X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton... no niestety, jak się nachlał, zamiast rozwiązać problem to jego PROBLEM. Co on nie wie, że po alkoholu jak sie jebnie spać, to mogą go wynieść całego? No to się dowiedział i stracił co nieco. Żałuje, że więcej mu włosów nie ucięłam

    jaroszka, agaton lubią tę wiadomość

  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz tylko pytanie, w która stronę sie zmieni jak sie dziecko urodzi.....w stronę większego chlania, czy jednak ograniczania.....kurde boli mnie brzuch jak na okres i teraz nie wiem, czy to od stresu, czy coś innego....

    relgh371crdcdbv2.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba od stresu kochanie... bo mnie nawala cały czas :/ jeszcze by tego brakowało żeby się miała wiecej denerwować ooo nie moja droga. Może zrób jakąś akcje hm...tylko czy on to przyjmie na klate później i żeby się na Ciebie nie wydzierał

  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuje za wsparcie i za rady! Niezastąpione jak zawsze jesteście....jutro z nim pogadam, ale szczerze??? Nie mam ochoty.....najchętniej zostawiłbym go samego na cała niedziele....
    Idę spać, bo muszę odreagować, im dłużej nie śpię tym gorzej....

    relgh371crdcdbv2.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leć słonce, dobranoc i do jutra :*

  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika bede zasypiac to moze wpadnie mi do gole genialny pomysł :)

    relgh371crdcdbv2.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, ze jesteś zboczuszku :* dobranoc i wiedz! ze bardzo mi pomoglas :) paaaa

    relgh371crdcdbv2.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może eksmituj go z lozka. Nie gadaj,nie zakazuj. Powiedz,ze nie masz ochoty z pijanym spac:) a niż pomoże;)
    Spij dobrze i oby Ci cos w glowie zaswitalo co by tu wywinąć hehe:)
    Ja tez ide spac,dobranoc dziewczyny,trzymajcie się;)
    Zakocona,a jak Twój na tych poprawinach pepkowego?

    jaroszka lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Ewalika Autorytet
    Postów: 284 285

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 04:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie znowu nie moge spac od 2 sie juz mecze :( albo mnie miednica i pachwiny bola a jak na chwile przestaną to mala mi wciska nogi w zebra i nie idzie spac tak boli nie moge znalezc pozycji.. jeszcze pies sasiadow szczeka i szczeka od wczoraj rano non toper... oni chyba gdzies wyjechali a on teskni biedny :(
    Co do picia to moj juz wie ze jak wypije wiecej to w sypialni ze mna nie spi.. ja sie nie odzywam przez kilka dni i robie mu na zlosc ale on poskomli poskomli i wie ze mi przejdzie eh :( glupie chyba jesteśmy ze odpuszczamy im..

    relgrl68722yz04m.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka, współczuję Ci... Ja na szczęście nie znam tego typu problemu, więc niestety nie mam żadnej rady :(

    Co do masy jajecznej, to jest to taka fajna przekąska. Jajka na twardo kroisz w kostkę lub ścierasz na tarce, do tego sól, pieprz, majonez (można dodać trochę startego sera) i mieszasz jak na sałatkę. Potem taką masę wykładasz łyżeczką na krakersy lub chrupki (typu Cheetos) w takim kształcie, żeby można było wziąć w rękę bez rozwalania i gotowe ;) Naprawę fajna sprawa. Robię to zawsze na "młodzieżowe" imprezy i jest hitem :)

    szczesliwa_mamusia21, jaroszka, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onka, no właśnie, może wcale nie ma co liczyć i się denerwować, ale wczoraj naprawdę mała poruszyła się tylko 3x i to bardzo słabo. Ale ja też miałam nienajlepsze samopoczucie, może dlatego. Zobaczymy jak dzisiaj.

    Obudziłam się, bo jakoś brzuch mnie dziwnie bolał. Na dodatek miałam koszmar, że sobie wyciągnęłam dziecko z brzucha, normalnie przez psitę i zachwycałam się jaka jest piękna, a potem włożyłam ją z powrotem i właśnie przestała się ruszać :/ Okropny sen.

    A na dodatek boli mnie strasznie pęcherz i wstawałam w nocy 5x. Wczoraj zasiedziałam się na schodach przed domem i chyba jakiegoś wilka złapałam :( Dzisiaj czeka mnie cytrynowa kuracja, oby pomogło.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia i mnie dzis dziwnie brzuch boli :/
    Jeszcze mnie tak ciagnie po bokach :/

    Ale rosniemy, wiec to pewnie to.

    Kurcze moja Kornelia w 29t3d wazy tylko 1174 g. Czy ktoras z Was tez ma taki problem? Bo tak podczytuje, to widze same pokazne dzieciaczki macie, a u mnie cos slabo z tym ;P jeszcze ta krzywa cukrowa wskazuje na cukrzyce, wiec powinnam miec malego giganta w brzuszku :P dodam, ze jem wszystko, bo po wszystkim mam dobry cukier.

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jak zwykle nie śpię:(
    Budzę sie Codziennie ok 4-5 i dwie godziny z głowy. Jesuuu co za łeb. Zamiast spać ile wlezie to ha cierpię na bezsenność i to całą ciążę. Niewiem o co tutaj kaman :(
    Nic próbuje usnąć...

    Jaroszka nie odwalaj mężowi żadnego numeru, bo to przecież i tak nie przyniesie żadnego skutku. Musisz pomyśleć jak mu wbić do głowy ze robi ŹLE! A nie tam szukać pomysłu jak mu dowalić...

    Osobiście tez lubię wypić piwko ale w granicach rozsądku nie co dzień i nie co tydzień:P ale jak koleżanki do mnie wpadają czy nawet nieraz z mężem czy jakiś grillek, jak teraz np jest sezon to nie powiem...ale język mi ucieka do dupy :P no ale jeszcze trochę;)

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kurde dziewczyny mnie też pobolewa brzuch nie długo i nie mocno ale tak jakby na @ lekko i te pachwiny mnie bola. Dr mówił ze może boleć brzuch...moze bobo się odwraca...:P och jak bardzo bym chciała. Albo może od tych ćwiczeń które wykonuje na obracanie.
    Czort wie. Nic czekamy zobaczymy. Narazie mnie kopie dalej po bokach jak kopała wiec jeszcze się nie obróciła :(

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki

    I dziś 32 tydz się zaczyna to już tak blisko <3

    Jaroszka a ja bym go zostawiła samego na cala niedziele.
    Niestety ja miałam ten problem z tata i raczej nie pił wódki czy win tylko właśnie piwa. Piwo to jest dla mnie koszmar od tamtej pory. Ale co dzialalo najbardziej to właśnie traktowanie go jak powietrze. Rozmowy to zawsze była gadka huja z butem i kończyły się identycznie przecież to tylko piwo ja nie jestem alkoholikiem przecież dużo nie wypiłem jestem trzeźwy itp itd a odor jak stąd do Krakowa... masakra
    Niestety mojego taty juz nie ma na świecie i jest mi z tym bardzo źle. .. a mój mąż ma zapowiedziane ze jak zacznie pić to ja automatycznie odchodzę.
    Na szczęście na razie jest z tych nie pijących. Nawet jednego piwa się nie napije zwłaszcza od kad jestem w ciąży.
    Dlatego Jaroszka zepnij dupke kochana i olej mezusia na jeden dzień i zobaczymy czy to coś da..

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka tez miałam takie bóle @ a położna powiedziała ze póki one nie są regularne to jest ok. Gdyby występowały co jakiś określony czas to do szpitala


    l22nhdgeccid541p.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Green ale Ty drobniutka jesteś to i córeczka taka może być ani tak uważam ze wagę ma odpowiednią myślę że nie masz się czym martwić

    green lubi tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Dziewczyny wy to macie akcje z tymi facetami.. Wielu z nich się zmienia na plus po narodzinach dziecka i oby tak też było w ich przypadku.

    Polkosia, co do przekąski to o cheetosach nie słyszałam :o ale krakersy jak najbardziej. Na imprezach robiłam je z pasta z makreli, jajka, żółtego sera i majonezu. Ma to mala gałązka koperku dla dekoracji. Wszyscy się zajadali :)

    Odnośnie cukrzycy gin mówił ze nie mam wiec odetchnęłam.

    Green teraz każde dzidzi inaczej rośnie.. Każde swoim tempem chyba nie ma sensu porównywać, bynajmniej ja tak robię. Jeśli gin nie ma zastrzeżeń to się nie martw ;)

    Mnie w ogóle do piwa nie ciągnie teraz a wręcz mi śmierdzi i z daleka je czuje. Wiem jednak ze nadejdzie ta wiekopomna chwila kiedyś i się napije :P

    atdc6iyehd9qphks.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka jakie ćw. wykonujesz? Ja ostatnio dużo siedziałam z rozkraczonymi nogami i chyba to pomogło się odwrócić już głòwkowo małemu :)

    atdc6iyehd9qphks.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde pisałam pisałam i mi sie telefon wyłączył.
    K...mac! Wkurzyłam się.
    Bąbelek mówisz siedzieć z rozkraczonymi nogami?

    Ja robię tak jak bym myła podłogi na kolanach z uniesionym tyłkiem i kołysze na prawo i lewo. Albo klękam na łóżku a ręce na podłodze.
    O takie wygibasy.

    3i49tgf6plfmlliy.png
‹‹ 1543 1544 1545 1546 1547 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ