Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wogole to często mam te usg w ciąży robione, ale to nic nie przeszkadza wiec spoko :) tylko nie mogę się doczekać tej ślicznej buźki

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika Dla malutkiej ;)


    l22nhdgeccid541p.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ogólnie co miesiąc robione ale w sierpniu wypada 2 razy bo w UK ma 11 sierpnia a w Pl 19 stego sierpnia mam USG bo moja lekarka koniecznie chce mnie zobaczyc , sprawdzić itp:) jak mus to mus


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro wizyte :D i usg tez oczywiscie.. obiecal mi zrobic zdjecie buziunki malego :) :) :) :) super

    Tylko martwi mnie ta jego waga.. mam nadzieje, ze mu przybylo troszeczke :c

    Bąbelek lubi tę wiadomość

  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też niby co miesiąc ale w całej ciąży wyjdzie mi o 3 więcej :) ale wole zobaczyć czy jest okej, poza tym polskiego lekarza wypytam o różne rzeczy a w de o ile wrócę to po angielsku nie znam całej terminologii

    A jaki materacyk dla malutkiej będziesz zamawiać :) ja czekam na łóżeczko i tam jest materacyk ale będę dokupowac inny

  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenka2 wrote:
    Ja mam jutro wizyte :D i usg tez oczywiscie.. obiecal mi zrobic zdjecie buziunki malego :) :) :) :) super

    Tylko martwi mnie ta jego waga.. mam nadzieje, ze mu przybylo troszeczke :c

    Moja ważyła 740 bodajże 14 lipca

  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianka gryka kokos danpol u niego on kosztuje 65zl zobaczymy na początek jak się sprawdzi


    l22nhdgeccid541p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/158688cc27c6.jpg


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b5c7ce0b4698.jpg


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4da30c485fe4.jpg

    jaroszka, Mikejla, paula1, Natka88, polkosia, Blondik, Nynusia, agaton, lojkalojka, Lexie, soraya, annggela, lili_madlen lubią tę wiadomość

  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, na ostatniej fotce widać jakby brzusio był spory, ale nie jest taki duży jak i u mnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnie jest na siedzaco.. maly jest.. z cora wydaje mi sie mialam wiekszy :) jak ubieram cos luznego to nikt nie widzi..

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko własnie sprawdziłam funt 5.99 o.O Zakręcona jak pojedziesz do PL i taki kurs się utrzyma to będziesz szaleć :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenka ale masz piękny brzuch ! Idealny na prawdę !
    Mika mój mały 14 lipca ważył 693


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tez coś koło tego, wiec to ze mamy małe brzuchy to nic :D rosną wariaty

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • Zorro Autorytet
    Postów: 952 957

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kiedy robicie usg III trymestru? Dostałam skierowanie i będę szła 31+1 tc. Niektóre źródła podają,ze najlepiej robic 28-30 tc,a inne,ze 30-32. Zgłupiałam :-)

    Synuś :-)
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zorro wrote:
    Dziewczyny, kiedy robicie usg III trymestru? Dostałam skierowanie i będę szła 31+1 tc. Niektóre źródła podają,ze najlepiej robic 28-30 tc,a inne,ze 30-32. Zgłupiałam :-)

    Na 3d w pl umówiona jestem i to będzie mój 32+1tc a w de 5 dni później czyli prawie 33tc

    Zorro, polkosia lubią tę wiadomość

  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenka super brzucho!! <3

    Po wielu artykułach, czytaniu blogów, opinii w końcu padł wybór materaca i łóżeczka. Może którejś z Was się przyda.

    1) łóżeczko- http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-zuzia-szuflada-nowosc-drewniane-i5575115448.html
    2) materac- http://allegro.pl/materac-piankowy-hevea-duo-activia-120x60-medica-i5397686807.html (Materac jest dwustronny. Strona twarda dla dzieci do 8-9 miesiąca życia i średnio-twarda dla starszych. Grubość materaca z pokrowcem 10cm. Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka)

    atdc6iyehd9qphks.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez kolo 33 -34 będę robiła:)

    Wiedźma no nie ! :D
    Ładnie stoi kurs ładnie , generalnie to juz od maja się taki kurs trzyma , na wakacje i święta zawsze najwyższy jest , pewnie kolo września , pazdziernika spadnie bardzo


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenka, Ty chudzino;) Ale brzuszek mam cudowny:)
    Bylam dziś na USG III trymestru u mojej gin (w zeszłym tygodniu bylam u lekarza, ktory robi mi wszystkie 'wazniejsze' badania). Mala wazy 2249g, w 6 dni przybrala 220g. Cos mi sie wydaje, ze na kolejnej wizycie za trzy tygodnie bedzie miala niewiele ponizej 3kg!

    Bąbelek, polkosia, paula1, Lexie, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zorro wrote:
    Dziewczyny, kiedy robicie usg III trymestru? Dostałam skierowanie i będę szła 31+1 tc. Niektóre źródła podają,ze najlepiej robic 28-30 tc,a inne,ze 30-32. Zgłupiałam :-)
    Ja znowu czytałam że USG III trymestru robi się między 28-32tyg.

    Jeszcze nie zdecydowałam się konkretnie co do dnia ale wybiorę się między 30+4 - 30+6

    Zorro lubi tę wiadomość

    atdc6iyehd9qphks.png
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W maju jak my byliśmy w Pl to było 5.60 ;/ trafiliśmy na ten spadek akurat :P ale 5.99 dawno nie widziałam, szkoda, że nie odbija się to na cenie wózka w funtach :D

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
‹‹ 1606 1607 1608 1609 1610 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ