte w porządku i piłam duzo wody z cytryną i po miesiacu wynik idealny.ale sok z żurawiny jak najbardziej.

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.biedronka.pl/pl/recipe,id,1340,name,Makaron-z-cytrynowymi-pulpecikami

    dziewczyny "makaroniary" przetestowany przepis, pyszniutkie;) ja jednak nastepnym razem dam mniej cytryny bo za bardzo to cytrynowe jak dla mnie ale poza tym mniam;)

    madu lubi tę wiadomość

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo może nie będę gotować, ja zjadłam naleśniki z wczoraj, a mąż jak głodny pochodzi to może zrozumie o co się boje :D

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam sporo ponad normę bakterii ostatnio i mam się nie przejmować. u kobiet w ciąży może być ich więcej. mnie tam nic nie piecze, jak siku robię ani nic, więc słucham gina i olewam po prostu. badanie mam przed kolejną wizytą powtórzyć tylko i tyle.

    polkosia lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ss wyszło mi jeszcze: nabłonki płaskie pojedyncze w polu widzenia, krwinki białe od 3 do 5 w polu widzenia, no i dość liczne bakterie :(

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tez pytala tylko czy boli i piecze i tez mówiła ze to tez normalne,tylko jak sie pojawia chyba glukoza i cos tam jeszcze w moczu to daja antybiotyk,dlatego pytam czy cos jeszcze masz na tym wyniku nie tak.

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie to moim zdaniem ok Majaa:) pij sobie ta zurawinke i cytrynke;)

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki zaciśnięte :)
    Maju pij ta zurawinke dziewczyny wiedza co mówią, na pewno pomoże ! :)

    My juz po obiadku leżymy i regenerujemy siły.
    Mikejla chyba cos jest u nas w powietrzu bo mnie tez główka bolo z trzy dni juz choć juz coraz mniej.

    Paula Ty to masz przygody... !

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to będę sobie pić :) dzieki dziewczyny! A badanie z ciekawości powtórzę w przyszłym tygodniu i tyle.

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesliwa_mamusia21 wrote:

    Mikejla chyba cos jest u nas w powietrzu bo mnie tez główka bolo z trzy dni juz choć juz coraz mniej.

    No u mnie przez chwilę lunął deszcz już tak sie cieszyłam i przestał nadal upał :) możliwe całkiem, może to z tych upałów jestem osłabiona i się ból mnie czepił. No nic głaszczę się po brzuszku i zapominam :)

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i jeszcze dobrze sie przygotuj do pobrania probki bo to moze jeszcze być przez to.Siknij troszeczke, podmyj sie dobrze i dopiero do pojemniczka nasikaj.Robiłaś tak?

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula to mój nawet wiekszy od Twojego, jejku ciekawe ile bedzie mial na następnym USG, pewnie sie wybiore jakoś w 32/33 tygodniu.
    Wiecie co? coś musi być w tym badaniu usg nieprzyjemnego dla dzieciaczka, bo mój się cały czas chował, uciekał od tej głowicy.

    relgh371crdcdbv2.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ss wrote:
    no i jeszcze dobrze sie przygotuj do pobrania probki bo to moze jeszcze być przez to.Siknij troszeczke, podmyj sie dobrze i dopiero do pojemniczka nasikaj.Robiłaś tak?

    nie da sie siknac troszeczke i potem sie jeszcze umyc, ciepla woda spowoduje, ze ona sie zleje pod prysznicem...wystarczy, ze sie umyje przed sikaniem, wytrze recznikiem PAPIEROWYM, a jak bedziiesz sikac to dopiero pobierz do pojemnika te srodkowy strumien - pierwszy strumien do kibelka

    relgh371crdcdbv2.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka może nie lubi USG:) mój kiedyś tez uciekał , może uciekał bo przeszkadza małym jak przyciskaja ta sondę trochę , sama nie wiem ale raczej nic złego się nie dzieje:) mój ostatnio nie ucieka bo nie ma gdzie haha prawie znikome ilości miejsca ma bez jaj jak tak patrzylam to zwiniety i tylko się rozpycha: o: (

    jaroszka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SS przepraszam, bo może Ty tak potrafisz, ale ja jak juz zaczne sikac to nie powstrzymam...

    Blondik lubi tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    da sie ,czemu sie nie da?dokładnie tak ostatnio zrobiłam i wynik idealny...

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 lipca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaroszka wrote:
    SS przepraszam, bo może Ty tak potrafisz, ale ja jak juz zaczne sikac to nie powstrzymam...
    Jaroszka nie dasz radki ? Ja np. Robię przed badaniem identyko jak ss :) no ale każdy robi jak może najwidoczniej no:)

    madu lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 1402 1403 1404 1405 1406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ