Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aagatkaa1984 wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie. Czy Wasze dzieciaki dużo śpią? Nie to, żebym narzekała, ale moja sporo. Budzi sie na jedzenie, z pól godziny sie pobawi i dalej kima, noc tezcladnie przesypia. To normalne, ze jeszcze tyle tego snu?
    U mnie podobnie. Bawi sie godzinę zje i spanko pól godziny, a nawet dwie i tak caly dzień. W nocy wstaje o 4 na jedzonko.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvh371pdpt408y.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym żeby moje dziecko tak spalo w dzień jak w nocy :-)

    maluda, stokrotka25, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Oliwka już śpi w dzień coraz mniej. Zdarza się, że ja wstanie o 8 to śpi w dzień około 4 godziny i to razem ze spacerem. Robi sobie takie drzemki po pół godziny. A czasami ma tak,że śpi prawie cały dzień. Dzisiaj sporo spała, prawie cały dzień, obudziła się przed 17 i nie śpi do tej pory, spróbuję ją przeciągnąć do 20 żeby nie spała. Każdy dzień jest u nas inny.

    Little Frog lubi tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas różnie to bywa. Ostatnio spala krocej i dziś się dzieje, bo właśnie trochę dłużej pospala w ciągu dnia. Wczoraj wieczorem pierwszy raz od dłuższego czasu zasnęła wieczorem, a tak to właśnie do 23 miała czas takiej najdłuższej aktywności. Zobaczymy dziś, licze na powtórkę, bo przyznam, że milo było tak spokojnie siasc wieczorem :)

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Moja Oliwka już śpi w dzień coraz mniej. Zdarza się, że ja wstanie o 8 to śpi w dzień około 4 godziny i to razem ze spacerem. Robi sobie takie drzemki po pół godziny. A czasami ma tak,że śpi prawie cały dzień. Dzisiaj sporo spała, prawie cały dzień, obudziła się przed 17 i nie śpi do tej pory, spróbuję ją przeciągnąć do 20 żeby nie spała. Każdy dzień jest u nas inny.
    O to zupełnie jak u nas :)

  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Jacusinka. Może i moja zmora przemówi ludzkim głosem;p

    mhsvh371pdpt408y.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy dzisiaj u lekarza bo Maly kaszlam jakos dziwnie. Byliśmy chyba godzinę tam. Wyglądala go z kazdej strony wybadala. Wszystko ok :) dostaliśmy witaminę C i na odporność saszetki bo mm. Zmieniamy na inne mleczko problem z kupa.

    Mamuśki mm mam do sprzedania bebilon 1 pronutra 2razh po 1200g. Chetna ktoras?

    mhsvh371pdpt408y.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dream to jest to bebilon comfort pronutra?

  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na fb dodałam to tu też się pochwale :) zdjęcie do dowodu i fotki z meczu :)

    Razem z Igorkiem (synek mojej koleżanki) i Dominikiem ( przyszywany synek mojego brata) :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/de7076d1f456.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/812c28bc9a4d.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/22b8c65fa183.jpg

    nick nieaktualny, my dream, jacusianka, Bąbelek, Little Frog, Magnosia, maluda, Lexie, Maximmum, lojkalojka, nick nieaktualny, agania lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahahahahahhahahah fotka dowodowa jest boska hhaha . :-D ciekawe jak Oskar będzie wyglądał , dwubrody miś . haha

    my dream, Bąbelek lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikejla wrote:
    My dream to jest to bebilon comfort pronutra?
    Teraz takie mamy używać.

    mhsvh371pdpt408y.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika ale piekni kibce :)

    Zakrętką masz racje, fota niesamowita :)

    Mikejla, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    mhsvh371pdpt408y.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa to nie, bo ja tez musze zacząć comfort używać, bo mała kupki nie może po bebilonie zrobić i mam cyrk wieczorami :( jak sobie radzisz z tym ? (o ile masz ten sam problem). Kto Ci poradził to mleczko?


    Dziekuję :) była taka cudowna na meczu, że teraz jestem w 100% pewna, że będę zabierać ja wszędzie ze sobą :)

  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika byliśmy u pediatry dzisiaj z powodu kaszlu i spytalam tez o mleczko i powiedziała ze to będzie dobre na te kupy. Pawelek nie placze z powodu kupy, widzę ze sie napina i nic nie idzie. Potrafi 3,4 dni nie robic kupy, więcej nie czekam i podaje syrop lactuloze 3-5ml dwa razy dziennie a jak to nie pomoże (zazwyczaj pomaga) to czopek.

    mhsvh371pdpt408y.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpadam na chwilkę życzyć Wam zdrowych, wesołych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia!! Niech te pierwsze święta z maluszkiem będą wyjątkowe, niezapomniane i radosne! :)

    Mnie przewiało niestety.. ciężko się wyprostować eh. Dobrze, że mąż pomaga.

    maluda, Lexie, szczesliwa_mamusia21, my dream, soraya lubią tę wiadomość

    atdc6iyehd9qphks.png
  • maluda Autorytet
    Postów: 501 479

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dream wrote:
    Byliśmy dzisiaj u lekarza bo Maly kaszlam jakos dziwnie. Byliśmy chyba godzinę tam. Wyglądala go z kazdej strony wybadala. Wszystko ok :) dostaliśmy witaminę C i na odporność saszetki bo mm. Zmieniamy na inne mleczko problem z kupa.

    Mamuśki mm mam do sprzedania bebilon 1 pronutra 2razh po 1200g. Chetna ktoras?

    Kochana na jakie mleczko zmieniacie?
    Edit: już nieaktualne pytanie, doczytałam :)

    Ps. U nas też ciągle problem z kupą, ale my nie możemy już zmienić mleka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2015, 21:48

    relganli4wkmj4ii.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dream masz może fb? Bo bym Cie wypytała. Moją mała właśnie płacze z powodu kupki. Co to za syrop? My mamy jakieś kropelki (kupiłam wczoraj polskie bo sab simplex się skończył). Tak ryczała, że 3 dni dawałam czopek...

  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Dawno mnie tu nie było.. Młody miał skok rozwojowy,wiecznie marudził,chciał być tylko noszony na rękach a broń Boże Go położyć to krzyk taaaki,nawet przewinąć trzeba było w powietrzu!Do tego wszystkiego dopadł mnie kryzys laktacyjny..
    Na szczęście już wszystko w porządku,Tymek spokojniejszy,mleczko jest.. A zdarzyło mi się mm dokarmić..

    Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy szczęśliwych,pięknych,rodzinnych Świąt! :-* <3

    szczesliwa_mamusia21, soraya, maluda lubią tę wiadomość

    3i493e5e1qmnt4m5.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super fotki ! Moj do dowodu wyszedl jak nie on :D jakby z 10kg mial tak go zgniotla baba ze mu 3brody wyszly hahah ale i tak wyszedl slodko <3

    Co do spania moj wsyaje kolo 9 o 11 idzie na 30min drzemki pozniej od 14 do 16 spi i o 19 kapiel 20 butla i lulu no o tak przewaznie wyglada kazdy dzien. Pamietam jak wam pisalam ze nie daje rady ze spi na mnie teraz juz jest zupelnie inaczej ! Sam zasypia w nocy nie musze bujac chodzic nosic , ddorasta mi synus <3

    Kochane !!! Jutro przyjezdza moj D ! Po miesiacu czasu ah ale zlecialo!
    Ale do rzeczy ! Na pewno jutro odcinam sie od swiata i jestesmy tylko jego no i wiadomo wigilia !

    Wiec zycze wam zdrowych radosnych pelnych usmiechu swiat ! To beda wyjatkowe i niezapomniane swieta dla kazdej z nas bo z naszymi skarbami ! Jeszcze rok temu marzylysmy o dzieciaczkach i tych dwoch kreskch a teraz nasze brzdace bed razem z nami w ten cudowny czas !
    W takim razie jeszcze raz wesolych swiat duzo prezentow :* :*
    Ho!Ho!Ho! :D

    Mikejla, Maximmum, Lexie, lojkalojka, my dream, paula1, stokrotka25, Little Frog, soraya, maluda lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluda wrote:
    Kochana na jakie mleczko zmieniacie?
    Edit: już nieaktualne pytanie, doczytałam :)

    Ps. U nas też ciągle problem z kupą, ale my nie możemy już zmienić mleka.
    Zmieniamy na bebilon 1 comfort z pronutra

    maluda lubi tę wiadomość

    mhsvh371pdpt408y.png
‹‹ 2956 2957 2958 2959 2960 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ