Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego trzeba liczyć na siebie a nie na kogoś ! :)
    Mamusia u mnie dziś 20 , piękne słoneczko bez wiaterku. Cudownie jest dziś . :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2015, 13:26

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie znośnie, ale w mieszkaniu +6 więcej niż na zewnątrz i zero wiaterku :) ale już pojutrzeeeeeeeee

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pojutrze bedziesz smażyć się w Pl: D
    Matko jakie przed chwila zjadlam przepyszne krokiety: o
    Z farszem jak na ruskie pierogi no mniaaaaaaam


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro robie lubemu krokiety jednak z kapustą i pieczarkami.

    oj nie będę się smażyć bo mój organizm źle reaguje na słońce i nienawidze się opalać :D pociesza mnie ten zajebisty fakt, że w domu rodziców na dole jest chłodek zarąbisty!!!!! a ja w swoim pokoju mam wiatrak :D

  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w Pl gdzie mieszkacie?

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze mi tu nie robic ochoty :D No i doszly krokiety do listy dla mamy , biedna ona z kuchni nie wyjdzie tyle zachcianek waszych i moich jej napisalam :D Najbardziej czekam na krupnik z pajda chleba omomomom <3

    spokojnie laseczki od poniedzialku pogoda bedzie znosna dla wszystkich zobaczycie :D

    Mikejla ja Wrocław (okolice)

    No nic , fajnie mi tu z wami ale lece szykowac obiadek dla D a pozniej prasowanko ah ! Zajrze pozniej do was , milego dnia :*

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie będę jeść naleśniki z twarożkiem i jagodami, ze śmietaną i cukrem :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak do Pl przyjeżdżam to mieszkam u Mamy pod Łodzią , a ogólnie jestem z Lodzi mój D to samo , osiedla nas różniły kiedys

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2015, 13:39


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • jacusianka Autorytet
    Postów: 848 1341

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęsliwa, przyjeżdżaj! i przywieź wiaterek i 25 stopni! :)

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

    f2wlanli87i35nxa.png[/url]

    f2wlvfxmiletxqht.png[/url]
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło kuźwa. Wrocław super - jakbym tam mieszkała jeździłabym raz w miechu do Pl - a mieszkam w Bieszczadach :D

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sierpniu 21 planujemy tam jechać pozwiedzać, może coś zaproponujesz :)

  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 23 lipca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny to ja wczoraj, niestety opuchły mi ręce a wydawało mi się że jest ok

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/eeb65809ea36.png

    Mikejla, zakocona, ola.321, stokrotka25, Bąbelek, szczesliwa_mamusia21, jaroszka, BATTINKA, ewwiel, Blondik, lili_madlen, Magnosia, Nynusia, IviQ, Muffinka1019, Lexie, madu, lojkalojka, agania lubią tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • stokrotka25 Autorytet
    Postów: 605 754

    Wysłany: 23 lipca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    ja właśnie będę jeść naleśniki z twarożkiem i jagodami, ze śmietaną i cukrem :)

    Heh A ja na śniadanie zrobiłam naleśniki z kremem czekoladowym i serkiem Danio - polecam pychaaa! :)

    Blondik lubi tę wiadomość

    7u22vfxm8uw9m621.png
    Kubuś <3
    relgx1hphmsxnoqh.png

    Aniołek [*] 10 tc
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 23 lipca 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie się zachciało pancakes i co? moje wszystkie jajka wylądowały na podłodze ;/ poszłabym do sklepu ale B. zapomniał mi zostawić pieniędzy;/ ale się rozpłakałam nad tymi jajkami :D

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 23 lipca 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się ;)

    Odebrałam wyniki z wczoraj, oto one:
    Glukoza na czczo: 86 mg/dl (74-106)
    OGGT 75G po 2 godz: 138 mg/dl (74-106) Dziwi mnie to że normy są takie same :/ i teraz nie wiem, niby od 140 jest stan przedcukrzycowy/cukrzycowy jakoś tak? wizytę mam 6 sierpnia..

    TSH chyba ok bo 2,7 a ft4 w normie.
    Morfologia ok
    A mocz: bakterie dość liczne (standard.. zaczynam pić wodę z cytryną), leukocyty (++)cokolwiek oznacza ilość plusów, dziwne te oznaczenia naprawdę.
    Glukozy, ketonów i erytrocytów brak. Jedynie śladowe ilości białka. (w necie piszą, że śladowe uważane są za stan fizjologiczny, czyt.normalny.)
    Myślicie, że jest się czymś naprawdę martwić?

    lili_madlen lubi tę wiadomość

    atdc6iyehd9qphks.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 lipca 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedźma dzień dziurawych raczek ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 23 lipca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    IviQ, woda żródlana nie jest dobra dla kobiet w ciąży i równie dobrze można pić wtedy kranówę. Mineralną ciężarówki powinny pić.

    lojka, mnie położna pytała czy opuchlizna nie schodzi po nocy. Ja bym to skonsultowała z ginem, bo powinna schodzić.

    Ale mnie brzuch boli.. Aż wzięłam no-spę max, bo miałam wrażenie, że aż skurcze mam :/ Odwołałam stomatologa i po śniadaniu idę się położyć. I mam wrażenie, że to znowu po wzięciu żelaza na czczo :/ :/


    Nie zgadzam się z tą wodą. Ważne, żeby pić w ogóle. Ja mineralnej nie lubię i od lat piję źródlaną. Jak się ma zbilansowaną dietę to nie trzeba koniecznie mineralną uzupełniać.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 23 lipca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbelek - ja myślę, że nie :) wyniki moczu mam podobne :)

    jeżeli masz wykryte bakterie w moczu, to normalne, że i leukocyty, jednak sprawdź co oznaczają te dwa +. Pytałam doktorki, bo u mnie też wyszły, ale nie wiem o co chodzi z + i leukocyty występują i u zdrowej osoby, a są wydalane wraz z moczem więc ok, tymbardziej u kobiet w ciąży.

  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 23 lipca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia super wygladasz ! Ja tam nic opuchnietego nie widze , suuper mamuska ! :)

    Mikejla hm , tak na szybko to moge polecic ci Sky Tower to teraz taka nowosc zwiedzania , a poza tym musialabym pomyslec sam wroclaw ciekawego nic nie ma do zwiedzania procz miliona galeri... za to okolice jak najbardziej ! Jak bedziesz blizej wyjazdu to powypisuje Ci gdzie warto jechac i co zobaczyc :)

    poprasowane uf ! teraz zajadam leczo ze swiezymi buleczkami z lidla takie cieplutknie mniami <3

    jacusianka specjalnie dla Ciebie wszystko przywioze ! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2015, 14:51

    nat_alia lubi tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 23 lipca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    jaroszka, i miesiąc później hemoglobina ci podskoczyła? Wiesz mi zależy na wynikach krwi idealnych, bo to się liczy do rozmowy kwalifikacyjnej do DN..
    Przekazałam twoje info mojemu L i mówi, że może nie powinnam jednak tego żelaza brać w takim razie.. Sama nie wiem :/


    Zakocona, chyba trochę świrujesz! W DN nie patrzą aż tak na wyniki. Najważniejsze jest nastawienie i prawidłowy rozwój ciąży, a nie dziesiąte czy setki w ilości hemoglobiny...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
‹‹ 1419 1420 1421 1422 1423 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ